Статьи

Поради по догляду за дитячим взуттям взимку

  1. Протирання взуття - запорука чистоти
  2. Повна чистка зимового взуття
  3. Натуральна шкіра
  4. шкірзамзам
  5. Замша і нубук
  6. Гума
  7. Текстиль
  8. мембранна взуття
  9. Сушка - важливий етап догляду
  10. Харчування і полірування
  11. Вибір невибагливої ​​зимового взуття

Напевно, в світі існує не так багато людей, яких би не зачаровувало диво першого снігу Напевно, в світі існує не так багато людей, яких би не зачаровувало диво першого снігу. Навіть прагматичні дорослі мимоволі завмирають в захопленні, коли на землю повільно опускаються перші тендітні сніжинки. А що тоді говорити про дітей! Для хлопчиків і дівчаток це вірний знак того, що зовсім скоро можна буде знову носитися по сніжних заметах, перетворювати в каток кожну замерзлу калюжу і обмерзлі тротуари, ліпити сніговиків і грати в улюблені сніжки. Для більшості дітей слова «зима» і «щастя» - синоніми. А ось для батьків маленьких непосид не все так райдужно: безтурботні дитячі ігри на морозі не додають «здоров'я» зимового взуття, але і забороняти малюкам радіти зими також не можна. Чи можна хоч якось захистити дитячі черевики від роз'їдає солі і хімікатів, якими посипають наші дороги? Чи є спосіб продовжити життя дитячого взуття, щоб вона зберегла свій нормальний вигляд до кінця сезону, а не розповзлася після перших випробувань морозної або, навпаки, сльотавій погодою?

Ці питання хвилюють всіх батьків, і фахівці нашого інтернет-магазину Theo Leo кожен раз повторюють стривоженим матусям одне і те ж. Знос взуття неминучий, але тим не менше існує правило, дотримуючись яке, можна продовжити життя дитячим зимовим чобітків. А звучить воно так: будь-яке взуття легше захистити від пошкоджень, ніж «лікувати». І ось про те, що значить «захищати зимове взуття», ми сьогодні і поговоримо.

Протирання взуття - запорука чистоти

Все взуття любить чистоту Все взуття любить чистоту. Чим довше бруд залишається на виробі, тим швидше воно зношується. Особливо це стосується зимових моделей. Тому кожен раз, коли дитина повертається з прогулянки, необхідно відразу ж протерти черевички. Якщо це взуття зі шкіри, то щоб запобігти проступания білих соляних розлучень, виріб відразу ж слід промити теплою водою і обернути паперовим рушником для вбирання зайвої вологи. Щоб зняти пил з замшевого взуття або з нубуку , Підійде спеціальна щітка або злегка волога ганчірочка. І звичайно ж, на цьому етапі чищення не можна забувати про підошві, яка також потребує миття.

В ідеалі протирати взуття бажано по кілька разів на день. Для цієї місії відмінно підійдуть компактні гліцеринові губки або невеликі щіточки для нубуку. Користуватися ними зможе навіть маленька дитина. Регулярне протирання чобітків і черевик - це не тільки гарантія, що ваш малюк завжди буде виглядати доглянуто і акуратно, але і запорука більш довгої служби виробів. Що не кажіть, а все-таки вигідніше частіше протирати взуття, ніж купувати нову пару.

Повна чистка зимового взуття

Те, про що піде мова далі, потребуватиме не більше 15 хвилин в день, але в результаті взуття зможе послужити як мінімум на кілька місяців довше. Це ретельна чистка дитячих чобітків після прогулянки. І перше, що треба знати про цей захід: чобітки з різних матеріалів вимагають різних методів очищення.

Натуральна шкіра

Якщо правильно доглядати за шкіряним взуттям, вона довго не втратить своєї краси Якщо правильно доглядати за шкіряним взуттям, вона довго не втратить своєї краси. Головна вимога - правильне чищення. Зимові дитячі черевики, як правило, брудняться не так сильно, як демісезонні, але регулярно мити їх все одно доведеться. Для цієї мети треба брати тепленьку мильну воду, але в процесі важливо не сильно мочити виріб. Багато батьків купують для дівчаток білі зимові чобітки зі шкіри, які схильні швидко бруднитися. Вивести плями з такого пристрою допоможе поролонова губка і не концентрований розчин прального порошку. Сліди від жиру на шкірі видаляють розчином з половини склянки води і 1 чайної ложки соди.

Соляні плями - це найлютіший ворог будь-якого взуття. Сіль не просто залишає на виробах брудно-сірі розводи, а й є досить агресивним речовиною. Тому важливо якомога швидше очищати черевички від реагентів, якими посипають взимку дороги. Якщо сліди не відходять після миття чистою водою, допоможе засіб, яке знайдеться в будь-якому будинку - оцет. Для цього треба в водно-оцтовому розчині змочити ганчірочку і протерти нею плями.

шкірзамзам

Відразу скажемо, що взуття зі шкірозамінника не вітається в дитячому зимовому гардеробі. Вона не «дихає», погано утримує тепло, легше намокає, швидше зношується. Але якщо вже так сталося, що вашій дитині доводиться взимку гуляти в черевичках зі шкірозамінника, тоді важливо розуміти, як правильно чистити таке взуття. Як і у випадку з натуральною шкірою, відразу після прогулянки вироби зі шкірозамінника треба ретельно очистити від бруду вологою ганчірочкою. Якщо черевики дуже брудні їх можна вимити в теплій мильній воді. Ні в якому разі не можна застосовувати ацетон або спирт для виведення плям зі шкірозамінника. Цей матеріал любить регулярні протирання фланелевою тканиною, просоченою гліцерином. І ще одне зауваження. У взуття зі штучної шкіри дитячі ніжки потіють набагато сильніше, тому після кожної прогулянки доведеться обробляти виріб всередині антибактеріальним засобом і часто прати устілки.

Замша і нубук

Взуття з нубука або замші виглядає стильно і елегантно, але в той же час вона вередливими, ніж варіанти з гладкої шкіри Взуття з нубука або замші виглядає стильно і елегантно, але в той же час вона вередливими, ніж варіанти з гладкої шкіри. Тому багато батьків відмовляються купувати такі варіанти для діточок, особливо на зиму. Хоча це і не завжди виправдане. Просто треба розуміти, що існують варіанти взуття, що не підходять для сльоти, але цілком придатні для прогулянки по сухому снігу.

Щоб виріб з нубуку або замші послужило дитині якомога довше, після кожної прогулянки його треба ретельно, і що важливо, правильно очищати. До речі, це власне той єдиний випадок, коли після прогулянки взуття спершу треба просушити, а лише потім чистити. В іншому випадку бруд тільки вотрется ще глибше в ворсисту поверхню. Як правило, для очищення використовують спеціальні щіточки з жорстким ворсом.

Щоб в домашніх умовах ефективно вивести із замші або нубуковой взуття білі плями, необхідно нейтралізувати сіль. Для цього підійде той же оцтовий розчин, застосовуваний для протирання гладкої шкіри (тільки ні в якому разі не можна сильно мочити замшеве взуття - тільки протирати злегка вологою ганчірочкою), або нашатирний спирт. Крім того, нубук можна посипати манною кашею, яка має властивість вбирати в себе вологу і бруд. Якщо після прогулянки на взуття з'явилися невеликі плями, їх можна вивести за допомогою звичайного ластику.

Нубук і замша неважко пофарбувати навіть в домашніх умовах. Якщо так сталося, що на дитячих черевичках з'явилася пляма, від якого вже неможливо позбутися, можна вдатися до «реанімації» з використанням фарби у вигляді спрею. Якщо після чистки ворс нубуку або замші виглядає «прилизаним», відновити його текстуру можна за допомогою зубної щітки або махрового рушника. Перед тим як пройтися по поверхні першим або другим, ворсисті черевички бажано злегка відпарити над киплячою водою.

Гума

Гумові чоботи не підходять для шкарпетки кожен день, тим більше взимку Гумові чоботи не підходять для шкарпетки кожен день, тим більше взимку. А ось щоб пробігтися по сльоти, вони незамінні. Таке взуття невибагливі в догляді. Все що треба гумових чобіт - регулярно мити їх під проточною водою. А щоб яскраві дитячі чобітки не втратили свій глянсовий блиск і еластичність, їх можна іноді змащувати гліцерином.

Текстиль

Валянки - найбільш популярний варіант зимової текстильного взуття для дітей. Вони теплі, милі, але вибагливі в шкарпетці і догляді. Після кожної прогулянки по снігу валянки важливо ретельно сушити і жорсткою щіткою очищати від бруду. Засохлі плями можна вивести щіткою і мильною водою. Після очищення виробів треба набити папером і сушити далеко від обігрівачів (щоб не підсіли).

Малюки до року взимку можуть обходитися без класичної взуття. Дітям в такому віці досить теплих пінеток. Доглядати за таким взуттям простіше простого: по необхідності її стирають вручну в теплій мильній воді.

мембранна взуття

До варіантів з мембрани можна ставитися по-різному. Для одних ці модні чоботи є кращим вибором на зиму для дітей, інші батьки категорично не сприймають таке взуття на дитячих ніжках. Свою популярність мембрана отримала завдяки повній непромокальності. Але на відміну від гумових чобітків, мембранні не парять стопи. Однак якщо за мембраною неправильно доглядати, вона втратить всі свої плюси. Догляд за таким взуттям істотно відрізняється від «швидкої допомоги» для шкіряних виробів. Мембранні чобітки треба тільки ретельно промивати чистою водою після кожної прогулянки. Наносити гліцеринові або інші креми на таке взуття не те що не варто, а категорично заборонено. Такі засоби, так само як і бруд, закупорять мікроперфорацію на чобітках, завдяки якій ноги можуть дихати в мембрані.

Сушка - важливий етап догляду

Дитячі зимові черевики вимагають ретельного просушування після кожної прогулянки Дитячі зимові черевики вимагають ретельного просушування після кожної прогулянки. Дитина може промочити взуття, його ніжки можуть спітніти, та й після ретельного очищення з використанням води взуття також доведеться висушити. Якщо варіанти з мембрани або гуми досить протерти сухою ганчіркою, то з валянками і виробами зі шкіри все складніше. Ці варіанти не терплять сушки на батареї, печі або біля газової плити. Єдиний прилад, який можна використовувати - це спеціальна електросушарка для взуття, яка і сушить, і бактерії вбиває. Якщо такої немає, тоді запам'ятовуйте наші поради.

Якщо модель дозволяє, в першу чергу треба вийняти з взуття устілки. По можливості їх слід сушити окремо. В іншому випадку важливо треба набити вимиті черевики зім'ятими газетами, які доведеться міняти кожні дві години. Прискорити час сушіння можна, якщо максимально послабити застібки або шнурівку на виробі. Заключний етап сушіння - дезінфекція взуття. Для профілактики грибка і появи неприємного запаху внутрішню частину дитячих чобітків корисно регулярно обробляти дезінфікуючими спреями. До речі, для дитячого взуття це особливо актуально, так як ніжки малюків схильні до інтенсивного потовиділення.

Харчування і полірування

Своєчасна очищення і правильна просушка в догляді за зимовим взуттям є ключовими моментами Своєчасна очищення і правильна просушка в догляді за зимовим взуттям є ключовими моментами. Але деякі черевики можуть зажадати додаткового догляду у вигляді просочення і / або полірування верху вироби. Взяти хоча б моделі з натуральної шкіри. Доглянуті чобітки або черевики зі шкіри завжди дізнаються по красивому блиску. Але після солі і реагентів, які використовуються дорожниками взимку, відновити первозданний блиск шкіри багатьом здається нездійсненним завданням. Сіль і неправильна сушка зазвичай роблять шкіряні вироби «дерев'яними», вони покриваються потворними плямами, а нерідко і зовсім тріскаються.

До речі, багато людей, коли виявлять на зимових черевиках тріщини, відразу ж роблять висновок, що їм під виглядом натуральної шкіри впихнули кожзам. Насправді, якщо взимку шкіру вчасно не підживлювати і не пом'якшувати, вона також може покриватися великими і маленькими тріщинами. Щоб цьому запобігти, необхідно обробляти верх спеціальними кремами. Наприклад, це можуть бути кошти на основі гліцерину або норкового жиру. Ці речовини не тільки пом'якшують шкіру, але і покривають її вологовідштовхуючим захисним шаром. До речі, такими ж властивостями володіє звичайний крем для рук з силіконом.

В деякій мірі взуття з натуральної шкіри володіє природними водовідштовхувальними властивостями. Але все ж цієї здатності недостатньо, щоб захистити дитячі ніжки від промокання в підталому снігу. Щоб запобігти цій неприємності, треба всього лише перед виходом на вулицю обробити взуття спеціальними вологовідштовхуючим спреєм. А у випадку з взуттям з нубуку або замші, яка геть позбавлена ​​«самозахисту» від вологи, такого роду засоби незамінні. Для полірування шкіри ідеально підійде спеціальний засіб по догляду за шкіряним взуттям і м'яка щітка. Полірування лакової взуття проводиться без крему, але з використанням дуже м'якої тканини, а нубук в цьому етапі догляду і зовсім не потребує.

Вибір невибагливої ​​зимового взуття

Щороку з наближенням зими батьки починають свої «ходіння по муках» в пошуках самої невибагливої ​​сезонного взуття для дітей. Але як то кажуть, навіщо придумувати велосипед, якщо все вже давно створено. Взуття з якісної натуральної шкіри - вічна класика для зими. До того ж такі вироби не вимагає так багато уваги, як може здатися на перший погляд. Досить приділити дитячим черевиків або чобітків по кілька хвилин на день, щоб вони стали практично «невбивані». Хоча, ясна річ, в такому випадку важливо, щоб це була спочатку якісна шкіряне взуття, наприклад, наш улюблений Theo Leo. І до речі про Theo Leo! Наш каталог вже оновився. сезонні новинки у вигляді черевик і чобітків для хлопчиків і дівчаток з різних вікових категорій вже чекають своїх покупців. В розділі «Зимова дитяче взуття» ви знайдете фото і характеристики новинок, а також вже полюбилися моделей, створених, як завжди, тільки з кращих матеріалів і згідно ортопедичним нормам. До того ж дизайнери подбали, щоб зимові варіанти виглядали не тільки стильно, але і були максимально практичними і зносостійкими. Ми то вже точно знаємо, яким випробуванням піддають свою зимове взуття маленькі непосиди.

Чи можна хоч якось захистити дитячі черевики від роз'їдає солі і хімікатів, якими посипають наші дороги?
Чи є спосіб продовжити життя дитячого взуття, щоб вона зберегла свій нормальний вигляд до кінця сезону, а не розповзлася після перших випробувань морозної або, навпаки, сльотавій погодою?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: