Статьи

Прикраса новорічного столу своїми руками: поради від «Їмо вдома»

  1. Починаємо з яскравого полотна
  2. Декорації зі смаком
  3. Талісмани щастя і удачі

У новорічному застіллі повинне бути все прекрасно: і частування, і сервіровка, і декор, і атмосфера. Ошатне оздоблення не тільки створює відчуття чарівного свята, а й несе в собі масу символів. Ось чому до прикраси столу потрібно підійти творчо, не загубивши жодної дрібниці.

Починаємо з яскравого полотна

Починаємо з яскравого полотна

Пропонуємо невеличкий майстер-клас із прикрашання святкового столу. Перш за все важливо визначитися з колірною гамою. При всій яскравості Вогняний Півень не потерпить зайвого пафосу. Виберіть максимум два соковитих кольорів і доповніть їх гармонійними відтінками. Цього року бал правлять червоний, помаранчевий і золотисто-жовтий. Класичний білий актуальний завжди. Всі відтінки синього і зеленого теж вітаються, адже гордість Півня, розкішний строкатий хвіст, переливається саме цими квітами.

Святкова скатертина стане полотном, на якому ми і будемо «малювати» новорічний натюрморт. Найбільш простий варіант - взяти найяскравішу скатертину в будинку. Але тоді решті декор повинен бути стриманим і лаконічним. Білосніжна скатертина з химерною строкатою вишивкою теж буде вдалим рішенням. Органічно доповнять її тканинні серветки контрастних відтінків. А ще можна пограти з багатошаровістю і покрити стіл двома різнокольоровими скатертинами по діагоналі. Тут найкраще дотримуватися поєднання білого і червоного.

Родзинкою декорації святкового столу стане композиція по центру. Це може бути гніздо з ялинових гілок, шишок і ягід горобини, доповнене золотистим дощем і яскравим пір'ям. Замість нього можна поставити на стіл повиту мішурою велику салатницю з водою, плаваючими свічками і пелюстками троянд. А далі залишається розставити тарілки, келихи і розкласти столові прибори. Пам'ятайте: ніякого пластику і меламіну, тільки фарфор і скло. Вогняний Півень любить натуральність у всьому.

Декорації зі смаком

Декорації зі смаком

Невід'ємна частина застільних прикрас - кулінарія. Новорічні страви в яскравому, півнячому стилі додадуть антуражу казкових фарб. Тут незамінні незліченні листкові салати. Їх легко викласти на блюді у формі півня і ефектно декорувати кольоровими овочами з зеленню. Тільки обов'язково виключіть зі складу будь-яке м'ясо птиці. Його вдало замінить консервована і слабосолона риба, відварна яловичина або телятина.

Якщо ви готуєте рулетики з тонкого лаваша з начинками, подайте їх незвичайним способом. З крекерів або скибочок хліба викладете на великому блюді тулуб півня. Рулетики розташуйте віялом у вигляді хвоста, а по самому його краю розмістіть канапе з кубиків фети, черрі, огірковим скибочок і маслин. Хлібні тости (найкраще зернові) для бутербродів з ікрою можна нарізати фігурними формочками у вигляді півників. До речі, талісман 2017 роки не схвалить фаршировані яйця, так що краще обійтися без них.

А ось домашня випічка для прикраси столу в рік Півня підійде в самий раз. Мафіни і кекси створені спеціально для цього. Нехай їх основа залишається класичної - ми будемо фантазувати з декором. Залийте верхівки мафінів збитими білками, а з солодкою мастики виліпити жовтий дзьоб, яскраво-червоний чубок і темні очі. Можна зробити на випічці подушку з пишного крему і посадити на неї марципанового півня. Імбирне печиво і медові пряники у вигляді птахів з строкатими візерунками з глазурі теж стануть відмінною прикрасою новорічного столу.

Талісмани щастя і удачі

Талісмани щастя і удачі

Оскільки покровитель 2017 року тяжіє до вогню, для декорації новорічного столу своїми руками будуть потрібні свічки . Залийте розтопленим воском «чашечки» з апельсинових кірок, вставте в них гноти, посипте блискітками і покладіть на блюдце з ялиновими гілочками. Таку свічку можна поставити у столового приладу кожного гостя. А ось інший варіант: насипте в високий вузький стакан шарами різнокольорові сухі макарони і підфарбовані крупи, зверху помістіть свічку-таблетку. Такий символічний сувенір швидко розташує до себе Вогненного Півня.

Можна додати сервіровці трохи блиску. Змастіть ніжки і підстави келихів клеєм і густо обсипте золотистими блискітками. Замість них можна взяти білі і блакитні акрилові фарби, розмалювати стіни фужерів сніжинками і прикріпити в центр кожної великі блискучі стрази. Також можна обмотати ніжку келиха червоною стрічкою, зав'язавши біля основи пишний бантик. Прив'яжіть до ніжок крихітні сувої з жартівливими прогнозами. Це підніме настрій всім гостям.

Для залучення удачі розмістіть в декількох місцях столу талісмани-гостинці. У невеликі прозорі склянки поставте букетики з висушених квітів, доповнивши їх яскравим пір'ям і пшеничними колосками. Якщо відшукати ці предмети не вийшло, візьміть маленьку піалу, наповніть її насінням соняшнику або гарбуза, прикрасьте великою шишкою і гроном горобини. Найпочесніше місце на столі залиште для статуетки Вогненного Півня.

На нашому сайті ви знайдете інші цікаві ідеї на тему, як прикрасити стіл на свято своїми руками. Фото і докладні описи самих різних новорічних сервіровок є в Інтернеті. Дайте волю фантазії і не бійтеся експериментувати, адже Вогняний Півень благоволить сміливим творчим натурам.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: