Статьи

Макіяж в домашніх умовах

  1. Виконуємо вечірній макіяж своїми руками
  2. Втілюємо в життя цікаві ідеї

Поділитися статтею:

Поділитися статтею:

Макіяж - звичне заняття для сучасної жінки, яка хоче завжди виглядати ідеально. Звичними, точними рухами вона щодня виконує це чудове таїнство, і ось - результат, як то кажуть, «на обличчі». Приховані дрібні недоліки, підкреслені гідності, створено необхідні акценти - і все це непомітно, ненав'язливо, природно. Зовсім інший підхід необхідний в тому випадку, коли жінці належить виконати вечірній макіяж в домашніх умовах. Адже він в корені відрізняється від повсякденного ділового мейк-апу. Вечірній повинен бути сміливим, яскравим, і одночасно свіжим, натуральним. Підкреслити сексуальність, жіночність, але зробити це м'яко, без найменшого натяку на вульгарність - завдання вечірнього макіяжу. Втім, все залежить від того, який стиль одягу вибрала жінка, на чому вона вирішила зробити акцент. А це визначається, в першу чергу, метою вечірнього виходу: театр, диско, ресторан, дружня або корпоративна вечірка, перше побачення. У будь-якому випадку, вечірній макіяж на дому вимагає знання основ його нанесення!

Виконуємо вечірній макіяж своїми руками

згадуємо основи макіяжу і робимо все необхідне з особливою ретельністю.

1. Перед нанесенням вечірнього макіяжу обов'язково очищаємо обличчя за допомогою скрабу. Це необхідно для відлущування верхнього шару відмерлих клітин шкіри. Після цієї нехитрої процедури, тональний засіб ляже акуратним рівним шаром.

2. Другий етап - нанесення основи. Шкіру зм'якшуємо звичним кремом, потім уважно оглядаємо її стан: прищики, почервоніння робимо невидимими, використовуючи коректор.

3. Наступний етап - рівномірно розподіляємо по обличчю тональний засіб. Робимо це обережно: наносимо тонким шаром і добре розтираємо в прикордонних областях: підборіддя, вилиці. Чи не допускаємо ефекту маски!

Чи не допускаємо ефекту маски

4. Тепер прийшла черга пудри. Наносимо пудру широким пензлем, круговими рухами, з особливою ретельністю підкреслюємо вилиці і віскі.

5. Наступний етап - область очей. Починаємо з брів. Перед важливою подією не зайвою буде корекція брів . Підкреслити їх можна за допомогою олівця або тіней. Іноді досить підкреслити їх гелем для укладання. Виразність і глибину погляду підкреслюємо за допомогою тіней, завдаючи їх на повіки. Тіні для вечірнього макіяжу, як правило, використовуються подвійні або навіть потрійні: для брюнеток - золотистий плюс шоколадний, для блондинок - перламутровий, сріблястий плюс сірий або темно - сірий. Можливі варіанти. Маленька деталь: злегка освітливши внутрішні куточки очей можна додати погляду свіжості!

6. Вії. Наносимо підводку по верхній повіці близько до лінії росту вій. Нижню повіку підкреслюємо олівцем для очей. Завершальний етап - туш для вій. Для вечірнього макіяжу туші можна використовувати кілька шарів. Акуратно профарбовуємо вії тушшю, максимально наближаючись до лінії їх росту.

7. Підводимо контур губ, трохи темніше, ніж природний їх колір. Потім наносимо пензликом губну помаду або блиск теплих, сяючих відтінків. Можна взяти прозору помаду, легкий блиск - це може виглядати дуже сексуально.

8. Наносимо останні штрихи - рум'яна, пудра. Підкреслюємо вилиці, а потім розподіляємо невелику кількість пудри на область лоба, носа, щік, підборіддя.
Тепер ми знаємо, як зробити вечірній макіяж самій!

Втілюємо в життя цікаві ідеї

Отже, тепер можна сміливо експериментувати з косметикою, домагаючись самого чарівно ефекту своєї зовнішності. Можна потренуватися і спробувати зробити різні варіанти вечірнього мейк-апу у вільний час. Відточуючи свою майстерність, робимо макіяж в домашніх умовах, щоб втілювати в життя найцікавіші ідеї!

1. Макіяж незвичайний.

Макіяж незвичайний

Використовуємо легкий, світлий тональний крем з матуючим ефектом. Освітлюючий коректор наносимо локально, наприклад, на крила носа і під очима. Чорною підводкою обводимо очі, проводимо лінію по нижньому століттю, виводячи її вгору, до скроні. На верхню повіку наносимо темні тіні, внутрішні куточки очей акцентуємо білими тінями. Підкреслюємо брови, але не робимо їх темними. Густо профарбовуємо вії. Губи робимо матовими, світлими. Наносимо помаду коричневого або бежевого тону, на злегка припудрений контур губ.

2. Спокусливий.

Роблячи такий мейк-ап, потрібно не забувати, що червоний колір не переносить конкуренції. Тому відразу треба визначитися, на чому будемо робити акцент. Якщо на очах, то помаду використовуємо в світлих відтінках (беж, світло-рожеву). Це надає ефект таємничості! Наносимо блиск поверх помади, бажано такого ж кольору. Підійдуть свіжі фруктові тони (полуничний, персиковий). Блиск наносимо в центр губ і розподіляємо по всій поверхні. Якщо ж акцент робимо на губах, завдаючи червону помаду, то колір очей краще підкреслити поєднанням хакі і золота, а брови - карамельним кольором. Особливо ефектний контраст між яскравими губами і світлими бровами, тенденція сезону.

3. Романтика - гарний макіяж в домашніх умовах.

Романтика - гарний макіяж в домашніх умовах

Це виглядає яскраво, навіть авангардно, але в той же час ніжно, невинно. Ефект заснований на контрасті: чорно-золоті очі і бежеві губи. Шкіра обличчя повинна бути світлою, матовою. Щоки злегка підкреслюємо персикового рум'янами, на повіки наносимо тіні трьох відтінків: сірі, золоті, мідні. Темні тіні йдуть на нижню повіку і зовнішні куточки очей, мідні - на верхню повіку, а золоті - на внутрішні куточки. Офарблюємо вії тушшю. Брови злегка підкреслюємо. Губи робимо світлими, матовими за допомогою помади і блиску. Наносимо блиск тільки на середину нижньої губи.

На додаток пропонуємо вам відмінний видеоурок:

Поділитися статтею:

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: