Статьи

Чи можна відновити нігті після гель-лаку

  1. Шелак псує нігті?
  2. Як відновити нігті після гель-лаку
  3. Регулярний догляд за нігтями

Часто дівчата скаржаться на те, що після стійкого манікюру їх нігті стають слабкими, ламкими і починають розшаровуватися. У тому числі і тому існує думка, ніби нігтиками потрібен відпочинок від гель-лаку, і в якості перепочинку корисно відмовитися від манікюру на місяць-другий. Чи так це насправді? Перш ніж відповісти на питання, чи можна відновити нігті після гель-лаку, давайте розберемося з можливими причинами погіршення їх стану. А може бути, справа зовсім не в покритті? Часто дівчата скаржаться на те, що після стійкого манікюру їх нігті стають слабкими, ламкими і починають розшаровуватися

Шелак псує нігті?

Почнемо з того, що оригінальна продукція більшості брендів розроблена з урахуванням максимальної безпеки для здоров'я, і ​​склади гель-лаків продовжують удосконалюватися. Крім того, існує певна технологія нанесення і зняття стійких покриттів. Запевняємо вас, якщо ця технологія дотримується при кожній процедурі, то ніколи манікюр не зашкодить здоров'ю нігтів. Як виняток можна відзначити індивідуальну непереносимість деяких компонентів (алергія), а й для цієї проблеми багатьма виробниками вже знайдено рішення.

Чому ж любительки стійкого манікюру все ж зауважують погіршення стану нігтьової пластини після шелаку Чому ж любительки стійкого манікюру все ж зауважують погіршення стану нігтьової пластини після шелаку?

По-перше, причина може бути в тому, що гель-лак нанесений на вже пошкоджені нігті. Мова йде не про тріщинах або нерівностях, а про пожелтении, зміні структури, словом, про симптоми різних захворювань. В цьому випадку нігтики треба лікувати, а якщо замість цього покрити їх штучним матеріалом, ризик розвитку хвороби різко зросте.

По-друге, неправильне зняття шелаку як ніщо може нашкодити нігтьової пластини. Ми радимо дотримуватися рекомендацій виробників, а якщо ви не впевнені в своїх силах, то відвідати салон. Вкрай не бажано знімати гель-лак як плівку, деформувати покриття за допомогою підручних предметів.

Як відновити нігті після гель-лаку

Але, як часто буває, ми замислюємося про проблеми, тільки коли з нею стикаємося. Якщо ви порушили технологію нанесення або зняття гель-лаку, і тепер вас не влаштовує стан нігтів, можна надати їм екстрену допомогу, зробивши кілька дій. Звільнившись від покриття, слід:

  1. Підстригти нігті, і чим коротше, тим краще. Це дозволить уникнути розшарування і ламкості, а значить і відновити нігті після гель-лаку.
  2. Відполірувати нігтьову пластину м'яким бафом , Це позбавить її від сухих клітин потерпілого верхнього шару і «пожвавить» нігті.
  3. Обробити нігті і шкіру навколо них живильним маслом : Втерти м'якими рухами, потім дати засобу вбратися, залишивши його хвилин на 20.
  4. Провести відновлює процедуру: наприклад, зробити маску для нігтів, йодовую ванну або насолодитися парафінотерапією .
  5. Зміцнити нігті спеціальними засобами з вітамінами .
  6. Роботу по дому виконувати в гумових рукавичках, уникати контакту нігтів з хімічними засобами хоча б в найближчі дні (а краще завжди).

Регулярний догляд за нігтями

Щоб за ваші помилки при нанесенні і знятті гель-лаку не доводилося розплачуватися нігтиками, потрібно оточити їх постійною турботою. Погодьтеся, що міцні і здорові нігті значно легше перенесуть агресивна дія, ніж ослаблені або слабкі і ламкі від природи. Тому радимо регулярно виділяти час на догляд за кистями.

Харчуватися правильно!

На роботу всього організму, яка, безперечно, відбивається на зовнішності, дуже сильно впливає те, що ми їмо - це не новина. Корисні речовини потрапляють в нігті через кров, підтримуючи їх здоров'я і красу.

Проводити корисні процедури!

Дуже гарні різні ванночки, з використанням продуктів, що благотворно впливають на нігтьову пластину. Причому ці продукти, швидше за все, є в кожному будинку: оливкова олія, сік лимона, йод. Ще в ванночки можна додавати трави і морську сіль.

гаряча парафінотерапія хороша зі всіх сторін, так як живить не тільки шкіру, але і нігті. Ця процедура проводиться в салонах краси і в домашніх умовах - ніяких складнощів!

Використовувати спеціальні засоби!

Це повинні бути живлять масла, віск або сироватки, а також зміцнюють покриття . Буде зручно вибрати пару коштів і використовувати їх постійно, наприклад, наносити олію на нігті і кутикулу вранці і ввечері, а приблизно раз в 2 тижні використовувати систему IBX . Ось побачите, вже через місяць ви не впізнаєте свої нігтики!


Шелак псує нігті?
Чи так це насправді?
А може бути, справа зовсім не в покритті?
Шелак псує нігті?
Чому ж любительки стійкого манікюру все ж зауважують погіршення стану нігтьової пластини після шелаку?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: