Статьи

Робимо ворожку з паперу своїми руками - схема, фото, відео

  1. Як використовувати
  2. Як із провісником грати
  3. як підписувати
  4. Дитячий паперовий оракул
  5. Ворожка з цифрами
  6. Гадаємо на бажання

Ніна Фреймут

4 березня 2018

visibility +1153 перегляду

Ніна Фреймут   4 березня 2018   visibility +1153 перегляду   саморобна ворожка   Всім відома фігурка паперової ворожки використовувалася спочатку в побуті, граючи роль звичайної сільнички або вазочки для цукерок

саморобна ворожка

Всім відома фігурка паперової ворожки використовувалася спочатку в побуті, граючи роль звичайної сільнички або вазочки для цукерок. А вже потім ця конструкція стала застосовуватися для ворожінь і відповідей на актуальні питання. Це розвага знайоме багатьом з дитинства, як дівчаткам, так і хлопчикам.

Як використовувати

Як же правильно зробити з паперу ворожку? Такий паперовий ворожбит дуже популярний, адже його можна запитати про будь-яких хвилюючих вас питаннях, а прогнози цього оракула іноді збуваються. Містика чи простий збіг, але ж це так цікаво і захоплююче, тільки подивіться на фото.

Містика чи простий збіг, але ж це так цікаво і захоплююче, тільки подивіться на фото

На таких виробах робляться різні записи, зображуються малюнки і символи. Схема створення досить проста, тому впорається навіть новачок в орігамі. Немає чітких шаблонів для прикраси паперових ворожок, все суто індивідуально і залежить від вашої фантазії. Це можуть бути різні аплікації, слова, фрази, малюнки, геометричні фігури, таємні знаки або цифри.

Що потрібно приготувати для створення гри-ворожки:

  • Паперовий лист квадратної форми. Папір підійде будь-яка: листи А4, кольоровий папір, зошит, газета, альбомний аркуш.
  • Маркери, фломастери, кольорові олівці і ручки, фарби або наклейки. Всі візерунки і малюнки не обов'язково малювати вручну, при бажанні можна роздрукувати готові на принтері.
  • Гострі ножиці.

Як із провісником грати

За допомогою цієї простої вироби можна прищепити дітям інтерес до рукоділля і скрасити їх будні. Але як же користуватися паперовим оракулом? Ми розповімо:

  • Виберіть того, хто буде грати роль ведучого. Це можуть бути батьки або сам дитина. Ведучий одягає ворожку на вказівні і великі пальці і вмощується в центрі, а інші сідають в невелике коло. Як зробити з паперу оригінальну ворожку, показано на відео нижче.
  • Кожен учасник вибирає для себе колір, малюнок або цифру, які зображені на секторах паперової вироби. Ведучий повинен повідомити, що знаходиться під кожною з картинок.
  • Гра може тривати, поки всі питання не будуть вичерпані. Можна також загадувати бажання і дивитися, що ворожка говорить про його виконанні. Відповіді можна писати жартівливого характеру, щоб було веселіше.

як підписувати

Паперовий провісник може відповісти на будь-яке питання, важливо заздалегідь продумати тематику і оформлення. Як правило, виходить 8 окремих відсіків, на яких можна написати відповіді у вигляді слів, фраз або цифр. Розглянемо найпоширеніші гадалки для дівчаток разом з фото і передбаченнями:

  • Можна писати звичайні фрази: «Так», «Ні», «Можливо», «Неможливо», «Ні в якому разі», «Загадай це пізніше», «Це станеться не скоро», «Дуже скоро», «Все залежить тільки від тебе »і т.д.
  • Питання можна ставити такого характеру: «Чи подобаюся я цьому хлопчику?», «Чи збудеться бажання?», «Подарують мені те, про що я мріяла?» І т.п.
  • Пророцтва на найближчий час: «Сьогодні з тобою станеться дуже важлива подія», «Ти зустрінешся з тим, з ким давно хотіла», «Ти знайдеш цікаву річ», «На тебе зверне увагу один хлопчик», «Жди сюрпризу!» І т . Д. Як зробити з паперу подібну ворожку, показано на відео з фото інструкцією нижче.
  • Це вже не ворожіння, а завдання для привидів. На гранях можна записати дії, які повинен виконати учасник гри: «Розкажи всім один свій секрет», «Змалюй тварина», «Заспівай куплет улюбленої пісні», «Покажи, як ти танцюєш», «Розкажи вірш» і т.д.
  • Можна обійтися і без написів, а просто зобразити символи або розфарбувати кожну клітинку в певний колір. При цьому на окремому аркуші потрібно написати значення кожного кольору або малюнка, а ведучий буде читати це вголос кожному учаснику в залежності від його вибору:
  1. Бузковий - Тебе чекає далека поїздка і захоплюючу подорож.
  2. Червоний - Тобі поставлять гарну оцінку за контрольною.
  3. Зелений - Дехто хоче з тобою зустрічатися.
  4. Помаранчевий - Тобі подарують дещо цікаве.
  5. Рожевий - Не бійся, а дій!
  6. Чорний - Тебе чекає погана оцінка, якщо не зробиш домашнє завдання.
  7. Блакитний - Тобі дуже пощастить.
  8. Жовтий - У тебе скоро закохаються.
  • Можна гадати на хлопчиків, написавши їх імена. Дівчата люблять передбачення про любов, адже це так захоплююче і хвилююче. Імена краще писати тільки тих, з ким учасниці знайомі в житті, а то буде не цікаво. Щоб зрозуміти, як зробити з паперу таку ворожку, придумайте заздалегідь відповідні питання: «Кому ти подобаєшся?», «Хто хоче подружитися з тобою?», «Хто про тебе мріє?», «Хто до тебе байдужий?», «Хто боїться підійти? »,« З ким краще не мати справу? »і т.д.

Дитячий паперовий оракул

Виконуючи послідовні дії по схемі, створити таку саморобку дуже легко. Запасаємося усіма необхідними матеріалами і починаємо:

  • Робимо з будь-якого паперового листа рівний квадрат.
  • Помічаємо центральну точку на квадраті, для цього можна розділити його на 4 рівні частини або прокреслити дві діагоналі. Необхідно зігнути квадрат в протилежних напрямках, після чого знову розгорнути.
  • Потрібно загнути всі куточки до центральної точки. При цьому папір повинна лежати лицьовою стороною вниз.
  • Тепер у нас знову квадрат, але набагато менше попереднього.
  • Далі слід перевернути квадрат на зворотну сторону.
  • Знову згинаємо всі куточки рівно до центральної точки, як на фото.
  • У нас вийшов ще більш маленький квадрат.
  • Макет потрібно скласти спочатку по вертикальній лінії, потім по горизонтальній.
  • Повинні вийде кишені. У ці кишеньки провідний буде вставляти пальці і гадати всім бажаючим.

    Можна використовувати любовні передбачення, загадувати фанти або давати смішні завдання. На відео нижче показано, як зробити ворожку з паперу своїми руками.

Як ще можна використовувати паперовий оракул:

  1. Відмінна ідея, використовувати ворожку в виховних цілях. Наприклад, щоб захопити дитину корисною роботою по дому або виконанням домашнього завдання. Для цього можна придумати гру «Що я зроблю сьогодні по дому» і написати на паперовій поделке цікаві варіанти відповідей з використанням фото: пропилососити, забратися в шафі, витерти пил, розчесати кота, весь день мити посуд, винести сміття, купити продукти і т. д.
  2. Орігамі розвивають моторику і просторове мислення, тому майструвати такі вироби не тільки захоплююче, але і корисно. Можна також працювати над концентрацією, увагою, старанністю і терплячістю.
  3. Якщо паперову ворожку використовувати в групі дітей, це заняття допоможе згуртувати дітлахів і подружитися один з одним. В ігровій формі воно розвиває навички спілкування в колективі.
  4. У процесі створення такої вироби можна заспокоїти нерви, зупинити думки і зняти стрес, сконцентрувавшись на захоплюючій справі. Це відбувається завдяки механічним рухам рук і концентрації.
  5. Спочатку паперовий провісник виконував функцію саморобної вазочки для цукерок, насіння, фруктів, горіхів і інших солодощів. Ви і зараз можете використовувати цей виріб за прямим призначенням. Все залежить від ваших бажань і фантазій. Як зробити просту ворожку з паперу своїми руками, показано поетапно на відео нижче.
  6. Іноді виріб застосовують як пристосування для прибирання сміття. Щось на кшталт своєрідної паперової рукавичкою для пальців.

Ворожка з цифрами

Можна взяти готовий шаблон і роздрукувати його на принтері або ж намалювати картинки і цифри самостійно. Змайструємо разом ворожку за нашою фото інструкції:

  • Складаємо паперовий квадрат по діагоналі два рази, спочатку в одну, потім в іншу сторону. Всі вигини ретельно пропрасовуємо, щоб простежувалися згини. Нам знадобиться центральна точка на перетині двох діагоналей.
  • Кладемо лист лицьовою стороною вниз і загинаємо все куточки рівно до центру, добре розгладжує вигини.
  • У нас вийшов маленький квадрат. Перевертаємо його іншою стороною і знову загинаємо куточки, як показано на схемі. У підсумку на вас повинні дивитися тільки циферки. На внутрішній стороні потрібно написати відповіді або передбачення, що стосуються саме вашої дитини.
  • Тепер складаємо квадрат навпіл по вертикалі, а потім по горизонталі.
  • У вас повинні вийти випирають куточки, в які ведучий гри в ворожіння буде вставляти пальці.
  • Навчіть дітей правилам гри. І не забувайте, що ведучий повинен розводити пальці стільки, скільки загадав кожен учасник. Саме таким способом дитина дізнається своє пророкування. Тепер ви знаєте, як зробити з паперу дитячу ворожку орігамі.

    За правилами дитина спочатку повинен згадати число і вибрати потрібний фрукт. Ведучий буде відкривати диво-ворожку по вертикалі і по горизонталі по рахунку, а потім прочитає випало пророкування. Приємної гри!

Гадаємо на бажання

Можна змайструвати з дитиною генератор випадкових відповідей або провісник здійснення мрій. почнемо:

  • Вирізаємо з кольорового паперу рівний квадрат, за допомогою діагональних згинів формуємо центральну точку і загинаємо все куточки до центру.
  • Далі потрібно перевернути вийшов квадрат меншого розміру на одному бік і знову загорнути куточки в центр.
  • Вийшов ще більш маленький квадрат. Його потрібно зігнути навпіл вертикально і горизонтально, а потім знову розігнути.
  • Великі і вказівні пальці обох рук вставляють в отримані відсіки у вигляді кишеньок.
  • На зовнішній стороні кишеньок малюємо позначають символи або наносимо різні кольори.
  • А на іншій стороні потрібно написати циферки від 1 до 8.
  • Розкриваємо макет і записуємо на трикутнички заздалегідь придумані відповіді.
  • Виріб можна також розгорнути повністю для зручності.
  • При ворожінні пальцями потрібно рухати таким чином: разом і вбік / вгору, вниз і разом.
  • Учасник загадує бажання, вибирає колір і число рухів пальцями. В кінці відповідь буде під певною цифрою.

З паперовим провісником ваші дітлахи можуть придумувати свої правила гри і вибирати вподобані малюнки. Це розвага порадує не тільки малюків, а й їхніх батьків. Як правильно зробити з паперу дитячу ворожку емоцій, показано на відео.

Але як же користуватися паперовим оракулом?
Питання можна ставити такого характеру: «Чи подобаюся я цьому хлопчику?
», «Чи збудеться бажання?
», «Подарують мені те, про що я мріяла?
Щоб зрозуміти, як зробити з паперу таку ворожку, придумайте заздалегідь відповідні питання: «Кому ти подобаєшся?
», «Хто хоче подружитися з тобою?
», «Хто про тебе мріє?
», «Хто до тебе байдужий?
», «Хто боїться підійти?
»,« З ким краще не мати справу?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: