Статьи

Дрібниці життя. Вибираємо аксесуари для нареченого. закінчення

<< Початок статті

Краватка

ЩО. Краватка - смужка тканини, яка зав'язується навколо шиї - це не тільки стильний аксесуар, що надає образу завершеність. Краватка - самий справжній чоловічий символ, здатний розповісти про власника не менше, аніж жіночі туфельки про свою господиню. Недарма Оноре де Бальзак стверджував, що "чоловік стоїть того ж, що і його краватка". Весільна же різновид цього аксесуара покликана, крім того, підкреслювати урочистість моменту.

КОЛИ. Вважається, що прообразом сучасної краватки послужили свого роду шарфи, які римські легіонери надягали під обладунки. Швидше за все, в ті часи воїни зовсім не думали про гармонію образу, а просто намагалися захистити шиї від натирання важкої амуніцією.

Ідею носити краватки в якості прикраси приписують хорватам. Історія свідчить, що в XVII столітті парижани перейняли у них цю моду, після того як в ході одного з військових парадів побачили яскраві хустки, зав'язані на шиї вершників оригінальним вузлом. &quot;Що це у вас?" - запитували цікаві французи, вказуючи на химерний аксесуар. Хорватські воїни, які прибули до Франції, щоб взяти участь у святкуваннях, не знали ні слова по-французьки і припускали, що у них запитують, хто вони такі. "Хорват", - гордо відповідав бравий вояка. Зрозуміло, парижани вирішили, що незвичайне шийна прикраса так і називається - "хорват". Якщо вірити цій легенді, то стає зрозумілим, чому в багатьох європейських мовах лексема "краватка" має корінь, співзвучний з назвою "хорват" (нім. Krawatte, румунів. Cravata, польск. Krawat).

Цікава історія пов'язана з появою краватки "а-ля Стейнкерк", який користувався безпрецедентною популярністю в кінці XVII століття. Його було прийнято обмотувати навколо шиї, а скорочення разом кінці - протягувати через петлю камзола. Така мода виникла після того, як в 1692 році французи, що стояли табором під містом Стейнкерком, були раптово атаковані англійцями. Напад виявилося настільки несподіваним, що військові не встигли зав'язати свої краватки так, як цього вимагав етикет. Вони просто обмотали їх навколо шиї. Французи здобули перемогу в цій битві, а краватка "а-ля Стейнкерк" перетворився на справжнісінький тренд.

Дизайн аксесуара постійно змінювався, поки в 1926 році краватка не перетворився в те, що ми звикли мати на увазі під цим словом. Саме в згаданому вище році американський підприємець Джессі Лангсдорф зареєстрував патент на шийна прикраса з матерії, зшите з трьох скроєних по косій деталей. Передня широка частина, воріт і задня частина утворювали краватку, відповідний формі шиї. Цей же принцип використовується для пошиття сучасних краваток.

ДЕ. Зав'язати краватку так, щоб його кінці і вузол розташувалися там, де треба - непросте мистецтво. Справжній джентльмен в курсі - вузол потрібно робити обов'язково на комірі, а ні в якому разі не в руках. Широкий кінець аксесуара повинен закінчуватися акурат на 2 сантиметри нижче пояса. Важливо, щоб вузький кінець краватки виявився на рівні середини довжини широкого.

ЯК. Існує незліченна кількість способів зав'язати краватку, проте великовагові вузли підходять далеко не до всякої одязі. Крім того, якщо ви не звикли щодня зав'язувати "Принц Альберт", "Вінздор" і "Подвійний Вінздор", то не варто починати практикуватися вранці перед одруженням. Вже краще зробити рівний звичайний вузол (four-in-hand), ніж пихатий кривої "Елдрідж".

Щоб зав'язати простий вузол, протягуємо краватку під комір сорочки навколо шиї (при цьому його широкий кінець звисає спереду зліва, а вузький спереду справа, закінчуючись трохи вище широкого кінця). Накладаємо широкий кінець краватки на вузький (схрещуючи їх). Робимо виток широким кінцем краватки навколо вузького (утворюється мала петля). З внутрішньої сторони великій шийній петлі знизу вгору протягуємо в цю шийну петлю широкий кінець краватки. Потім широкий кінець краватки протягується вниз - між малою петлею з нього ж (тільки що утворилася на попередньому етапі) і вузьким кінцем краватки. Затягуємо, розправляємо і вирівнюємо краватку строго по центру.

Рівний і акуратний вузол повинен злегка виступати з-під коміра, а краватка - щільно прилягати до шиї. Саме в цьому випадку аксесуар красиво ляже на сорочку. На краватці з набивного матеріалу можна зробити декоративні складки і, так звані, ямочки. Легкий же аксесуар з тонкою підкладкою прикрашати таким чином не слід, так як штучні складки на ньому триматися не будуть.

Згідно класичним канонам, чим ширше плечі піджака нареченого, тим вже повинен бути краватка. Женихи, які прагнуть до досконалості, вибирають краватку, рівний по ширині лацкана піджака.

Бездоганний наречений не випускає з уваги дрібниці, а тому обов'язково зверне увагу на наявність спеціальної петельки, розташованої на зворотному боці широкого кінця краватки. Щоб вузький кінець аксесуара не бовтався, його потрібно протягнути в цю петельку.

Є ІДЕЯ! Стилізована весілля - привід проявити оригінальність при виборі краватки, тим більше що модельєри пропонують сьогодні варіанти на будь-який смак. Існують навіть дерев'яні краватки. Так, проживає в Чехії умілець Любош Машек спеціалізується на виготовленні дерев'яних краваток, які він розписує химерними візерунками. Кожна виріб складається з 11 елементів, скріплених гумкою. Примітно, що всі екземпляри, що вийшли з його рук, являють собою унікальні вироби.

Якщо наречений не готовий дивувати гостей на весіллі дерев'яним краваткою, але все-таки бажає внести у власний образ нотку екстравагантності, то йому варто подумати про таку альтернативу класичному краватці, як шийну хустку. Особливо виграшно виглядає цей аксесуар з жилетом.

Як весільний прикраси женихи найчастіше вибирають пластрон - різновид шийної хустки, що представляє собою, по суті справи, короткий зібраний на корсажна стрічку краватку. Стильний наречений неодмінно закріпить пластрон біля основи шиї декоративної шпилькою або брошкою.

Інший варіант шийної хустки, який також буде доречний на церемонії одруження - а худобу. Колись такий аксесуар, який отримав назву на честь стародавньої англійської села, де влаштовувалися знамениті кінні змагання, надягали денді, які вирушають на скачки або інше світський захід. Модники накладали поверх сорочки трикутний хустку, кінці якого обминали шию і ховалися під трикутник на грудях.

Особливо виграшно виглядає Аскот з фраком, жакетом-сюртуком або френчем: романтичний образ гарантовано підкорить серця всіх присутніх на святі. До речі, якщо у нареченого занадто тонка або, навпаки, надмірно масивна шия, то хустку приховає цей дефект.

Втім, зовсім не обов'язково зав'язувати хустку одним з традиційних способів. Можна придумати свій власний фантазійний вузол. Однак і в цьому випадку потрібно дотримуватися важливе правило - не затягувати вузол сильно. Хустка повинен створювати обсяг і лежати вільно.

Ще одна альтернатива краватці - боло - аксесуар, який представляє собою шкіряний шнурок, скріплений красиво декорованого брошкою з дерева або металу. Прикраса походить від шнурків оберегів індіанців племені Навахо. Індіанці доповнювали такі амулети іклами хижаків і камінчиками. Особливо актуально краватку-бохо буде виглядати на весіллі в стилі кантрі або індійському стилі.

Головний убір

ЩО. Головний убір нареченого - це зовсім не засіб замаскувати невдалу зачіску або залисини, а стильний аксесуар, здатний стати родзинкою образу. Капелюх або кепка, будучи яскравими і пікантними деталями святкового лука, з успіхом підкреслять тематику торжества.

КОЛИ. Прикраса для голови жениха було придумано ще в Стародавній Греції. У той час майбутній чоловік приходив у будинок нареченої в діадеми, сплетеної з гілок хмелю, лавра, дикого винограду, оливок і кипариса, а також помаранчевих кольорів. Пізніше корону нареченого стали робити з металу і декорувати дорогоцінними каменями.

За старих часів у багатьох народів головний убір вважався обов'язковою складовою образу нареченого. Причому шапка служила частіше за все не прикрасою, а оберегом. Наприклад, в деяких губерніях на Русі наречений повинен був носити її протягом усіх наступних за вінчанням святкових днів. Хутряну шапку насувається на самі очі: люди вірили, що таким чином новоспечений чоловік отримує захист від псування і пристріту.

У XVIII - середині XIX століття у російських селян був надзвичайно популярний гречневікі (гречнік, Грешневиков) - головний убір коричневого кольору, який виготовляли з валяного овечої вовни. Такий капелюх схожа на циліндр з широкими полями. Женихи прикрашали гречневікі смугами червоного сукна, гудзиками, шовковими стрічками, бісером, пір'ям, живими і штучними квітами.

Цікавий звичай дотримувався в старовину під час вірменської весілля: в ході одруження наречений носив своєрідний вінець - таг, що представляє собою кольоровий шнур або джгут з яскравого хустки, до якого прикріплювалися невеликі підвіски. Відповідно нареченого іменували "таговар", що означало "носить тег", "вінценосний".

ДЕ. Головний убір повинен сидіти на голові досить щільно, адже не можна ж допустити, щоб він раз у раз падав під час банкету. У той же самий час потрібно уникати того, щоб капелюх здавлювала віскі і псувала зачіску. З вищесказаного варто зробити висновок: дуже важливо приміряти головний убір перед покупкою. Отже, придбання капелюхи в інтернет-магазині - не найкращий варіант.

ЯК. Перше місце в топі найбільш популярних сьогодні головних уборів займає капелюх. Найчастіше цей аксесуар підбирають під колір костюма, але можливий і інший варіант - біла капелюх з темним піджаком і брюками. Такий ансамбль буде виглядати гармонійно, якщо наречений доповнить його білою сорочкою або білою краваткою.

Капелюх PorkPie, що отримала назву через схожість з пирогом зі свининою, підійде до світлого костюма з бавовняної тканини і класичного взуття. З такою капелюхом надягають, як правило, кольорову метелика або краватку.

Капелюх-Федора з фетру, твіду, замші і навіть зі шкіри - просто ідеальне доповнення до класичного костюма. Поля Федори еластичні, тому їх можна загнути так, як підкаже фантазія. Однак задирати їх вгору не варто, тому що це моветон. У комплект до головного убору можна підібрати стильні підтяжки з такого ж матеріалу, як і стрічка, що обвиває тулію капелюхи.

Трілбі - капелюх, яку варто порекомендувати тим, хто вважає Федору занадто солідним і пафосним головним убором. Трілбі має більш вузькі поля, ніж згадана вище капелюх, і виглядає по-молодіжному. Якщо ваш весільний образ передбачає деякі хуліганські нотки, то Трілбі - то, що вам потрібно.

Твідова капелюх відмінно виглядає з твідовим піджаком, але не підходить до класичного костюма. Весілля в сільському стилі, на якій жених буде красуватися в вощеного куртці і гумових чоботях - привід надіти цей твідовий аксесуар

Гармонія образу залежить не тільки від того, наскільки вдало головний убір комбінується з костюмом. При виборі капелюхи потрібно враховувати ще й тип особи. Володарям великих рис обличчя варто уникати маленьких капелюшків, так як дане поєднання виглядає досить комічно. Вузьке обличчя виглядає більш виграшно в обрамленні капелюхи з вузькою тулією і широкими полями. Широка тулія відверне увагу від надто видатного носа чоловіки.

Чим вище зростання нареченого, тим більшої повинна бути його капелюх. Таким хлопцям не підійде мініатюрний облягаючий варіант. Чоловікові маленького росту, навпаки, краще вибрати головний убір невеликих розмірів. Широкоплечий наречений чудово буде виглядати в великої світлої шапці. Повних хлопців прикрашають широкополі капелюхи.

Дивно, але багатьом чоловікам йде капелюх, надіта набакир. Якщо зрушити головний убір на потилицю, то особа придбає відкрите вираження. Напустити на себе загадковість нескладно, насунувши капелюха на чоло.

Є ІДЕЯ! Відмінним вибором для нареченого, який не боїться виглядати екстраординарно, стане класичний циліндр. Цей головний убір буде дуже доречним на весіллі в стилі ретро, ​​стімпанк, винтажной весіллі, одруження в англійському дусі.

Колись циліндри виготовляли з бобрового фетру. Однак сучасному нареченому не варто хвилюватися за бобрів - модний аксесуар з їхніх шкур більше не роблять. Сьогодні можна купити або взяти напрокат циліндр, обтягнутий флисом або шовком.

Щоб почерпнути натхнення для створення відповідного образу, а також вирішити для себе, з якою саме одягом ви будете поєднувати циліндр, рекомендується подивитися фотографії з показу В'ячеслава Зайцева на тижні моди в "Манежі" в 2014 році. Зверніть увагу на темно-червоні костюми з головними уборами тон-в-тон і на камзоли з дорогої тканини з гаптівникавишивкою, що гармоніюють зі строгими чорними циліндрами.

шарф

ЩО. Широко поширений звичайний вовняний шарф, покликаний захищати чоловіка від холоду. Трохи менш популярна річ - аксесуар, який має ткану структуру, призначений для створення стильного образу в будні дні. Однак не всім відомо, що існує ще й офіційний вечірній шарф, який носять, як правило, зі смокінгом або ж фраком. Такий виріб має прямокутну форму і шиється найчастіше з чорного та білого шовкового сатину. Ще одна його відмітна риса - сформована вручну бахрома.

КОЛИ. Історики впевнені, що чоловічі шарфи з'явилися понад 2000 років тому. Імовірно, одними з перших цей аксесуар стали носити давньокитайські воїни. В ту епоху військові обмотували шию бавовняним шматком матерії. Для цієї мети використовувалися смужки тканини різного кольору в залежності від рангу власника шарфа.

У Росії шарф довгий час був невід'ємною частиною військової уніформи. Недарма навіть саме слово шарф походить від польського szarfa, що означає "військова пов'язка". У період правління Петра Великого офіцери носили шарф через плече. Звернувши увагу на забарвлення і модель аксесуара, можна було визначити звання служивого. Пізніше шарфи в якості елемента військового одягу були збережені тільки у генералів і командирів частин.

Зрозуміло, ідея носити шарф з класичним костюмом просто не могла прийти в голову посередньому людині. Не хто інший, як легендарний композитор Людвіг ван Бетховен став першим, хто надів шовковий шарф з ошатним піджаком. З його легкої руки такий стиль носіння аксесуара набув широкого поширення.

У XIX столітті у Франції був придуманий шарф cache nez, що в перекладі означає "схованка для носа". Молоді щиглі прогулювались по вулицях в кашне з тканин яскравих забарвлень, прикрашених різноманітними візерунками. Пізніше в моду увійшли вовняні кашне в клітку.

На деякий час чоловічий шарф втратив свою популярність. Однак в XX столітті моду на цей аксесуар відродив італійський актор Марчелло Мастроянні - справжній фанат вигадливо зав'язаних шарфів.

Нинішнє століття - пора тріумфальної ходи шарфа по світових подіумах. Сучасні дизайнери із задоволенням експериментують з формою і фактурою аксесуара і пропонують чоловікам моделі на будь-який смак.

ЯК. Згідно з правилами етикету для урочистих випадків підходить строгий шовковий шарф шириною 30-45 см. Нареченому варто скласти виріб навпіл і переконатися, що його довжина не дістає до пряжки брючного ременя приблизно 10 см. Офіційний вечірній шарф не прийнято пов'язувати яким би то не було вузлом. Такий аксесуар просто накидають на плечі. Втім, допускається варіант, коли шарф перекидають через одне плече.

Якщо наречений бажає створити не дуже строгий образ і не планує вдягати фрак або смокінг, то йому рекомендується подумати про яскраве неформальному шарфі, зав'язаному петлею або іншим вузлом. Такий аксесуар допускається поєднувати в тому числі і з класичним костюмом. Варто врахувати, що об'ємний вузол здатний візуально збільшити торс і підкреслити особа.

Звертаємо увагу, що дуже короткий кашне (особливо на високому нареченого) буде виглядати, як гайка на болті. Надзвичайно же довгий шарф (а-ля Остап Бендер) виглядає досить безглуздо.

Шовковий шарф можна використовувати замість класичного чоловічого хустки, щоб створити образ романтичного юнака. Все, що для цього необхідно - зав'язати виріб вузлом "Аскот" і сховати кінці шарфа під жилет. Такий шарф підійде до жилету з високим вирізом, який не дозволить аксесуару вибиватися назовні. Даний образ гармонійно доповнить капелюх в дусі 60-х років і тростина.

Грамотно обрана забарвлення шарфа - це можливість підкреслити колір очей нареченого. Володарям блакитних очей дизайнери радять віддати перевагу аксесуар оранжевого або коричневого кольору. Зеленооким ідеально підійде ліловий, червоний, фіолетовий, рожевий або бузковий шарф. Карі очі вигідно підкреслить блакитний, синій або бірюзовий аксесуар.

Є ІДЕЯ! На радість чоловікам, Які НЕ люблять нудні образи, деякі бренді віпускають в Сейчас годину оригінальні шарфи, спеціально прізначені для поєднання їх з класичними костюмами. Зверніть увагу на тонкі шарфи з грайлівімі принтами від Missoni. Представляють інтерес і нестандартні "золоті" шарфи від Жана Поля Готьє. Чудо як гарні зразки з колекції під маркою Etro. Тут є і цегляно-червоні, і болотно-зелені, і темно-помаранчеві вироби, гідні прикрасити шию стильного нареченого.

ремінь

ЩО. Експерти з питань моди стверджують, що можуть з легкістю визначити достаток, характер і рівень самооцінки чоловіка, лише поглянувши на його ремінь. Отже, тільки легковажний наречений стане ставитися до цього аксесуара як до простої смужці матерії, придуманої для підтримки штанів. Адже ремінь - це важлива деталь, яка потребує уважного і відповідального підходу.

Багато про що говорить той факт, що з давніх часів у російській мові використовується слово "розперезаний" - неакуратний, неохайний. До цього дня правильно обраний ремінь вважається незаперечним свідченням смаку і респектабельності власника.

КОЛИ. Вчені з'ясували, що перші ремені з'явилися ще в доісторичні часи. У Стародавньому Єгипті фараони і їх наближені підв'язували схенти (особливий вид чоловічого одягу) смугами з лляної тканини. У Древній же Греції пояса надягали поверх хітонів.

Вважається, що носити ремені з брюками почали перси, яким цей аксесуар був необхідний для того, щоб пристібати до нього зброю. Пояси і ремені набули широкого поширення серед кочових племен. Скіфи, тюрки, сармати проводили багато часу на відкритому повітрі, на вітрі, в пустелі, де перепади температур дуже значні. В таких умовах було необхідно, щоб ремінь надійно фіксував одяг.

Франки, вестготи, остготи і інші племена, яких називали в той час варварами, носили шкіряні ремені з пряжками, що представляють собою справжні витвори мистецтва. Пряжки виготовляли із золота і срібла і надавали їм форму пташиних голів та медальйонів з химерним прорізним малюнком. Нерідко пряжки інкрустували коштовним камінням.

Перші пояси слов'ян, на відміну від аксесуарів варварів, були досить простими, майструвалися з тканини і шкіри і виглядали стримано. Однак з часом невигадливі ремінці залишилися лише у простолюдинів, а у князів з'явилися шовкові пояси з пряжками, красиво прикрашеними коштовностями.

У XVII столітті роль ременя у європейських придворних нерідко виконував зав'язаний бантом шарф. У той же самий час городяни і селяни вважали за краще пояса зі шкіри та тканини. Вони вибирали ці вироби з практичних міркувань - до ременя з щільного матеріалу було зручно пристібати ключі, ножі, ремісничі інструменти.

Новий сплеск популярності ременів припав на XX століття. Джентльмени раптом усвідомили, що в спеку даний аксесуар набагато приємніше носити, ніж підтяжки, що липне до спини. Поступово ремінь завоював одне з перших місць в топі найбільш затребуваних елементів чоловічого гардероба.

ДЕ. Чоловічий ремінь носять, як відомо, на поясі пряжкою зліва, а вільним кінцем справа. Однак багато хто вважає це правило лише формальністю. Набагато важливіший момент - довжина вільного кінця. Він ні в якому разі не повинен бовтатися. Приміряйте виріб. Оптимально, якщо хвіст аксесуара дорівнює довжині великого пальця (від суглоба).

ЯК. Зі строгими костюмами носять ремені класичного дизайну. Іншими словами, варто вибрати виріб шириною приблизно 3,5 см з пряжкою простий, а не чудернацької форми. Крім того, необхідно дотримуватися стильова єдність - брючний ремінь повинен гармоніювати з нарядом. Нерозумно було б надіти куплений на ринку аксесуар з костюмом з дорогої тканини, зшиті на замовлення.

Важливо враховувати, що чим сильніше ремінь контрастує за кольором з брюками, тим більш спортивний вигляд має чоловік. Такий варіант навряд чи підійде для нареченого. Тому дотримуємося правила: з чорними і темно-синіми брюками носимо виключно чорний ремінь.

Якщо штани світлі, то колір ременя рекомендується підбирати під колір взуття. Більш того, глянсовий ремінь слід поєднувати з відмінно відполірованими туфлями, а матовий - з матовими черевиками. Вищий пілотаж - це коли колір і фактура ременя збігаються не тільки з взуттям, але і з ремінцем годин, а метали пряжки і циферблата годинника ідентичні.

Справжній денді віддасть перевагу ремінь з пряжкою суворого дизайну з одного металу. Ремені з фантазійними пряжками (у формі дракона, звероящеров, єдинорога і т. Д.), Пряжками з двох металів, яскравими і великими пряжками не підходять до класичного костюма.

Прикрашають аксесуар камені, гравіювання і логотипи - ознака вироби, призначеного для носіння разом з одягом у стилі casual. Весільний костюм до неї, як відомо, не належить.

На честь такої урочистої події, як весілля, не варто шкодувати грошей на якісний аксесуар з натуральної шкіри. Зверніть увагу на краю вироби - їм належить бути округленими. З зрізу не повинні вилазити нитки основи. Якщо це відбувається, то перед вами - аксесуар зі шкірозамінника.

Є ІДЕЯ! Весілля - хороший привід придбати дорогий ексклюзивний аксесуар. Напевно класичні шкіряні ремені будуть у багатьох гостей чоловічої статі, але ж нареченому покладається вигідно відрізнятися від інших присутніх хлопців. Родзинкою образу стане ремінь зі шкіри пітона, ската, крокодила або каймана.

Головний герой тематичного весілля може бути підперезаний ременем ручної роботи, виконаним в заданому стилі. Майстри виготовлять бляху для пояса по готовому ескізу або ж розроблять дизайн аксесуара разом з майбутнім нареченим. Наприклад, для свята в морському стилі підійде пряжка з вітрильником або стрімкої яхтою.

підтяжкі

ЩО. Підтяжки нареченого можуть служити не тільки для того, щоб підтримувати штани останнього. Відкриємо секрет: на відміну від ременя, підтяжки здатні приховати той факт, що чоловік не захоплюється вправами на прес. Однак цим переваги аксесуара не обмежуються. Він цілком гідний стати однією з фішок свята, деталлю, що підкреслює колорит урочистості.

КОЛИ. Одна з легенд стверджує, що Петро Великий, змарнілий через активної участі в будівництві Петербурга, наказав прикріпити мотузку до гудзиків штанів спереду і протягнути її йому через плече. Цю конструкцію, що виникла через страх імператора продемонструвати спіднє підлеглим, можна вважати прообразом сучасних підтяжок.

У тому ж вигляді, в якому підтяжки відомі нам сьогодні, вони з'явилися завдяки лондонському кравця Альберту Терстону. Саме з його легкої руки аксесуар набув широкого поширення в Великобританії, а потім і в інших країнах.

У 1894 році були запатентовані надзвичайно зручні затискачі для підтяжок, істотно полегшили життя чоловікам. Авторство ідеї належить Девіду Роту. З тих пір представники сильної половини людства мають можливість прикріплювати одні і ті ж підтяжки до самих різних штанів. Раніше чоловікам доводилося мати справу з кованими застібками, які можна було причіплювати тільки до штанів, оснащеним особливими гудзиками в області пояса.

Довгий час підтяжки вважалися нижньою білизною, яке належало ретельно ховати від сторонніх очей. Однак поступово конструкція для підтримки штанів перетворилася в стильний аксесуар. Якщо в Великобританії його носили представники молодіжних субкультур, то в США, навпаки, підтяжки були атрибутом успішної людини з класу білих комірців.

Сьогодні створюються цілі лінії одягу, що поєднується з підтяжками. Цей елемент чоловічого гардеробу можна побачити на багатьох модних показах, а також в культових фільмах (наприклад, Деніел Крейг в образі Джеймса Бонда з'являється в підтяжках у фільмі "Казино Рояль").

ДЕ. Якщо наречений вибрав Y-образні підтяжки, то з'єднання стрічок на них повинно виявитися рівно над центром задньої частини штанів. Застібкам в цьому випадку слід перебувати спереду строго над першими петельками для ременя.

Що ж стосується застібок Х-образних підтяжок, то їх слід причепити до штанів або над першими двома передніми петлями для ременя, або трохи далі. Хитрість полягає в тому, що чим далі один від одного прикріплені підтяжки, тим ефективніше вони "тримають" штани.

ЯК. Багато хто впевнений, що підтяжки - це в обов'язковому порядку "гумка". Насправді цей аксесуар може бути виконаний і з текстилю. Втім, не важливо, з чого виготовлені підтяжки. Головне, щоб вони не були занадто тугими і красиво поєднувалися з рештою одягом.

Візерункові або кольорові підтяжки підійдуть в тому випадку, якщо жених бажає дотримуватися вільного стилю. Аксесуар з жатого ситцю гармонує з лляними брюками. Вузькі підтяжки купують в тому випадку, якщо потрібно надати іміджу новоявленого чоловіка панковские нотки. Такий образ передбачає вибір на користь брюк з грубої і щільної матерії. З смугастим краваткою і краваткою з малюнком добре поєднуються однотонні підтяжки.

Правила етикету свідчать - надягати одночасно і підтяжки, і ремінь - це моветон. Нареченому доведеться вибрати щось одне, щоб не ризикувати репутацією розбирається в моді молодої людини.

Особливий шик - носити підтяжки саме так, як робили це джентльмени в XIX столітті. Вони кріпили виріб шкіряними петлями до спеціальних гудзиків, пришитим з зовнішньої або внутрішньої сторони штанів. До речі кажучи, такий різновид підтяжок цілком можливо знайти в модному бутіку і сьогодні. Додаткові ж гудзики до штанів нареченого напевно погодиться пришити наречена. Однак варто врахувати, що підтяжки з шкіряними петлями підходять виключно до штанів з високою талією. Інший важливий нюанс - колір шкіряних петельок повинен збігатися з кольором взуття.

Не забудьте ретельно відрегулювати силу натягу підтяжок відповідно до власного статурою і посадкою брюк. В іншому випадку ви ризикуєте виглядати комічно з приспущеними брюками або брюками сильно натягнутими вгору, як у Карлсона. Якщо складки на брюках спереду виглядають як строгі чіткі лінії, а складки ззаду вільно звисають, то підтяжки надіті правильно.

Не варто поєднувати підтяжки з класичними костюмами, створеними модельєрами Німеччини і Італії. Справа в тому, що такі моделі напевно виявляться скроєними саме під ремінь і не розраховані на носіння з підтяжками.

Є ІДЕЯ! Підтяжки як елемент весільного образу можуть бути нестандартними і навіть епатажними. Що ви думаєте з приводу сердечок або ініціалів молодят замість застібок? А може бути вибрати підтяжки пурпурного, кислотно-зеленого або муарового кольору? Чому б і ні, якщо аксесуар такого роду гармонійно впишеться в концепцію торжества.

Аксесуари знаменитих женіхів

Знаменитостям не позаздриш. Один невірний крок - і "прокол" обговорює весь світ. Їм необхідно ретельно обмірковувати абсолютно все дрібниці, з яких складаються їхні образи. Однак принц Чарльз ризикнув знехтувати цим правилом і легковажно вибрав для весільної церемонії з Діаною Спенсер золоті запонки, подаровані йому колишньою коханкою. На прикрасі красувався вензель, який представляє собою дві переплетені літери "C" - перші літери імені принца і його коханої. Розмови про це нещасливому аксесуар нареченого королівської родини не вщухали багато років.

Змусив світ обговорювати один зі своїх весільних аксесуарів і Бред Пітт. Точніше, мова йде навіть не про сам аксесуар, а про його відсутності. Справа в тому, що загальновизнаний красень з'явився на одруження з Анджеліною Джолі, забувши краватку будинку. Йому нічого не залишалося робити, як попросити згадану вище деталь гардеробу в борг у свого сина.

Якщо приклад одних знаменитостей здатний служити нам уроком, то з інших зірок варто взяти приклад. Існує думка, що краватка у великий горошок ніяк і ні за яких умов не може вважатися частиною елегантного образу. Тим часом погляньте на фотографії музиканта Джеймі Хінса, зроблені в ході одруження останнього з моделлю Кейт Мосс. Горошок на його краватці прекрасно поєднується з сорочкою в тонку смужку, піджаком в стилі ретро і навіть замшевими черевиками. Наречений виглядає дуже стильно і вишукано.

Як відомо, краватка повинна гармоніювати не тільки з костюмом і сорочкою нареченого, а й відповідати стилю сукні нареченої. Ігор Вдовін в ході весілля з відомою балериною і медіа-персоною Анастасією Волочковою слідував цьому правилу з вражаючим завзяттям. У той час коли його суджена красувалася в ніжно-рожевому туалеті, він носив рожеву метелика. Як тільки вона змінила вбрання на зелений, він одразу ж переодягнувся і постав перед публікою в костюмі із зеленою метеликом.

Вдалий хід - підібрати нареченому бутоньєрку, яка б була співзвучна з букетом нареченої. Багато знаменитостей пішли свого часу даної рекомендації. Серед зіркових наречених, вдевшіх в петлиці квітка, як ніби-то взятий з букета нареченої - Девід Бекхем. Так само під час весілля з Яною Рудковської надійшов і Євген Плющенко.

Класичний джентльмен в капелюсі - це далеко не завжди образ з минулого. Зверніть увагу, як актуально і стильно виглядає на весільних фото молодий актор Ештон Катчер. Вся справа в капелюсі, якій він вирішив доповнити свій білосніжний костюм, обраний для церемонії одруження з Демі Мур.

Леонід Агутін - сміливий наречений, що зважився зробити білий циліндр частиною свого весільного образу. Схильний до епатажу співак поєднував цей незвичайний головний убір з фраком, надітим на голе тіло.

А ось австралієць Філ Хендікот став знаменитістю вже після власного одруження. Більш того, його ім'я здобуло популярність завдяки весільному циліндру. Справа в тому, що цей аксесуар став єдиним елементом гардеробу, удостоєним права стати частиною способу нареченого. Філ Хендікот є першим офіційно згаданим в мас-медіа людиною, який зважився влаштувати весілля в стилі ню.

"Щоб створити щось виняткове, ваше мислення має бути безперервно сфокусовано на найдрібніших деталях", - стверджував Джорджіо Армані. Аксесуари - ці дрібні, але такі важливі деталі - здатні як порушити гармонію образу нареченого, так і допомогти сформувати неповторний стиль. Знання ж модних тенденцій дозволить нареченому вірно вибрати аксесуари і виглядати найкращим чином в світлий і радісний день весілля.

далі: Зовнішність приваблива. Готуємо "екстер'єр" (зачіска, чоловічий манікюр, догляд за шкірою і так далі) >>

Quot;Що це у вас?
Що ви думаєте з приводу сердечок або ініціалів молодят замість застібок?
А може бути вибрати підтяжки пурпурного, кислотно-зеленого або муарового кольору?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: