Статьи

Кетамін для вій: відгуки, застосування, фото до і після

  1. Корисні властивості касторової олії для вій
  2. Відео: ефективність застосування касторової олії для вій
  3. Рецепти з використанням інших масел
  4. Відео: як приготувати маску з касторовою, реп'яховою і мигдальним маслом
  5. Відео: як приготувати маску з касторовою олією і вітаміном Е
  6. Відео: як застосовувати касторове масло після нарощування вій
  7. Що краще для вій: рицинова або камфорне масло
  8. Протипоказання
  9. Відгуки про застосування касторової олії для вій

Кетамін часто використовується як доступне натуральний засіб для оздоровлення вій. Волоски під дією даного продукту набувають обсяг і густоту. При регулярних процедурах і дотриманні правил нанесення рідини досягається максимальний ефект. Масло з успіхом застосовується і після процедури нарощування вій.

Корисні властивості касторової олії для вій

Кетамін являє собою досить в'язку рідину, яка виготовляється за допомогою холодного пресування з отруйної рослини - рицини. Для переробки використовується насіння цього тропічної рослини. В умовах виробничого процесу масло виходить надзвичайно корисним і містить величезну кількість жирних кислот і вітамінів.

Особливо ефективна дія компоненти кошти надають на структуру війкових волосків. Проникаючи всередину фолікулів, вони живлять їх і зміцнюють коріння. Найбільш важливими інгредієнтами масла є:

  • пальмітинова кислота, що здійснює транспортування поживних елементів всередину клітин волосся і епідермісу;
  • стеаринова і лінолева кислоти, що захищають від ламкості;
  • олеїнова кислота, яка стимулює обмінні процеси всередині клітинних структур;
  • рицинолевая кислота, що забезпечує посилення росту вій і попередження їх випадання;
  • ретинол, який поліпшує регенеративні показники;
  • токоферол, що активізує процес виробництва колагену, а також еластину.

Поєднання компонентів чинить додатковий антибактеріальну дію, одночасно захищаючи вії від шкідливого впливу сонячного випромінювання і температурних перепадів. Внаслідок поліпшення харчування війчасті волоски стають більш пишними, густими і красивими.

Внаслідок поліпшення харчування війчасті волоски стають більш пишними, густими і красивими

Після курсу застосування касторової олії вії стають густіше і довше

Відео: ефективність застосування касторової олії для вій

способи застосування

Обробка вій касторовою олією є нескладною процедурою і може виконуватися самостійно вдома. Однак необхідно пам'ятати про те, що для отримання вираженого результату потрібне тривале і регулярне застосування засобу при дотриманні правил його нанесення.

Для зручності розподілу масла по війковим волосках краще скористатися щіточкою, яку можна взяти з упаковки старої туші. Її необхідно очистити і висушити, а після кожного застосування обробляти ватним диском для усунення залишків олії. Не варто залишати щіточку у флаконі - нещільне закриття баночки призведе до втрати корисних властивостей рідини.

Для нанесення масла краще застосовувати щіточку з-під туші для вій

Використовуючи масло в чистому вигляді, дотримуйтесь покрокової інструкції:

  1. Очистіть вії від декоративної косметики, а також видаліть контактні лінзи, якщо ви їх носите. Волоски перед нанесенням кошти повинні бути сухими.
  2. Підігрійте касторове масло до комфортної температури, використовуючи водяну баню, або помістивши пляшечку в блюдце з гарячою водою. В цьому випадку корисні властивості інгредієнтів проявляться сильніше.
  3. Використовуючи щіточку, підчепити невелику кількість масла і обробіть їм вії. При цьому дотримуйтеся наступного правила: рух по нанесенню кошти необхідно виконувати від середини волосків, поширюючи рідина до кінчиків. У разі попадання засобу в очі велика ймовірність розвитку набряку, тому уникайте обробки вій у самих коренів.
  4. Зачекайте приблизно 20 хвилин, поки засіб вбереться в структуру волосків. При першій процедурі рекомендується скоротити цей час до 5 хвилин, щоб оцінити безпеку використання рідини.
  5. За допомогою чистого ватного диска без застосування будь-яких косметичних засобів зніміть масло, протерши вії і повіки. Чи не вмивайтеся відразу ж після сеансу - почекайте близько 1 години, щоб підсилити ефект від процедури.

Не допускайте нанесення надмірної кількості масла на війчасті волоски. Для видалення надлишків кошти скористайтеся ватяними дисками.

Курс лікування - близько 4-5 місяців при застосуванні через день. Після цього необхідно зробити перерву тривалістю 2 тижні і знову приступити до процедур, якщо ефект виявився недостатньо вираженим.

Для видалення масла з вій скористайтеся сухим ватним диском

Рецепти з використанням інших масел

Крім окремого застосування касторової олії, можна змішувати його з іншими маслами. Це забезпечить комбінований вплив компонентів і посилить їх дію. Для приготування суміші вам буде потрібно всього 3-4 крапельки касторової олії. В даний кількість кошти необхідно додати наступні масла, в залежності від рецепту:

  1. Мигдальне масло, доповнене пшеничним і лляним, в кількості 3-4 крапель кожного засобу. Перемішані інгредієнти разом з касторовою олією необхідно підігріти і нанести на війчасті волоски на 20 хвилин. Засіб захищає волоски від випадіння та руйнування.
  2. Персикове масло в кількості 3-4 крапель. Змішавши його з касторовою олією і підігрів склад, нанесіть на війчасті волоски на 15 хвилин. Це додасть їм м'якості та пухнастості.
  3. Оливкова олія з додаванням реп'яхової. Для суміші буде потрібно 3-4 краплі кожної рідини. Доповніть склад касторовою олією, підігрійте і обробіть волоски, залишивши засіб на віях на 20 хвилин. Дана процедура покращує живлення коріння.
  4. Екстракт ромашки у вигляді масла, доповнений маслом обліпихи. Візьміть по 4 краплі кожного компонента і підігрійте суміш з касторовою олією, після чого розподіліть по волосках і почекайте 10 хвилин. Засіб виявляє протизапальний ефект і сприяє усуненню набряків.

Рекомендується проводити сеанс у вечірній час, оскільки використовувати туш після обробки волосків маслом неможливо.

Рекомендується проводити сеанс у вечірній час, оскільки використовувати туш після обробки волосків маслом неможливо

Для захисту вій від випадання приготуйте суміш з мигдального і касторової олії

Відео: як приготувати маску з касторовою, реп'яховою і мигдальним маслом

рецепти масок

Приготування масок з додаванням касторової олії покращує ефективність проникнення поживних речовин, що містяться в інших інгредієнтах. Найчастіше застосовуються такі рецепти масок:

  1. Для густоти вій. Доповніть касторове масло в кількості 3-4 крапель вазеліном, використовуваному в кількості 3 грам. У суміш долийте невелику кількість перуанського бальзаму і нанесіть склад на волоски на 20 хвилин.
  2. Для антибактеріального ефекту. Вам буде потрібно касторове масло (всього 3-4 краплі) і сік алое, бажано свіжовичавлений, в кількості 4 крапель. Перемішаним складом обробіть вії і змийте через 15 хвилин.
  3. З метою прискорення росту вій. Підготуйте по 1 капсулі вітамінів Е і А в рідкому вигляді, доповнивши суміш 4 краплями касторової олії. Залиште засіб на війкових волосках на 10 хвилин.
  4. Проти випадання. Приготуйте відвар з 3 грам квіток таких рослин: волошки, ромашки та календули. Коли він охолоне, додайте касторове масло в кількості 4 крапель. Нанесіть склад, потримавши його на війкових волосках протягом 30 хвилин.

Для зручності нанесення масок на вії скористайтеся ватяними дисками. Просто змочіть їх в складі і прикладіть до століть.

Просто змочіть їх в складі і прикладіть до століть

Щоб зробити вії густими, змішайте касторове масло з перуанським бальзамом і вазеліном

Відео: як приготувати маску з касторовою олією і вітаміном Е

Особливості використання після нарощування вій

Після процедури нарощування вій власні волоски стають ослабленими і ламкими. Повернути їм колишню структуру дозволить застосування касторової олії, яке розгладить і регенерує волоски.

Для дуже пошкоджених вій рекомендується щодня наносити на 30 хвилин суміш з наступних інгредієнтів: касторової олії, коньяку і вазеліну. Буде потрібно всього 4 краплі коньяку, 3 краплі олії і 3 грами вазеліну. Завдяки додаванню коньяку, вії набудуть більш темний і здоровий відтінок, а масло з вазеліном посилить харчування і надасть пом'якшувальну дію.

При нанесенні масла намагайтеся проводити щіточкою від середини вій до кінчиків, не наближаючись занадто близько до поверхні повік

Відео: як застосовувати касторове масло після нарощування вій

Чи можна додавати масло в туш для вій

На перший погляд, доповнення туші для вій цілющим касторовою олією може здатися подвійно корисним. Однак це не посилить ефективність використання коштів, а призведе до негативних наслідків внаслідок наступних причин:

  • через додавання масла структура туші стане надто рідкою і буде розтікатися по віям при нанесенні, або утворює грудочки;
  • навіть якщо вам вдасться використовувати розведену туш, вона буде стікати протягом усього дня з вій, і доведеться постійно підправляти макіяж;
  • корисні властивості олії анулюються, оскільки засіб необхідно наносити обов'язково на очищені вії.

Для відновлення засохлої туші не використовуйте масло. Для цієї мети краще підійдуть лосьйон, рідина для обробки лінз або звичайна вода.

Для цієї мети краще підійдуть лосьйон, рідина для обробки лінз або звичайна вода

Масло краще не використовувати для додавання в туш для вій, оскільки це порушить її структуру

Що краще для вій: рицинова або камфорне масло

Камфорне масло часто використовується замість касторової для обробки вій з метою їх зміцнення. Разом з тим ці кошти мають різний впливом на волоски. Камфорне масло надає розігріває вплив на епідерміс, завдяки чому посилюється надходження кисню, а також мінеральних і інших речовин до фолікулів. Таким чином, при його застосуванні волосся отримують більш інтенсивне харчування, ніж при використанні касторової олії.

Камфорне масло виготовляють за допомогою парової дистиляції з деревини японського лавра, поширеного в Південному Китаї і Японії.

З іншого боку, камфорне масло характеризується меншою кількістю корисних речовин в порівнянні з касторовою. Серед основних компонентів кошти виділяють:

  • цинеолу, активізують відновлюють функції клітин;
  • Бісаболол, які нормалізують колір поверхні;
  • кетони, які надають пом'якшувальну і заспокійливу дію;
  • камф, що сприяють загоєнню волосків.

Ідеальним варіантом для прискорення росту вій і догляду за ними є одночасне застосування даних цілющих масел. Для цього вам буде потрібно всього 15 крапель касторової і не більше 2 крапель камфорного масла, які необхідно доповнити 15 краплями лляної олії. Наносите склад, на вії на 30 хвилин з інтервалом через день.

Наносите склад, на вії на 30 хвилин з інтервалом через день

Камфорне масло продається в розведеному вигляді

Протипоказання

Кетамін часто провокує виникнення алергії, тому перед його застосуванням слід перевірити відсутність індивідуальної непереносимості. Спробуйте спочатку обробити засобом більш чутливу поверхню у вигляді ділянки зап'ястя або згину ліктя з внутрішньої сторони. Якщо протягом 30 хвилин після нанесення пари крапель рідини не виникне неадекватної реакції, то можна проводити процедуру лікування вій.

Деякі залишають масло на віях на всю ніч. Однак це не рекомендується робити через високого ризику розвитку набряку слизової.

Важливо дотримуватися правил зберігання масла і не застосовувати його після закінчення терміну придатності. Після кожної процедури необхідно поміщати рідина в темне місце. Його можна зберігати без використання холодильника.

Відгуки про застосування касторової олії для вій

Кетамін надає комбіноване вплив на структуру війкових волосків, прискорюючи їх зростання і збільшуючи обсяг. Його використовують в чистому вигляді, або в поєднанні з іншими маслами та інгредієнтами, завдаючи на вії приблизно на 20 хвилин. При регулярному застосуванні забезпечується досягнення ефекту в середньому через 1-2 місяці. Даний засіб незамінне для відновлення пошкоджених в результаті нарощування вій. Додавати масло в туш не рекомендується, оскільки це призведе до порушення структури речовини.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: