Статьи

Масло для росту брів як зробити в домашніх умовах

  1. У чому користь?
  2. Як вибрати?
  3. Як застосовувати?
  4. З чим комбінувати?

Природа наділила людину бровами не для краси, а для захисту від пилу, крапель поту і води. Згодом жінки навчилися використовувати брови для вдосконалення свого образу.

Згодом жінки навчилися використовувати брови для вдосконалення свого образу

Ще кілька років тому в моді були тонкі, як ниточка, брови, і власниці густих брів часто вискубували їх, травмуючи шкіру. Моді властиво змінюватися, і сьогодні на перший план виходять природні густі. Але домогтися бажаної форми виходить не завжди: під впливом агресивних хімічних фарбувань і видалення зайвих волосків брови стають рідкісними, ламкими, втрачають колір і погано ростуть. Вони потребують турботи не менше, аніж волосся на голові. Тут на допомогу приходять різні косметичні продукти і дорогі салонні процедури. У домашніх умовах можна використовувати доступне і натуральний засіб - масло для росту брів.

У чому користь?

Зростання бровок, як і інших волосся , Обумовлений станом їх цибулин, які мають потребу в харчуванні і захисті. В цьому і допомагає натуральне масло - продукт з унікальними властивостями, в його склад входить цілий спектр натуральних вітамінів , Поліненасичених кислот, біологічно активних речовин і антиоксидантів. Чи не штучне походження і відсутність хімічно агресивних речовин робить масло незамінним помічником в турботі про красу.

Саме тому воно широко використовується у виробництві косметичних засобів, входить до складу кремів, бальзамів, шампунів. При регулярному використанні активізує ріст волосся, допомагає впоратися з їх випаданням і ламкістю, надає їм блиск і покращує стан шкіри.

Як вибрати?

Сучасний ринок засобів по догляду за обличчям пропонує широкий вибір косметичних масел як в чистому вигляді, так і в різних комбінаціях. Купувати рослинні масла безпечніше в аптеці, це гарантує якість і сертифікацію продукту.

Вибирати краще засіб в бульбашках з темного скла або в упаковці, в них не проникає сонячне світло, і масло набагато довше зберігає корисні властивості.

Існує великий вибір базових косметичних масел, які підходять для догляду за бровками:

  • касторове;
  • реп'яхову;
  • мигдальне;
  • персикове;
  • оливкова;
  • обліпихи;
  • усьми;
  • жожоба.

На відміну від ефірних, базові містять більше ненасичених жирних кислот, не випаровується та добре вбираються. Всі вони володіють різними характеристиками, структурою і вартістю.

Знаючи ці особливості, простіше зрозуміти, яке саме масло підходить для поліпшення стану брів.

  • Рицинова відрізняється низькою ціною, проводиться з рицини, володіє в'язкою і тягучою структурою. Його ефективність визначають входять до складу кислоти: лінолева, олеїнова і рацінолевая. Це найкраще масло для вій і брів: воно активізує їх зростання, надає блиск і м'якість, насичує корисними речовинами і вітамінами. Рицинова ефективно як саме по собі, так і в комплексі з іншими засобами.
  • Реп'яхову також доступно за вартістю, виготовляється з коріння лопуха, в його складі багато вітамінів і мікроелементів. Вхідні в нього кремній і цинк допомагають і відновленню зіпсованих брів, і профілактиці проблем з ними. Володіє низьким вмістом жиру і містить речовини, які нормалізують діяльність сальних залоз і живлять волосяні цибулини, роблячи волосся міцніше. Застосування реп'яхової надає брівкам блиск і покращує їх пігментацію. Як і касторове, реп'яхову володіє ненав'язливим рослинним запахом, що робить його використання досить комфортним.

Як і касторове, реп'яхову володіє ненав'язливим рослинним запахом, що робить його використання досить комфортним

  • Мигдальне проводиться з ядер мигдалевого горіха, поєднує в собі вітаміни, мікро- і макроелементи, антиоксиданти, жирні кислоти. Сприяє рівномірному росту, повноцінно живить, оздоровлює і покращує стан волосків. Примітно, що воно підходить будь-якого типу шкіри і рідко викликає алергію.
  • Персикове виготовляється з кісточок персика, багато мінеральними речовинами і кислотами. Сприяє густоті волосків, їх зміцненню і росту, має протизапальний ефект, роблячи процес вищипування менш болючим.
  • Оливкова, завдяки вмісту вітаміну Е і мононенасичених кислот, оздоровлює шкіру, перешкоджає випаданню і ламкості волосків. Необхідно вибирати сорти холодного віджиму: саме таке масло містить максимальну кількість корисних речовин.
  • Обліпихова зміцнює волосся, бореться з випаданням і витончення волосків, робить їх еластичними і насичує вітамінами. Допомагає відновити пошкоджені волосяні цибулини, має ранозагоювальну дію. При використанні обліпихи може забарвлювати шкіру в жовтий колір, що можна виправити, протерши її лимонним соком.

При використанні обліпихи може забарвлювати шкіру в жовтий колір, що можна виправити, протерши її лимонним соком

  • Екзотичне масло усьми отримують з фарбувальної вайди (рослина в Єгипті), воно відрізняється більш високою вартістю, але діє швидко і ефективно. Підходить будь-якого типу шкіри, тому що гіпоалергенні, зміцнює волоски, надає їм густоту і швидке зростання, покращує їх колір.
  • Жожоба зволожує бровки, робить їх більш м'якими і слухняними. Відновлює структуру волосків і сприяє їх росту, насичуючи вітамінами і мікроелементами. Володіє низькою камедоногенностью, не забиває пори і підходить для жирної шкіри.

Як застосовувати?

Як і будь-який засіб, масло потрібно перевірити на індивідуальну переносимість. Для цього нанести невелику його кількість на зап'ясті або внутрішню частину ліктя і почекати добу. Рослинні дуже рідко викликають непереносимість, все ж краще подбати про своє здоров'я і заздалегідь перевірити алергічну реакцію на них.

Щоб діяло ефективно, його потрібно наносити на чисті сухі бровки, тому починаємо процедуру з очищення шкіри від косметики, пилу і шкірного жиру, які заважають глибокому харчуванню.

Щоб діяло ефективно, його потрібно наносити на чисті сухі бровки, тому починаємо процедуру з очищення шкіри від косметики, пилу і шкірного жиру, які заважають глибокому харчуванню

Перед нанесенням масло бажано підігріти на водяній бані приблизно до 40 °, так шкіра краще засвоїть необхідні речовини і мікроелементи.

Масло можна наносити кінчиками пальців, ватною паличкою, а також за допомогою пензлика або щіточки. Важливо використовувати малу кількість засобу і не потрапити на повіку або слизову оболонку ока, щоб не викликати роздратування і почервоніння. Для циркуляції крові і кращого засвоєння поживних речовин корисно зробити легкий масаж: середніми пальцями рук проводити у напрямку росту волосків, потім спіралевіднимі і зигзагоподібними рухами по бровние дуг. Після декількох хвилин масажу бровки повторно змастити, почекати тридцять хвилин і прибрати надлишки.

Масляні процедури потрібно проводити не частіше трьох разів на тиждень, курсом в один місяць, потім стільки ж перерву - всього чотири-п'ять курсів на рік. Під час лікування брів краще відмовитися від хімічного фарбування - воно не тільки руйнує структуру волосків, але і не дозволяє засвоїтися необхідним речовин. Колір брівкам можна надати олівцем для макіяжу очей або тушшю для вій.

Колір брівкам можна надати олівцем для макіяжу очей або тушшю для вій

З метою профілактики можна використовувати масло два рази в тиждень, невеликою кількістю змащуючи бровки замість косметичного крему.

З чим комбінувати?

Можна використовувати один вид, наприклад, касторове, мигдальне або реп'яхову. Для найбільшої ефективності змішують 2-3 типу масла в рівних кількостях - такі суміші підходять для аплікацій. Потрібно змочити ватні або тканинні диски сумішшю з рівних частин обліпихової, оливкової і реп'яхової і акуратно покласти на брови. Тримати від 15 до 40 хвилин, при цьому краще спокійно полежати і розслабитися, потім, зняти диски і вимити брови. Так як проста вода погано змиває, можна зробити це з невеликою кількістю шампуню.

Касторова, або будь-яке інше, краще доповнювати різними вітамінними засобами: капсулами «АЕвіт» або «Токоферол», соком алое, відварами лікарських трав. Для цього взяти чайну ложку будь-якого масла, додати в нього вміст капсули, п'ять крапель алое. Отриманим складом змащувати бровки на півгодини перед сном. Одну столову ложку трави ромашки, календули, або волошки залити склянкою окропу і дати настоятися близько години.

Одну столову ложку трави ромашки, календули, або волошки залити склянкою окропу і дати настоятися близько години

Відвар і будь-яке масло змішати в рівних частинах, ретельно збовтати і використовувати для компресів. Такий натуральний лосьйон добре підійде для м'якого видалення косметики з брів. Алое містить корисні ефірні масла, амінокислоти і мінерали, трав'яні відвари покращують вигляд шкіри, маючи в своєму складі комплекс антиоксидантів і вітамінів.

У масло для росту брів корисно додавати масляний екстракт ромашки та календули, або змішувати з вазеліном і розтопленим бджолиним воском. Ромашка знімає напругу з м'язів очей, календула нормалізує обмін речовин на клітинному рівні, а вазелін і віск сприяють зволоженню. Обрані компоненти беруть в рівномірних частинах, доводять до однорідної маси і залишають на бровах приблизно годину, після чого надлишки суміші прибирають ватним спонжем.

Для поліпшення кровообігу до базових масел можна додавати кілька крапель ефірних: апельсинового, абрикосового, мускатного, іланг-іланг, жасмину, троянди або чайного дерева. Вони стимулюють мікроциркуляцію крові і допомагають цибулин вбирати максимальну кількість поживних речовин.

Вони стимулюють мікроциркуляцію крові і допомагають цибулин вбирати максимальну кількість поживних речовин

Рослинна в догляді за бровами дозволяє домогтися гарних результатів у домашніх умовах, заощаджуючи час і гроші, адже воно відрізняється доступністю і помірною витратою. Зберігати його краще в прохолодному місці, нагріваючи мала кількість перед використанням. Так масло не втратить своїх унікальних властивостей. Регулярне застосування масел дозволить реанімувати волосся навіть в самих запущених випадках і відростити густі, здорові бровки, поліпшити їх структуру і колір.

Автор: Ю. Бєляєва

У чому користь?
Як вибрати?
Як застосовувати?
З чим комбінувати?
У чому користь?
Як вибрати?
Як застосовувати?
З чим комбінувати?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: