Статьи

Перманентний макіяж брів волоскової технікою: фото до і після

  1. Загальне уявлення
  2. нюанси техніки
  3. відмінності технік
  4. як доглядати

Перманентний макіяж брів - це техніка, яка прийшла на зміну щоденного «малювання» тушшю, і виявилася ефективнішою щомісячного фарбування фарбою для волосся Перманентний макіяж брів - це техніка, яка прийшла на зміну щоденного «малювання» тушшю, і виявилася ефективнішою щомісячного фарбування фарбою для волосся. На сьогоднішній день існує декілька технік, в яких виконується перманентне фарбування, але ми представимо найпоширенішу і затребувану. Називається вона волоскової, полягає в промальовуванні брови штрихами, що імітують натуральне волосся. У разі якщо процедуру проводить досвідчений майстер, неможливо побачити відмінність навіть при денному світлі і близькому знаходженні поряд. Кольори для промальовування вибираються близькі до природного кольору волосся.

Загальне уявлення

Макіяж може виконуватися різними техніками. Головна відмінність в тому, що растушевка і шатірованіе припускають повне видалення свого волосся з надбрівних дуг. Волоскової технікою здійснюється корекція і відновлення обриси брови за рахунок мікропігментаціі. Виглядає брову після процедури більш натурально, але потрібно для цього висока майстерність фахівця і, швидше за все, неодноразове відвідування косметичного кабінету. Перманентний макіяж брів повинен бути виконаний ретельно, це допоможе результату зберегтися від трьох до п'яти років. За рахунок цього методу мікропігментірованія можна:

  • приховати або виправити асиметрію;
  • змінити форму і густоту волосся в надбрівних дугах;
  • зірвати шрами;
  • візуально створити наявність відсутніх або «рідких» брів і скорегувати зовнішній вигляд.

Перманентний макіяж брів дозволяє економити час на ранкових зборах, не переживати, що на вулиці йде дощ, і фарба змиється, відвідувати сауни і басейни, засмагати. Для дівчат важливо виглядати привабливо в будь-якій нестандартній ситуації, тому волосковая техніка пігментація користується попитом.

нюанси техніки

Щоб зробити якісний татуаж, варто запам'ятати і виконати кілька правил:

  • перед процедурою в салоні бажано приділити увагу судинах - приймати аскорутин. Це дозволить зменшити кількість крові під час татуажу;
  • за кілька днів до мікропігметаціі бажано пити валер'янку або інше заспокійливу натуральний засіб;
  • професіонали радять знизити дозу споживаного нікотину;
  • небажано протягом доби перед процедурою пити каву, їсти гостре, вживати спиртне

Попередньо майстер очистить шкіру і намалює початковий варіант косметичним олівцем. Якщо клієнтці подобається форма майбутньої брови, то вибирають колір фарбувального пігменту. Іноді доводиться змішувати кілька тонів. Потім місцева анестезія, за допомогою знеболюючого крему або рідини. Стерильною голкою хвилин через 10 майстер зробить проколи, які будуть імітувати волоски, тобто виконає татуювання штрихами. У професіонала це займе не більше години.

Перманентний макіяж брів краще не поєднувати з татуажем століття, це буде болісно. Саме техніка виконання штрихами гарантує натуральний вигляд брови згодом. Але і тут можна існує градація.

відмінності технік

Техніка виконується в двох варіантах, що кардинально не змінює результат, а залежить від уподобань клієнтки:

  • європейський варіант - волоски промальовувалися в одному напрямку, у широкого підстави брови вони спрямовані вгору, і трохи змінюють кут нахилу ближче до тонкого краю;
  • східний - більш трудомістка робота, де промальовування волосків має переплітається характер. Іноді виконується різними тонами барвників, для додання ще більшої природності.

Види нанесення барвників різні, але в кінцевому підсумку повинна виходити красива брову, що не відрізняється від натуральної. Перманентний макіяж брів за східним методу більш дорогий, тому що робота вимагає більшого зосередження, майстерності і високої техніки виконання. На фото можна побачити відмінності між видами татуювання і оцінити, як виглядають брови до і після корекції.

Читайте також: Фото та відгуки про перманентний макіяж губ

як доглядати

Після завершення процесу потрібно правильно доглядати за татуюванням брів, щоб не занести інфекцію в мікропрокол. Чи не чешіть загоюються брови, що не здирати утворювати корочку, промаківайте виступаючу сукровицю. Змащуйте антисептичними кремами місця проколів, після відшарування захисної скоринки користуйтеся ще кілька днів троксевазином (перед сном).

Чи не мочіть брови відразу після татуювання і взагалі утримуйтеся від цього протягом трьох днів. Пам'ятайте, що верхній шар шкіри піддався травмування, тому дбайливо доглядайте за ним. Знебарвлення фарбувального пігменту відбувається поступово і залежить від багатьох факторів:

  • від типу шкіри. На більш жирної фарба з пір вийде швидше;
  • від косметичних засобів. Користування скрабірующімі косметичними засобами для особи зменшує термін дії татуажу;
  • від природного пігментації. Інтенсивний загар або часте відвідування сауни, де піт вимиває пігмент.

Відгуки про процедуру зазвичай позитивні, відзначається, що місцевої анестезії ніколи не бракує. Корекція знадобиться тільки через кілька років, щоб відновити необхідний колір, або якщо клієнтка захоче злегка змінити форму брів.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: