Статьи

Видалення перманентного макіяжу: лазер, Ремувер або камуфляж?

  1. Чому залежить вибір методу видалення?
  2. Лазерне видалення перманентного макіяжу
  3. Виведення тату-макіяжу хімічним способом
  4. Заходи по догляду після видалення
  5. Інші способи корекції неякісного перманентного макіяжу
  6. Фото до і після процедури видалення татуажу лазером

При нанесенні перманентного макіяжу під шкіру вводиться високодисперсний пігмент, виділяючи на обличчі красиві обриси губ, брів і повік, а також маскуючи наявні косметичні вади При нанесенні перманентного макіяжу під шкіру вводиться високодисперсний пігмент, виділяючи на обличчі красиві обриси губ, брів і повік, а також маскуючи наявні косметичні вади. Кількість людей, які вдаються до тату-макіяжу, збільшується з кожним роком. Головною причиною є той факт, що такий тип косметики в руках професійного косметолога виглядає природним чином, а пігмент тримається від 1 року до 10 років.

Але не завжди результат виправдовує очікування, а видалення перманентного макіяжу - не така проста справа. Потрібно знати не тільки особливості корекції пігментованих ділянок, але і вибрати відповідний спосіб видалення.

Чому залежить вибір методу видалення?

Якщо ви незадоволені отриманим результатом, не варто поспішати і відразу вдаватися до повного видалення слідів косметики. Є варіанти, при яких можна виправити стан справ, просто підправивши форму або злегка змінивши колір фарби. Ну а якщо макіяж набрид, перестав подобатися або вийшов з моди, тоді варто дізнатися докладніше, за допомогою яких методів можна позбутися від нього раз і назавжди? Не буде зайвим також дізнатися, від чого залежить спосіб видалення.

Часи, коли татуювання січуть хірургічно і стиралися дермабразія або інфрачервоним коагулированием, поступово відходять у минуле. На сьогоднішній день косметологи віддають перевагу безпечним і нетравматічность впливів, після яких на шкірі не залишається ніяких слідів втручання. В основному використовують два методи:

  • Видалення за допомогою лазера.
  • Видалення за допомогою хімічних реагентів.

Кожна з технік має як свої плюси, так і мінуси. Головними критеріями при виборі способу є наступні фактори:

  • Природа, якість і властивості барвника.
  • Глибина проникнення пігменту в шкірні шари.
  • Якість використовуваної апаратури для нанесення барвника.
  • Кількість витратних матеріалів.
  • Рівень професійної підготовки майстра.
  • Індивідуальні особливості шкірного покриву, і організму в цілому, кожного пацієнта.

Варто також сказати про те, що будь-який спосіб зажадає від пацієнта терпіння, так як процес виведення обридлих або невдалих губ, брів або стрілок займає певний час. Пацієнтці доведеться відвідати косметолога не один раз.

Лазерне видалення перманентного макіяжу

Це найбільш ефективний і широко поширений метод. Переваги його очевидні, так як лазерний промінь легко проходить крізь шари шкіри на глибину 4-5 мм, залишаючи тканини інтактними. Термічна реакція руйнує капсули кристалізованого пігменту, а за допомогою процесу під назвою фагоцитоз пігмент протягом 2-3 тижнів поступово виводиться з організму. Тип лазера, який використовується для проведення процедур - неодимовий, з довжиною хвилі 1064 нм.

Техніка лазерного видалення перманентного макіяжу має свої недоліки - випромінювання не впливає на теплі відтінки барвника (червоний, жовтий), але добре руйнує холодні кольори спектра (чорний, зелений, синій). Крім того, деякі теплі відтінки здатні після обробки лазером міняти колір на більш темний.

Найлегше за 1 сеанс видаляються сліди з століття, так як глибина проникнення барвника в цій зоні і його кількість незначні. Найважче видаляти сліди на губах і бровах - через глибину залягання і теплих тонів, для чого може знадобитися 3-4 сеансу. Процедура проводиться після обробки шкіри розчином антисептика і нанесення охолоджуючого гелю. Тривалість процедури зазвичай не перевищує 5-10 хвилин. Якщо потрібно повторити сеанс, робиться перерва в 2-3 тижні. На те ж місце наносити перманентний макіяж можна через кілька місяців після його видалення.

Ефект від лазерної обробки видно вже на першому сеансі: деякі сліди зникають відразу, деякі світлішають прямо на очах. Така реакція, як легкий набряк і гіперемія, є звичайною для цієї процедури. Іноді в місці впливу з'являється таке ускладнення, як невеликі ранки, які заживають протягом декількох днів. Скоринки, які утворюються під час загоєння не можна видаляти, щоб уникнути формування рубця.

Відео

Читайте також: Лазерне видалення татуювань

Виведення тату-макіяжу хімічним способом

Для виведення фарбувального пігменту застосовується спеціальний склад під назвою Rejuvi Tattoo Remover (Ремувер). В основі цього процесу лежить біохімічна реакція, при якій відбувається не руйнування (дроблення) капсул барвника, а його вилучення та виведення з організму в незмінному вигляді. У складі суспензії Ремувер - похідні окислів металів, за розміром молекул схожі з розміром молекул самого пігменту. Крім того, склад суспензії і склад фарб добре змішуються, а потім легко виводяться за допомогою лімфатичної системи.

Техніка виведення нагадує техніку нанесення перманентного макіяжу, тобто Ремувер вводять на певну глибину під шкіру. Після маніпуляції на шкірі залишається скоринка, отпадающая протягом декількох днів. Якщо спочатку пігмент залягав на невеликій глибині, то суспензію також вводять на незначну глибину, а для видалення можна обійтися 1 сеансом. В інших випадках процедуру повторюють через 1-3 місяці.

У цього методу також є свої переваги і недоліки. Безсумнівним плюсом є наступні пункти:

  • Видалення всіх відтінків пігменту (на 99,9%).
  • Безпека і відсутність алергічної реакції.
  • Простота і ефективність методу.
  • Недорога вартість і малу кількість сеансів.

До мінусів відноситься довгий процес загоєння - 3-6 місяців, а також протипоказання до видалення в зоні століття (суспензія може потрапити в очі). Скоринка відпадає протягом максимум 10-12 днів, а ось повністю місце нанесення тату гоїться лише через 3-6 місяців. Можливі ускладнення (рубці і шрами) виникають в тих випадках, коли косметолог намагається видалити сліди фарби на великій площі або глибоко розташовані пігменти за 1 сеанс.

Заходи по догляду після видалення

Заходів щодо догляду кілька і зводяться вони до наступного:

  • При виникненні набряку або почервоніння можна приймати супрастин, тавегіл та інші десенсибілізуючі медикаменти.
  • При появі болю приймаються знеболюючі препарати.
  • Після появи скоринка не здирати її і не мочити протягом декількох днів.
  • Чи не відвідувати сауну, лазню або басейн до повного загоєння ранки.
  • Протягом місяця не перебувати на сонці і не відвідувати солярій.
  • В процесі загоєння не застосовувати засоби для пілінгу і освітлюючі косметичні засоби.

Інші способи корекції неякісного перманентного макіяжу

Якщо говорити про інші способи корекції тату-макіяжу, то вони можуть знадобитися тоді, коли не потрібно видаляти його повністю. Корекція проводиться за допомогою наступних процедур:

  • Корекція кольору - іноді чорні або коричневі відтінки змінюють свій колір на небажаний зелений, а контур губ світлішає. В цьому випадку не потрібно кардинально видаляти сліди старого макіяжу, а просто підібрати потрібний колір і заново нанести на обрану зону. Можна підправити колір за 1 сеанс, що є плюсом. Мінус - при недостатній підготовці майстра не вдається вдало підібрати колір.

Мінус - при недостатній підготовці майстра не вдається вдало підібрати колір

  • Корекція контуру - часто за одне відвідування хімічним способом частково видаляється старий і наноситься новий татуаж. Плюс - при неглибокому проникненні барвника досить 1 процедури, щоб домогтися корекції. Мінус - при глибокому проникненні, пігмент хімічним способом вивести важко, доводиться застосовувати лазер.
  • Камуфляж - застосовується лише на невеликих поверхнях перманентного макіяжу, коли потрібно ввести під шкіру пігмент тілесного кольору. Результатом стає невелика пляма тілесного кольору, частково закриває пігментований ділянку. Мінус - не можна замаскувати тату на великій площі.

Невдало проведена корекція контуру губ бежевим пігментом

Фото до і після процедури видалення татуажу лазером

Після 3-х сеансів

Результат після 2-х процедур

Результат після 2-х процедур

Після одного сеансу лазерного видалення татуажу верхньої повіки

До і відразу після лазерної дії

Чому залежить вибір методу видалення?
Чому залежить вибір методу видалення?
Ну а якщо макіяж набрид, перестав подобатися або вийшов з моди, тоді варто дізнатися докладніше, за допомогою яких методів можна позбутися від нього раз і назавжди?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: