Статьи

Як голитися небезпечною бритвою новачкові

  1. Підготовка клинкової бритви
  2. Небезпечні бритви зі змінними лезами
  3. Як правильно тримати небезпечну бритву
  4. Як голитися небезпечною бритвою самому
  5. Як правильно направляти небезпечну бритву
  6. Догляд за побоюванням

Небезпечна, а точніше - клинкова бритва - це інструмент з гострим лезом, який повсюдно використовувався з давніх часів до середини ХХ століття, коли конкуренцію йому склав   Т-подібний верстат Небезпечна, а точніше - клинкова бритва - це інструмент з гострим лезом, який повсюдно використовувався з давніх часів до середини ХХ століття, коли конкуренцію йому склав Т-подібний верстат . У наш час, незважаючи на широкий вибір приладів для гоління, чоловіки нерідко віддають перевагу інструменту з багатовіковою історією - дорогий або бюджетної небезпечної бритви.

Її головними достоїнствами виступають:

  • довговічність;
  • чудову якість гоління - за умови використання добре наточеного інструменту, перед ним не встоїть навіть найжорсткіша і густа щетина;
  • сбривание волосся біля самої основи, що дозволяє голитися рідше;
  • меншу кількість проходів - завдяки суттєвій довжині леза;
  • мінімальна ймовірність появи подразнень - оскільки гостре лезо бездоганно прибирає щетину за один прохід;
  • задоволення від процесу гоління.

Тому, незважаючи на стрімкий розвиток технічного прогресу, чоловіки не забувають, що таке побоювання, як називається бритва клинкової типу в побуті. Але щоб отримувати відмінні результати і задоволення від процесу, потрібно використовувати якісний і добре заточений інструмент, правильно ним користуватися і грамотно доглядати.

Для новачків цей процес виглядає занадто складним і ризикованим. Дійсно, на перших порах незграбний поворот леза нерідко призводить до порізів. Але в міру освоєння інструменту руху стають більш впевненими і точними, здобуваються навички і досвід, і ризик отримання травми стрімко зменшується.

Підготовка клинкової бритви

Забезпечити якісне гоління здатний тільки добротний прилад з високоміцного металу, гострий, що не має нерівностей і деформацій Забезпечити якісне гоління здатний тільки добротний прилад з високоміцного металу, гострий, що не має нерівностей і деформацій. Заточку небезпечної бритви повинен виконувати професійний майстер, оскільки цей процес вимагає особливий знань, навичок і досвіду.

Правильно заточений інструмент - запорука ідеально поголеною шкіри, відсутність на ній подряпин і подразнень, цілісності інструменту і продовження терміну його експлуатації. А якщо врахувати, скільки коштує чоловіча клинкова бритва від провідних виробників (приблизна ціна - 10 000 - 30 000 рублів), стає ясно, що економити на її заточування недоцільно.

Виправлення такого інструменту виконується з застосуванням входить в комплектацію ременя . Правити побоювання бажано перед кожним використанням, тоді гоління буде максимально чітким і чистим. Щоб перевірити гостроту бритви, потрібно встановити її лезом вгору, а зверху перпендикулярно ріжучої кромці піднести волосся. В ідеалі він повинен розпастися на 2 частини, ледь торкнувшись кромки.

Крім бритви, для ефективного зрізання щетини потрібно підготувати мило або крем для гоління , Помазок і відповідне вашому типу шкіри засіб після гоління. Гель або піну з балончика використовувати небажано, оскільки самостійно збита піна з мила або крему значно густіше і забезпечує краще ковзання.

Небезпечні бритви зі змінними лезами

Окрема категорія небезпечних бритв - шаветкі або моделі на змінних лезах Окрема категорія небезпечних бритв - шаветкі або моделі на змінних лезах. Вони не потребують заточування і правки на ремені - потрібно просто змінювати леза в міру їх затуплення. Залежно від моделі, шаветкі оснащуються стандартними або спеціальними подовженими лезами. Як вставити лезо в небезпечну бритву - залежить від особливостей її конструкції. Зустрічаються моделі з відкривається і висувним механізмом установки лез.

стандартні леза потрібно розділити навпіл, не виймаючи з конверта, і не тримаючись за вістря. Після цього відокремлена половинка поміщається в кріплення шаветкі і фіксується передбаченим механізмом. Моделі на подовжених лезах зазвичай мають пластикові тримачі.

Як правильно тримати небезпечну бритву

Тримати побоювання можна по-різному, але найбільш поширені 2 варіанти:

  1. Положення ручкою вгору і ріжучої крайкою вниз. Великий палець в такому випадку розташовується з упором на нижню частину інструменту, зліва від ріжучої кромки, мізинець - на безпечній ділянці на кінці інструменту, в області з'єднання з футляром. Решта пальці розміщуються на кромці.
  2. Положення лезом вгору і рукояткою вниз. Мізинець знаходиться під хвостиком, великий палець - на внутрішній частині безпечної кромки зі спеціальними насічками, що залишилися - з зовнішнього боку. Нахил жорстко фіксується.

Базовий спосіб захоплення клинкової бритви в процесі її використання можна коригувати, щоб підвищити комфорт застосування виробу і краще його контролювати.

Як голитися небезпечною бритвою самому

Використання   побоювання   вимагає наявності певного досвіду Використання побоювання вимагає наявності певного досвіду. Новачкам важливо дотримуватися технології і правилам гоління, дотримуватися граничної обережності і уникати поспіху, діяти спокійно і розмірено. Поступово рука знайде твердість і впевненість. Інструмент потрібно утримувати під кутом 30 ° до поверхні. Шкіру в процесі гоління бажано натягувати в сторону, протилежну напрямку руху леза.

Якщо ви спантеличені питанням, як навчитися голитися небезпечною бритвою новачкові, ознайомтеся з короткою інструкцією по використанню цього інструменту:

  1. Спочатку підготуйте шкіру - распарьте її гарячою водою (прийміть душ) або змоченим в гарячій воді махровим рушником. Розпарювання забезпечить відкриття пір і пом'якшить щетину.
  2. Втирайте в шкіру спеціальне масло до гоління - воно зробить подальший процес більш легким і комфортним.
  3. потримайте помазок 1-2 хвилини в гарячій воді, потім вийміть і обтрусіть.
  4. Нанесіть косметику для гоління - помазком в чаші збийте міцну піну з мила або крему, рясно нанесіть її круговими рухами на обличчя і шию. Надлишки приберіть помазком.
  5. Візьміть побоювання в робочу руку, а другий натягніть шкіру пальцями. Помістіть ніж під кутом 30 °. Виконуйте короткі контрольовані руху і регулярно споласкивайте лезо. Натискати на інструмент не потрібно - рухи повинні бути легкими і ковзаючими. Перший прохід виконуйте по зростанню щетини. По черзі обробляйте невеликі ділянки, переходячи від одного до іншого. З особливою обережністю голіть шию і зону під носом.
  6. Щоб забезпечити шкірі максимальну гладкість, знову нанесіть на обличчя піну і виконайте другий прохід всіх ділянок проти росту волосся.
  7. При необхідності, обробіть випадкові порізи кровоспинну порошком.
  8. Після закінчення процедури прохолодною водою змийте з шкіри залишки піни і постукивающими рухами нанесіть на обличчя бажане засіб після гоління , Бажано з антисептичним і заспокійливим ефектом.

Як правильно направляти небезпечну бритву

Щоб отримати комфортне ковзання, лезо направляйте під кутом 30 ° до шкіри. Спочатку потрібно пройтися побоюванням вниз від скроневої області, в напрямку кута нижньої щелепи, потім - від центральної частини щоки в напрямку підборіддя. Потім виконуються руху вгору від підборіддя до губ, і опрацьовується зона вусів. Після цього потрібно плавно провести лезом уздовж контуру обличчя і перейти до шиї.

Для гладкого і плавного ковзання леза не забувайте натягати шкіру вільною рукою. Після опрацювання правій частині збривав щетина в лівій половині обличчя. Повторне гоління (проти напрямку росту волосся) потрібно починати з шиї, переміщаючись вгору по куту нижньої щелепи до скроневої зоні. Використання клинкової бритви вимагає чималих витрат часу і сил, але якщо все робити правильно, ваші зусилля будуть винагороджені задоволенням від процесу і бездоганною гладкістю шкіри.

Догляд за побоюванням

Правильний догляд за   небезпечною бритвою   має на увазі: Правильний догляд за небезпечною бритвою має на увазі:

  1. Перед кожним застосуванням - правку за допомогою ременя, для згладжування країв леза. Ремінь потрібно повісити на меблі і туго натягнути вільною рукою. Інструмент взяти за шийку і направити ріжучої кромкою від себе. Лезо побоювання піднести до дальнього кінця ременя і провести по всій його довжині, з легким натиском і без відриву від ременя. Потім перевернути інструмент і провести лезом по ременю в зворотному напрямку. Зазвичай для редагування досить 15 проходів в кожному напрямку.
  2. Після кожного використання - промивання інструмента під проточною водою з наступною просушуванням тканиною або рушником (тільки не з гострою боку).
  3. Зберігання в приміщенні з низьким рівнем вологості - не в ванній кімнаті.
  4. При рідкісному застосуванні - періодичне змазування пристрої маслом. Підійде масло для швейних машин або інших механічних апаратів.
  5. При затуплении - професійну заточку точильним каменем із зернистістю 4000/8000.

Дотримання правил догляду за клинкової бритвою допоможе підтримувати інструмент в функціональному стані і забезпечить йому довгі роки служби. А уникнути порізів і травм допоможе просте дотримання правил безпеки, неспішність і обережність. Уникайте переміщень з відкритою бритвою, не намагайтеся зловити її в разі падіння і на етапі навчання обмежтеся короткими рухами. Згодом ви знайдете необхідні навички і зможете робити довгі руху.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: