Статьи

Голуби павичі: фото, особливості породи

  1. опис
  2. Особливості

.

Голуби павичі відносяться до найдавніших порід птахів. Настільки своєрідне назва голуби отримали завдяки своєму цікавому, залучає увагу, зовнішнім виглядом.

Настільки своєрідне назва голуби отримали завдяки своєму цікавому, залучає увагу, зовнішнім виглядом

Голуб павич володіє дуже ефектною зовнішністю

Порода наділена низкою ознак, що залучають досвідчених заводчиків і фермерів - новачків. Голуби є виключно декоративним видом птахів. Незважаючи на це, інтерес до особин не згасає протягом тривалого часу. Тому історія розведення голубів така давня. І їх продовжують розводити донині на території всіх країн, незалежно від кліматичних особливостей регіону.

опис

Зовнішній вигляд павича голуб характеризується наявністю яскравого зовнішнього ознаки: хвоста, схожого на аналогічну частину тіла у павича. Рухи птиці наповнені витонченістю і грацією. Їм властиве бажання покрасуватися, тоді вони вигинають свої груди і розправляють хвіст, дозволяючи глядачеві насолодитися їх зовнішнім виглядом.

Розведення породи здійснюється як декоративне тварина. Голуби не відрізняються умінням літати. Тому єдине практичне застосування крил у них пов'язано з перельотом на невеликі дистанції. Фермери, які спеціалізуються на розведенні голубів павичів направляють свої сили на навчання їх польоту колами.

Їх походження досі точно невідомо, але первинні нагадування про ці птахам існує в стародавній Індії.

Їх походження досі точно невідомо, але первинні нагадування про ці птахам існує в стародавній Індії

Найімовірніше, павичі порода голубів виникла в Індії

На територію Росії павичі потрапили в сорокових роках, а в землях Європи вони з'явилися в дев'ятнадцятому столітті. Опис зовнішнього вигляду зводиться до декількох ознаках:

  • Опукла широка грудка.
  • Маленький дзьоб, який приймає бежеві, сині і червоні відтінки.
  • Тіло середніх розмірів округлої форми.
  • Колір століття аналогічний кольором дзьоба.
  • На спині є ямка.
  • На початку пір'я хвоста є пір'яна подушка.
  • Є чубчик на потилиці.

Самець в стані спокою варто щільно на всій стопі, але в присутності самки негайно виявляє зацікавленість, яка зовні проявляється в стійці на кінчиках пальців і розгойдування.

Якщо у представників виду немає міток на пір'ї голови і очі темних кольорів, порода чиста.

Крім цього чистопорідний голуб на хвості має пір'яний пушок, що розташовується мереживом, близько трьох сантиметрів. Число пір'їнок на хвості становить тридцять, які стоять перпендикулярно від статі. Лапи стоять широко і невеликих розмірів. Колір пір'я варіюється між білим, чорним, змішаним, синім і жовтим.

Колір пір'я варіюється між білим, чорним, змішаним, синім і жовтим

Побачивши самку, самець голуба павича відразу починає надавати їй знаки уваги

Особливості

Білий голуб ледачий і не любить обтяжувати себе тривалими польотами. Якщо є непереборна необхідність здійснити переміщення, павич вдасться до використання своїх крил за прямим призначенням.

Інтерес до цієї породу полягає в їх зовнішніх даних. Невідповідність зовнішності з основними показниками, що відрізняють породу, знижує їх затребуваність. Розведення породи білих павичів вимагає вміння у власників відрізнити їх від інших порід і володіти знаннями їх разведениями.

У період розмноження необхідно вкорочувати пір'я на хвості на кілька сантиметрів. Так як в своєму природному стані хвіст перешкоджає розмноженню. Для відомості протилежних осіб породи, слід ретельно перевіряти їх охайність. При схрещуванні різних породи може з'явиться небажане потомство. З огляду на факт, що тільки знає заводчик зможе виявити чистопорідну особина.

Білий павич не є вибагливої ​​в догляді і харчуванні породі. Серед представників породи найбільший інтерес викликається до меншого голубу. Так як його розміри більше характерні чистопородності.

Досвідчені заводчики, набуваючи особин породи голуб павич, звертаються до родоводу птиці. Щоб визначити чистоту походження.

Ці стародавні голуби, наділені гарним зовнішнім виглядом. За сумісництвом не вимагаючи особливого догляду, являють собою інтерес серед заводчиків пернатих.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: