Статьи

Майстер-клас зі створення ляльок своїми руками з пластика, як зробити з полімерної глини іграшку покроково

  1. Матеріали для роботи
  2. Створення ляльки з глини
  3. Прикраси з полімерної глини

Таке поняття, як «лялечки з полімерної глини», з'явилося в нашому житті зовсім недавно, але вже стабільно зайняло своє місце в перебігу «handmade» і стало справжнім видом мистецтва для людини Таке поняття, як «лялечки з полімерної глини», з'явилося в нашому житті зовсім недавно, але вже стабільно зайняло своє місце в перебігу «handmade» і стало справжнім видом мистецтва для людини.

Зараз лялька - це не іграшка для дітей, це плід серйозної, витонченою, довгої роботи.

Сучасні майстрині і фахівці із задоволенням застосовують полімерну глину для створення каркасних і шарнірних ляльок, біжутерії, а також декоративних елементів. Злегка зігріта полімерна глина відмінно піддається і сприяє створенню різних деталей і їх простому з'єднанню між собою.

Матеріали для роботи

Для того щоб перейти до роботи і зліпити виріб, нам буде потрібно:

Створення ляльки з глини

Спочатку потрібно обміркувати всі деталі, уявити майбутню ляльку, а потім намалювати її зовнішній вигляд Спочатку потрібно обміркувати всі деталі, уявити майбутню ляльку, а потім намалювати її зовнішній вигляд. Схематично і не докладно. Визначте пропорції, позу, зовнішній вигляд.

Щоб виготовити каркас для шарнірної лялечки, потрібно з підготовленою фольги зробити кульку трохи менше майбутньої голови. Але перед цим всередину фольги занурте спіраль з дроту, а її кінець витягніть назовні - він потім буде з'єднувати голову і тулуб.

Повільно виліпити на кульці частини обличчя ляльки - носик, підборіддя, вилиці, очі, лоб, рот. У варіанті, де куля досить маленький, можна взяти олівець або ручку. В очниці потрібно вставити очі, попередньо придбані в спеціальному магазині.

Тулуб, ручки і ніжки для ляльки з полімерної глини виконуються точно таким же чином, як і голова. Не забувайте з кожного елемента залишати кінець дроту для скріплення частин тіла один з одним. До речі, частини тіла вироби можна створити і ганчірковими. Для цього лише необхідно вирізати частини з тканини і набити їх синтепоном або іншим матеріалом.

Перед початком роботи потрібно добре протерти стіл, пристосування і вимити руки. Це проводиться для того, щоб пил і невеликий сміття не зіпсували матеріал. Залежно від габаритів лялечки з полімерної глини відокремлюємо потрібну кількість пластики. Полімерний матеріал потрібно правильно розім'яти в руках, тоді він стане м'якше і податливі, і з нього вийдуть непотрібні повітряні бульбашки. Варто бути уважними, так як інші непомічені бульбашки під час випалу можуть потріскатися і зіпсувати вигляд іграшки.

Поступово потрібно починати покривати каркас глиною, правильно згладжуючи нерівності і шорсткість. Стики постарайтеся створити в прихованих місцях (наприклад, на згинах) і притирати один до одного. Товщина такого шару не повинна перевищувати 5 міліметрів.

Невеликі деталі, такі як риси обличчя або пальці на частинах тіла, виконуються за допомогою тонкої палички Невеликі деталі, такі як риси обличчя або пальці на частинах тіла, виконуються за допомогою тонкої палички. Необхідно тільки із загальної частини глини відщипнути маленький шматок, міцно притиснути його до виробу, щоб він приклеївся, і надати йому обрану форму.

Далі варто просушити ляльку в духовці при температурі близько ста градусів. Остудіть її. Потім за допомогою наждаку відшліфуйте готову ляльку. Розмалюйте фарбами з акрилу особа. До голови за допомогою клею причепіть волосся. Одягніть її. Лялечка зроблена!

Трохи натхнення, часу і сил - і ось те, що вам колись здавалося абсолютно нереальним, дивиться на вас чудовими, широко відкритими ляльковими очима!

Згодом ляльки з такого матеріалу можуть стати справжнім витвором мистецтва і шедевром, яким будуть милуватися не тільки ваші родичі, а й інші фанати вашого таланту.

Прикраси з полімерної глини

Ще недавно фігури, створені з полімерної глини, стали застосовувати не тільки для загальної естетики і у вигляді прикрас, які представляють собою кільця, браслети, кулони або щось інше. З'явилося повністю нова течія, його називають нейл-арт. Для тих, хто не стежить за модними тенденціями, варто пояснити, що таке мистецтво виражається в оздобленні нігтів різними матеріалами, це можуть бути стрази, намистинки, блискітки, фольга. До всього цього переліку додалася і спеціальна глина.

Робота з глиною чимось схожа на ліплення з пластиліну, особливо якщо займатися виготовленням статуеток або будь-яких нескладних виробів. Але, звичайно, авторські іграшки з глини коштують дорожче.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: