Статьи

Благодарненскіе голуби

  1. Кілька слів про породу
  2. Як з'явився благодарненец
  3. Зовнішні дані голубів
  4. Знайомтеся - бійні голуби

Зміст статті

У цих птахів не тільки не звичайна зовнішність, їх стиль польоту важко сплутати з польотом інших голубів. У птахів красиве оперення, горда постава, а «чубчик на дзьобі» цілком можна вважати їх візитною карткою. З появою пташенят вони начебто стають ще більш дисциплінованими і серйозними, так як приділяють малюкам дуже багато часу і сил.

Ви напевно здогадалися, що перед вами благодарненскіе голуби. Якщо ви сумніваєтеся у виборі породи, давайте познайомимося з цими унікальними представниками пернатих ближче.

Кілька слів про породу

Голуби - птахи дуже розумні і кмітливі Голуби - птахи дуже розумні і кмітливі. Від інших порід, що зустрічаються на Північному Кавказі цих голубів легко відрізнити за унікальною забарвленням пір'я, але не тільки.

Батьківський інстинкт виражений у них настільки чітко, що навіть людині у них можна було б повчитися посидючості і старанності.

Сьогодні вирощують два типи голубів: благодарненскіе бійні і благодарненскіе декоративні.

Як з'явився благодарненец

Родина птахів - Ставропольський край, тут вони з'явилися в середині минулого століття, перші особи були червоними, червоно-рябими і жовтими Родина птахів - Ставропольський край, тут вони з'явилися в середині минулого століття, перші особи були червоними, червоно-рябими і жовтими. Тільки лише через кілька десятиліть у пташок з'явився «чубчик», а ще пізніше голубки змінилися кардинально, їх декоративні риси стали домінувати.

Своєю назвою вдячний голуб зобов'язаний Благодарненскому району Ставропілля, саме тут проживали голубівники, що займаються не легкою кропіткою роботою. Спочатку акцент робився на їх льотних характеристиках, бій голубок змушував захоплюватися і дивуватися знову і знову. Для тих, хто не знає, скажімо, що поняття «бій» у голубівників не має нічого спільного з суперництвом або боєм. Так називається політ, що супроводжується перевертанням тіла птиці в повітрі.

І тільки пізніше почалася робота над естетикою пернатих, результат якої ми сьогодні бачимо.

Зовнішні дані голубів

У голубів міцну статуру, міцні і жорсткі пір'я, шия частіше біла, пір'я під шиєю і на грудях коричневі або темно-жовті У голубів міцну статуру, міцні і жорсткі пір'я, шия частіше біла, пір'я під шиєю і на грудях коричневі або темно-жовті. Голуби бувають і іншого забарвлення, але жовті і темно-коричневі - найпопулярніші. Здається, що невидимий художник тонким пензликом прикрасив їх крила, настільки красиво виглядає на них різнобарвне пір'я.

Головка середня, красиві очі, дивлячись їм в очі створюється враження, що погляд у голуба осмислений, птах не тільки все бачить, але і розуміє. Ноги середні, ніжно-рожеві, голова не велика, дзьоб білий, не довгий, але і не короткий. У голуба довгі крила і середній по величині хвіст.

За зовнішніми ознаками можна виділити дві групи птахів:

  • носочубие голуби (дзьоб і восковица прикрашені пір'ям, прикраса схоже на квітку білої троянди);
  • двухчубие голуби (пір'ям прикрашені ніс і потилицю).

Справжньою окрасою зграї буде чорний голуб, його блискуче оперення, яке покриває тіло і ноги буде виглядати досить ефектно на тлі пернатих, що мають темно-жовту, цегляну, червону і інше забарвлення.

Знайомтеся - бійні голуби

Зовні вони дуже схожі на інших благодрненцев, хіба що їх розміри трохи більше, вони мають більш міцне тіло і довгий хвіст.

Потрібно сказати, що це не найпоширеніша порода, можливо тому, що з'явилася вона порівняно не так давно. Але і рідкісної її назвати не можна, у багатьох голубниках Росії можна зустріти її представників.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: