Статьи

Біотатуаж брів хною: покрокове проведення вдома, догляд після процедури

  1. Особливості та плюси біотатуаж
  2. Недоліки біотатуаж хною
  3. Відмінності родинної злагоди і салонного біотатуаж
  4. Секрети вдалого біотатуаж брів
  5. Як підібрати відтінок хни
  6. Правила розведення хни для брів
  7. Біотатуаж брів в домашніх умовах: покрокова техніка
  8. Відео: Правильне фарбування брів хною
  9. Скільки тримається хна на бровах
  10. Догляд за бровами після процедури

Дівчина може не нафарбувати особа, але брови потрібно підтримувати в ідеальному стані. Саме вони, як і руки, підкреслюють доглянутість. Можна не витрачати час на щоденне фарбування, піти в салон і зробити татуаж. Мінус - це досить болісно і дорого. До того ж перший час результат буде надто виражений, поки скоринка не зійде, колір не встановиться. Не всім це підходить. Але є відмінний альтернативний варіант. Біотатуаж хною на бровах теж дозволяє отримати акуратну і красиву форму, замаскувати недоліки, і все це без болю.
Дівчина може не нафарбувати особа, але брови потрібно підтримувати в ідеальному стані

Особливості та плюси біотатуаж

Біотатуаж забарвлює і шкіру, і волоски. Хна накладається певним чином, швидко вбирається, через час знімається. Основна перевага - натуральність і абсолютна безпека. Біотатуаж брів хною підходить більшості дівчат, рідко викликає алергічну реакцію або якісь інші негативні наслідки. Процедура не займає багато часу, недорога і вже досить поширена. Якщо пристосуватися і вивчити техніку, то можна заощадити і все зробити самій.

Всі плюси фарбування брів хною:

  1. Стійкість. Можна витратити 20-30 хвилин і полегшити процедуру макіяжу на кілька тижнів.
  2. Безболісність. На відміну від класичного татуажу, під час процедури ніяких неприємних відчуттів не виникає. Немає ризику інфікування, пошкодження шкіри.
  3. Маскування проблем. Хна вбирається в шкіру, прекрасно зафарбовує порожні ділянки, залисини, шрами і інші дефекти.
  4. Маскування форми. Дуже часто до хни вдаються під час відрощування брів . Не потрібно вискубувати то, що наростало кілька місяців, неакуратні пеньки і стирчать волоски не так помітні на темному тлі.
  5. Вибір інтенсивності, товщини, форми. Хна дозволяє намалювати будь-які брови. З її допомогою можна підкреслити природність або зробити красиві і чіткі вигини. Дуже популярні зараз «інстаграмние брови».

Не варто забувати, що хна позитивно впливає на густоту і якість волосся. З нею відростити красиві брови вийде набагато швидше. Вона не має протипоказань, може використовуватися в будь-якому віці.

Недоліки біотатуаж хною

Чомусь багато хто вважає, що при біотатуаж хною брови можуть придбати червоні, руді, зеленуваті відтінки. Це не правда. При використанні спеціально призначеного кошти і дотриманні всіх правил такого бути просто не може.

У біотатуаж хною є інші недоліки:

  1. Недовговічний результат. Вже через кілька тижнів, а при безграмотному догляді і раніше, поверхня зблякне, частково змиється. У порівнянні з класичним татуажем в стійкості хна програє.
  2. Дефіцит хорошою фарби. Знайти спеціальну хну у вільному продажі складно, можливо, доведеться замовляти через інтернет, чекати, оплачувати доставку.
  3. Можливі помилки. Промахи, неакуратні лінії, недотримання правил можуть призвести до не тому результату, який очікується.

Перш ніж приступити до татуажу, тим більше самостійного, потрібно заздалегідь вивчити всі нюанси і добре підготуватися.

Відмінності родинної злагоди і салонного біотатуаж

У салонах краси біотатуаж роблять професійними засобами. Не завжди їх можна знайти у вільному продажу, це і є основною відмінністю. Але при великому бажанні дістати можна все або знайти альтернативу. Якщо форма брів правильна, виходить акуратно фарбувати, ні страху, то можна сміливо робити татуаж в домашніх умовах.

Єдиний момент, з яким можна зіткнутися, - це підбір відтінку. Але і в салоні далеко не кожен майстер робить це правильно. Кращий вибір - природний колір волосся. Тобто той, який подарувала природа.

Секрети вдалого біотатуаж брів

Дуже часто в домашніх умовах в фарбувальний склад додають каву або какао, басму, різні відвари, наприклад, лушпиння цибулі, каркаде. Насправді, готова фарба, призначена саме для брів, в цьому не має потреби. Мало того, можна навіть придушити її дію. Краще використовувати звичайну чисту воду. При цьому важливо правильно підібрати відтінок.

Як підібрати відтінок хни

Для фарбування брів використовується тільки спеціально призначена хна для біотатужа. Не можна замінювати іншими продуктами, нехай навіть високоякісними і дорогими. Призначений для біотатуаж продукт має спеціальний помел і добавки, що дозволяють отримати максимально точний результат. Сучасні виробники випускають різні відтінки для брюнеток, блондинок, шатенок, які можна змішувати між собою.

Що впливає на вибір кольору:

  1. Волосся на голові. Для більш натурального ефекту потрібно вибирати відтінок хни, максимально збігається з кольором прикореневої зони.
  2. Густота. Якщо брови пишні, то не варто вибирати темний відтінок, краще взяти на 1-2 тони світліше. Інакше є ризик отримати дуже яскравий і неприродний результат.
  3. Кольоротип. Якщо у людини тепла зовнішність, то не потрібно вибирати для брів хну холодних відтінків. І, навпаки, при холодному типажі краще не використовувати м'які кольори.

І, навпаки, при холодному типажі краще не використовувати м'які кольори

Правила розведення хни для брів

Фарбуюча маса завжди розлучається за інструкцією, вказаною на упаковці. Хну для волосся зазвичай витримують кілька годин, щоб вивільнити пігмент. Продукт для брів в цьому не має потреби, його зазвичай наполягають 10-15 хвилин. Якраз цього часу достатньо, щоб зробити корекцію і визначитися з формою.

Як розводити хну для брів:

  1. Насипати трохи порошку в миску. Бажано використовувати скляний або керамічний посуд, пластик не годиться.
  2. Додати воду. Якщо потрібно отримати графічні і чіткі брови, то йде крутий окріп. Для отримання більш м'якого результату остудити воду хвилинку, додати.
  3. Скільки лити рідини? Дуже важливо не робити густу масу, щоб вона легко проникала до шкіри, вбиралася, обволікала волосся, але і стікати з брів хна не повинна. Зазвичай це консистенція 10-15% сметани, тобто легкий крем.
  4. Збивати рухами ретельно розмішати хну. Залишити на час, вказаний в інструкції, або просто на 10 хвилин.

Склад потрібно використовувати відразу після приготування, не можна розводити хну про запас. У міру настоювання колір маси буде змінюватися, переходити із зелені в коричневий, рудий або каштановий відтінок.

Біотатуаж брів в домашніх умовах: покрокова техніка

Дуже часто перед процедурою проводять скрабірованіе шкіри. Але не завжди воно потрібне, потрібно подивитися на брови. Якщо є шорсткість, ороговілі клітини, то буде потрібно очищення, хна після цього подіє краще, проникне глибше. Якщо шкіра в порядку, то зайвий раз піддавати її механічній дії не потрібно, особливо в холодну пору року. Важливо перед процедурою волоски і шкіру знежирити. Якщо спеціального засобу немає, то можна скористатися спиртовими серветками або дисками, змоченими в будь-який настоянці, горілці, одеколон.

Покрокова техніка фарбування брів:

  1. Визначити форму брови. Якщо потрібно, то косметичним олівцем можна обвести контури.
  2. Хну набрати пензлем, нанести на шкіру. Якщо хвостик брови світлий і волосся там рідкісні, то почати потрібно саме з нього, поступово пересуваючись до середини. Якщо потрібно зробити упор на початок, то фарбування виробляється від перенісся до скроні. Дуже важливо опрацювати всю шкіру.
  3. Знову набрати склад, змастити все волоски, пригладити
  4. Витримати барвник на бровах вказане в інструкції час. Є швидкодіючі склади, яким достатньо 10-15 хвилин, але деякі види вимагають до 40-50 хвилин.
  5. Змочити ватний диск, притиснути до брови з підсохлим складом. Через кілька секунд зняти залишки кошти.

Відео: Правильне фарбування брів хною

Важливе при проведенні процедури

Існують маленькі секрети і хитрості, які допоможуть уникнути помилок і зробити брови бездоганними:

  1. Якщо забруднилася шкіра, потрібно витирати хну відразу. Зручно використовувати для цього ватяну паличку, змочену водою або засобом для зняття макіяжу.
  2. Ватяна паличка також допоможе окреслити брови, зробити лінії ідеальними.
  3. Не потрібно вибирати кисті для фарбування з якихось правил, шукати певну жорсткість або відповідний зріз. Краще брати те, чим звично і зручно працювати.
  4. Посилити відтінок і зробити його яскравішим допоможе лимонна кислота (достатньо однієї щіпки) або його ж сік (0,3 ч. Л.).

Готовність фарбування часто визначають по підсохлої скоринці. Якщо шкіра стягується, а під бровами з'явилися крихти, засіб можна видаляти.

Скільки тримається хна на бровах

Біотатуаж хною на бровах може триматися і 2 місяці, і 2 тижні. Всі суто індивідуально, залежить від багатьох чинників. Найбільше на стійкість впливає якість продукту, дотримання техніки і правил, догляд після процедури. У рідкісних випадках стійкість низька через індивідуальних особливостей шкіри, яка швидко віддає пігмент. Часто так буває при підвищеній жирності.

Сходить пігмент з брів нерівномірно. Але це не означає, що потрібно робити процедуру часто. Бажано витримувати перерва не менше трьох тижнів. Поступово шкіра звикає до натурального барвника, краще цього не допускати, давати відпочинок.

Поступово шкіра звикає до натурального барвника, краще цього не допускати, давати відпочинок

Догляд за бровами після процедури

Головна задача в догляді за бровами - якомога довше зберегти пігментацію. Потрібно знати, що біотатуаж буде спочатку йти в тих місцях, де шкіра гола, тобто відсутня рослинність. Через деякий час доведеться підфарбовувати. Для цього можна використовувати тіні або олівець, бажано підібрати в тон.

Як максимально продовжити життя біотатуаж:

  1. При знятті косметики молочком, пінкою або міцелярної водою обходити брови, не торкатися.
  2. Ніколи не терти, що не скрабіровать, нічим не мазати. Всі ці дії сприяють вивільненню пігменту зі шкіри та волосся.
  3. Перед умиванням водою, прийняттям душу або відвідуванням басейну можна змащувати брови будь-яким косметичним маслом.
  4. Високі температури шкодять фарбування. При частих походах в лазню або в сауну, на пляж біотатуаж йде швидше.

Перша доба не рекомендується мочити брови, витирати або соскребать залишки барвника. Остаточно колір проявляється на другий день, відтінок змінюється, пігмент в'їдається в шкіру. Тільки після цього можна повністю сполоснути обличчя, помилуватися отриманим результатом.

Відео: Всі про хні для брів

Скільки лити рідини?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: