Статьи

Прикмети про весільну сукню: як не викликати на себе біду

  1. Вибір кольору - різні кольори і їх значення
  2. Прикмети, пов'язані з купівлею сукні нареченої - чи варто брати чуже
  3. Тонкощі вибору правильного фасону - довжина, декольте, фактура
  4. Як правильно міряти плаття - прикмети, забобони і традиції
  5. Весільна сукня після весілля - що можна робити, а що не можна

Хочете, щоб ваше заміжжя склалося вдало, а весільну сукню стало талісманом і оберегом сім'ї? У нашій статті ми зібрали всі народні прикмети, забобони і традиції, які пов'язані з вибором кольору і фасону, пошиттям, приміркою і покупкою сукні на весілля. Крім того, Ви дізнаєтеся чому наречений не повинен бачити наречену у сукні, що робити з нарядом після весілля і як захистити себе від пристріту і притягнути удачу і любов в сімейне життя.

Вибір кольору - різні кольори і їх значення

Традиційний, укорінений за багато десятиліть колір сукні - білий і це неспроста, так як він символізує невинність, чистоту і радість. Футболка білого кольору також позначає білий аркуш, з якого починається нове життя жінки в якості дружини і берегині свого власного вогнища.

Однак все більшу кількість наречених в наші дні вважають за краще йому інше забарвлення весільного вбрання, щоб виділитися серед інших.

Якщо ви також входите в їх число, перш ніж віддати перевагу сукні будь-якого іншого кольору, слід ознайомитися з їх значеннями:

  • Золотий колір є символом багатства, достатку й удачі в починаннях. Золоте весільну сукню здатне привернути у ваше сімейне життя стабільний фінансовий потік і успіхи в кар'єрі.
  • Сріблястий. Сукня сріблястого кольору вибирати небажано - вважається, що це призводить до минущості сімейного життя і подружня пара швидко розлучиться або буде жити без згоди і взаєморозуміння.
  • Рожевий колір символізує ніжність, любов і романтичні почуття. Таке вбрання може посприяти довгого і щасливого сімейного життя, проте за деякими версіями цей колір здатний принести новоствореної сім'ї фінансових проблемах.
  • Червоний. Вважається, що червоне весільну сукню захищає наречену від псування і впливу поганих людей. Крім того, червоний колір символізує мудрість і зрілість нареченої. Якщо Ви хочете вибрати цей колір, обов'язково прочитайте статтю, в якій ми розповідаємо, як вибрати червону сукню за фасоном і типом зовнішності, як правильно підібрати аксесуари.
  • Фіолетовий. Думки про фіолетовому кольорі весільної сукні також різняться - за однією інформацією він позначає раптове розлучення, а по інший - виникнення сильної, міцної любові і глибокої прихильності подружжя один до одного.
  • Чорний. Футболка чорного кольору не зізнається практично у всіх країнах Європи, так як цей колір вважається траурним і віщує вкрай нещасливе сімейне життя, багато сліз і можливе вдівство. Також воно символізує каяття у скоєному, що спричинить за собою підірване душевну рівновагу нареченої незабаром після укладення шлюбу.
  • Синій. Синє весільну сукню може привести до того, що один з подружжя буде абсолютно байдужий до бажань і думку другого.
  • Блакитний. А ось світлий, ніжний блакитний колір символізує чистоту і щирість у відносинах. Шлюб обіцяє бути щасливим і надзвичайно міцним, тому як подружжя не матимуть таємниць один від одного і будуть максимально відкритими і чесними.
  • Зелений колір є символом скромності, тому таке весільне плаття швидше за все призведе до скромної, але щасливого сімейного життя, без надлишку фінансових благ.
  • Помаранчевий колір крім свого життєрадісного вигляду символізує повагу серед суспільства. Весільна сукня даного кольору обіцяє повагу оточуючих до сім'ї, друзі і родичі будуть прислухатися до думки подружжя практично з будь-якого приводу.
  • Коричневий як і чорний не обіцяє нічого хорошого в сімейному житті - він здатний викликати раптове розлучення, який потягне за собою тривалу паювання спільно нажитого майна.
  • Бежевий. Наряд бежевого або кремового кольору, незважаючи на свій ніжний зовнішній вигляд здатне спричинити за собою подружні зради і часті сварки.

Прикмети, пов'язані з купівлею сукні нареченої - чи варто брати чуже

Вибір кольору сукні безумовно дуже важливий, проте велике значення має також і правильна покупка вбрання Вибір кольору сукні безумовно дуже важливий, проте велике значення має також і правильна покупка вбрання.

Весільне вбрання неодмінно повинен бути новим, а не купленим з рук або взятим напрокат, економія на такому важливому елементі вашого весілля може накликати життя в сильних боргах.

Крім того, узяте напрокат чуже плаття здатне передати вам заряд негативної енергетики від попередніх наречених, так як немає можливості дізнатися про ситуацію долю кожної з них.

Якщо все ж у вас немає іншого варіанту - очистіть його за допомогою церковної свічки і водохресної води, це вбереже від можливих псування, які можуть на ньому бути.

Не слід виходити заміж в сукні від першого, невдалого шлюбу - є ризик повторення нещасливого досвіду.

Шити плаття можна і своїми руками - таке вбрання несе в собі потужний заряд позитивної енергетики та гарантовано виключає більшість ризиків, пов'язаних з ним. Те ж саме, відноситься до вбрання, який Вам пошила рідна старша сестра або краща подруга.

При підборі аксесуарів до плаття, слід прагнути купувати туфлі в п'ятницю, а фату у вівторок. Сам наряд слід купувати в середу.

Приділіть особливу увагу і підбору весільного взуття - не слід надягати босоніжки, це повинні бути виключно туфлі із закритими шкарпетками і п'ятами, так як відкрита взуття символізує сімейне життя в бідності й убогості.

Якщо ви купуєте плаття за готівку, здачу слід зберегти і не витрачати як мінімум протягом трьох наступних місяців.

Тонкощі вибору правильного фасону - довжина, декольте, фактура

Правильний фасон вінчального вбрання також здатний вплинути на успішну сімейне життя:

  • Футболка обов'язково має бути цілісним, неприпустимий наряд типу спідниця-корсет, так як це веде до поділу подружжя.
  • На ньому не повинно бути занадто багато різних переплетень і вузлів - це спричинить до заплутаних відносин між чоловіком і дружиною.
  • Плаття не має бути вище колін - чим довше наряд, тим довше буде сімейне життя.
  • Слід уникати занадто глибокого декольте і надмірно відкритої спини - це символізує легковажність і несерйозність, що може привести до подружніх зрад.

Як правильно міряти плаття - прикмети, забобони і традиції

До важливих нюансів, які допоможуть вийти заміж вдало і залучити удачу в сімейне життя відноситься і правильна примірка сукні.

Запам'ятавши кілька нескладних правил, ви зможете уникнути несподіваних, неприємних сюрпризів:

  1. Під час примірки не можна одягати його через ноги - виключно через голову, лише потім просмикуючи руки в рукава.
  2. Приміряти весільну сукню потрібно в білизні білого кольору. Таке ж білизну потрібно носити і в день весілля.
  3. Під плаття слід одягнути будь-який елемент одягу, який має велику кількість вузлів - це захищає від лихого ока протягом усього часу від початку підготовки до закінчення весілля.
  4. Під час примірки не можна брати в помічниці незаміжню дівчину з таким же ім'ям як у нареченої, щоб вона не вкрала її долю.
  5. В день весілля в помічниці бажано брати заміжню жінку, яка прожила в щасливому шлюбі більше семи років.
  6. Якщо під час примірки від весільної сукні відірвалася гудзик, пришити її за допомогою двох стежок - це посприяє довгого життя удвох з нареченим.
  7. Ні до, ні після весільної церемонії не можна давати міряти кому-небудь як плаття, так і всі супутні аксесуари - це посприяє частих сварок між подружжям.
  8. Не можна міряти весільну сукню просто так, якщо Ви не збираєтеся одружитися. Вважається, що цим Ви можете відлякати майбутнього нареченого.
  9. До весілля наречений ні в якому разі не повинен бачити весільне плаття нареченої - це може накликати швидке розставання, неприємні казуси під час весілля, часті сварки і подружні зради. Взагалі, показувати наряд, потрібно тільки найближчим людям. Чим менше людей побачать Вас в ньому до весілля, тим краще.
  10. Слідкуйте уважно за тим, щоб плаття не порвалося під час примірки. Порвати весільну сукню ця погана прикмета, яка передрікає злий свекруха, яка не дуже сильно полюбить невістку.
  11. Наряд ні в якому разі не можна гладити самій нареченій або її матері і щоб уникнути несподіваних, неприємних наслідків краще його не гладити зовсім. Той же заборона стосується і підшивки - рекомендується віддати річ в ательє, або доручити це який-небудь далекої родички.

Якщо хочете поміряти плаття - не беріть з собою гострих і колючих аксесуарів про які можна поранитися, так як кров на весільному вбранні - вельми погана прикмета.

Весільна сукня після весілля - що можна робити, а що не можна

Одягати свій вінчальний наряд після весілля прикмет не забороняють, але не слід його продавати, позичати або давати напрокат за гроші Одягати свій вінчальний наряд після весілля прикмет не забороняють, але не слід його продавати, позичати або давати напрокат за гроші. Також не слід давати міряти наряд навіть найближчим подругам і родичок - це здатна породжувати конфлікти між молодятами.

Ці заборони стосуються не тільки самого сукні, а й усіх додаткових аксесуарів до нього - рекомендується скласти в коробку і заховати в шафу наряд з усіма елементами включаючи фату, взуття, букет, білизна, шпильки і шпильки.

Однак є й інша думка: деякі експерти рекомендують порізати його на безліч шматочків і використовувати в інтер'єрі - вважається, що так позитивна енергетика буде присутній у вашій родині постійно.

Щодо передачі сукні наступним поколінням думки теж розходяться - в будь-якому випадку краще це робити тільки в тому випадку, якщо ваше сімейне життя було дуже вдалою, щоб невдачі не передалися від матері до дочки, або внучці.

Ні в якому разі не викидайте його і тим більше не спалюйте - це може як вкрай негативно позначитися на вашому подружньому житті, так і сильно підірвати фізичне здоров'я і душевну рівновагу. Крім тог, не можна викинути фату. А от всі інші предмети весільного гардероба викинути можна.

Однак це можна зробити з сукнею, яке залишилося після вже розпаду шлюбу - спаліть його або знищіть іншим способом - так ви повністю позбавите себе від негативної енергетики, поганих спогадів і відкриє шлях назустріч новому життю.

Продати даний наряд не бажано, так як є ризик того, що воно принесе таку ж нещасливу долю нової власниці. Якщо Вас все-таки цікавить продаж сукні, радимо прочитати нашу статтю - куди здати весільну сукню .

Якщо ви вступаєте в шлюб вдруге, слід вибирати плаття не білого кольору, так як вважається, що жінка вже втратила невинність і чистоту, а також рекомендується замінити фату іншим аксесуарам - діадемою, капелюшком або вуаллю.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: