Коли розмова заходить про хні, частіше згадуються помаранчеві локони і східні красуні, але ж порошок лавсонії може використовуватися і для фарбування брів. Про те, чим краще фарбувати брови фарбою або хною, як правильно провести процедуру в домашніх умовах і яких результатів очікувати, про все це в нашій статті.
Що краще фарба або хна для брів, це нелегке питання задає собі кожен, хто хоче мати брови насиченого кольору, але вважає за краще натуральний догляд
Переваги і недоліки
Почнемо, мабуть, з того, що собою являє хна. Натуральний продукт у вигляді порошку, який отримують з різних частин лавсонії. Сама рослина не є дивиною для східних країн, а іноді навіть дбайливо вирощується і на підвіконнях співвітчизників-квітникарів.
Лавсонія в східних країнах відноситься до паркових рослин і росте повсюдно
Крім порошку з лавсонії отримують масло, активно використовується в догляді за волоссям і медицині:
- Основною перевагою порошку Лавсона була і залишається його натуральність, в склад не входять аміак і перекис, які нерідко стають причиною алергії.
- Жоден хімічний барвник не зробить брови гущі і не посприяє їх зміцненню.
Є у такого фарбування і недоліки:
- Тривалість процедури. Класичне фарбування хімічним складом зажадає від вас 10-15 хвилин вільного часу. Якщо ж ви віддали перевагу натуральній хні, запасіться терпінням і часом часу.
- При першому фарбуванні своїми руками потрібно максимальна акуратність. Це стосується вибору правильної пропорції кольору, розведення водою та нанесення.
Пам'ятайте, Лавсонія в чистому вигляді - це яскравий помаранчевий відтінок, який навряд чи доведеться вам до душі, якщо ви плануєте проводити фарбування брів. щоб не одержати яскраво-руді брови , В якості додаткового компонента використовується басма, яка в пропорції 1: 1 з хною дає приємний натуральний коричневий колір. Чим більше басми, тим темніше будуть ваші брови.
Фарба з хною для брів не вимагає попереднього змішування з басмою, має кілька відтінків і дозволяє варіювати інтенсивність фарбування, збільшуючи час процедури
Зверніть увагу! Басма в чистому вигляді не дозволяє отримати чорний колір, після фарбування ви з подивом зауважите дві зелені смужки, затишно розташувалися на місці брів.
Для розведення сухого порошку беруть гарячу воду температурою не вище 85 ° С. Використання окропу заборонено, при взаємодії з порошком лавсонії відбувається процес виділення шкідливих токсичних ефірів.
На фото - результати фарбування брів хною
фарбуємо брови
Етап Інструкція та рекомендації Підготовчий
- Видаліть з особи косметику, протріть область брів спиртовмісних тоніком. Це допоможе натуральним пігментів безперешкодно проникнути до волосків.
- Чайну ложку порошку розведіть гарячою водою до консистенції сметани. За бажанням можна додати кілька крапель базового косметичного масла, завдяки йому ви отримаєте не тільки фарбування, але і догляд за бровами.
- На шкіру кругом брів нанесіть жирний крем або вазелін.
Основний
- За допомогою щіточки акуратно розподіліть фарбують суміш по всій площі брови. Розлучення, патьоки і надлишки відразу ж видаліть ватною паличкою або вологою серветкою.
- Час фарбування визначається індивідуально в залежності від натурального відтінку брів і бажаного результату. В середньому може знадобитися від 25 до 60 хвилин.
завершальний
- Залишки фарбувальний маси видаляють в два етапи. Ватним диском стирають фарбу з підстави брови, на кінчик наносять невелику кількість теплої хни і залишають ще на 7-10 хвилин. Таке поетапне фарбування дозволяє отримати більш природний результат.
- Фарбу з кінчиків видаляють вологим ватним диском, брови змащують базовим косметичним маслом. Остання рекомендація особливо актуальна, якщо у вас суха шкіра.
Секрети вибору хни

Фарба хна для вій і брів від Henna SPA (ціна - від 1200 руб.)
Лавсонія виростає в Індії, Єгипті, Судані, Ірані, Пакистані. Найбільш популярними є два види - іранська та індійська, які відрізняються не тільки країною-виробником, а й властивостями.
іранська
Іранська фарба для брів на основі хни має регенеруючі і зміцнюючими властивостями, що дозволяє її активно використовувати для фарбування не тільки волосся і брів, а й ресніц.Іранскую Лавсонія для розширення кольорової палітри змішують з басмою, міцним чорним чаєм, какао та кави.
Індійська

Індійська хна має кілька відтінків і приємний рослинний аромат
Індійську хну зберігають в вакуумних упаковках, це дозволяє їй тривалий час зберігати свої властивості.
Цікавий факт! Індійську Лавсонія використовують не тільки як косметичний продукту, її активно застосовують в текстильній промисловості для фарбування тканин.
Здавалося б, ці два види хни не мають явних відмінностей, для їх виготовлення використовується одна технологія, а основним компонентом є все та ж Лавсонія.
- Індійська лавоснія має широку колірну палітру, це досягається за рахунок кліматичних особливостей зростання рослини. Крім того, тільки індійська хна може бути безбарвною і використовуватися в якості основного компонента зміцнювальних масок.
- Іранська володіє густим, важким запахом, який може стати причиною виникнення головного болю. А ось індійська порадує вас легким і досить приємним ароматом.
- Індійський порошок має більш дрібний помел, його легше перетворити в однорідну масу для фарбування.
- І останній, найбільш важливий факт - індійська хна відмінно справляється з сивими волосками і тривалий час зберігає колір.
висновок
Підводячи підсумки, хотілося б сказати, що фарбування хною - відмінний варіант догляду за бровами, який допоможе отримати не тільки насичений колір, а й зміцнення.
А ви використовуєте хну в догляді? Діліться своїми рецептами в коментарях, а наші експерти намагатимуться відповісти на ваші запитання. І, звичайно ж, за традицією - відео в цій статті.
Якщо ви хочете подякувати, додати уточнення або заперечення, задати питання автору - додайте коментар!
А ви використовуєте хну в догляді?