Статьи

Біотатуаж брів хною навчання: відео та фото

  1. Що це таке?
  2. плюси
  3. недоліки
  4. Салон або домашні умови?

Біотатуаж брів хною - процедура, яка вже придбала чималеньку популярність

Біотатуаж брів хною - процедура, яка вже придбала чималеньку популярність. Це не дивує, адже спеціальне навчання для того, щоб робити такий татуаж, не потрібно, до того ж, це безпечно і нешкідливо.

Що це таке?

Татуаж, як би не був хороший, протипоказаний багатьом дамам: не можна робити при різних хворобах і в період, коли ви вагітні. Поганий він і тим, що гоїться довго, а форму потім можна змінити тільки за допомогою такої ж болючою і довго загоюються корекції. До того ж, майстер, який тільки починає навчання, може зробити татуаж невдало: він може і колір поміняти, і обриси можуть вийти непривабливі. Інша справа біотатуаж хною. Придумали його в Індії та Північній Африці. Для нього використовується не рудий порошок, а коричневий, причому відтінок коричневого можна підібрати під свій колір: темно-коричневий, сірий, світло-коричневий, майже чорний. Головне, що відтінок завжди буде теплим. Пігмент не влучає у шкіру, а наноситься безпосередньо на неї, тому такий татуаж простий в нанесенні і безболісний. Це навіть не татуаж, а скоріше, довгострокове фарбування, але не волосків, а самої шкіри. Але іноді фарбуються тільки волоски, причому ефект відрізняється від звичного фарбування, адже виглядає все більш природно. А ще біотатуаж брів хною можна робити навіть вдома і самостійно. Але у такого виду дермопігментаціі є й інші плюси, яких чимало.

плюси

В першу чергу біотатуаж хороший, тому що нешкідливий і можна його робити навіть при лактації та вагітності. Фарбування не викликає алергії і роздратування. А ще всі процедури з хною хороші тим, що волоски зміцнюються і стає густішим. Лавсонія трохи підсушує, тому перші дні після процедури можна цю частину обличчя змащувати маслом, краще для вій, а можна і звичайним оливковою, кокосовим, репейним.Такім чином, це ще і можливість відростити брови. У період відрощування таке фарбування, до речі, цілком доречно: потім буде простіше змінити їх обриси. А ще біотатуаж хною коштує значно дешевше, ніж звичайна мікропігментація і це теж перевага. Звичайно, тримається ця краса тільки місяць або три тижні, але зате є можливість експериментувати з цією частиною особи і підібрати ту форму, яка найбільше йде.

Рекомендуємо почитати:

Скільки тримається біотатуаж брів хною

недоліки

Така фарбування погана в першу чергу тому, що пігмент не дуже-то стійкий, та й змивається легко: достатньо сходити в лазню, викупатися в морі або басейні і прощай, краса. Не можна, щоб на цю частину обличчя потрапляв пар, мило та інші миючі речовини, солона вода, вода з хлором. В принципі, до солоній воді така прикраса відноситься більш терпимо: тиждень на море ви будете красунею, але не довше. При правильному догляді за таким тимчасовим тату фарба може протриматися і тижні чотири, але спочатку колір сходить з шкіри, потім з самих волосків. Мінус і в тому, що фарбувати доведеться більше часу: якщо звичайна фарба «береться» за чверть години, то Лавсонія на бровушках доведеться тримати від хвилин сорока і до години.

Головною особливістю лавсонії є те, що структура у засоби зерниста, тому наносити рівно його буде непросто.

Салон або домашні умови?

Зроблена в салоні фарбування - це результат, який буде радувати набагато довше, але можна і вдома експериментувати. Лавсонія відрізняється від натуральної фарби тим, що розподіляти її рівномірно потрібно навчитися. Зрозуміло, є і курси, але можна навчитися фарбувати нею і вдома. Якщо ви фарбували брови або коректували їх форму раніше, освоїти це мистецтво буде простіше. Для того, щоб пігмент НЕ тек, сухий порошок розлучається водою, але так, щоб тримався на волосках і шкірі легко. Тому суміш повинна бути помірно рідкої. Фарба накладається так, щоб надати необхідну форму, а обриси у брів були однакові. Тим, хто працює з порошком перший раз, накладати суміш потрібно максимально акуратно і тримати до 30 хвилин, щоб потім була можливість позбутися від невдалої забарвлення. Для цього підходить і пілінг, і компрес, і лосьйон.

Як цьому навчитися?

Існує безліч спеціалізованих курсів. Вони недовгі і розраховуються на працюючих майстрів по бровах або мікропігментаціі.

В програму входять такі розділи:

  • Особливості хни, її види, відмінності від фарби.
  • Гамма кольорів.
  • Фарбування і його технології.
  • Догляд після фарбування.
  • Практика.

Іноді курс можна пройти дистанційно, але краще, якщо ви будете вчитися в студії у хороших майстрів.

Що це таке?
Що це таке?
Салон або домашні умови?
Як цьому навчитися?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: