Статьи

Як зробити ляльковий будиночок

  1. Ляльковий будиночок з коробки
  2. Як зробити ляльковий будиночок з коробки
  3. М'який ляльковий будиночок
  4. Будиночок Барбі - відео майстер-клас

Ляльковий будиночок з коробки   М'який ляльковий будиночок   Будиночок Барбі - відео майстер-клас   Якщо Ви хочете порадувати свою дочку і подарувати їй радість від гри в казковому світі, дізнайтеся, як зробити ляльковий будиночок

  • Ляльковий будиночок з коробки
  • М'який ляльковий будиночок
  • Будиночок Барбі - відео майстер-клас
  • Якщо Ви хочете порадувати свою дочку і подарувати їй радість від гри в казковому світі, дізнайтеся, як зробити ляльковий будиночок. Всі маленькі дівчатка люблять грати в ляльки, а для цього їм потрібен ляльковий будиночок, адже в ньому таки цікаво розставляти меблі і придумувати, чим займатимуться лялькові підопічні. У магазинах є готові будиночки для ляльок, але вони коштують чимало, і не завжди відповідають запитам дитини. Краще зробити ляльковий будиночок своїми руками, адже для цього знадобиться не так вже й багато часу і зусиль.

    Існує чимало варіантів будиночків для ляльок - від зовсім крихітних до таких, де можуть поміститися і самі діти. Будиночки можуть бути зроблені з картону, тканини, дерева. У даній статті ми розглянемо два варіанти саморобних лялькових будиночків.

    Ляльковий будиночок з коробки

    необхідні матеріали

    Незважаючи на велику кількість сучасних барвистих іграшок, наші діти часто вважають за краще грати в простими невибагливими предметами. Наприклад, зі звичайної коробки з-під взуття або побутової техніки можна зробити гарний ляльковий будиночок. Також для його створення знадобляться наступні матеріали:

    • Залишки шпалер, кольоровий папір та картон
    • клаптики тканини
    • сірникові коробки
    • Щільний картон або шматочки лінолеуму
    • Старі каталоги і журнали
    • Дріт
    • клей
    • Пінопласт
    • Фломастери і фарби

    Як зробити ляльковий будиночок з коробки

    Як зробити ляльковий будиночок з коробки

    1. У обраної коробки відрізають одну зі стінок (краще, якщо це буде більш широка сторона, так дитині буде зручніше грати).
    2. Стіни коробки зсередини обклеюють шпалерами або кольоровим папером. Можна використовувати білий папір, а потім її прикрасити (наприклад, під різні малюнки з імітацією стін). Зовні теж оклеиваем коробку кольоровий або білим папером, на якій малюємо цеглинки, камінь або дерево. Можна залучити для цієї дитини - йому буде цікаво взяти участь в створенні свого будиночка.
    3. На підлогу коробки кладуть шматок щільного картону (його також можна прикрасити під паркет) або лінолеуму. Якщо взяти щільну тканину (наприклад, фетр або твід), то можна створити видимість ковроліну в іграшкової кімнаті.
    4. У стінках коробки прорізають вікна. Їх можна зробити просто у вигляді квадратиків або ж з віконною рамою і віконницями.
    5. На вікнах роблять штори. Для цього використовують шматочки легкої тканини, який призбирували на карнизи з жорсткою дроту або товстих ниток (останнє більш безпечно для граючих дітей). Шторки можна прихопити вузької стрічкою або паперовою смужкою, приклеївши до стін.
    6. Меблі роблять з порожніх сірникових коробочок, шматочків дерева або пінопласту. Можна включити фантазію, і використовувати для цих цілей будь-які відповідні предмети. наприклад, журнальний столик можна зробити з дерев'яної котушки для ниток та CD-диска. Якщо з меблями возиться немає бажання, то можна використовувати готові набори іграшкових меблів.
    7. На стінах лялькового будиночка можна приклеїти різні картинки, вирізані зі старих журналів і каталогів - плазмові телевізори, картини, квіти і т.д. Можна доручити дитині самій намалювати в своєму будиночку картину, наприклад, пейзаж або натюрморт або ж зробити аплікацію.
    8. Світильники на стелях будиночка роблять з невеликих кришечок.
    9. З шматочків бархатистою щільної тканини можна вирізати килими і доріжки і постелити їх на підлогу. Також можна зробити покривала і мініатюрні подушки.

    Такий будиночок, з любов'ю зроблений руками батьків, стане для малюка найкращим подарунком. А якщо дитину прилягти до створення будиночка, то напевно ця іграшка стане найулюбленішою. Примітно і те, що подібного роду іграшки чудово розвивають фантазію у малюків, адже їм для цього не обов'язково потрібні сучасні іграшки, в яких все «розжовано» і треба тільки натискати на кнопочки.

    М'який ляльковий будиночок

    М'який ляльковий будиночок

    Для того, щоб не турбуватися про малюка під час ігор, можна запропонувати йому пограти з безпечним м'яким ляльковим будиночком. Цей затишний будиночок для ляльок напевно стане улюбленою іграшкою Вашої дитини, адже до його створення доклали свою руку батьки. Крім всіх інших його переваг, такий будиночок можна носити з собою, адже він оснащений зручною ручкою і дуже мало важить. Це дозволить малюкові взяти його з собою в гості або на прогулянку, також можна возити свою улюблену іграшку на дачу, до бабусі, чи ще кудись.

    Для виготовлення цього чудесного будиночка знадобляться:

    • Пластикові сітчасті листи по типу канви. Вони продаються в будівельних і господарських магазинах.
    • Тканини для зовнішньої сторони будиночка і для його оббивки
    • Клейка стрічка
    • Вата або ватин. Також можна використовувати кілька шарів синтепону
    • Еластичний шнур і кнопки для застібок
    • Щільна тканини або стрічка для ручок

    Креслення будиночка і його деталей в сантиметрах наведено на зображенні нижче. Будиночок можна зробити і іншого розміру, тільки треба буде перерахувати розміри пропорційно в сторону зменшення або збільшення.
    Креслення будиночка і його деталей в сантиметрах наведено на зображенні нижче

    1. З пластикових листів вирізують три деталі розміром 10х15 см, дві деталі розміром 7х15 см і дві деталі для боковин зі стороною 10 см і скосом даху 7 см. Розташування цих деталей показано на кресленні.
    2. Пластикові деталі обертають шаром вати або ватину. Для того, щоб він міцно тримався на пластиковому підставі використовують клейку стрічку.
    3. З тканини вирізують по дві деталі для боковин будиночка, Вони повинні бути трохи більше розмірів пластикових частин, з урахуванням припусків на шви. Беруть клапті тканини для боковин будиночка, складають їх виворотом і зшивають їх по периметру, залишаючи незашітим нижній край. Потім вивертають деталі і поєднують їх з підготовленими бічними пластиковими деталями, обгорнутими ватином.
    4. Далі з тканини вирізують два клаптя, рівні за розмірами п'яти прямокутним деталям, складеним разом. Це буде головна частина нашого майбутнього будиночка. Далі в неї вкладають пластикові деталі і зшивають по периметру, залишаючи незашітой відрізки посередині кожної довгої сторони, куди будуть вшивається боковини.
    5. Пластикові деталі отстрачівают один від одного рядком, щоб вони не зміщувалися - по цих лініях будиночок буде складатися. Також можна залишити незашітие місця на торцях, куди будуть вшивається ручки. Але ці деталі можна пришити і поверх.
    6. В основну деталь вшиваються посередині кожної довгої сторони боковини будиночка і отримують хрестоподібну розкладку-будиночок.
    7. На торцеві сторони пришивають ручки, а по сторонам однієї з деталей даху (це прямокутник розміром 7х15 см) пришивають петельки. На другу таку ж деталь із зворотного боку пришивають гудзики.
      Будиночок складається дуже легко і його закріплюють на гудзики з петельками.
    8. Будиночок складається дуже легко і його закріплюють на гудзики з петельками

    Будиночок Барбі - відео майстер-клас

    Оцінити спосіб виготовлення:

    Поділитися:

    Новости

    Адрес:
    пр. Пушкина 16

    Телефоны клуба:
    056-79-000-37
    099-078-90-99
    067-689-07-01
    093-403-17-02

    Режим работы:
    ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

    Следите за нами: