Статьи

Форма брів для різних типів особи

  1. Як визначити основні точки
  2. Форма брів за типом обличчя
  3. Рекомендації по догляду за бровами
  4. Як визначити свій тип обличчя?
  5. Різниця між формами брів
  6. Для надання форми необхідні наступні інструменти:
  7. З чого почати корекцію брів
  8. Які форми брів бувають
  9. Загальні поради щодо вибору гарної форми брови

Підкреслити природну красу жіночого обличчя і зробити очі виразнішими допомагають брови

Підкреслити природну красу жіночого обличчя і зробити очі виразнішими допомагають брови. Особливо актуальною їх корекція стає в роки, коли в моду входить мінімальна кількість косметики - ефект «вмитого особи». У таких випадках форма брів, за типом обличчя підібрана індивідуально для кожної жінки, стає одним з найважливіших засобів, які можуть візуально усунути недоліки овалу обличчя, вирішити проблему близько посаджених очей і навіть трохи замаскувати «гусячі лапки».

Як повинні виглядати красиві, доглянуті брови? Вони досить довгі, витончені, злегка підняті, мають акуратну форму. Правильна форма брів така: найширша частина брів знаходиться у внутрішнього куточка ока; починаючи від верхньої точки вигину, брови стають вже, але звуження відбувається не різко, а поступово. Як орієнтир для додання бровам ідеальної форми може служити контур надбрівної дуги, який розташований безпосередньо над очної западиною, трохи нижче брів. Читайте ще: Татуаж брів - Як правильно робити татуаж брів.

Як визначити основні точки

Як визначити основні точки

Залежно від пропорцій обличчя змінюється і форма брів. Важливо не наслідувати голлівудським кінозірок і моделей на фото з глянцевих журналів, а правильно визначити обриси, індивідуально підходять для самої коханої жінки - себе. Зробити це дуже просто:

  1. Визначити початкову точку можна, приставляючи вертикально до крила носа косметичний олівець. На місці перетину його з лінією брів (надбрівної дугою) поставити мітку.
  2. Найвища точка, вигин або злам, буде розташована в тому місці, де прикладений до точки на крилі носа олівець, що проходить через зовнішній край зіниці, перетне надбрівну дугу. Дивитися при цьому слід прямо перед собою.
  3. Кінець брови знаходять, приставляючи олівець одним кінцем до середини крила носа, а другий направивши на зовнішній кут ока. На надбрівної дузі відзначити місце перетину.

Якщо вимірювання були зроблені точно, то точки кінця і початку будуть розташовані на одній горизонтальній прямій.

Візуально збільшити відстань між очима можна, збільшуючи відстань між початковими точками брів. Важливо при цьому не перестаратися і пам'ятати, що ця величина не повинна бути більше, ніж ширина двох пальців.

Приховати «гусячі лапки» допоможе злегка піднятий кінець біля скроні. Подібна корекція зробить погляд більш відкритим і наївним, надаючи особі молодість.

Для особи з дрібними рисами, з тонкими губами або при глибоко посаджених очах підійдуть тільки тонкі витончені брови. Виразний ж особа з великими рисами, широким ротом і повними губами ідеально прикрасять брови середньої ширини, що звужуються до кінця.

Ці правила вважаються загальними для всіх. Але індивідуальна форма брів за типом обличчя в залежності від його пропорцій і будови підбирається трохи інакше, для кожного овалу обличчя легко знайти ідеал.

Форма брів за типом обличчя

Форма брів за типом обличчя

З огляду на співвідношення ширини, довжини і лицьові кути (підборіддя, вилиці), особи людей прийнято умовно розділяти на шість типів:

  • кругле обличчя;
  • квадратне обличчя;
  • трикутне, у формі сердечка, особа;
  • овальне, подовжене, особа;
  • прямокутне обличчя;
  • ромбовидное (алмаз) особа.

Власницям овального типу обличчя, яке відрізняється рівною шириною лоба і підборіддя і закругленою лінією скул, підійдуть брови практично будь-якої форми: прямі, вигнуті дугою або з м'яким зламом в найвищій точці. Витягнуте овальне обличчя прикрасять брови зі зламом у вигляді пташиних крил.

Але при виборі прямої форми дамам з класичним особою варто врахувати, що, низько розташовані над очима, вони можуть надати обличчю похмуре або похмуре вираз. Ширина прямих брів повинна бути середньої, при цьому кінець біля скроні роблять трохи загостреним, а початок (у перенісся) округлюють.

Ідеальні брови для круглого особи

Поширений тип, властивий і мешканкам нашої країни, вимагає деякого коректування ширини в середній частині обличчя. Відвернути увагу від цього допомагають брови середньої ширини з невеликим зламом в найвищій точці. Як і для попереднього типу, така форма брів нагадує вигини пташиних крил. Кінці у скронь не варто робити занадто тонкими і загостреними, досить лише трохи звузити їх в порівнянні із загальною шириною.

Брови для прямокутного або квадратного особи

Ці типи овалу обличчя відрізняються широким і важким підборіддям. Різка лінія нижньої щелепи робить їх грубуватими, що потребує корекції за допомогою брів з високим підйомом від початку до вищої точки. Це дозволяє звернути увагу на верхню частину обличчя, візуально полегшуючи і звужуючи підборіддя.

Форма брів може бути дугоподібної або зі зламом в найвищій точці, яку найкраще злегка змістити в сторону скроні. Вони опускаються кінці оптимально буде направити до середини вуха. Ширина брів для квадратного обличчя рекомендується середня, при цьому початок їх повинно бути добре виражено, а кінець після зламу слід зробити поступово звужується.

Не слід підбирати для особи квадратної або прямокутної форми прямі брови. Створюючи додаткову горизонталь у верхній частині особи, вони візуально зменшать його довжину і підкреслять горизонталь нижньої щелепи. Це призведе до додаткового акценту на тому, що хотілося б приховати.

Брови для особи з вузьким підборіддям

Тип особи з широким чолом і гострим підборіддям, іноді з виступаючими різко вилицями прийнято називати трикутником. Візуально усунути диспропорційність такої особи можна вигнутими бровами з плавним і невисоким підйомом в найвищій точці. Ширину найкраще підібрати середню, приблизно однакову на всьому протязі або з трохи звуженим кінцем.

Дугоподібна форма брів додасть м'якість рисами обличчя, але в цьому випадку слід дотримуватися міри в ширині і вигині дуги. Занадто тонкі або високо підняті дугоподібні брови будуть виглядати неприродно і додадуть жінці здивоване вираження.

Зовсім не підійдуть до трикутного особі прямі горизонтальні брови. Візуально відсікаючи лоб, вони тільки підкреслять різкість рис і послужать однієї зі сторін «трикутника» в нижній частині обличчя.

Брови для прямокутного особи

Овальна форма обличчя, якщо вона м'яко закруглена і заужена в області вилиць, вважається ідеальною. Такій особі підійдуть і дугоподібні, і прямі брови. Особливо ефектно виглядають брови з м'яким зламом. Дана форма є класичною і надає її власниці чарівний і спокусливий вигляд. Якщо овал обличчя занадто витягнуть, то саме такі летять брови допоможуть скруглить його. Брови в формі дуги також гармонують з овальною формою обличчя.

В даному випадку важливо дотримати пропорції між шириною, довжиною і висотою дуги. Ширина повинна бути природною, висота дуги не дуже крутий, а кінчик брови не дуже довгим. Якщо ви зупинилися на прямій формі, прослідкуйте, щоб брови не розташовувалися занадто низько над очима. В іншому випадку особа придбає похмуре вираз. Загострити злегка лінію у зовнішнього краю, а головку брови округлятимете.

Брови для ромбових особи

Форма особи, що нагадує алмаз, називається ромбовидної. Зустрічається вона не так вже й часто, її відмінною рисою є достатня ширина в області очей. Завдання брів - згладити різкі кути особи, зробити його овал більш м'яким. Найбільш підходящим варіантом будуть брови з гострим вигином, як би зламані на піку. Така форма вилиці зробить вже і відверне увагу від області скронь.

Вдало на ромбоподібному особі виглядатимуть брови круглої форми у вигляді правильної дуги. Такий формі властива м'якість, завдяки якій згладжується незграбність особи. А ось брови прямої форми даного типу особи категорично протипоказані: вилиці будуть виглядати ширше, а особа - коротше.

Рекомендації по догляду за бровами

Рекомендації по догляду за бровами

  • відстань між бровами має становити приблизно два сантиметри.
  • створюючи форму брів за допомогою корекції, стежте, щоб їх ширина не змінювалася від початку головки до вищої точки.
  • видаляйте зайві волоски тільки по нижньому контуру.
  • ідеальна форма брів має плавний вигин.
  • волоски не повинні стирчати в різні боки, а лежати в одному напрямі.
  • надати остаточну форму брів можна використовуючи косметичні засоби: туш, олівець, пудру для брів, гель для укладання.

Як визначити свій тип обличчя?

Форма особи може незначно змінюватися, але в цілому залишається однаковою протягом всього життя. Розрізняють 7 типів, з яких потрібно вибрати близький саме вам, оскільки нічого проміжного не існує.

Кругле обличчя

Цей тип виділяється відсутністю незграбних форм і плавністю ліній, лоб, підборіддя і вилиці рівні за параметрами, а нижня щелепа має обтічний квадратний вид.

овальне

Виділяються вилиці, а лоб і підборіддя можуть відрізнятися лише незначно, підборіддя зазвичай загострений.

прямокутне

Якщо зіставити довжину і ширину, то остання буде меншою за першу. Довжина підборіддя, скул і лоба однакова.

квадратне

Відповідає назві, маючи рівну довжину і ширину з усіх боків, але, на відміну від особи круглої форми, не володіє плавністю ліній і різко окреслює контури.

трикутне

Його ще називають серцеподібною, так як широкий лоб укупі з вузьким підборіддям часто утворює форму уявного сердечка.

грушоподібне

Є протилежністю трикутного, визначається основний обсяг в вилицях і щоках, а лоб вже, ніж в інших типах.

Ромбоподібне

Схоже на складання двох різних типів особи - трикутного і грушоподібної, у його власників надмірно широкі вилиці і вузьке гостре підборіддя. Тип особи визначається досить просто, варто підійти до дзеркала і приміряти на себе всі описи або картинку фігури.

Різниця між формами брів

Різниця між формами брів

Доглядати за волосками необхідно і, надаючи їм бажаний вигин, потрібно знати і відрізняти загальноприйняті типи:

  1. круглі. У більшості випадків присутні у східних жінок, як спочатку, так і після корекції;
  2. будиночком. Надають особі безневинне молодіжне вираз, підсилюють ефект подиву і захвату власниці;
  3. горизонтальні. Трохи підняті в середині, виглядають максимально природно, початок і кінець сходяться на одній лінії;
  4. падаючі. Використовуються для додання обличчю смутку і туги, опущені вниз кінчики брів сприяють вічного драматичному образу;
  5. висхідні. Якщо потрібно подовжити обличчя, підніміть вгору кінчики дуг;
  6. ламані. Різкий злам надає особі неповторне вираження, зменшує вік, відкриваючи дихання юності;
  7. плавні. Ця форма вважається ідеальною, не порушує канони про природну красу.

Для надання форми необхідні наступні інструменти:

Для надання форми необхідні наступні інструменти:

  • щіточка,
  • прилад з видалення зайвих волосків (пінцет хорошої якості).
  • контурний олівець для брів відповідного кольору,
  • антисептик (щоб обробити ймовірні ранки),
  • гель для форми брів.

Не варто поспішати, і вискубувати все підряд. Акуратно і точно беріться за справу, і не турбуйтеся, якщо віддалиться зайвий волосок і утворюється порожнє місце. Волоски відросте дуже швидко, а поки їх можна затушувати олівцем.

Ідеальні брови - це симетричні, рівні дуги. Їх форма повинна обов'язково підходити до овалу обличчя, носа і очей. Ця стаття допоможе вам вибрати красиві брови під ваш тип особи.

З чого почати корекцію брів

З чого почати корекцію брів

Перед тим, як вибрати форму брів, визнач їх правильне розташування, яке вкаже тобі на те, де ростуть зайві волоски. Це можна зробити за допомогою простого тесту.

Тобі знадобляться:

  • особиста фотографія, де ти зображена в профіль,
  • ручка,
  • лінійка 15 см.

Тепер визнач:

  1. Де знаходиться найнижче місце брови - це її початок;
  2. Де найвища вершина - це середина;
  3. Де середня по висоті точка, що знаходиться ближче до вух - це закінчення.

На своїй фотографії, через 2 кута ока і зіницю проведи пунктирні лінії до своїх брів. Їх форма якраз і буде визначена точками перетину.

Такі ж розрахунки можна зробити іншим способом. Якщо у тебе широкі брови, і ти не знаєш, як правильно надати їм форму, зроби наступне:

  • Візьми олівець і відзнач у себе на обличчі початок і кінець дуги, а так же найвищу точку. Для цього, приклади олівець до свого обличчя так, щоб він проходив через опуклість носа по лінії того куточка ока, який знаходиться всередині. Ось де ці лінії перетнуться, і буде початок дуги.
  • Далі починай переміщати олівець до тих пір, поки його другий кінець не дійде до зіниці - це вигин.
  • Коли кінець олівця зупиниться на зовнішньому куті ока - ти визначиш закінчення дуги.

Які форми брів бувають

Які форми брів бувають

Правильна форма дуги вибирається в залежності від типу особи. Брови умовно можна розділити на три частини. Від перенісся йде широка головка, яка до середини переходить в тіло, а хвостик біля скроні звужується. Тип дізнатися просто, для цього слід докласти лінійку або олівець до початку і кінця брови, з'єднавши їх однією лінією.

В результаті може вийти пряма лінія, яка може бути по відношенню до підлоги паралельної, спадаючої або висхідній. Від цього залежить, до якого виду належить брову.

  • Прямі. Головка і хвостик розташовані на одній лінії по відношенню до підлоги. Така форма відмінно згладжує гостре підборіддя, робить вузьке обличчя у верхній частині більш широким, добре підходить для подовженого особи;
  • Висхідна. Дозволяє візуально зробити овал обличчя довше. Але тут важливо не перестаратися, оскільки сильно висхідні лінії виглядають занадто зухвало, театрально, додають нотку істеричності у погляд;
  • Спадаючі. Підходить далеко не всім і викликає відчуття туги, печалі у власниці. У більшості випадків старить жінку, тому її бажано підправляти;
  • Плавне дуга. Це ідеальна форма, яка не вносить ніяких значних змін в образ і завжди виглядає красиво. Така брову відкриває повіку, надаючи зовнішності більш моложавий вид;
  • Округлі. Чудово пом'якшують грубі риси обличчя, підходять власникам широкого квадратного підборіддя, відмінно виглядають на обличчі у формі овалу. Найчастіше можна побачити у східних жінок;
  • З надламом. Популярність ця форма має завдяки унікальній властивості робити обличчя молодшим, виразніше, а погляд грайливі. Легкий злам - відмінне рішення для круглого особи. Він здатний відвернути від диспропорції особи і деяких недоліків зовнішності;
  • Трикутна ( «будиночок»). Це скоріше природна форма, з підвищеним центром. Але можна створити її самостійно. Тут потрібно акуратність і обережність, краще для додання здивованого виразу звернутися до фахівців. Читайте ще: Арганова олія для волосся - способи застосування.

Загальні поради щодо вибору гарної форми брови

Загальні поради щодо вибору гарної форми брови

В першу чергу необхідно пам'ятати, що дотримуватися сліпо віянням моди не варто. Тому необхідно користуватися порадами професіоналів на вибір і коректування брів.

  • Густота і ширина повинна дотримуватися по всій довжині;
  • Для візуального збільшення ширини обличчя можна віддати перевагу прямі негусті бровки;
  • Занадто маленькі очі можна візуально збільшити, якщо відстань між бровами розширити;
  • Кругле обличчя буде виглядати більш витягнутим, якщо вибрати округлу лінію з легким непомітним вигином;
  • Великі риси згладяться і будуть виглядати більш гармонійно, якщо залишити досить густі брови;
  • Якщо риси обличчя дрібні, а губи тонкі, краще зупинитися на тонкій лінії;
  • Волосинки повинні бути спрямовані в одну сторону;
  • Якщо підборіддя широкий, слід вкоротити брову з боку перенісся, а якщо широкий лоб - зробити її коротше від скронь;
  • Для створення гарної дуги видаляти волоски слід знизу, від ока, щоб вона не виглядала занадто низько, інакше це візуально зменшить очі;
  • Відкоригувати відстань між очей можна, якщо грамотно підібрати ширину між бровами. При близькій посадці яку слід збільшити;
  • Форму брів в будь-якому випадку слід підтримувати косметичними засобами.

Відео: форма брів для різних типів особи

Як повинні виглядати красиві, доглянуті брови?
Як визначити свій тип обличчя?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: