Статьи

Макіяж очей і брів (базові принципи)

Очі - найскладніша частина макіяжу і найголовніша. У вас може бути ідеально рівна і красива шкіра, чарівні губи і пишні вії, але якщо при цьому макіяж очей далекий від досконалості, то це може зіпсувати все.
Макіяж очей ми починаємо з брів. Брови - це взагалі чи не найсильніша деталь особи, навіть невелике коректування якої здатна змінити вираз обличчя. Щоб весь ваш макіяж мав вигляд, брови повинні бути оформленими.
Ну в ідеалі, зрозуміло, брів потрібно надати хорошу форму, вискубавши їх, це справа не візажиста (якщо, звичайно, мова не про наших обличчях), але інформацію по правильній формі брови все-таки наведу.
Дивимося на себе в дзеркало. Беремо олівець і встановлюємо його вздовж правого боку вашого носа (лінія повинна проходити вздовж носа і стикатися з точкою внутрішнього куточка ока). Всі волоски, які перебуватимуть за олівцем в сторону лівої брови потрібно видалити. Далі, встановлюємо олівець від правого куточка губ до зовнішньої самої крайньої точки правого ока. Всі волоски, які знаходяться в сторону вуха від олівця, видаляємо. Найвищу точку дуги брови визначити можна так: якщо ви розділите брову на три рівні частини, найвища точка брови дугоподібної форми повинна розташовуватися приблизно на відстані двох третин від початку брови. Так можна визначити межі брови, після чого вам залишиться лише скорегувати товщину.
Очі - найскладніша частина макіяжу і найголовніша

Коригуючи форму брів, необхідно враховувати індивідуальні особливості особи і вік.
Дугоподібна форма брів старить, а широке обличчя з видатними вилицями робить круглим або місяцеподібним. Рівні прямі брови «тиснуть» на очі, роблячи їх більш вузькими, тому мало кому йдуть.
Довгі брови з опущеними кінцями також підходять далеко не всім.
Короткі брови з піднятими кінцями подовжують широку коротку особу.
Злегка вкорочені брови прикрашають і роблять молодше овальне обличчя. При цьому необхідно пам'ятати: якщо верхня частина особи вже нижньої, те укорочувати брови потрібно з боку перенісся. Якщо вилиці широкі, а нижня частина обличчя вузька, то укорочувати брови треба з сторони скронь - цей прийом подовжує обличчя і кілька звужує його верхню частину.

Далі (або якщо брови вже гарної форми, або коли вискубати брови - не в нашій компетенції, то першим пунктом) причісуємо їх щіточкою. Розчісуємо по напряму вгору, а потім проводимо пальцем або щіточкою по верхній дузі брови, як би пригладжуючи її.

підфарбовуємо брови олівцем для брів . Дуже важливо вибрати правильний колір для підфарбовування брів. Ідеальний колір брів - трохи темніше кольору волосся на голові і на півтону світліше вій. Для темного волосся підбираємо тони трохи світліше, а для світлих і попелястих - навпаки. Чорний олівець (Soft Black) підійде тільки пекучим брюнеткам. Шатенкам, в залежності від тону волосся потрібно вибрати один з коричневих олівців (Brunette, Soft Auburn, Blonde). Сиві і безбарвні брови позбавляють особу виразності, тому їх потрібно злегка підфарбовувати олівцем Soft Auburn або Blonde. Брови підмальовували легкими штришками, що імітують тінь під волосками. Акуратніше, тут важливо не переборщити, інакше особа стане схоже на маску. При промальовуванні так само враховуємо бажану довжину і форму брів. При необхідності можна трохи змінити її НЕ пінцетом, а олівцем.
Можна підфарбовувати брови тінями (Граніт, Лісовий горіх), наносячи спеціальної жорсткої пензликом (в наборі є), але особисто мені цей спосіб не дуже подобається, складно зробити насичено і акуратно при цьому.
Головка брови може бути промальована Каплевидний (рис.2, для природного денного макіяжу, пом'якшує особа) або зрізана, вертикально (рис.3, це для ділового макіяжу, надає трохи більше стервозною вид) або горизонтально (рис.1, це дає навпаки невинний вид, використовується для макіяжу нареченої).
рис.1 рис.2 рис.3
підфарбовуємо брови   олівцем для брів
2. підсвічувати брови. Під самий кінчик пензликом ставимо тоненький штришок тінями.
Під коричневу або руду брову - блакитними ( "Блакитний металік", "Денім")
Під сіру (ну в сенсі, холодну, попелясту з сіруватим подтоном) - рожевими ( "Рожевий алмаз")
Під чорну - білими ( "Крісталлайн")


Це "відкриє" очей, зробить погляд виразнішим.
Зробили? Приступаємо до найскладнішого - до очей.
Під тіні добре б нанести ось таке засіб-основу для тіней , Особливо, якщо треба, щоб макіяж добре тримався цілий день, особливо, при "надприродних" навантаженнях - для весільного макіяжу, для модельної з ємі. . (Зазвичай мерікеевскіе тіні і так тримаються добре, але на деяких типах століття - дуже сухих або навпаки, дуже жирних, тіні змащуються або обсипаються до кінця дня). Крім того, на засобі-основі відтінок тіней стає більш інтенсивним.
Починаємо з нанесення тіней.
Як вибрати тіні?
Говорячи про цветотіпах, ми згадували фактури. Ці фактури відносяться до всього - до тканин, помаді, пудра, тіням.
більшість мінеральних тіней MK - матові ( "Крем-суфле", "Ірис", "Морська синява", "Ніжний рожевий" ...) або мерехтливі ( "Крісталлайн", "Сталь", "Рожевий алмаз", літні " пляжний рай "...). Густо нанесення крем-тіні ( "Ваніль" і "Бронза" дають перламутрову фактуру)

Перламутрові тіні можуть бути використані тільки на ідеально підтягнутих століттях (ось тут Аня викладала фото, яке добре показує, як перламутр підкреслює всі вікові лінії). Справа в тому, що перламутр має сильну светоотражающим ефектом, тому коли в зморшку, "змащену" перламутром, потрапляє світло, вона починає прямо-таки сяяти, як-то так:
Перламутрові тіні можуть бути використані тільки на ідеально підтягнутих століттях (ось   тут   Аня викладала фото, яке добре показує, як перламутр підкреслює всі вікові лінії)
Мерехтливі фактури допустимі, в принципі, для будь-якої шкіри, але якщо є зморшки або будь-які інші неровсноті шкіри (скажімо, шрами, "оспинки" від старих прищів), то ідеально замаскують їх матові фактури.



Чим наносити? Для денного макіяжу і для отримання ніжних пстельних тонів (при низькому рівні контрастності) ідеально пензликом. Якщо треба яскравішою - аплікатором. Дуже яскраво (вечірній, клубний макіяж, висококонтрастним типам) - змоченим у воді аплікатором.


Для ідеально-усереднених очей СХЕМА НАНЕСЕННЯ буде така:
Для ідеально-усереднених очей СХЕМА НАНЕСЕННЯ буде така:   3
3. На всю поверхню століття до брови наносимо світлі тіні (1).
Універсальний варіант - "Крісталлайн", для вікової шкіри - матові ( "Крем-суфле"). До цієї ж групи належать тіні "Шовк", "Місячний камінь".
А для рухомого століття вибираємо кольорові (або не дуже) тіні. Кольори вибираємо або під колір одягу, або протилежні до кольору очей (це і дасть ефект природного. Непомітного макіяжу). Наприклад, можливі комбінації: "Бузок" + "Ірис", "Рожевий алмаз" + "Ірис", "Рожевий алмаз" + "Бузок". "Лемонграс" + "Оливкова золото", "Сієнна" + "Граніт", "Граніт" + "Угольок" і багато-багато інших. Якщо одяг нейтральна. можна брати і досить контрастні поєднання (але один з кольорів повинен все ж відповідати хоч чогось, хоч кольором очей) "Лемонграс" + "ірис", "роовий алмаз" + "морська синява" - але це поєднання досить ризиковані і на особливий випадок.

Тіні-основу наносимо на все рухоме віко (2), а тіні-акцент (темніші) - на куточок (3). Для "ідеальних" око - такий ось галочкою, трикутником, для інших - нижче схема (тисніть, вона повинна бути кликабельна). Хороші варіанти макіяжу очей розписані в книзі "Симфонія кольору", не буду їх тут повторювати, ви їх завжди прочитаєте самі, а я краще дам вам ось таку картинку (тисніть і збільшуйте):

Хороші варіанти макіяжу очей розписані в книзі Симфонія кольору, не буду їх тут повторювати, ви їх завжди прочитаєте самі, а я краще дам вам ось таку картинку (тисніть і збільшуйте):


Взагалі принцип корекції очей такий: ми пам'ятаємо, що світле - наближає і збільшує, темне - веде, приховує, що мерехтить і перламутр - наближають і збільшують, матові фактури - "заспокоюють", не акцентують.
Виходячи з цього принципу ми і коррректіруем очі. Маленькі, глибоко посаджені - "витягуємо" світлими і мерехтливими (для молодих очей) або матовими (якщо шкіра вікова) тінями - "Крісталлайном", "Лемонграс", "Рожевим алмазом", "Медової патокою" і акценти (3) ставимо теж досить світлі - "Сталь", "Денім", "Оливкова золото" ... Все наносимо пензликом. Опуклі очі "прибираємо" за допомогою темних матових тіней - "Сталь" (2) + "Морська синява" (3), "Граніт" (2) + "Ірис" (3). Якщо очі близько посаджені - то ми розсовуємо їх, збільшуючи перенісся - на перенісся і внутрішній кут ока наносимо світлі тіні ( "Крісталлайн", "Крем-суфле"). Якщо очі посаджені широко - то навпаки оптично зменшуємо перенісся, затемнюючи її - пудрою, тінями ( "Лісовий горіх", "Сієнна" - тут тіні беремо матові, тому що ніс від природи кагбе не повинен виблискувати), і наносимо більш темні відтінки на внутрішній кут ока ( "Граніт", "Сталь"). Всі перераховані відтінки - це не єдиний варіант, привожу їх тільки в якості прикладу. І природно, все три тони, які ви наносите на одне око, повинні між собою гармоніювати - скажімо, нейтральний + рожевий + фіолетовий, нейтральний + лемонграсс + темно-зелений ....
Олівцем і тінями ж намагаємося надати їм ідеальну форму. Наприклад, ось очі з опущеними куточками. Що потрібно зробити? Потрібно намалювати куточки так, щоб підняти їх, продовжити їх трохи вгору. Тобто як і у випадку з моделюванням особи ми дивимося, де відхилення від ідеалу і намагаємося до цього ідеалу "дотягнути".
Взагалі принцип корекції очей такий: ми пам'ятаємо, що світле - наближає і збільшує, темне - веде, приховує, що мерехтить і перламутр - наближають і збільшують, матові фактури - заспокоюють, не акцентують
Якщо самим поки зорієнтуватися важко, то ось покрокові інструкції до малювання кожного виду очей.
Широко посаджені очі.
Якщо ви хочете звузити відстань між широко посадженими очима, то слід підкреслити внутрішню половину очі над складкою століття.
Крок 1: Нанесіть більш світлий відтінок тіней ( "Крісталлайн", "Крем-суфле" ...) на все віко.
Крок 2: Нанесіть тіні-основу на всю повіку ( "Рожевий алмаз", "Лемонграс". "Бузок" ...)
Крок 3: Нанесіть тіні-акцент (контур) уздовж лінії росту верхніх і нижніх вій, зробивши акцент на внутрішніх куточках очі ( "Ірис", "Оливкова золото", "Морська синява" ...).
Намагайтеся наносити тіні ближче до вій, як по лінії росту верхніх вій, так і по лінії росту нижніх вій. Потім нанесіть тіні-акцент ( "Ірис", "Оливкова золото", "Морська синява" ...) на внутрішню область очі, ближче до перенісся і добре розтушуйте за допомогою спонжа-аплікатора.
Крок 4: Нанесіть туш на верхні і нижні вії. Особливо важливо добре промальовувати вії внутрішнього куточка ока для того, щоб привернути до них увагу і зробити очі візуально ближче один до одного.
Варіанти: Існує два варіанти зміни макіяжу для широко посаджених очей.
Перший - використовувати два основних кольори: світліший для зовнішньої половини очі і темніший для внутрішньої половини.
Другий варіант - більш світлий відтінок наноситься на всю повіку уздовж лінії росту верхніх вій, а темніший відтінок тіней-акценту наноситься над складкою століття для того, щоб зробити очі візуально ближче один до одного.
Близько посаджені очі.
Для того щоб збільшити відстань між близько посадженими очима, необхідно зробити акцент на зовнішній стороні ока.
Крок 1: Підведіть очі по лінії росту верхніх вій і трохи далі зовнішнього куточка ока за допомогою Механічного олівця для очей, в кінці направивши лінію трохи вгору. Потім підведіть очі по лінії росту нижніх вій в напрямку від зовнішнього куточка ока і до середини зіниці.
Крок 2: Нанесіть тіні світло-кремового або світло-бежевого відтінку ( "Крісталайн", "Крем-суфле", "Місячний камінь", "шовковий" ...) на внутрішні куточки очей для створення ефекту збільшення відстані між ними і на область під брову.
Крок 3: Потім нанесіть тіні-основу (світлі! "Лемонграс", "Рожевий алмаз", "Медова патока" ...) на все віко до брів.
Крок 4: Нанесіть тіні-акцент ( "Бузок", "ірис", "морська синява", "Темне золото" ...) по лінії росту верхніх вій, а потім розподіліть по віку, щоб вийшла буква «V», звернена гострої стороною до зовнішнього кута ока. Потім нанесіть тіні-акцент уздовж лінії росту нижніх вій і розтушуйте.
Крок 5: Нанесіть туш на верхні і нижні вії, добре вималювати вії в зовнішніх куточках очей. Цей прийом дозволяє відвернути увагу від внутрішніх куточків очей і візуально розширити відстань між близько посадженими очима.
Крім того, добре буде сильніше висвітлити подбровье за ​​допомогою світлого тону тіней ( "Крісталлайн") або осветляющей пудри , Так ви зможете відвернути увагу від внутрішніх куточків очей.
Глибоко посаджені очі.
При такому розташуванні очей рекомендується використовувати світлі тони у внутрішніх куточків очей і акцентувати за допомогою кольору лінію складки століття.
Крок 1: Підведіть очі по лінії росту верхніх вій, починаючи від внутрішнього куточка ока за допомогою Механічного олівця для очей. В кінці направте лінію трохи вгору, потім підведіть очі по лінії росту нижніх вій від зовнішнього куточка ока до рівня зіниці.
Крок 2: Нанесіть тіні світлого відтінку ( "Крісталайн", "Крем-суфле", "Місячний камінь", "шовковий" ...) на внутрішні куточки очей. Потім нанесіть тіні-основу (світлі! "Лемонграс", "Рожевий алмаз", "Медова патока" ...) на повіку до брови і розтушуйте кордон переходу кольорів.
Крок 3: Нанесіть тіні-акцент (контур) (теж відносно світлі! "Бузок", "Граніт", "Денім" ...) уздовж лінії росту вій і вздовж складки століття. Потім нанесіть тіні - акцент (контур) по лінії росту нижніх вій. якщо очі сильно темні,
Крок 4: Нанесіть туш на верхні і нижні вії - добре прорисуйте вії в зовнішніх куточках очей. Цей прийом допоможе відвернути увагу від внутрішніх куточків очей.

Варіанти: Існує кілька способів відвернути увагу від глибокої посадки очей. Наприклад, нанесення додаткового відтінку тіней уздовж складки століття - відтінок повинен бути більш яскравий, ніж основний колір.
Ще один прийом - зробіть акцент в області між надбрівної дугою і складкою століття. Також можна підвести очі по лінії росту вій, а потім відтінити складку століття нейтральним відтінком. Який з варіантів вам би не сподобався, намагайтеся, щоб внутрішня частина ока була забарвлена ​​світлими відтінками.
«Опуклі» очі.
Існує два способи візуального зменшення «опуклих» очей: нанести тіні - акцент (контур) по всій поверхні рухомого століття і надати більшої виразності нижньої лінії вій.
Крок 1: Підведіть очей по верхній лінії вій в напрямку від внутрішнього куточка ока до зовнішнього за допомогою Механічного олівця для очей, причому, чим ближче до зовнішнього куточка, тим товщі повинна бути лінія.
Потім підведіть очей по лінії росту нижніх вій від зовнішнього куточка до внутрішнього.
Крок 2: Нанесіть тіні - основу від лінії вій до надбрівної дуги. Для досягнення кращого результату використовуйте тіні помірних, а не світлих тонів.
Крок 3: Нанесіть тіні - акцент на все рухоме віко. Підведіть очі по лінії нижніх вій в напрямку від куточка до куточка.
Крок 4: Растушуйте за допомогою пензлика тіні - акцент таким чином, щоб вони виходили за межі століття. Використовуйте чистий спонж - аплікатор для пом'якшення кольору під нижніми віями.
Крок 5. Нанесіть туш на верхні і нижні вії. Ретельно фарбуйте всі вії в куточках очей, особливо верхні. Розділіть їх за допомогою пензлика або спеціальної гребінцем для вій.
Варіанти: Якщо ви хочете додати інший відтінок, нанесіть його на повіку. Намагайтеся уникати дуже світлих відтінків. Для отримання найкращого результату нанесіть тіні у напрямку від лінії росту верхніх вій до складки століття, перш ніж фарбувати брови. Потім нанесіть тіні - основу.
Очі з «навислими» століттями.
Основний прийом, що допомагає зробити навислі повіки менш помітними, - це нанести тіні по контуру складки століття і уздовж неї, що візуально поліпшить становище очей по відношенню один до одного.
Крок 1: Нанесіть тіні - основу на всю повіку.
Крок 2: Нанесіть тіні - акцент на повіку, щоб вийшла буква «V», звернена гострою стороною до зовнішнього краю ока. Прорисуйте контур по лінії росту нижніх вій від зовнішнього кута ока до внутрішнього.
Крок 3: Растушуйте тіні - акцент (контур) на межі переходу з тінями - основа. Потім розтушуйте тіні по лінії росту нижніх вій.
Крок 4: Нанесіть туш на верхні і нижні вії, зафарбовуючи найтонші вії у внутрішніх кутах очей. Потім розділіть вії пензликом для вій.
Варіанти: Ви можете накласти ще один відтінок тіней на область під брову. Якщо очі широко посаджені, наносите додатковий колір у внутрішнього кута ока вздовж лінії росту нижніх вій, щоб кілька зблизити очі.
Очі з «плоскими» століттями (східний тип).
Щоб ефектніше підкреслити «східний» розріз очей, важливо виділити і брови, і повіки. Якщо повіку «заховано», розтушуйте тіні - акцент по всій поверхні рухомого століття. Те ж саме рекомендується зробити, якщо у вас навислі повіки.
Крок 1: Нанесіть більш світлий відтінок тіней на все віко.
Крок 2: Нанесіть тіні контрастного відтінку до лінії брів.
Крок 3: Нанесіть тіні - акцент по лінії росту верхніх і нижніх вій, потім на складку століття і вище уздовж неї.
Крок 4: Растушуйте тіні - акцент уздовж складки століття пензликом для розтушовування тіней. Використовуйте чистий спонж - аплікатор, щоб пом'якшити контур нижніх вій.
Крок 5: Нанесіть туш для вій, профарбовуючи кожну вію в куточках очей. Розділіть вії за допомогою пензлика для вій.
Варіанти: Можна використовувати два відтінки тіней в кроці 1. Нанесіть більш світлий відтінок на повіку до лінії брів. Потім нанесіть темніший відтінок на третину століття з внутрішньої і зовнішньої сторони. Растушуйте обидва відтінку, перед тим як наносити третій відтінок уздовж лінії вій і на складку століття.


4. Далі - малюємо олівцем. Я зазвичай роблю олівцеву лінію після того, як нанесла тіні, а потім розтушовують, багато малюють олівцем до нанесення тіней (точніше, до нанесення тіней-акценту). Це не принципово, робіть, як вам зручніше, в залежності від того, як у вас лінія буде виходити рівніше і чистіше. Олівець можна взяти в тон до тіней, можна - в контраст райдужці (наприклад, зелені очі, зелені тіні, але фіолетовий олівець, або навпаки, блакитні очі, синій олівець, але рожеві тіні - різниця між тінями і крандашом не буде сильно помітна, а ось очі заграють).
Олівцеву лінію ніколи не малюємо наполовину. Або простягаємо її на всю повіку, або на 1/3, або на 2/3 - це відповідає пропорціям золотого перетину і добре сприймається візуально.


На вікових століттях нижню лінію краще не малювати, вона може виглядати грубо.


З собою все зрозуміло, а коли малюємо комусь, то, щоб промальовувати верхню повіку, просимо закрити очі, нижнє - подивитися вгору.
Ось схеми корекції очей за допомогою олівця лінії:
З собою все зрозуміло, а коли малюємо комусь, то, щоб промальовувати верхню повіку, просимо закрити очі, нижнє - подивитися вгору 1. Контур вздовж лінії росту верхніх вій. При цьому типі контура горизонтальна вісь очі зміщується вгору і очей візуально здається вище. Якщо подбровного область істотно перевищує 2/3 загальної відстані від верхнього війкового краю до лінії брови, такий варіант контуру ідеальний.
2. Контур вздовж лінії росту верхніх вій на 1/3. В цьому випадку горизонтальна вісь зміщується вгору, а вертикальна - вправо. Цей тип контуру підходить в разі близько посаджених очей і візуально «розширює» відстань між очима.
3. Контур вздовж лінії росту верхніх вій на 1/3 і на 1/3 уздовж лінії росту нижніх вій. Цей варіант контуру зміщує вертикальну вісь вправо, сприяючи візуальному збільшенню відстані при близько посаджених очах.
4. Контур вздовж лінії росту верхніх вій на 1/3 і повна підводка уздовж лінії росту нижніх вій. Цей тип контура сприяє візуальному зсуву горизонтальній осі вниз, що підходить для очей з неширокої подбровной областю.
5. Повний контур уздовж лінії росту верхніх вій і підводка на 1/3 уздовж лінії росту нижніх вій. Цей варіант візуально збільшує очі і підходить для очей, за формою близьких до ідеальних.
6. Повний контур уздовж лінії росту верхніх вій і вздовж лінії росту нижніх вій. У рекомендаціях зазвичай пишуть, що повний контур застосуємо для вузьких, «щілиновидних» очей, тому що візуально збільшує їх і що підводити очі слід по слизовій оболонці уздовж лінії росту вій (ось цього я взагалі не переношу). Але насправді повний контур - річ досить специфічна. Іноді він може сильно збільшити очі (я собі збільшую так, хоча у мене очі далеко не щілиновидні), а іноді - може зовсім їх закрити. Поетом з цим способом краще експериментувати з обережністю.
5. Намалювали олівцем - переходимо до туші.
Блондинкам коричневу, іншим - чорну.

Загальне правило - днем ​​фарбуємо тільки верхні вії, світловолосий - тільки кінчики. Ну собі, думаю, всі знають, як це робити, а якщо фарбуємо комусь, то говоримо "Дивись мені на груди ось на цю гудзик / зайця на футболці" - і водимо пальцем, поки вії не виявляться рівно в середньому положенні (це вже залежить від вашого зростання і висоти стільця. на якому сидить модель), ну і профарбовують кінчики (тільки з внутрішньої сторони вій, з нижньої, яка до ока).


Готово.

Зробили?
Як вибрати тіні?
Чим наносити?
Що потрібно зробити?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: