Статьи

Між нами, дівчатками: поговоримо про весільну підв'язку

Навряд чи знайдеться людина, яка б не знала про існування веселого весільного конкурсу, в ході якого кожна незаміжня дівчина мріє зловити букет нареченої, а холостий хлопець - її підв'язку. І якщо з жіночою логікою все в порядку (яка з дочок Єви не мріє зустріти свого принца?), То в чоловіках, швидше за все, говорить древній інстинкт мисливця. Дійсно, що зловив цю інтимну деталь туалету нареченої стає на якийсь час героєм в очах присутніх на весіллі гостей - ще б пак, адже він найспритніший, щасливий, везучий! Про те, що володіння жаданим весільним атрибутом може обернутися для щасливця втратою холостяцьким свободи протягом року, мало хто замислюється. Бабусині казки, - відмахнеться везунчик. І зовсім даремно.

Чи не вбрання, не пальто і не жакет

Пісня "Солом'яний капелюшок" у виконанні незабутнього Андрія Миронова багатьом здається легковажною, і тим не менш рядки її розлетілися по світу, ставши крилатими фразами. Весільна підв'язка, так само як і капелюшок, на перший погляд, просто дрібниця. Шматочок мереживний ганчірочки. Але без неї неможливо уявити собі закінчення весільного вечора, коли легковажна річ перетворюється в оракула, який пророкує майбутнє.

А що вона, власне, являє собою? Колись давно, коли дівчата замість еластичних колготок з підтримуючим ефектом носили панчохи, був винайдений предмет, за допомогою якого панчіх утримувався на ніжці спокусниці, а саме - підв'язка, яка представляла собою гумку або тасьму. Підв'язки знатних дам були справжніми витворами мистецтва з найтоншого мережива, атласних стрічок і навіть діамантів, які сучасні наречені з успіхом замінюють стразами, намистинками і паєтками.

Час минав, для шкарпетки панчішне виробництво не стояло на місці, і ось уже пояс з гумками в якості способу кріплення панчіх відправляє підв'язку на заслужений відпочинок, а потім і самі панчохи (доморощені, грубі) стають пережитком минулого, річчю з бабусиної скрині. І, тим не менш, підв'язка продовжує існувати, зручно вмостившись на спокусливих ніжках наречених. Вона вже не є функціональною деталлю жіночого гардеробу, але без неї і весілля - не весілля.

Весільна підв'язка: якою їй бути?

Сьогодні нікому не прийде в голову ототожнювати весільну підв'язку з гумкою, що підтримує панчоху. Витончено-романтичний аксесуар, ніжний, немов помах крил метелика, і одночасно пронизливо-сексуальний відмінно гармонує із зовнішністю сучасних наречених. Які тільки матеріали ні беруть участь в процесі народження цієї повітряної штучки - мереживо і атлас, гіпюр і шовк, оксамит і велюр, а в якості прикрас використовуються стрази, паєтки, бісер, бусинки, бантики, стрічки, квіточки з тканини, пряжки, брошки і навіть ... пух і пір'я!

Близьке знайомство з процесом виготовлення підв'язки дивує - виявляється, вся робота полягає в тому, щоб обшити ошатними і легкими матеріалами звичайну гумку, майстерно прикрасивши її. Умілі руки майстринь перетворюють шматочки тканини, мережив і блискучих дрібничок на справжній витвір мистецтва.

Як правило, нареченій належить вибрати між вузькою та широкою підв'язкою, і якщо ширина першої становить 3 -4 см, то друга в 2 рази ширше. Але як підібрати колірну гамму даного аксесуара? Питання не пусте, оскільки увагу багатьох гостей буде прикута саме до цієї деталі туалету нареченої, виставленої на загальний огляд.

Краще, звичайно ж, орієнтуватися на колір весільного вбрання. Так, класична сукня білою або кремовою забарвлення вимагає такої ж за кольором підв'язки, що символізує невинність і чистоту. Ту ж смислове навантаження несе підв'язка синього кольору, її вибирають нареченої, в наряді яких є елементи такого відтінку. Червоний колір цього аксесуара не тільки символізує пристрасну любов, але і приносить молодим удачу. Романтичність натури нареченої відмінно підкреслить рожевий, а золотий забезпечить добробут і багатство. Втім, колір підв'язки може визначатися навіть атласною стрічкою відповідного відтінку, нашитою на білосніжне мереживо.

За старих часів колірна гамма весільних підв'язок була досить широкою, суворе "табу" накладалося лише на пурпурний і жовтий кольори, адже перший - доля королів, а другий символізував жриць любові. Сьогодні всі заборони зняті, і дівчата, весілля яких припадає на яскраве різнобарв'я літа, можуть вибрати підв'язку будь-якого відтінку, головне, щоб вона гармоніювала з туфлями і букетом нареченої і відповідала загальному стильовому рішенню майбутнього торжества.

Підв'язці - місце!

Давним-давно, коли підв'язка була річчю функціональної, дівчатам, що йде під вінець, не прийшов в голову питання, який в більшості своїй хвилює сучасних наречених, - на яку ногу надягати підв'язку? Ну, звичайно ж, на обидві, - відповіли б наші прапрапрабабушкі.

Сьогодні наречена запасається, як правило, двома підв'язками, скопіювавши звичай, що існує у північноамериканських наречених, які не вважають за можливе позбавляти нареченого задоволення зняти з красивою ніжки своєї коханої цю пікантну річ в тиші і самоті. Тому перша підв'язка, звана "щасливою", дістається найспритнішому холостяку з присутніх і розташовується на правій нозі трохи вище коліна. Друга підв'язка - "медова" ховається на 10 см. Вище першої і не призначена для загального огляду. Саме ця вишукана річ стане нагородою молодому чоловікові, який повинен зберегти її до дня золотого весілля. Вважається, що після того як підв'язка з солодкою назвою покинула ніжку своїй господині, починається відлік медового місяця.

Які ще питання, пов'язані з підв'язкою, не дають спокою нареченим?

- Одягати чи підв'язку на голу ногу або віддати перевагу колготкам, як варіант - панчохам з силіконовими смужками?

Тут ніяких обмежень немає, вибір залишається за нареченою, головне, щоб їй було зручно і комфортно. У разі якщо підв'язка розміщується поверх панчіх або колготок, її гумка повинна сильніше стискати ногу, в іншому випадку пікантна деталь сповзе зі слизького панчохи в самий невідповідний момент.

- Чи обов'язково носити підв'язку на нозі весь день або надіти безпосередньо перед проведенням обряду?

Це питання також залишений на розсуд нареченої, і якщо підв'язка тисне, не обов'язково надягати її з самого ранку.

- Як бути нареченим, що вибрали короткі весільні наряди?

Дійсно, тут є над чим замислитися, адже вважається, що настільки інтимна деталь не повинна виставлятися напоказ. В такому випадку можна або зовсім обійтися без підв'язки, або надіти її в потрібний момент. Екстравагантні наречені можуть доповнити сміливий образ дівчини без комплексів елегантною підв'язкою на видному місці. Щоб не виглядати вульгарно, слід вибирати стильну підв'язку без мережив, які в уявленні багатьох асоціюються з нижньою білизною.

Коли настає час "Ч" або Міні-стриптиз на весіллі

Ось, нарешті, розрізаний весільний торт, підходить до завершення банкет, і скоро прийде пора щасливим молодятам покинути вечірку. Тоді і настає пора підв'язці і весільного букету знайти своїх нових власників. Згідно з традицією, запозиченою росіянами на Заході, першої кидає підв'язку наречений, хоча, в принципі, черговість дій значення не має - при бажанні, спочатку може кинути букет наречена.

Але перш, ніж підв'язка виявиться в руці нареченого, він повинен її зняти. Для цього наречена сідає на стілець або ставить на стілець ніжку, а наречений злегка піднімає поділ сукні і знаходить першу за рахунком підв'язку (головне - не переплутати!), Після чого акуратно розправляє мереживне кільце, щоб послабити гумку, і повільно знімає його з ноги молодої дружини руками або зубами. Як тільки підв'язка виявилася в руках новоспеченого чоловіка, він повертається спиною до друзів, стоять позаду нього півколом, і кидає підв'язку. При цьому слід врахувати, що повітряний аксесуар занадто легкий, а тому нареченому потрібно постаратися, щоб предмет долетів до місця призначення, а не приземлився поряд.

Відносно нова традиція кидання букета і підв'язки прижилася на російській землі, і в натовп неодружених друзів, розділених за гендерною ознакою, весело летять обоє, в звичайному житті не схильних до польотів, предмета.

Щасливі власники підв'язки і букета виконують танець перед присутніми гостями, іноді чоловік одягає на ніжку дівчата трофейну підв'язку. Щоб уникнути накладок і неприємних ситуацій не варто змушувати власника підв'язки танцювати з іншою дівчиною, якщо на весілля він прийшов не один. Нехай виконає танець з коханою, адже головне - не точне дотримання традицій, а гарний настрій всіх присутніх на весіллі.

Вчимося робити ЦЕ красиво

Як вчинити, щоб з боку картина не виглядала вульгарно? Не потрібно перегравати, відпускати двозначні жарти і жартувати. Відповідна подача дозволить зробити епізод з підв'язкою веселою розвагою без тіні вульгарності.

У цьому вам допоможуть наступні поради:

- Якщо дівчину бентежить вся ця затія зі зняттям підв'язки, обряд може пройти за спрощеною програмою: наречена сама зніме підв'язку і віддасть нареченому. Далі - за наведеним вище сценарієм.

- Нареченому, заплутався в занадто пишних спідницях, повинна допомогти сама наречена, щоб не змушувати гостей нудитися в незручному очікуванні.

- Якщо серед запрошених багато літніх людей, варто опустити епізоди з підняттям спідниці і вже, тим більше, не знімати підв'язку зубами, що більше підходить для чисто молодіжної вечірки. В такому випадку, чим швидше підв'язка буде знята, тим краще. Єдиний, для кого можна зробити виняток, - фотограф, якщо ви хочете, щоб цей історичний момент був відображений для майбутніх поколінь.

Весільна підв'язка: кидати або не кидати?

Що робити, якщо жених з нареченою хотіли б дотримати традиції, але необхідність знімати інтимний предмет на очах у всіх змушує сумніватися в доцільності проведення обряду?

У такому випадку варто розглянути наступні варіанти:

- опустити сцену стриптизу, діставши заздалегідь заготовлену підв'язку, і кинути її неодруженим друзям нареченого,

- замінити підв'язку будь-яким іншим відповідним предметом - квіткою, вийнятим з букета нареченої, бутоньєркою нареченого.

Можна також просто видалити даний пункт з програми - повірте, це ні на що не впливає, і весілля буде не менше запам'ятовується, ніж у тих ваших друзів і знайомих, хто проводив обряд з підв'язкою з дотриманням всіх деталей.

Обряди і традиції: фетишизм в дії або шматочок щастя на пам'ять?

Як відомо, в давнину люди надавали особливого значення всіляким обрядам і ритуалам. У числі таких загадкових магічних дійств вважалася і весілля. Сьогодні неможливо встановити, хто саме в далекому Середньовіччі придумав теорію про те, що шматочок весільного вбрання нареченої приносить в дім щастя і удачу. Людина завжди ласий на дурничку і ніколи не відмовиться від можливості отримати Птаха щастя, тим більше що особливих зусиль до цього докладати не потрібно.

Тому, гуляючи на весіллі, всі гості тільки й чекали закінчення торжества, щоб накинутися на бідну наречену і понести додому клаптики весільного вбрання. На щастя, знайшовся хтось розсудливий, "підкоригувати" дикі традиції наших далеких предків. Щоб зберегти наряд нареченої в цілості й схоронності, акцент був переміщений в бік маленької інтимної деталі - підв'язки, цінність володіння якої від цього зросла багаторазово.

Спочатку обов'язок по зняттю з нареченої настільки цінною для багатьох речі покладалася на кого-небудь з гостей. Але, мабуть, такий стан справ мало влаштовувало нареченого (ще б пак, прилюдно, в присутності законного чоловіка чужий чоловік лізе під спідницю його дружині!), І тоді молодий чоловік сам почав виконувати цю почесну місію.

Іноді ритуал проводився в присутності численних свідків, або ж молодь просто бігла до будинку нареченого, який з порога кидав у натовп штучку, яка приносила удачу. Сьогодні це просто веселий епізод весілля, який піднімає настрій гостям. Варто зауважити, що не в усьому світі прийнято розкидатися предметами інтимного призначення, як це роблять американці і слідом за ними росіяни. Галантні французи влаштовують своєрідний аукціон, і багато присутніх на весіллі чоловіки шанують за честь купити підв'язку, що належить найкрасивішій дівчині вечора.

Він поважати її змусив або Орден Підв'язки

Багато хто чув, напевно, про існування такого ордену, але мало хто в курсі історичної підоснови його появи на світло.

У далекому 1348 році король Англії Едуард III давав бал, де були присутні представники самих знатних родин. Танцюючи з королем, графиня Солсбері втратила підв'язку, яка, мабуть, не дуже щільно сиділа на її ніжці. Ця подія загрожувало перетворити фаворитку короля в об'єкт глузувань з боку гострих на язик придворних.

Король миттєво оцінив обстановку і прийняв рішення - зробити так, щоб інтимна деталь жіночого туалету стала предметом поклоніння його підданих. Хто міг подумати тоді, що придворні, які підняли на сміх королівську фаворитку, будуть мріяти про орден Підв'язки, бачачи його в найсолодших своїх снах?

Винахідливий Едуард III ще на балу розрядив ситуацію, пов'язавши впала підв'язку на свою ногу - хто посміє сміятися над королем? А 23 квітня того ж року був підписаний королівський Указ про заснування ордена Підв'язки. Його особливість полягала в тому, що кількість живих членів ордена обмежена - всього 25 осіб, включаючи самого короля, а рішення про нагородження приймається виключно монархом.

Орден увійшов в історію як благородний, вищий лицарський відзнаку Великобританії, і отримати його з рук короля вважалося величезною честю. Чоловіки носили нагороду нижче лівого коліна, прикріплюючи золотою пряжкою, а жінки (їх також брали в лицарі ордена) приколювали його на лівій руці, нижче плеча.

Нагороджувалися цією відзнакою і російські монархи - Олександри (з I-го по III-й) і Микола (I і II). Цікаво, що Петро I, так активно насаджував на Русі західні традиції, відмовився від подарованого йому ордена Підв'язки, заснувавши "в піку" англійцям вітчизняний аналог - орден Святого апостола Андрія Первозванного.

Назавжди вписані в історію ордена імена М. Тетчер і Дж. Мейджора, наслідного принца Чарльза і принца Вільяма, короля Іспанії Хуана Карлоса I і імператора Японії Акіхіто, а також багатьох інших відомих політичних діячів сучасності і найясніших осіб.

Який звідси випливає висновок? Один і той же предмет може бути об'єктом сальних анекдотів і побожного захоплення. Єдине, що необхідно врахувати - подати таке пікантне блюдо, як обряд кидання підв'язки, слід під потрібним соусом, і тоді ваше весілля пройде "на ура".

Самі з вусами: майстер-клас з виготовлення підв'язки

А зараз настав час згадати уроки праці в школі, коли практично з нічого - ниток, шматочки тканини, намистин з'являлося красиве платтячко для ляльки, вишита серветочки або в'язаний шарфик. Як давно це було…

Втім, серед дівчат є чимало рукодільниць, які і не думали розлучатися з улюбленим заняттям. Але навіть ті з представниць прекрасної статі, хто не дружить зі швейною машинкою, вважаючи за краще купувати все готове, зможуть без особливих зусиль протягом години змайструвати весільну підв'язку.

Ви запитаєте - навіщо це потрібно? Та хоча б заощадити весільний бюджет, адже він не гумовий. Дрібниця а приємно. До того ж, зроблена руками нареченої підв'язка унікальна в своєму роді, і іншої такої не купиш в магазині. Вклавши в виготовлення цієї штучки всю свою любов, ви доставите радість свого майбутнього чоловіка і отримаєте задоволення самі.

І, як знати, можливо, цей процес захопить вас настільки, що захочеться зробити також другу підв'язку - "медову", яка дбайливо зберігатиметься протягом багатьох років як найцінніша реліквія вашої родини. Погодьтеся - приємно усвідомлювати, що крім вас і вашого улюбленого ніхто не торкався до неї. Це тільки ваша річ, яка ще довго буде нести в собі ауру вашої любові. Адже не дарма кажуть, що у предметів теж є пам'ять.

Ті, хто не хоче займатися рукоділлям, можуть відправлятися в салон вибирати підв'язку, а ми підготуємо все найнеобхідніше:
- м'яку широку гумку,
- ножиці, лінійку, клей,
- голки, нитки, шпильки,
- атласну стрічку,
- широкі і вузькі мережива,
- всяку всячину з вашої дівочої шкатулки: бісер, бусинки, пайетки, стрічки, брошки.

Если чогось немає, відправляйтеся в магазин. Все готово, Нарешті? Тоді пріступімо!
1. Беремо в руки гумка и обворачіваем вокруг стегна в тому самому місці, де збіраємося носить підв'язку. Налаштуйте натяг гумка так, щоб вона НЕ сповзала и не тиснула. Як только комфорт досягнуть, заколюємо гумка шпильки, злегка відступівші при цьом.
2. Місце закріплення шпильки відзначаємо олівцем.
3. Відступаємо ще трохи (примерно на сантиметр), щоб можна Було зшитого гумка, и відрізаємо ее.
Ось тут у вас може з'явитися спокуса відрізати ще трошки, а потім ще, тому що ви збираєтеся схуднути перед весіллям, до того ж, ваші ніжки значно стрункішою, ніж показує відміряний шматочок гумки. Не варто цього робити, адже вас зараз ніхто не бачить. Підв'язка виявиться точно впору, тому продовжуємо.
4. Мереживо різної ширини відміряє по довжині гумки, а потім додаємо ще 20 см.
Це необхідно для того, щоб пришивати мереживо до гумки злегка прісобранная, з отриманням красивих воланів.
5. Накладаємо мереживні шматочки один на одного, більш широкі внизу, зверху - ті, що вужче.
Має вийти щось на зразок мереживного каскаду, який ми не раз бачили на прекрасних дам і хоробрих мушкетерів у фільмах-екранізаціях творів Олександра Дюма.
6. З'єднуємо мережива шпильками і підколюємо за допомогою голок кінці мережив до кінців гумки. Можна також злегка приметать їх нитками, тоді голки і шпильки не знадобляться.
7. Розтягуючи гумку, заколюємо середину мережив.
8. Продовжуючи діяти в тому ж дусі, закріплюємо голками прісобранние мережива, не забуваючи при цьому розтягувати гумку. Слідкуйте за рівномірністю збірки.
Наша мета - змусити мережива і гумку розтягуватися синхронно. В іншому випадку підв'язка може виявитися мала або буде дуже сильно здавлювати ногу.
9. Власниці швейних машинок займають місце біля цього агрегату, інші продовжують шити вручну. Пришиваємо до гумки мережива, попутно виймаючи скріплюють виріб голки.
Все, основна робота виконана. Якщо поверх вироби планується пустити нитка з намистин (бісеру), повторюємо вже знайомі дії: розтягуємо гумку, підколюємо нитка голочками (приметувати нитками), а потім остаточно пришиваємо її.
10. З'єднуємо кінці гумки і надійно зшиваємо їх, якщо не хочемо втратити підв'язку в самий невідповідний момент, як графиня Солсбері на балу.
11. За допомогою ниток або клею закріплюємо на виробі всілякі прикраси - атласні бантики, брошки і все, що підкаже вам фантазія.

Якщо ви бажаєте, щоб посередині підв'язки йшла атласна стрічка, вносимо в порядок дій такі зміни. Накладаємо мережива один на одного (широке на вузьке) і зшиваємо середину. З лицьового боку пришиваємо атласну стрічку, яка закриє шов. З виворітного боку, також посередині, пришиваємо гумку, яку при цьому злегка розтягуємо для отримання рівномірних воланів. Прикрашаємо виріб все тими ж стразами, бісером, паєтками. Атласні бантики з вузькою стрічки можна пришити або приклеїти.

І зовсім простий спосіб виготовлення підв'язки можна порекомендувати тим, хто не може виконати описану вище процедуру, пов'язану з необхідністю рівномірно пришити прісобранная мереживо до розтягується гумці.

Для цього знадобиться два шматка неширокої атласної стрічки, довжина якої трохи більше, ніж відрізана спочатку гумка. До одного з шматочків атласної стрічки пришиваємо мереживо, широке - з одного боку, вузьке - з іншого. Потім цю атласну стрічку зшиваємо з другим таким же шматком. Між стрічками простягаємо гумку і надійно скріплюємо краю вироби. Все, підв'язка готова, можете приміряти. Як прикрашати її, ми розповідали вище.

Перед вами - сама справжня весільна підв'язка, виготовлена ​​власноруч. Сподіваємося, що ви отримали задоволення від творчого процесу. А вишукана, унікальна, казкова по красі підв'язка з нетерпінням чекатиме того дня і години, коли займе місце на стрункій ніжці своєї господині.

далі: В усій красі. Як правильно підібрати прикраси (біжутерія, браслети, кільця, сережки) >>

Ка з дочок Єви не мріє зустріти свого принца?
А що вона, власне, являє собою?
Весільна підв'язка: якою їй бути?
Але як підібрати колірну гамму даного аксесуара?
Які ще питання, пов'язані з підв'язкою, не дають спокою нареченим?
Одягати чи підв'язку на голу ногу або віддати перевагу колготкам, як варіант - панчохам з силіконовими смужками?
Чи обов'язково носити підв'язку на нозі весь день або надіти безпосередньо перед проведенням обряду?
Як бути нареченим, що вибрали короткі весільні наряди?
Весільна підв'язка: кидати або не кидати?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: