Статьи

Режими пральних машин

У всіх сучасних пральних машинах існують стандартні режими для прання білизни та додаткові програми, які роблять процедуру більш ефективною.

До стандартних режимів відноситься програма для прання виробів з бавовни і льону. Температура при цьому режимі - не більше 95 ° С і швидкість віджиму є максимальною

Програма для прання синтетичних тканин передбачає нагрівання води в барабані до 60 ° С, кількість обертів - максимальне або 1 000 оборотів в хвилину.

Бережна прання підходить для прання делікатних синтетичних тканин Бережна прання підходить для прання делікатних синтетичних тканин. Відзначимо, що при виборі такої програми не варто закладати в барабан більше 3 речей. Для уникнення пошкодження тканини температура води в цьому випадку не перевищує 40 ° С і відключена функція «сушка». Віджимання відбувається при 700 оборотах в хвилину. Також відзначимо, що для прання делікатних тканин краще використовувати рідкий порошок.

Речі, на ярлику яких вказана маркування «ручне прання», в машину-автомат можна закладати тільки при наявності у неї відповідного режиму - «щадний» або «ручне прання». Під час такої прання барабан машини не робить повні оберти, а тільки трохи погойдується, для того щоб не нашкодити тканинам. Відзначимо, що машинка зробить «ручне прання» ретельніше, ніж людина. Температура води при такому режимі не піднімається вище 30 ° С, а швидкість віджиму - 400 оборотів в хвилину.

Крім стандартних режимів існують додаткові програми, які дозволяють процесу прання стати більш ефективним. Наявність додаткових програм залежить від обраної моделі, року випуску техніки і виробника. До додаткових функцій машини можна віднести режими швидкої, попередньої та інтенсивної прання, легкої прасування, додаткового полоскання та ін.

Також при пранні шерстяних речей власнику машинки, крім звичайного «делікатного режиму», стане в нагоді додаткова програма «м'яка шерсть». Під час роботи машини барабан крутиться зі швидкістю 40 обертів на хвилину, а температура води становить 40 ° С.

Одна з найпоширеніших додаткових програм - «Швидке прання» (в деяких моделях вона називається «прискорений режим»). Їй віддають перевагу при частій пранні невеликих обсягів речей. Такий режим підходить для слабозагрязнённого білизни і займає в залежності від моделі машинки від 15 до 40 хвилин.

Крім «швидкого прання», невеликій сім'ї, в якій на повне завантаження барабана речей не набирається, на допомогу прийде режим «половинна завантаження». Він передбачений в багатьох сучасних моделях пральних машин. При такій програмі техніка працює в «півсили», а значить, зменшується її знос і головне - процедура проходить швидше, заощаджуючи електроенергію і воду.

Відзначимо, майже таку ж функцію виконує і режим «економічною прання». Він відрізняється від «половинного завантаження» лише тим, що стирає трохи довше, при більш низьких температурах, також економить електроенергію, воду, і навіть миючі засоби, але не знос пральної машини

«Щоденне прання» також є прання в машині з неповним барабаном. Зручно те, що одночасно можна прати в машині речі різних кольорів і не переживати за збереження їх кольорів. Адже прання проходить при температурі не вище 30 ° C. Весь процес займе не більше ніж 40 хвилин.

Людям з чутливою шкірою, дітям і алергікам призначені такі програми, як «додаткове полоскання» (в деяких моделях - «Суперполосканіе»). Також для прання дитячих речей підійде режим «Більше води», завдяки якому машина попестити тканини в більшій кількості води. Це дозволяє вимити миючий засіб з речей. У дорогих пральних машинах існує функція «Багаторазове полоскання» (4-5 циклів полоскання), яка також не залишить на білизну слідів порошку.

Найчастіше після прання речі сильно мнуться. Для полегшення процедури прасування існують програми «легка глажка» і «проти м'яття».

Крім перерахованого вище, в деяких моделях передбачена функція, що дозволяє відкласти початок запуску прання. Наприклад, власники машинки, протягом дня відсутні вдома, можуть запрограмувати запуск прання на певний час для того, щоб вона завершилася точно до їх приходу.

Також сучасні машини мають програму «Fuzzy Logic», яка стежить за кількістю залитої води, засипаного порошку, а також самостійно встановлює температуру води, тип прання, підраховує тривалість прання, сушки, віджимання та ін.

Для сильнозагрязненная речей підходять програми «сильно забруднена», «замочування», «видалення плям», «попереднє прання».

При «попередньої пранні» ( «замочуванні») близько двох годин білизна з миючими засобами знаходиться в воді температурою 30 ° С, тобто замочується. Режим «Видалення плям» має на увазі аналогічні етапи прання, але температура води досягає 40 ° С. Найефективніший режим в боротьбі з плямами - «Інтенсивне прання», т. К. Прання відбувається при високих температурах води і після цього машина кілька разів попестити білизна.

У сучасних пральних машинах-автомат існує такий режим, як «Біофаза». Відмінною рисою такої програми від інших режимів, призначених для сильнозагрязненная білизни, є прання у воді температурою до 40 ° C з використанням засобів з біоферментамі.

Для того щоб миючий засіб більш ефективно розчинилося в барабані, необхідно використовувати режим «Прямий уприскування миючого розчину». В даному режимі варто використовувати рідкий порошок. Також програма економить електроенергію і воду.

Вибравши машину з додатковою програмою «Улаштування зайвої піни», господиня може не боятися «переборщити» з порошком. Техніка просто зіллє воду разом із зайвою піною.

У дорогих пральних машинах передбачено режим «Автоматичний контроль оптимального рівня води», коли в залежності від кількості завантаженого білого техніка самостійно розраховує потрібну для прання кількість води, заощаджуючи ресурси. При цьому зменшується час прання.

Самостійно пральна машина може не тільки визначати потрібну кількість води, але і кількість полоскань при режимі «Контроль прозорості води». В цьому випадку всередині барабана стоїть невеликий датчик, який під час полоскання визначає чистоту води і якщо вже після першого полоскання вода прозора, то наступні цикли скасовуються.

«Контроль віджиму» - в залежності від ваги білизни в барабані техніка самостійно визначає необхідну кількість обертів, для того щоб в результаті речі були сухі і практично без складок.

Крім цього ще існує велика кількість режимів, які можуть спростити «спілкування» пральної машини і господаря, наприклад, режими «Відключення віджимання», «Без прасування», «Самодиагностика несправностей» та ін.

В інтернет супермаркеті Самарський в широкому асортименті представлені пральні машини , Які Ви можете придбати з доставкою і установкою.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: