Статьи

Купити або зробити своїми руками -шкатулкі для чаю

  1. Особливість шкатулки для чаю
  2. Декупаж своїми руками: робимо чайну шкатулку
  3. Ідеї ​​чайної шкатулки
  4. Шкатулка з металевої коробки
  5. Шкатулка для чаю з книги
  6. Шкатулка з газетних трубочок
  7. Шкатулка з паличок від морозива

Випити ароматний чай в приємній обстановці - ось думки багатьох чайних цінителів. Але як бути з місцем зберігання улюбленого напою?

Але як бути з місцем зберігання улюбленого напою


Звичайна коробка цілком придатне простір, але краще додати індивідуальність дизайну кухні і зробити оригінальне сховище. Шкатулка для чаю - рішення цього питання, а як її зробити дізнаєтеся нижче.

Особливість шкатулки для чаю

Культовий момент пити чай з'явився в Англії, і не дивно, що шкатулка бере початок з цієї традиції. Перше і основне її призначення - це зберігання чаю. Крім того цей предмет кухонного вжитку є дуже практичним у використанні, і здатний незвично прикрасити ваш кухонний інтер'єр.

Півстоліття тому подібні речі користувалися величезною популярністю. Неможливо було уявити чаювання без цього атрибута на столі. І ось через багато років мода на чайне сховище повертається і підносить безліч змін в стилі виконання.

Більшість російських рукодільниць використовують різні техніки при виготовленні стильною речі. Уподобання у всіх різні, тому її можна виготовити на власний смак або придбати в готовому варіанті.

Шкатулка для чаю відмінно впишеться в інтер'єр, а її основа може бути виконана з різних матеріалів:

Шкатулка для чаю відмінно впишеться в інтер'єр, а її основа може бути виконана з різних матеріалів:

  1. Бляшані коробочки. Зазвичай подібна річ йде вже в комплекті з чаєм, після того, як чай закінчиться, можна покласти в неї нові пакетики. Метал не вбирає сторонні запахи, це сприяє тривалому надійному зберіганню чайних пакетиків або розсипний суміші.
  2. Керамічні шкатулки. Виконуються вони ретельно, а виглядають дуже вишукано.
  3. Дерев'яні шкатулки. Поширені варіанти зберігання чаю. Цей матеріал полюбився міцністю і надійністю конструкції. Дерев'яну заготовку просто придбати, розписати і прикрасити, наприклад, в техніці декупаж, своїми руками.

Чайна скринька стане відмінним варіантом в якості подарунка або незамінним помічником для особистого користування.

Декупаж своїми руками: робимо чайну шкатулку

Чайна шкатулка, виконана своїми руками в техніці декупаж, привертає увагу, і вносить в дизайн кухні невелику родзинку. Виконується така річ ретельно з дотриманням особливої ​​техніки. Можна пофантазувати і придумати свій варіант картинки або малюнка, які будуть прикрашати шкатулку

Перед тим, як приступати до роботи, потрібно запастися терпінням і необхідними матеріалами:

  • акрилові фарби;
  • акрилова шпаклівка;
  • акриловий лак;
  • трафарет;
  • клей декупажний або ПВА;
  • дерев'яна заготовка або фанера;
  • декупажних серветка або карта;
  • чайний пакетик.

Спочатку потрібно взяти дерев'яну заготовку і перевірити її на наявність нерівностей. Всі вади потрібно обробити шкіркою і покрити весь виріб ґрунтовкою. Для бажаючих виконати річ самостійно з фанери потрібно вирізати деталі відповідного розміру і склеїти між собою.

Як тільки дерев'яна заготовка буде готова можна приступати до найцікавішого. Всередині скриньки ви можете зробити натуральний відтінок з чайним запахом. Для цього в склянці окропу розведіть міцний чай і обробіть їм внутрішній простір. Дайте висохнути.

Зовнішнє покриття передбачає використання акрилової шпаклівки, якій обробляються всі стики. Після висихання шпаклівки всі вади шкури до стану рівних кутів. На боки заготовки накладається трафарет, а поверх кладеться шпаклівка, подібним способом виходить штучна різьблення. Після висихання цього шару, шліфуємо бічні сторони.

Кришку скриньки декоруємо серветкою, приклеївши її на клей ПВА. В якості прикраси можна вибрати будь-який малюнок з декупажной карти. Бока вироби пофарбуйте в бежевий колір, а краю в коричневий. Різьблення виділіть за допомогою губки і коричневої фарби. Вийде оригінальний ефект старовини. Покрийте готову річ лаком і насолоджуйтеся виконаною роботою. Шкатулка для чаю в техніці декупаж готова до використання.

Ідеї ​​чайної шкатулки

Ідей з виготовлення чайної шкатулки існує безліч. Серед великої різноманітності пропонуємо вам кілька варіантів на вибір.

Шкатулка з металевої коробки

Виконати подібну річ дуже просто. Потрібно взяти будь-яку металеву коробку з-під печива або цукерок. Вирізати перегородки з картону під розміри жерстяної банки і зробити на них прорізи. Вкласти картонні заготовки всередину коробки, прикрасити кришку і бічні сторони майбутньої шкатулки. Красиве чайне сховище готове.

Шкатулка для чаю з книги

Для виконання цієї нестандартної композиції знадобиться:

Насамперед береться стара книга. За допомогою лінійки і олівця на кожному листочку чертится прямокутна розмітка. Залежно від кількості секцій можна зробити 4 розмітки. Після виконання цієї дії, накреслені лінії вирізують з використанням канцелярського ножа. У підсумку вийде поглиблення товщиною з товщину книги. Всі листи склеюються для кращої фіксації. Кінцевим кроком майбутня скринька для чаю обклеюється кольоровий або декупажной папером і прикрашається при необхідності стразами, мереживом або намистинками.

Шкатулка з газетних трубочок

знадобиться:

Виконуючи цей чайний шедевр можна відчути себе петельщіком. Так називали в старовину людей, що займаються плетінням кошиків. Шкатулка з газетних трубочок виконується по аналогічній техніці. Для тих, хто раніше займався лозоплетінням, виготовлення цієї підробки не здасться важким. Хто не стикався з подібним процесом, пропонуємо ознайомитися:

  1. З кількох аркушів паперу потрібно скрутити трубочки. Зробити їх потрібно багато.
  2. Приготована коробка буде основою під шкатулку. Переверніть її і расчертите на її дні прямокутник.
  3. По периметру розкресленого прямокутника приклейте паперові трубочки, відступаючи від кожної на 5 см

4. З картону виріжте деталь під розміри дна коробки. Приклейте її до дна, заклеївши тим самим кінці трубочок.

5. Акуратно почніть плести паперовими трубочками навколо коробки, заводячи кожну під основу. При цьому краще скріплювати трубочки клеєм для надійної фіксації.

6. Подібним способом виконується і кришка шкатулки, яка кріпиться за допомогою мотузочок.

7. Якщо коробка велика, простір шкатулки можна розділити картонними заготовками.

Шкатулка для чайних пакетиків готова.

Шкатулка з паличок від морозива

Для виготовлення подібної шкатулки для чайних пакетиків потрібно придбати наступні матеріали:

  • палички від морозива;
  • клей;
  • стрічка.

Основа майбутнього виробу робиться з 10 паличок, викладених в ряд. Для закріплення основи потрібно склеїти з боків кожну палицю. Стінки виготовляються з цього ж матеріалу, тільки накладаються вони за схемою будівництва лазні або дерев'яного будинку. Висота шкатулки підбирається індивідуально, а кожна паличка при цьому обов'язково склеюється. Кришка шкатулки робиться по кроку першого і з'єднується з основою за допомогою стрічки. Ось таким нехитрим і бюджетним способом можна приготувати стильну штучку для домашнього вжитку.

Якщо вам не сподобалися запропоновані нами варіанти виконання шкатулок, існує безліч інших ідей. Пропонуємо вам подивитися кілька для натхнення:

Пропонуємо вам подивитися кілька для натхнення:

https://youtu.be/eUcBVP_Xb1E

Чаювання приносить задоволення не просто від ароматного чаю і піднесення напою в вишуканих піалах. Воно починається з моменту вибору чаю, що знаходиться в красивій шкатулці.

джерело http://infochay.ru

замовити шкатулки для чаю ЗАКУПКА

для декупажу ЗАКУПКА

Але як бути з місцем зберігання улюбленого напою?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: