Статьи

Що вибрати: лак або гель-лак?

  1. Ціна питання
  2. Використання
  3. Час на манікюр
  4. час висихання
  5. стійкість
  6. фінішне покриття
  7. Дизайн манікюру
  8. зняття лаку
  9. стан нігтів
  10. Суб'єктивна думка в якості підсумку

Чому ж віддати перевагу - звичайному лаку або гель-лаку? Розповім все плюси і мінуси обох варіантів з точки зору звичайного любителя красивого манікюру.

Пам'ятаю, як пару років тому вперше почула таке поняття як гель-лак, і тут же обурено стала сперечатися, що це шкідливо, страшно, непрактично. Я взагалі той ще любитель відкидати різні нововведення, та й нарощені нігті довгий час переслідували мене в кошмарах. Чомусь мені здавалося, що це буде виглядати приблизно так само. Як виявилося, немає.

Тільки через рік я ризикнула вперше зробити гель. І на подив залишилася задоволеною. Зараз манікюром з гель-лаком вже нікого не здивуєш. Хтось вважає за краще робити в салоні, хтось освоїв цю процедуру і робить її самостійно. Я належу до числа останніх. Практично постійно ходжу з нігтями, вкритими гелем, і лише зрідка повертаюся до звичайних лаків. Хоча спочатку думала, що взагалі ніколи до них не повернуся. Тепер моя думка злегка змінилося, адже плюси і мінуси є і там, і там. Якщо з якимись моментами ви не згодні, пропоную обговорити, адже якийсь однаковою точки зору з цього питання так і не з'явилося - і це цілком природно.

Якщо з якимись моментами ви не згодні, пропоную обговорити, адже якийсь однаковою точки зору з цього питання так і не з'явилося - і це цілком природно

Ціна питання

Думаю, все в курсі, що для того щоб зробити перший манікюр гель-лаком, буде потрібно певна сума коштів. База, топ, праймер, рідина для знежирення, УФ-лампа і, власне, самі лаки. У той час як для звичайного манікюру досить мати хоча б лак. База і топ в цьому випадку поняття не обов'язкова, але бажана. Так що, як не крути, але в цьому плані виграють звичайні лаки. Їх палітра куди більш різноманітна, а ціна цілком доступна, в той час як найпростіші гель-лаки стоять приблизно в два рази дорожче. За ідеєю можна заощадити і купити всі необхідні примочки на Аліекспресс. Правда, базу / топ замовляти там я б все-таки не радила, але це особиста справа кожного. Лаки ж періодично трапляються дуже навіть гідні, але їх цінник все одно істотно вище звичайних, тих же GR, наприклад. Ну, це все за умови, що ви робите манікюр самостійно, цінник на покриття гель-лаком в салоні коливається від кваліфікації майстра і міста проживання, але в цілому значно перевищує вартість звичайного манікюру.

Використання

Що простіше? Особисто для мене в цьому плані фаворитом став гель-лак. За пару раз руку досить легко набити, а далі все за звичним сценарієм - база, лак, топ. Кожен шар сушиться в лампі по 30 секунд, знімається липкий шар і готово. Мені імпонує те, що будь-який косяк в процесі можна легко виправити. Буквально недавно я висушила лак разом зі випадково потрапили на нього ворсом. При звичайному манікюрі або довелося б закрити на це очі, або починати перефарбовувати заново. Обидва варіанти так собі. Але так як манікюр виконувався гель-лаком, було досить спиляти косячний момент і накласти шар заново. Це в рази швидше і простіше. До слова, такі казуси з гелем виникають дуже рідко, на відміну від звичайного лаку.

Час на манікюр

На звичайний манікюр у мене йде 20-30 хвилин, на гель-лак 1.30-1.50. Слова зайві. Інший раз виділити ось ці дві години для себе досить проблематично.

час висихання

Незважаючи на те, що багато лаки схоплюються досить швидко, і сушки теж прискорюють цей процес, я все одно щось умудряюся зіпсувати. Не знаю, чому так виходить, але з ідеально нафарбованими нігтями мені тут же треба підколупнути якусь кришечку і залишити там весь свій лак. Або забратися в квартирі, або ... варіанти нескінченні. Загалом, щоб з нігтями нічого не сталося, я зазвичай як мінімум 30 хвилин намагаюся нічого особливо важливого не робити і просушити нігті по максимуму. І навіть на добре висушеному лаку ні-ні, та й виходить залишити слід ... Та й завжди до кінця не розумію, коли лак повністю сухий. Особливо проти ночі, начебто висушила, а вранці на красивому глянці красується відбиток подушки. З гель-лаком все набагато простіше, закінчили манікюр - лак ідеально сухий.

стійкість

В середньому будь-які звичайні лаки тримаються на мені 2-3 дня. Гель-лаки я ношу до двох тижнів. За ідеєю можна і довше, але виглядає все це вже не особливо естетично. Відросло ніготь і кутикула просто кричать про те, щоб оновити манікюр. Та й сам по собі відтінок лаку порядком приїдається за цей час. Так що розрекламоване чотири тижні для мене не варіант і не аргумент. Але навіть два тижні проти трьох днів - це щось неймовірне, для людей з вічною нестачею часу гель-лак - справжня знахідка.

фінішне покриття

У звичайних лаків фініш залежить від багатьох факторів - глянець самого лаку, глянець топа. Іноді він досить швидко затирається, іноді тримається все три дня. У гель-лаків глянець на нігтях буде радувати весь період шкарпетки. Тобто кожен день ваш манікюр виглядає так, як ніби ви його нафарбували буквально пару хвилин тому. Особисто я вважаю, що при використанні і гелю, і звичайного лаку манікюр може виглядати однаково добре. Ось тільки в останньому випадку ви все одно не проходите довше покладених трьох днів. Іноді дуже прикро - провозити зі стемпинг, а лак через день-два починає затирається на кінчиках, і зовнішній вигляд відразу втрачає колишню презентабельність.

Дизайн манікюру

Не секрет, що однотонне покриття вже мало хто вибирає. Я, наприклад, обожнюю урізноманітнити манікюр стемпинг - легко, швидко, оригінально. Але робити його на звичайному лаку часом дуже не просто. Спочатку потрібно дочекатися повного (!) Висихання лаку, щоб ненароком не збити його штампом, і тільки потім приступати до дизайну. А уявіть, що ви все зробили, нігті нафарбували / висушили, а малюнок вийшов нечіткий і змащений. Прати все заново? Ходити з тим, що є? Пару експериментів, і я зрозуміла, що краще проживу без дизайну на звичайному лаку. З гель-лаком в цьому плані простіше - не вдався малюнок, стер, спробував наново, з покриттям нічого не трапиться. З трафаретами та ж історія. І ось тільки слайдери на звичайному лаку виходять у мене краще, чомусь під шаром топа для гель-лаку малюнок норовить згорнутися. Не знаю, в чому справа, може, вправності не вистачає.

Але якщо говорити про варіації самих лаків, то гель-лаки таким різноманітністю не відрізняються. Стільки оригінальних відтінків і текстур, як в звичайних лакових колекціях, у гелів не буде ще довго, як мені здається.

зняття лаку

Щоб зняти гель-лак самостійно, доведеться повозитися. Розрізаємо ватку, змочують її в ЖДСЛ (і обов'язково з ацетоном, а їх чомусь все складніше знайти в продажу!), Обертаємо кожен ніготь фольгою і закріплюємо прищіпкою. Чекаємо 20 хвилин і прибираємо акуратно лак. В цілому, якщо пристосуватися обробляти відразу все десять нігтів, то часу йде близько 30 хвилин. Якщо знімати лак з кожної руки по черзі, то приготуйтеся виділити на це час.

Звичайний лак знімається диском, просоченим будь-яким засобом для зняття лаку. П'ять хвилин максимум і ніяких складних маніпуляцій.

стан нігтів

Довгий час мене лякало ще й те, що навіть після одного манікюру з гель-лаком стан нігтів різко погіршиться. Не знаю, звідки це взялося, може в пам'яті були свіжі спогади про те, як подруги довго не могли відновити нігті після нарощування, адже гель я сприймала тоді приблизно так само. Але на ділі, як завжди, все виявилося далеко не так. Десь уже майже рік я роблю манікюр практично одним гель-лаком, і нігті виглядають дуже навіть добре. Я легко відрощую ту довжину, яку мені хочеться мати, нігті не стоншуються і, як не дивно, нігтьова пластина перестала так сильно жовтіти, як раніше. При використанні звичайних лаків нігті ламалися набагато частіше, особливо важко було підтримувати квадратну форму нігтів. Та ще й не дивлячись на хорошу базу, нігтьова пластина завжди була жовта. Особисто я при переході на гель-лак залишилася тільки у виграші від стану своїх нігтів.

Суб'єктивна думка в якості підсумку

Я довго не могла відповісти навіть самій собі, який манікюр мені подобається більше, адже і в тому, і в тому є свої нюанси і особливості. Іноді, проходив три / чотири місяці з гель-лаком, з сумом розуміла, що не можу більше возитися з його нанесенням / зняттям, видихалася, втомилася. Та й однотипні відтінки порядком набридають. Захочеться іноді неонового оранжевого, за два дні він вже починає втомлювати, а ходити ще цілий тиждень. Тому перед тим, як нафарбувати нігті гелем, довго сидиш і вибираєш відтінок, знаючи, що ходити з ним не один день. Відповідально, однако. Пару раз я кидала це все і поверталася до звичних лаків, оновлюючи манікюр кожні три дні. Спочатку кайф, чесне слово! Потім знову повертається роздратування на те, що часу немає, а нігтями займатися треба.

У підсумку, довгого зважуючи всі за і проти, для себе зробила висновок, що мені простіше і зручніше працювати саме з гель-лаками. Я знайшла компроміс, і раз в тиждень роблю новий манікюр - так він не встигає мені сильно набридати, а я при цьому завжди впевнена, що нігті виглядають акуратно і красиво. За умов вічної нестачі часу дуже навіть непоганий варіант.

За умов вічної нестачі часу дуже навіть непоганий варіант

А який варіант ближче вам? Що вважаєте за краще лак або гель-лак? Які плюси і мінуси бачите в обох варіантах?

Прати все заново?
Ходити з тим, що є?
А який варіант ближче вам?
Що вважаєте за краще лак або гель-лак?
Які плюси і мінуси бачите в обох варіантах?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: