Статьи

Масаж брів для посилення їх росту і густоти: покрокова техніка виконання

  1. Навіщо брів потрібен масаж
  2. Масаж брів: показання та протипоказання
  3. Техніка виконання масажу для брів
  4. Корисні поради

Єва Соболєва

Миру - мир, а мені - пломбір!

calendar_today 26 травня 2016

visibility 359 переглядів

Задумалися про те, як прискорити зростання брів, щоб вони стали гущі? Не поспішайте в салон на татуаж: ми допоможемо вам освоїти техніку масажу брів в домашніх умовах. Дізнайтеся про показання і протипоказання для його виконання, а також всю ефективність цієї чарівної процедури.

Далеко не всіх природа наділила густими, багатими бровами. З цією частиною особи нерідко виникають найрізноманітніші проблеми: випадають , Не ростуть, стоншуються, занадто жорсткі і неслухняні. І кожній представниці прекрасної статі доводиться все це вирішувати за допомогою всіляких домашніх і салонних процедур . Хтось щотижня робить маски, хтось щодня витрачає свій дорогоцінний час на ретельний макіяж, хтось віддає себе в руки професіонала і записується на мікроблейдінг або татуаж. Однак всі ці способи передбачають застосування зовнішніх засобів, які не завжди корисні для організму. А ось нешкідливий і абсолютно безпечний масаж брів залишається в тіні, хоча саме він надає саме чудове вплив не тільки на стан самих брів, але і на очі, і на шкіру в цій області. Хочете переконатися в цьому?

Навіщо брів потрібен масаж

Найчастіше проводиться масаж між брів в рамках виконання різних масажних процедур. Він відмінно розгладжує вертикальну зморшку в цьому місці, яка утворюється у деяких досить рано - вже до 30 років. І лише деякі не зупиняються на цьому, а йдуть далі, т. Е. Масажують і самі брови, не потрібно применшувати значення цих найпростіших, на перший погляд, маніпуляцій. Вони надають на цю частину обличчя таке благотворний вплив, що, зробивши масаж брів один раз, відмовитися від нього буде вже неможливо. Його основні функції:

  • налагоджується підшкірне кровообіг: фолікули починають отримувати поживні речовини і кисень в достатній кількості для того, щоб нормально і повноцінно розвиватися;
  • результатом цього стає швидке зростання волосків;
  • як наслідок - густі, широкі брови, які вже не потрібно нарощувати і підмальовувати щоранку;
  • волоски стають більш слухняними і м'якими, так що не зажадають багато часу на укладку;
  • незвичайний тонус отримують очні м'язи: втомлені - відпочивають, напружені - розслабляються;
  • птоз верхньої повіки (його вікове обвисання) тепер буде вас менше турбувати;
  • та сама сувора зморшка між бровами поступово розгладжується або, по крайней мере, не стає більш різкою і глибокою з плином часу.

Вражає - чи не так? А це ще не написано про чудовий настрій, яке дарує дана процедура. Але особливо часто використовується такий масаж брів для зростання волосків, який з різних причин зупиняється в певні моменти. Адже це найбезпечніший спосіб вирішити цю проблему. Однак, з огляду на настільки потужний вплив, який чиниться пальцями на м'язи і підшкірні структури особи, потрібно мати на увазі, що у масажу брів є свої показання та протипоказання, які обходити стороною ні в якому разі не рекомендується.

Наукове пояснення. Чому масаж здатний надавати на брови таке позитивний вплив? Судіть самі: вчені з'ясували, що маленьку ділянку шкіри людського тіла розміром з пятірублёвую монету містить більше 3 мільйонів клітин, 50 нервових закінчень, до 340 потових залоз, близько метра кровоносних судин. І всю їхню роботу стимулюють якраз руху пальців під час масажу.

І всю їхню роботу стимулюють якраз руху пальців під час масажу

Домашні маски для брів вирішать багато проблем: активізують ріст, зволожать, наситять, зроблять гущі. Огляд брендових засобів і домашні рецепти >>

Дізнатися навіщо потрібна пудра для брів, у чому її відмінність від тіней, як вибрати і користуватися можна з цієї статті >>

Масаж брів: показання та протипоказання

Як зрозуміти, чи потрібен вам масаж області брів або ви ще можете поки обходитися без цієї процедури? У мануальної терапії, яка частково займається цим питанням, є список показань. Це ті проблеми і стану, при яких масаж брів не просто рекомендований, а обов'язковий. І якщо ви знайдете в цьому ряду щось стосується вас, пора розім'яти пальчики! Показання для масажу брів наступні:

  • проблеми з підшкірним кровообігом особи, основний симптом якого - нездоровий колір і різні проблеми з епідермісом;
  • нестача поживних речовин і кисню клітинам шкіри і фолікулів волосків в бровах;
  • уповільнений, недостатній або зовсім припинився ріст брів;
  • рідкісні, стоншена брови;
  • їх випадання;
  • неслухняні волоски, що випадають із загального ряду і ніяк не вкладаються в рівну лінію;
  • втома і напруга очей;
  • біль в області очниць;
  • регулярні головні болю , Продиктовані втомою і перенапряжённостью;
  • вікової птоз верхньої повіки;
  • дуже популярний масаж зморшок між бровами, які ефективно після нього розгладжуються або стають не так різко окресленими.

Дізналися свої проблеми? У такому випадку потрібно терміново освоювати техніку масажу брів, щоб цей список значно зменшився і перестав вас турбувати. Але не поспішайте з процедурами, тому що, незважаючи на всю безпеку, дана методика, дійсно, здатна надавати занадто потужний вплив на міжклітинні і підшкірні простору. Відповідно, є протипоказання, наявність яких завадить вам насолодитися чарівним дією цієї процедури. До них відносяться:

  • сильний запальний процес в цій області обличчя або десь поруч (на скронях, нижній частині лоба, перенісся): він може проявлятися у вигляді численних прищів, гнійників, вугрової висипки;
  • досить спірне питання про те, чи можна робити масаж брів при гемофілії: за твердженнями фахівців, можна, але тільки довіривши цю важливу справу виключно фахівця, адже будь-який масаж - це сильний вплив на кровоносні судини, і будь-які зміни в їх стані при такому захворюванні можуть викликати небажані і непередбачувані побічні ефекти;
  • відкриті, свіжі, ще не загоєні травми, подряпини, рани в області брів: спочатку дочекайтеся, поки вони затягнуться, заживуть, а потім вже можете робити масаж;
  • від бородавок в цьому місці теж спочатку краще позбутися, тому що можна випадково їх травмувати необережним, рухом, що призведе до їх довшому заживанню та інших негативних наслідків;
  • з великими родимками біля брів і зовсім краще не жартувати: якщо при масажі ненавмисно їх зачепити, в шкірі починаються незворотні процеси аж до ракових новоутворень.

Показання та протипоказання для масажу брів - дві шальки терезів, які повинні бути постійно в рівновазі. Особливо не нехтуйте протипоказаннями. Одне зайвий рух може призвести до незворотних наслідків. Якщо ви все-таки з'ясували, що ця процедура вам просто необхідна і ніщо вам цього не заважає, пора переходити до вивчення техніки виконання масажу. Вона доступна кожному і не вимагає якихось специфічних навичок.

Будьте уважні! Родимка на бровах або між ними - основне протипоказання для виконання масажу.Це доброякісна пухлина на шкірі, яка при найменшій травматизації може перерости в злоякісну.

Це доброякісна пухлина на шкірі, яка при найменшій травматизації може перерости в злоякісну

Техніка виконання масажу для брів

Якщо щодня погладжувати брови у напрямку їх росту, і то через деякий час можна помітити приголомшливий ефект: вони стануть більш шовковистим і густими, почнуть рости швидше. Що вже тут говорити про виконання всієї процедури масажу цілком! Техніка виконання передбачає наступні маніпуляції.

  1. Розташувати подушечки всіх пальців (крім великого) на брови. Легкі, погладжують руху у напрямку від точки на переніссі до скронь, уздовж зростання волосків. 10 раз.
  2. Посилити натиснення подушечками пальців на брову і продовжувати погладжування, але вже інтенсивніші, швидкі. 10 раз.
  3. Вказівним пальцем правої руки натиснути на перенісся (центральну точку між бровами) і почати кругові рухи за годинниковою стрілкою, не зрушуючи палець з місця. З кожним новим витком натиск посилювати, але не переборщувати: якщо відчуєте біль, тиск потрібно послабити. Такий масаж точки між бровами знімає втому і напругу після трудового дня, розгладить зморшки в цьому місці, стимулює зростання брів, усуне головний біль. Зробити 10 кругових рухів.
  4. Розташувати вказівні пальці рук на підставі брів (їх початок на переніссі), робити подушечками пальців надавлюють руху з відривом в сторону скронь. Промять таким чином кожну брову не менше 10 разів.
  5. Великим і вказівним пальцем захопити кожну брову зверху і знизу. Пройти таким щипком від перенісся до скронь, ослаблюючи захоплення. 5-6 разів.
  6. Встановити вказівні пальці рук в середину кожної брови. Злегка натискаючи, робити легкі кругові рух за годинниковою стрілкою. Не менш 10 кіл.
  7. На завершення пройтися по бровах у напрямку росту волосків постукивающими, барабанящіе рухами.

Вже через тиждень таких занять ви побачите і відчуєте, чи допомагає масаж брів: підуть головні болі, розгладяться зморшки, брови стануть доглянутими і красивими. Це однозначно варто того, щоб приділяти цій процедурі свій дорогоцінний час. А щоб збільшити її ефективність, в ході маніпуляцій постарайтеся врахувати кілька порад від професіоналів.

Це цікаво! Згідно східній медицині, точка на переніссі між бровами носить назву Інь-тан. При правильному масажі вона здатна позбавити від болю в очах, блювота психогенного походження, судомах, невралгії трійчастого нерва, головних болів, запалення лобової пазухи, запаморочень, безсоння. Найближча до неї точка - Цуань-Чжу, вона знаходиться на початку брови.

Найближча до неї точка - Цуань-Чжу, вона знаходиться на початку брови

Корисні поради

Тепер ви знаєте, як правильно робити масаж брів з точки зору техніки виконання процедури. Залишилося тільки взяти до відома кілька корисних порад - і чекати ефекту.

  1. Масаж брів можна робити щодня, за 1-2 години до сну протягом 2-3 тижнів. Після цього перерву на 2-3 тижні.
  2. Перед процедурою корисно робити трав'яні компреси на брови з ромашки аптечної або кори дуба.
  3. Якщо у вас чубчик, приберіть її: волосся не повинні потрапляти під пальці, травмуючи тим самим шкіру.
  4. Перед масажем руки краще промити з антибактеріальним милом і обробити дезінфікуючим розчином.
  5. Не використовуйте для масажу брів масло або крем для тіла. Вам потрібні масажні засоби для особи! Їх нанесення безпосередньо перед процедурою збільшить її ефективність.
  6. Якщо кожне масажне рух ви будете закінчувати легким натисканням на віскі, результати будуть приголомшливими. Хоча все пояснюється досить просто з точки зору науки. У цих точках - центри, які запускають підшкірні обмінні процеси, від яких залежить і стан брів.
  7. Виконуйте масажні руху м'яко, акуратно, ніжно.
  8. Якщо не впевнені в правильності виконання масажу брів, знайдіть відповідне відео і зробіть все так, як там показує майстер.
  9. У самому крайньому випадку зверніться за допомогою до професіонала.

Намагаєтеся привести брови в порядок за допомогою косметичних масок, з якими доводиться возитися з півдня, щоб вони потім затекли в очі і викликали роздратування? Зробили татуаж, але вам здається, що майстер не зовсім вгадав з палітрою і цей колір виглядає жахливо? Або вам доводиться щодня простоювати у дзеркала по півгодини, а то й більше, щоб зробити з неслухняних брів, що стирчать в різні боки, рівну лінію з витонченим вигином? Краще замініть все це масажем, який зробить ваші брови доглянутими і красивими, а на додаток ще подарує відмінний настрій і масу позитивних ефектів.

Хочете переконатися в цьому?
Вражає - чи не так?
Чому масаж здатний надавати на брови таке позитивний вплив?
Дізналися свої проблеми?
Намагаєтеся привести брови в порядок за допомогою косметичних масок, з якими доводиться возитися з півдня, щоб вони потім затекли в очі і викликали роздратування?
Зробили татуаж, але вам здається, що майстер не зовсім вгадав з палітрою і цей колір виглядає жахливо?
Або вам доводиться щодня простоювати у дзеркала по півгодини, а то й більше, щоб зробити з неслухняних брів, що стирчать в різні боки, рівну лінію з витонченим вигином?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: