Статьи

Через скільки відпадуть скоринки після татуажу

  1. Як буде гоїтися?
  2. догляд
  3. Чому кірку після татуажу не можна здирати?

Перманентний макіяж - просто панацея для панянок, чиї риси не відрізняються яскравістю і симетричністю, а також страждають на алергію на декоративні косметичні засоби

Перманентний макіяж - просто панацея для панянок, чиї риси не відрізняються яскравістю і симетричністю, а також страждають на алергію на декоративні косметичні засоби. Після процедури у вас буде макіяж, який не потрібно буде постійно наносити і підправляти, а в салон доведеться звернутися тільки через три-чотири роки. Не має значення, яку техніку татуажу брів ви підібрали, важливо те, що гоїться мікропігментація у всіх однаково, а всі, що відбувається після процедури, впливає на зовнішній вигляд мікропігментаціі. І від нас залежить те, як вона «ляже» і буде на вас виглядати.

Як буде гоїтися?

Татуаж брів буде набувати остаточний свій вигляд від 14 до 20 днів. Багато що залежить від нашого віку, від типу дермопігментаціі, від особливостей шкіри, але повноцінні результати мікропігментаціі стануть помітні тільки тоді, коли зійдуть і почервоніння, і набряки, і скоринки. Все це може зайняти як 72 години, так і 168.

Багато в чому швидкість заживання залежить і від техніки перманентного макіяжу цієї частини обличчя. Так, растушевка, вона ж шотірованіе, може отримати остаточний вигляд за тиждень. Підходить вона власницям закоротка чи світлих бровок, а також якщо на них є прогалини. Шотірованіе тримається близько півроку, а далі потрібна корекція. Волоскові метод дозволяє змінити цю частину обличчя кардинально і робиться по європейській або східної техніці. При першій волоски малюються послідовно і спрямовані один після одного. У східній вони переплітаються, мають різну довжину і нахил. Це складніше, а голка проникає в шкіру частіше і глибше, ніж при розтушовуванні, тому гоїтися такий перманентний макіяж буде довше. Але і триматися він теж буде довго: близько пари років. Правда, з часом може розплився і перетворитися в ту ж растушевку.

Правда, з часом може розплився і перетворитися в ту ж растушевку

Найдовше заживає і позбавляється від кірочок мікропігментація по змішаній техніці, в якій поєднуються шотірованіе і волоскові метод.

Але після використання будь-яких технік татуажу особа відновлюється в кілька етапів:

  • Коли татуаж тільки зроблений, покриви трохи червоніють, у брів яскравий колір, а контури максимально чіткі.
  • Почервоніння сходить, але з'являється сукровиця на місці проколів, ці ділянки можуть хворіти. Сукровицю організм виділяє через захисної реакції.
  • Сукровиця підсихає, після чого з неї утворюються скориночки. Це загиблі клітини епідермісу, але вони теж служать свого роду захистом для шкіри, яка пережила травму. Скільки вони протримаються на шкірі і як скоро пропадуть, залежить тільки від її типу і правильності догляду.
  • Тим часом пігмент починає потихеньку вбиратися шкірних покривів.
  • Верхній шар дермопігментаціі трохи освітлюється.
  • Через два-три дні (буває і пізніше) скоринки починають відходити, точніше, обсипатися.
  • День на сьомий вони сходять з брів повністю.
  • Повноцінний результат можна оцінити тижнів зо два тому (якщо шкіра молода, то і раніше - на десятий-одинадцятий день з моменту процедури).

догляд

Перманентний макіяж брів не вимагає такого ретельного догляду, як татуаж губ, але він потрібен все одно, скільки б його не носили. Як і після мікропігментаціі будь-якій частині особи, на весь час заживання потрібно забути про відкриті водойми, лазні (будь-якого виду) і басейн. Не можна підставляти свежевитатурованние брови під яскраве сонячне світло. Він і вода в цей період не є друзями вашої краси, тому контактувати з ними потрібно по мінімуму.

Місця лущення і кірочок можна отшелушивать і розпарювати. Ще варто забути на півтора-два тижні про туші і олівці, а ще про косметичні пілінги з масками. А ще не можна чесати зону брів і терти її. Вмиваємося гранично акуратно (вода повинна бути тільки кип'ячена) і витираємо цю частину обличчя дуже обережно, наче промаківаем її серветкою. Забудьте і про солярій. Не можна застосовувати серветки і лосьйони з етанолом в складі, обклеювати місця, де був зроблений перманентний макіяж, пластирами, а умивання можна замінити обережним протиранням молочком.

Не можна застосовувати серветки і лосьйони з етанолом в складі, обклеювати місця, де був зроблений перманентний макіяж, пластирами, а умивання можна замінити обережним протиранням молочком

Мазати ділянки з перманентним макіяжем можна тими засобами, які порадили в самому салоні або протизапальними мазями. При хворобливих відчуттях можна нанести на цю частину обличчя знеболюючу мазь, а якщо набряки занадто затрималися на вашому обличчі - приймайте антигістамінні препарати. Обов'язково підтримуйте зв'язок з майстром, який робив вам татуаж: консультації можуть знадобитися в найближчі два тижні. Якщо перманентний макіяж ви робили взимку, то намагайтеся не обвітрювалися пошкоджені місця, не вмиватися перед самим виходом на холод і не біжіть під гарячий душ, як тільки повернулися в теплий будинок. Влітку в процедури догляду за мікропігментація можна включити обробку сонцезахисними мазями. Ще влітку радять ходити тільки в окулярах або головному уборі і наносити легкі кошти з вітамінами або ж протизапальні гелі.

Порада: Засоби для догляду можуть рекомендувати найрізноманітніші, але найпопулярнішими залишаються ті, які містять пантенол.

Гарні вони тим, що допомагають дермі швидше відновлюватися і запобігають будь-які тріщини і мікротріщини. Мазь з пантенолом наноситься тоненьким шаром, а перед нанесенням обробляємо місце дермопігментаціі хлоргексидином.

Чому кірку після татуажу не можна здирати?

Скоринка виникає не завжди: в 20 відсотках випадках татуаж заживає без неї. Потрібна вона тільки для захисту шкіри, що отримала травми під час процедури мікропігментаціі, але іноді організм справляється і без неї. Іноді буває і так, що відмерлий епідерміс відпав за три-чотири дні і знову з'явився. Це теж цілком нормально і навіть дозволено. А ось здирати і отшелушивать її не можна хоча б тому, що пігмент поки не вбрався, а значить, може і відійти. В цьому випадку доведеться переробляти перманентний макіяж брів. Якщо ж епідерміс занадто чутливий, то наслідком позбавлення від кірочок можуть стати шрами. Єдине, що можна з корочками робити, - це обережно їх протирати і при необхідності мазати заживляющими або протизапальними мазями або маслами. А за якийсь час вона зникне повністю, знає тільки ваш організм.

Як буде гоїтися?
Як буде гоїтися?
Чому кірку після татуажу не можна здирати?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: