- Портативні електронні прилади, вимірювачі кислотності ph розчинів і грунту.
- 4в1 Ph метр KC-AMT-300
- Ph Метр РН 009 (1)
- РН Метр 03 (1) з термометром
- РН Метр ph 8681 з термометром
- Ph Метр РН 009-III з термометром
- PH Метр для початківців
- Принцип роботи ph метра
- Використання
- калібрування
- Заміна елементів живлення
- Догляд і зберігання
- Головна
- PH Метри
- PH Метри
Портативні електронні прилади, вимірювачі кислотності ph розчинів і грунту.
У нас ви можете купити РН метр за низькою ціною, для визначення кислотності грунту і для вимірювання кислотності рідин: ph розчину води, вина, пива, соку, сусла ... Всі прилади зроблені дуже якісно і пройшли заводське калібрування. Буферні розчини для калібрування.
Гарантія на прилади 1 рік.
4в1 Ph метр KC-AMT-300
ДЛЯ ГРУНТУ Кращий на сьогодні універсальний електронний прилад для вимірювання кислотності вологості температури грунту і інтенсивності освітлення.
Ph Метр РН 009 (1)
РН метр - побутової електронний прилад для вимірювання рівня РН води, вина, сусла, соку, пива, розчинів ...
РН Метр 03 (1) з термометром
Високоточний прилад для вимірювання кислотності і температури рідин, має АТС (авто температурна компенсація), поставляється з калібрувальним набором, в захисному футлярі.
РН Метр ph 8681 з термометром
Кишеньковий вологозахищений з термометром АТС і автокалібруванням. У комплекті фіксанал для каліброваного розчину.
Ph Метр РН 009-III з термометром
PH009-III Високоточний прилад для рідин, з функцією вимірювання температури, з АТС і калібрувальних набором, в захисному пеналі.
PH Метр для початківців
Показник рН це кількісне співвідношення в рідини іонів (ОН) і (Н +), показник рН відображає ступінь кислотності і лужності. Значення показника може варіюватися від 0 до 14. Нейтральний показник має значення 7, чим вище значення - тим вище лужність, чим нижче тим вища кислотність.
Прилад pH метр відрізняється простотою у використанні, невеликі розміри, легку вагу. Він буває необхідний як в побутових умовах, так і на виробництві. Найчастіше РH метр можна зустріти в роботі з вимірюванням РН акваріумів, плавальних басейнів, в водоймах для розведення риби, в виноробстві, пивоварінні і т.д.
Принцип роботи ph метра
У продажу можна зустріти безліч моделей, один від одного вони відрізняються розмірами, складністю і типами електродів. Майже у всіх використовується сенсор і скляна колба. Електроди дозволяють вимірювати активність іонів водню, створювати напругу в колбі і передавати його на сенсор. Прилад перетворює напругу і показує результат на жк дисплеї.
Використання
рН-метри для транспортування калибруются в кислотно-сольовому розчині і підсушують. Знявши ковпачок ви побачите білий наліт на електродах. Хвилюватися не варто, так і повинно бути.
Чи не використовуємо прилад для вимірювання в великих обсягах, а набираємо пробу рідини (близько 50 г) в чисту ємність (підійде скляний або пластиковий стакан), відкриваємо кришку приладу, включаємо його, на РК-дисплеї з'являються цифри, опускаємо тестер в рідина не глибше ніж на 2-3 см. збовтуємо, чекаємо півхвилини, поки показники стабілізуються. Готово, дані можна зчитувати! Ви отримуєте точну інформацію, необхідну для вашої діяльності.
Перш ніж почати користуватися вимірювальним приладом, опустіть зонд на 24 години в ємність з чистою водою.
калібрування
Калібрування це настройка. Прилад, для правильного відображення результатів, повинен бути налаштований.
Калибруются РН метри фіксанали (порошок з пакетика розведений в 250 гр дистильованої води) при температурі 25 ° С Увімкніть прилад, опустіть його в фіксанал, злегка перемішуючи почекайте секунд 30 поки дані на дисплеї не стабілізуються. На задній панелі приладу знаходиться калібрувальний гвинт, обертайте його в одну або іншу сторону поки показання на дисплеї не співпадуть із значенням ph фіксанала, це 4.00 або 6.86.
Майже всі рН-метри вже відкалібровані на заводі і готові до використання. Проте, не дивлячись на встановлені параметри, потрібно відштовхуватися від конкретних умов.
Після того, як прилад відкалібрований, слід тримати pH метр в склянці з підкисленою (pH 4) водою. Там, де необхідно перевести прилад, щоб не допустити пересихання електрода, наливайте в захисний чорний ковпачок калібрувальний (буферний) розчин. З таким захистом прилад доведеться калібрувати рідше. Якщо ж транспортувати і зберігати pH метр поза розчину, то показання зчитування відхилятися на 0.1 одиницю вже через двадцять днів. Ви можете перевірити цю інформацію самостійно по закінченню терміну.
Заміна елементів живлення
Якщо прилад перестав включатися, в моменти вимірювальних робіт раптом гасне дисплей або ж його свідчення нестабільні, то це не обов'язково поломка, може просто сіли батарейки і потрібно замінити елементи живлення (звертайте увагу на полярність). Для того, щоб така ситуація не застала вас зненацька, радимо запастися батарейок.
Міняти елементи живлення слід в спокійній обстановці і безпечних умовах. Щоб зробити заміну потрібно акуратно від'єднати кришку корпусу, на якій знаходиться кнопка включення, витягти елементи (зазвичай їх три, але в деяких моделях може бути і чотири). При установці батарейок слід дотримуватися тип елементів, так, наприклад, застосовуваний елемент живлення в PH 009 - 5В LR44 алкалінові батареї типорозміру А 761.
Догляд і зберігання
Якщо прилад не планується використовувати тривалий час, то скляний електрод (головна частина pH-метра, відповідає за функцію вимірювання значення), при тривалому зберіганні висихає, не слід допускати пересихання електрода.
Є загальні вимоги до догляду та зберіганню за пристроєм. Для кожної конкретної марки компанія-виробник може передбачити особливі умови. Дуже важливо перед експлуатацією приладу прочитати інструкцію. Щоб РН метр прослужив довго і працював без збоїв за ним потрібно правильно доглядати. Особливу увагу слід приділити електродів. Електрод являє собою сенсор, укладений в скляну колбу, і, як писалося вище, повинен міститися в розчині і бути накритим спеціальним ковпачком. Не слід допускати виливання розчину з ковпачка! Виймати скляну колбу з розчину слід тільки при безпосередній експлуатації, щоб уникнути можливих пошкоджень. Крім ушкоджень ph метра і його окремих частин, ви можете завдати шкоди собі, тому поставтеся серйозно до техніки безпеки.
Очищення електродів. Час від часу промивайте їх в дистильованої воді. Потім, струсивши залишки рідини, потрібно помістити електроди в спец. розчин. Якщо вимірювався розчин, який забруднив електрод, то промийте його побутовим миючим засобом (підійде і звичайне господарське мило).