- Значення чорного кольору
- Переваги чорного весільного плаття
- Кому підійде чорне весільну сукню
- Макіяж нареченої в чорному
- Аксесуари до чорного весільної сукні

На прохання "Уявіть, будь ласка, наречену" у більшості з нас виникне образ дівчини в білосніжній сукні - настільки міцна ця асоціація: наречена носить біле плаття. І в цьому немає нічого дивного - дійсно, традиційне вбрання нареченої в останні десятиліття саме білий. Однак, ніхто нікого не зобов'язує одягатися саме згідно з прийнятими в суспільстві традицій і багато дівчат із задоволенням цим користуються: практично нікого не здивує наречена в рожевому, помаранчевому, синьому, зеленому сукні ... Але! - до сих пір у багатьох викликає подив весільну сукню чорного кольору - "Як? Адже це ж горя ?!" На останню репліку нам завжди хочеться поставити запитання: "А чому ж тоді традиційний костюм нареченого темного кольору?". Так, ми згодні, чорне весільну сукню - це дуже несподівано і навіть епатажно, але, в той же час дуже красиво і вишукано. Давайте звернемося до трактування чорного кольору.
Значення чорного кольору
Так, дійсно, у багатьох культурах чорний колір символізує печаль і часто використовується в траурному вбранні, але в деяких країнах він, навпаки, є позитивним символом початку нового життя. Причому, навіть там, де чорний = траурний, ніхто не заперечує, що чорний діловий костюм або маленьке чорне плаття - це верх шику і досконалості (зауважте, що надягаючи чорне вечірнє плаття навряд ді хто думає піти попечаліться)!
А значить, чорний - це дуже суперечливий колір або ж, навпаки, всеосяжний, основа основ, заперечення кольору взагалі. Чорний є символом містики, загадковості, сексуальності і, в той же час, стабільності і обіцянки, що все буде добре (за чорною вночі завжди приходить світлий день).
Немає сумніву в тому, що чорне весільну сукню захоче надіти аж ніяк не та дівчина, яка мріє залишитися непомітною, але це зовсім не означає, що його вибере дама в глибокій депресії - швидше за все його надіне дівчина смілива, впевнена в собі і оригінальна. Адже, незалежно від будь-яких тлумачень, чорне плаття - це просто красиво і, до того ж, дуже модно в 2013 році
Переваги чорного весільного плаття
Незважаючи на ставлення суспільства до чорних весільним сукням, даний наряд має ряд незаперечних плюсів:
1. Чорний колір стрункішою і чудово підкреслює спокусливу принадність форм, а значить таке плаття може дозволити собі навіть дівчина зі злегка повною фігурою.
2. Чорне весільну сукню можна доповнити найрізноманітнішими аксесуарами і прикрасами - важливо тільки дотримуватися почуття стилю.
3. На чорній сукні практично непомітні плями і можна не засмучуватися, навіть якщо перед виходом з дому в ЗАГС Ви випадково перекинете на наряд чашечку кави.
Кому підійде чорне весільну сукню
Особливо добре чорні весільні сукні виглядають на дівчатах з темним волоссям (цветотип "зима"). А не рекомендує надягати його нареченим з блідою шкірою і світлим волоссям, а також дуже повним або високим худим жінкам.
Взагалі, перш ніж купувати весільну сукню будь-якого кольору - приміряйте його і як слід розгляньте себе в дзеркало. Не варто брати той наряд, який вам подобається, але категорично не йде - все ж на весіллі головною героїнею будете Ви, а не Ваше плаття.
Макіяж нареченої в чорному
Макіяж кращий природний, без яскравих стрілок і криваво-червоних губ, якщо тільки ваше весілля не проводиться в стилі Меріліна Менсона.
Аксесуари до чорного весільної сукні
З чорним весільним платтям чудово поєднуються стрази, прикраси з кристалів Сваровскі, перли. Не варто вибирати аксесуари і прикраси яскравого кольору (якщо це не передбачено загальним стилем весілля).
Букет може бути чорно-білим або білим - його слід вибирати в тон до аксесуарів. Якщо ви хочете надіти фату, то беріть ту, яка повністю чорна або біла з чорним оздобленням, але відмовтеся від абсолютно білої фати -у багатьох випадках така виглядає просто безглуздо. І ще - плаття може бути не повністю чорним, а чорно-білим або, наприклад, з чорного мережива на бежевій підкладці: шукайте свій ідеальний наряд і будьте прекрасні!
Схожі статті
Адже це ж горя ?
На останню репліку нам завжди хочеться поставити запитання: "А чому ж тоді традиційний костюм нареченого темного кольору?