Статьи

Біотатуаж брів хною: плюси і мінуси процедури, технологія виконання в салоні і домашніх умовах

  1. Загальна інформація про фарбування хною
  2. Протипоказання до застосування фарби
  3. Технологія біотатуаж в салоні і вдома
  4. Фарбування брів у професіоналів
  5. Забарвлення хною в домашніх умовах
  6. Догляд за бровами після процедури
  7. Екстрене видалення пігменту
  8. Плюси і мінуси хни

У гонитві за досконалістю деякі жінки підфарбовують природні брови за допомогою олівця, інші йдуть на радикальні заходи - перманентний макіяж У гонитві за досконалістю деякі жінки підфарбовують природні брови за допомогою олівця, інші йдуть на радикальні заходи - перманентний макіяж.

Перший спосіб вимагає щоденних зусиль, другий же багатьох відлякує тим, що з невдалим малюнком доведеться жити 2-3 роки.

Золоту середину в списку методів фарбування займає біотатуаж брів хною - безпечна технологія, що дозволяє оновлювати колір і форму брів раз в 2-4 тижні.

Загальна інформація про фарбування хною

Незважаючи на назву, біотатуаж хною не має нічого спільного з татуюванням. Барвник не вводиться в шкіру за допомогою голок, а наноситься тільки на її поверхню. Свою назву техніка фарбування брів хною отримала через те, що ефект візуально дуже схожий на результат перманентного татуажу - брови знаходять яскравий рівний колір і форму з чіткими краями.

Як барвник для біотатуаж використовується препарат на основі хни. Найчастіше фарбу роблять із суданської, індійської та іранської хни:

Виробники, змінюючи технологію переробки сировини, випускають широку лінійку кольорів.

Це дозволяє косметологом підбирати максимально близький до природного відтінку в залежності від кольоротипу клієнтки. Деякі фахівці змішують вже готові барвники, щоб отримати ідеальний колір.

Протипоказання до застосування фарби

Натуральна хна рідко викликає алергічні реакції і має обмежений перелік протипоказань. Слід перенести або відмовитися від процедури, якщо є:

  • ушкодження шкіри в області фарбування: рани, подряпини;
  • яскраво виражені зморшки і глибокі заломи біля брів;
  • запальні процеси шкіри: вугрі, акне;
  • інфекційні захворювання та лихоманка.

А також не рекомендується проводити процедуру в період менструації - підсумковий результат може сильно відрізнятися від запланованого.

Технологія біотатуаж в салоні і вдома

Якщо навички роботи з хною відсутні, а малювання ідеально симетричних брів викликає труднощі, краще відмовитися від біотатуаж в домашніх умовах і звернутися до професіонала Якщо навички роботи з хною відсутні, а малювання ідеально симетричних брів викликає труднощі, краще відмовитися від біотатуаж в домашніх умовах і звернутися до професіонала. Хороший косметолог підбере потрібний відтінок (і навіть змішає фарби самостійно, щоб отримати ідеальний колір), намалює рівні і - що важливо - однакові брови, а також проконсультує, як правильно доглядати за бровами після фарбування хною.

Фарбування брів у професіоналів

Перед фарбуванням в салоні бажано за добу обробити область брів скрабом. Пілінг необхідний, щоб видалити ороговілі клітини шкіри. Це сприяє більш глибокому проникненню барвника і, як наслідок, більш стійкого результату.

Покроково процедура фарбування виглядає наступним чином.

  1. Очищення шкіри. Косметолог видаляє макіяж і забруднення з поверхні шкіри. Багато хто використовує лосьйони на спиртовій основі, щоб знежирити шкіру, так як навіть тонкий шар жиру суттєво погіршує поглинання пігменту.
  2. Підготовка фарбувального складу. У салонах використовують барвники трьох типів: склади, які потрібно розводити окропом і витримати деякий час; суміші, які можна розвести холодною водою, а також готові рідкі барвники.
  3. Розмітка кордонів фарбування. Цей етап виконують в тому випадку, якщо природні брови мають нерівну форму, і чи в деяких місцях густота волосків нижче. Густі від природи брови можна фарбувати без розмітки, попередньо пінцетом надавши їм потрібну форму.
  4. Забарвлення. Для нанесення барвника використовується жорстка кисть скошеної форми. Фарбування проводиться за направленням від скроні до перенісся, так як ближче до скронь волоски ростуть не так густо, як у перенісся, і саме в цій області необхідно надати шкірі більш інтенсивний колір. Барвник наносять в 2-5 шари, кількість шарів залежить від природного кольору шкіри і брів. Чим світліше шкіра і волосся, тим менше буде потрібно шарів. Між нанесенням шарів витримується пауза тривалістю 10-15 хвилин, але майстер візуально контролює стан барвника і може скорегувати інтервал між нанесенням наступної порції фарби. Новий шар наноситься після висихання попереднього.
  5. Зняття барвника. Після висихання останнього шару косметолог за допомогою змоченою в чистій воді серветки або ватного диска стирає фарбу по напрямку від перенісся до скронь.
  6. Фінальна обробка. Чисті брови розчісують і покривають косметичним маслом, яке зберігає активність вбрався пігменту. Завдяки цьому колір протягом доби після фарбування змінює інтенсивність, стаючи яскравіше.

Забарвлення хною в домашніх умовах

Техніка фарбування в домашніх умовах ідентична салонної процедурою. Однак, якщо немає практичного досвіду, краще спочатку подивитися відгуки та інструкції про те, як робиться біотатуаж брів хною. Відеоурок буде ще корисніше, адже з його допомогою можна більш детально вивчити роботу професійних майстрів.

Порядок дій при біотатуаж хною будинку наступний:

  1. Приготуйте суміш. Не використовуйте звичайну хну для волосся, вона забарвити брови в рудий колір. Купуйте тільки спеціальні склади і коректний з розведення фарби водою, дотримуючись температурний режим і пропорції компонентів.
  2. Змийте макіяж, видаліть зайві волоски і знежирте шкіру. Для знежирення підійде будь-який спиртний лосьйон або навіть горілка.
  3. Перед нанесенням суміші намалюйте косметичним олівцем кордону фарбування, що брови вийшли симетричними. Якщо з першого разу правильно окреслити межі не вдалося, змийте олівець, знову знежирте шкіру і тільки після цього заново зробіть малюнок.
  4. Замість професійної кисті, в домашніх умовах можна використовувати звичайну ватяну паличку. З її допомогою розподіліть барвник у напрямку від скроні до перенісся, ретельно наносячи склад на шкіру і кожен волосок. Фарба для брів, призначена для домашнього використання, зазвичай передбачає нанесення в один шар. Деякі виробники рекомендують наносити барвник в кілька шарів. Щоб домогтися найкращого результату, дотримуйтесь інструкції до того засобу, який використовуєте.
  5. Склад потрібно витримати на шкірі 30-40 хвилин, в залежності від рекомендацій виробника. Якщо фарбу потрібно наносити в один шар, щоб запобігти передчасному висиханню барвника, можна накрити забарвлену брову смужкою харчової плівки.
  6. Після закінчення часу експозиції фарбу змивають за допомогою ватних дисків.

Догляд за бровами після процедури

Максимум 3-5 тижнів зберігається новий колір після біотатуаж брів хною Максимум 3-5 тижнів зберігається новий колір після біотатуаж брів хною. На те, скільки тримається біотатуаж брів, впливає безліч факторів, у тому числі вихідний колір волосків і відтінок шкіри.

Спочатку колір вимивається зі шкіри, а потім сходить з волосків. На світлій шкірі і волоссі пігмент помітний більш тривалий час.

Брюнетки раніше помічають освітлення шкіри, а волоски їх брів швидше змінюють відтінок на ближчий до вихідного.

Крім того, пігмент добре розчиняється жирними речовинами, тому у власниць сухої шкіри біотатуаж вистачає на 4-5 тижнів, а у жінок з жирної шкіри фарба може зійти за один тиждень.

Щоб продовжити збереження пігменту, після біотатуаж хною потрібно обережно ставитись до бровами і дотримуватися кількох простих правил.

  • Протягом 24 годин після процедури не мочити брови і уникати тривалого перебування в приміщеннях з високою вологістю.
  • Необхідно відмовитися від жирних кремів, косметичних засобів з маслами.
  • Не застосовувати препарат відбілюючі маски і лосьйони, а також мазі, до складу яких входять гормони.
  • По можливості рекомендується відмовитися від відвідування сауни, басейну, лазні.

Для підвищення стійкості пігменту можна відразу після фарбування обробити брови слабким розчином лимонного соку.

Лимонний сік може трохи освітлити пігмент, тому цим способом потрібно користуватися вкрай обережно.

Екстрене видалення пігменту

Як правило, фарбування хною не підносить неприємних сюрпризів. Але іноді обрана форма виявляється невдалою, колір раптово набуває рудий або червоний відтінок. І тоді доводиться вдаватися до агресивних засобів, щоб позбутися від неприємних наслідків, адже просто змити водою хну можна тільки безпосередньо в процесі забарвлення.

Після фарбування - протягом перших кількох годин - приглушити яскравий колір можна, ретельно вмиваючись з використанням мила. Також допоможе обробка області брів ватним диском, змоченим в засобі для зняття макіяжу.

У більш пізній період видалити хну з шкіри і волосся можна за допомогою таких засобів.

  • Масляні маски. Підігріте реп'яхову, соняшникова або будь-яке інше рослинне масло потрібно нанести на шкіру і брови. Тримати масляну маску потрібно не менше години, а можна нанести на ніч і залишити до ранку.
  • Компрес з кисломолочними продуктами. Ватяні диски змочити в кефірі або сметані і прикласти до брів на 30 хвилин. Для рівномірного і щільного прилягання диски можна зафіксувати за допомогою пластиру.
  • Перекис водню. Змочити ватний диск в рідині і обробити область брів. Засіб відразу після використання потрібно змити водою, а на брови і шкіру навколо них нанести зволожуючий і живить крем. Замість перекису водню, можна використовувати нашатирний спирт.

Ні в якому разі не можна використовувати для змивки хни фарби з знебарвлюючий ефектом.

Вони не вимивають хну, а хімічно перетворять пігмент, в результаті чого брови можуть придбати блідо-зелений або рожевий відтінок. Крім того, такі фарби руйнівно впливають на волоски і можуть спровокувати їх активну випадання.

Якщо форма і колір брів влаштовують, але хна потрапила на шкіру і залишила некрасиві плями на обличчі, можна точково обробити місця забруднень ватною паличкою або диском, змоченим в концентрованому лимонному соці. Компрес потрібно залишити на шкірі на кілька хвилин, потім змити водою.

Плюси і мінуси хни

Біотатуаж хною надзвичайно популярний серед жінок. Використання хни для фарбування брів має масу переваг.

До мінусів використання хни можна віднести недовговічність пігменту.

У деяких випадках хна повністю змивається вже через тиждень, середній термін життя фарби становить 3 тижні. Другий недолік, на який часто скаржаться жінки, - шкіра і волоски неоднаково вбирають пігмент. Тому власницям не надто густих брів краще звертатися до професіонала, щоб отримати рівномірне фарбування.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: