Статьи

Що краще татуаж або мікроблейдінг брів

  1. Мікроблейдінг і татуаж: в чому відмінності
  2. Плюси і мінуси татуажу
  3. переваги мікроблейдінга
  4. Підводні камені новомодної процедури
  5. Як знайти хорошого майстра: 8 помилок новачка
  6. Як часто потрібно робити корекцію
  7. Результати татуажу брів і мікроблейдінга
  8. Де вчать мистецтву створення красивих брів

Вибираючи з сучасних практик, що краще - татуаж або мікроблейдінг брів, дівчата і жінки прагнуть приділити їм особливу увагу, так як їх форма здатна змінити вираз обличчя до невпізнання. Кирпаті брови надають нашій «візитній картці» здивований вигляд, злегка зігнуті - жвавість і грайливість, опущені - створять похмуре вираз.

Саме тому так важливо вибрати техніку правильно. Допомогти в цій справі може досвідчений візажист або косметолог, пізнав на професійних курсах тонкощі татуажу або мікроблейдінга. Багато фахівців сьогодні їдуть в азіатські країни, щоб вивчити популярну техніку у кращих майстрів Сходу.

Зміст статті

Мікроблейдінг і татуаж: в чому відмінності

Ручний метод татуажу, що прийшов до нас з Південної Кореї, став витісняти класичний перманентний макіяж, завдяки простоті, безболісності, зростаючої популярності процедури. Чим відрізняється традиційний татуаж і новомодний мікроблейдінг? Глибиною опрацювання шкіри, а також різницею в обладнанні.

Якщо звичний татуаж брів виконується спеціальною машинкою, оснащеної голкою на кінці, то мікроблейдінг майстер робить за допомогою ручки-маніпули, легкої і дуже комфортною в зверненні. У першому випадку пігмент вводиться досить глибоко, до 1 мм. Завдяки такому проникненню татуаж брів тримається довго, до трьох-п'яти років, пігмент практично не вицвітає, а при корекції накладається новий шар перманенту.

Завдяки такому проникненню татуаж брів тримається довго, до трьох-п'яти років, пігмент практично не вицвітає, а при корекції накладається новий шар перманенту

Фарбуючи брови за допомогою мікроблейдінга, ми наносимо фарбу за допомогою найтонших голок (діаметром 0,16 мм) всередину дерми на відстань 0,2-0,5 мм. Такий глибини достатньо, щоб добре закріпити барвник в шкірі на 2 роки.

Зверніть увагу на цю статтю: Види татуажу брів, чим вони відрізняються між собою і який краще вибрати .

Плюси і мінуси татуажу

З достоїнства класичного перманентного макіяжу - його стійкості - випливають недоліки. В процесі роботи глибоке проникнення всередину дерми викликає поява крові, формуючи маленькі ранки. За словами більшості клієнтів, ця процедура болюча, але без неї неможливо ввести барвник всередину. Період реабілітації (загоєння) після татуажу триває близько тижня.

У перший день з ранок виділяється сукровиця, а через добу вони покриваються корочками. На 4-5 день ці захисні освіти відпадають, одночасно витягаючи близько половини пігменту. Період регенерації шкірного покриву становить 28 днів, тому через місяць буде потрібно корекція. На повторній процедурі майстер введе додатковий пігмент, щоб поправити колір брів, а також заповнить ділянки з пропущеним малюнком.

При найменшому збої роботи з машинкою може порушитися контур або голка зісковзне дуже глибоко в тканини, що шкідливо, так як глибокі ураження неякісним татуажем іноді не можна видалити навіть лазером. Інші недоліки - розмиті межі або синій відтінок - зажадають тривалої корекції.

Якщо вам не сподобається перманентний малюнок брови, то скоротити її площа після татуажу буде вкрай важко. Навіть сучасні препарати по знебарвлення, і такий як лазерний промінь для такого завдання неефективні. На старий татуаж можна наносити виправлення наступними шарами пігменту, але на це буде потрібно більше часу.

Ще одним недоліком роботи несумлінного візажиста служить використання дешевої неякісної барвника. Це призводить до естетичної помилку (неправильно підібраному відтінку), що змушує додатково шукати фахівця, здатного її виправити.

переваги мікроблейдінга

Вибираючи актуальну на сьогодні процедуру для татуажу брів - мікроблейдінг, більшість з нас віддає їй перевагу завдяки безболісності, короткому періоду реабілітації і можливості створити найрізноманітніші малюнки брів. На маніпулу, якої робляться неглибокі надрізи, існує 40 насадок. Ними можна виконувати:

  1. Волоскові татуаж в європейському або східному стилі. Європейський передбачає малюнок з рівних паралельних ліній, що нагадують волоски, а східний (3d) - складається з переплетених волосинок, які створюють максимально природний ефект.
  1. Пудровий татуаж - це безліч мікроскопічних точок, що імітують природний матовий фон. Навіть при невеликій відстані така робота сприймається як умілий макіяж.
  2. Тіньову техніку (шотірованіе і напилення) вважають за краще блондинки. Легке розтушовування барвника за допомогою спеціальної насадки з голками, схожою на пензлик, відтіняє волоски. Ідеально підходить для нанесення широких ліній і зафарбовування естетичних дефектів.
  3. 6d татуаж - натуральну промальовування брів, що допомагає виправити серйозні вади (асиметрію, шрами, залисини і інші).
  4. Комбінацію з декількох технік, домагаючись максимально природних брів.

У чому різниця мікроблейдінга з традиційним перманентним макіяжем? Це низька травматичність, відсутність значущих почервоніння і набряків, швидкий період загоєння.

Корекція неглибоко закладеного пігменту потрібно не завжди. Виправити дефекти можна вже під час процедури, результат видно вже під час виконання мікроблейдінга. Відсутність кірочок при загоєнні дозволяє затримувати фарбу всередині дерми на 90%.

Підводні камені новомодної процедури

З мінусів мікроблейдінга можна відзначити, що відразу після нанесення розрізів манипулой волоски виглядають тонкими і акуратними, але за рахунок неконтрольованої глибини пошкодження тканин і подальшого їх запалення барвник може розподілятися хаотично. Це призводить до нерівномірного фарбування волосків, розпливчастого пігменту, а через деякий час брови можуть придбати синюватий відтінок.

Існує також безліч негативних коментарів, що описують шрами на шкірі. Виникають такі пошкодження епідермісу у клієнтів, які звернулися до новачків-практикантам або визажистам, заощадити на дешевій барвнику.

Пігмент для татуажу і мікроблейдінга випускається однаковий! Він повинен бути густим і якісним. Рідкий барвник змушує багато разів травмувати шкіру, щоб занурити його всередину. Така дія призводить до зайвих пошкоджень тканин і появи шрамів.

Якщо майстер виявився недосвідченим і завдав шрами, то камуфлируют їх за допомогою класичного татуажу.

Як знайти хорошого майстра: 8 помилок новачка

Не секрет, що результат роботи безпосередньо залежить від досвідченості візажиста. Переглядаючи портфоліо майстрів в соціальних мережах, ми більше звертаємо увагу на фотографії клієнтів, ніж аналізуємо профілі. Але при пошуку фахівця потрібно звертати увагу на:

  • використання косметологом фотошопа - негативний фактор (порівнюємо якість робіт: промальовування волосків, точність ліній, симетрію, красу малюнка);
  • не повинні бути всі фотографії в ракурсі ¾ (частина зображень може бути і такими, але крім них, повинні бути присутніми зображення осіб в профіль і в фас, щоб в цілому можна було оцінити роботу);
  • численні повторювані фото в стрічці показують, що клієнтів мало, майстер недосвідчений або неякісно робить процедуру;
  • немає результатів заживших брів (як правило, один з 20 клієнтів погоджується зробити фото при повторному зверненні на корекцію). Майстер має можливість сфотографувати брови в Поджо стані. Якщо таких зображень немає, то з'являється привід задуматися, чи так хороші його результати;
  • в профілі закрита можливість коментувати та залишати відгуки. В цьому випадку відсутній шанс знайти правдоподібне думка клієнтів про майстра. Такі коментарі можна відшукати на незалежних сайтах-отзовіках. На цих ресурсах часто опубліковані розповіді про популярних візажистів в певному місті. Вони можуть бути як позитивні, так і негативні;
  • майстер може використовувати в профілі чужі роботи (при відвідуванні вимагайте оригінали - великі фотографії робіт);
  • стерильність робочого місця. (В процедурному кабінеті не повинно бути штор, фіранок, кактусів, іншого антуражу).

Сьогодні поширена практика татуажу брів або мікроблейдінга на дому. Вона допомагає малодосвідчених майстрам знаходити клієнтів, а жінкам економити бюджет. Але ризик в такому випадку досить великий - неякісна робота може стати великим розчаруванням, а естетична невдача привести до додаткових витрат у досвідченого майстра.

Як часто потрібно робити корекцію

Відмінності татуажу від мікроблейдінга включають також різницю в частоті поновлення малюнка брів. Якщо перманентний макіяж потрібно коригувати один раз в рік-півтора, відвідуючи косметолога, то після мікроблейдінга візит до фахівця потрібно буде зробити через 8-12 місяців.

Від чого це залежить? Основні причини:

  • вік і гормональний рівень. Чим молодше дівчина або жінка, тим він вищий, так як процеси регенерації шкіри відбуваються активніше;
  • глибина прорізування волосків під час процедури;
  • якість догляду;
  • інші фактори.

Результати татуажу брів і мікроблейдінга

Порівнюючи фото до і після цих двох практик довготривалого макіяжу, можна зробити висновок, що кожна з них вирішує свої естетичні завдання. Якщо потрібні максимально природні брови з чітко промальовані контурами і волосками, то краще звернути увагу на мікроблейдінг. Середня ціна за таку процедуру по Москві варіюється від 10 000 до 15 000 рублів.

А якщо потрібні більш м'які брови з тіньовим ефектом, без чітких меж, то ідеальним буде звернення до апаратного татуажу. Яскраві брови можна отримати за допомогою класичного перманентного макіяжу з ефектом олівця. Суворого правила при виборі татуажу брів або мікроблейдінга не існує. Найчастіше досвідчені майстри вдаються до змішаної практиці, вирішуючи індивідуальні естетичні завдання.

Де вчать мистецтву створення красивих брів

Навчання татуажу класичного і мікроблейдінгу відбувається на курсах. Базові знання по апаратної техніці обробки всіх зон: брів, повік і губ обійдеться в 60 000-70 000 рублів. Курс «Мікроблейдінг брів» можна придбати за 15 000 рублів.

Вирішувати, що вибрати для себе, класичний татуаж або мікроблейдінг, а також будь майстру доручити турботу про свою красу, доведеться вам самостійно. Я постаралася поділитися з вами секретами, які мені вдалося з'ясувати. Сподіваюся, ваш новий образ сподобається вам і буде ще довго піднімати настрій.

Чим відрізняється традиційний татуаж і новомодний мікроблейдінг?
У чому різниця мікроблейдінга з традиційним перманентним макіяжем?
Від чого це залежить?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: