Статьи

Ваніль натуральна і ванільний цукор

  1. Спосіб застосування ванілі - сироедний і несироедний:

нещодавно робила статтю про домашнє морозиво , Вже робили і саме морозиво. Ваніль там - нещодавно робила   статтю про домашнє морозиво   , Вже робили і саме морозиво важливий компонент, можна звичайно і без неї, але з нею смачніше. Виникло питання, чим відрізняється натуральна ваніль від синтетичної і що таке ваніль взагалі, і де взяти натуральну. І ось сьогодні знайшла відповідь і місце де можна купити стручки натуральної ванілі.

Купити, власне, можна ось тут - i-mne.com , 5 стручків коштують 150 рублів. Опис і фото ванілі теж звідти.

Натуральні стручки ванілі - це ліани, висушені спеціальним чином.

Натуральна ваніль дає дуже тонке, але дуже значуще відміну смаку в продукті.

"Іноді мені здається, що додати ваніль в сироедний рецепт, це все одно що додати туди чистий захват: начебто майже нічого не змінилося, але торт стає як чарівний! Ну ось, просто радості у тих, хто пробує - прямо на порядок більше. Всього чверть стручка і такий ефект! Я не відразу її розкусила цю ваніль. " Надія Семенова

Чим хороша натуральна ваніль і в чому її відмінність від синтетичного ваніліну? Вона є однією з найдорожчих прянощів в усьому світі в слідстві складного і довгого технологічного процесу обробки і складності вирощування. Це спонукало до синтезу ваніліну - її штучного замінника. Але ваніль винілью, а замінник це замінник, і повністю повторити тонкість і стійкість справжньою ванілі так і не вдалося - через наявність мінорних компонентів запаху обумовлених геліотропін і іншими компонентами ефірної олії ванілі.

У стручках ванілі міститься близько 25% цукрів, 15% жиру, 30% целюлози і 6% мінеральних речовин. Вміст води досить високо - 35%.

Серед усіх прянощів ваніль частково через свою ціни почасти через властивостей займає привілейоване місце. Натуральна ваніль йде на ароматизацію тільки найдорожчих кондитерських виробів і солодких страв. Зокрема шоколаду і какаовмісних продуктів бісквітів та виробів з бісквітного тіста кремів пломбувальни горіхових печива. У рецептурі інших солодких страв (компотів желе мусів суфле парфе пудингів сирних паст деяких видів варений) частіше використовують ванілін хоча при цьому втрачається частина ароматичних властивостей готового виробу.

У вироби піддаються тепловій обробці ваніль вводять або безпосередньо перед нею (в тісто) або відразу після поки блюдо ще не охололо (в пудинги суфле компоти варення і т. П.). У холодні страви (сирні пасти) після приготування. У вироби вимагають просочення (бісквіти торти) ваніль вводять у вигляді ванільного сиропу вже після випічки.

Спосіб застосування ванілі - сироедний і несироедний:

Для введення ванілі в несироедние вироби її, як правило, ретельно розтирають з цукровою пудрою до отримання однорідної маси. Потім отриманий ванільний цукор втручаються в тісто або посипають готовий виріб.

У сироедние страви (коктейлі, цукерки, торти, креми і т.д.) просто додають вальнільние зерна, що містяться всередині стручка. Для цього стручок (або його частина) розрізають уздовж ножем - всередині буде щось на зразок желе з зерен - це і є сама ваніль. Стручок при бажанні можна теж подрібнити і додати, але в ньому набагато менше смаку і запаху.

Норми витрати невеликі. При розрахунку на порцію витрата становить приблизно 1/20 частини палички. При розрахунку на кілограм продуктів вкладених в тісто - 1/4 палички. При приготуванні ванільного цукру однієї палички ванілі вистачить на 1/2 кілограма цукру. Як не дивно але для отримання ванільного цукру гідного для обсипання деяких кондитерських виробів досить просто зберігати ванільні палички разом з цукровою пудрою в одній банці. Цукор просочиться досить сильним запахом ванілі. При правильному зберіганні стійкість аромату ванілі вражає, можуть зберігати свій аромат до 5 років !! Відомі випадки збереження всіх властивостей після 36 років з моменту виробництва.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: