Статьи

Секрети корекції брів криються в дрібницях

«Правильні», сучасні брови давно вже стали фішкою покоління, і іноді це прагнення до ідеалу призводить до безликості, наслідування однотипним стандартам і втрати індивідуальності. Так, все це спрямовано на те, щоб зробити дівчат ще гарніше і впевненіше в собі, але не варто сліпо піддаватися моді, важливо пам'ятати, що фішки і секрети корекції брів різні для кожної.

Вплив типу особи на форму брів

Лінія брів, крім основного естетичного призначення, повинна приховувати недоліки особи, а не підкреслювати їх. Визначивши форму особи, можна сміливо приступати до обрису брів, які здатні візуально змінити всю зовнішність.

  • Круглолицим дівчатам, особливо з пухкими губами, не підійдуть округлі брови, вони тільки підкреслять кулястий тип. Виграшний варіант - підняті брови з виразним зламом і коротким кінчиком.
  • Для овального типу краща лінія брів - горизонтальна, але прийнятні і дугоподібні обриси. Вони не повинні бути дуже тонкими, але і не широкими.
  • На квадратному обличчі виглядають брови закругленою форми, але не занадто округлі, щоб не носити постійно здивований погляд. При цьому основу роблять широким, потім йде майже рівна лінія і приблизно на рівні середини ока легкий злам, що переходить в загострений куточок. Слід враховувати і те, що на квадратному обличчі не можна робити тонкі і короткі брови.
  • трикутної формі особи підійдуть рівномірно вигнуті підняті лінії середньої довжини. Варто уникати прямих брів, які підкреслять непропорційність особи.

Важлива також ширина і густота. Зараз багато панянки прагнуть відростити якомога більше густі й широкі брови, наслідуючи Каре Делевінь, але далеко не всім це виявляється на-віч, особливо після нанесення додаткового макіяжу. Найголовніше - пропорційність. Власниці витягнутого особи можуть дозволити собі широкі брови в той час як девушкам- «трикутниках» доведеться задовольнятися куди більш витонченим варіантом, адже їм потрібно коригувати масивний лоб.

Як уникнути помилок

При корекції брів дівчата досить часто здійснюють ряд помилок, виправити які неможливо після закінчення тривалого часу, коли волоски вже відросте до колишнього рівня. Щоб не допустити цього, слід на початковій стадії враховувати незначні, як це може здатися на перший погляд, дрібниці.

Якщо обличчя овальне або квадратне, не варто захоплюватися занадто тонкими або товстими лініями, краще вибрати середню ширину. Вузькі брови добре підходять до тонких уст і дрібним рисами обличчя. При грубих рисах краще залишити густі брови. Для особи з характерними широкими вилицями потрібно уникати прямих ліній, які візуально розширюють овал. А ось дуга з різким зламом в цьому випадку зробить вираз обличчя більш жорстким. Погляд буде здаватися важким і при загущених над переніссям бровах, які ще й віку додадуть.

Власне, саме тому для видалення волосків існує одне правило, якого потрібно дотримуватися неухильно, - форма коригується в основному по нижній лінії. Зверху допустимо прибрати зайві волоски, які псують виразний малюнок, але не варто захоплюватися і міняти верхню дугу кардинально. А ось внизу ніж лінія брови буде вище - тим погляд виявиться відкритішою і цікавіші. Хоча і тут теж важливо не переборщити.

Фарбування брів також має свої правила. Світловолосим жінкам краще на тон затемнити волоски, щоб хоч трохи виділити брову на світлому обличчі. А ось в поєднанні з темним волоссям доречно виглядають брови трохи світліше - графічні чорні вигини помітно старять жінку, а часом виглядають безглуздо. Тому краще всього підібрати подвійну палетку із засобом на тон світліше волосся і більш світлим для оформлення брови біля перенісся. Так вийде досить натурально і м'яко.

І незалежно від кольору волосків варто придивитися до універсальної сірій гамі - олівці просто незамінні при оформленні брів, а за допомогою такої палітри вдасться відтінити вигин або просто намітити основні лінії, за якими наносити пігмент.

Завдяки корекції брів можна змінити і вираз обличчя. Так, підвищений вигин додасть здивований вигляд, а з низькими широкої форми дівчина буде здаватися сердитою. Короткі брови в залежності від типу особи одним надають безглуздий вигляд, інших омолоджують. Постійна похмурість буде супроводжувати, якщо кінчики зробити надмірно опущеними, тому рекомендується зовнішній край злегка піднімати по відношенню до основи.

Протипоказання і застереження

Корекція брів - не така вже й безневинна процедура, в процесі якої відбувається травмування шкірного покриву. І це не залежить від того, самостійно оформляються брови або ними займається професійний майстер. Тому є ряд протипоказань, тільки виключивши які можна вдатися до корекції.

  • Наявність пухлини, бородавок в оброблюваної області. Родимки не завжди можуть стати перешкодою до проведення процедури, але в цьому випадку бажано використовувати пінцет і акуратно обходити їх, обробляючи ділянку.
  • Пошкодження шкіри біля брів.
  • Опіки та їх наслідки.
  • Запалення, роздратування, прищі.
  • Татуаж, після виконання якого не пройшов місяць.

Вискубувати брови не рекомендується в дні менструації, так як в цей час і без того підвищена чутливість організму. корекція напередодні нанесення макіяжу - теж не найкращий час. Не можна оформляти брови для гоління верстатом, кремом для депіляції, цукрової пастою. При використанні цих способів немає гарантії, що ненароком втечуть зайві або не ті волосся, а чекати поки вони відростуть доведеться не один тиждень.

зробивши корекцію брів перший раз, не треба чекати, поки вони знову повністю відросте. Процедуру краще повторювати в міру необхідності, - це допоможе постійно підтримувати форму, а сам процес буде не таким болісним і не таким довгим.


Статті по темі

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: