Статьи

Як вибрати шубу з кролика: види шуб, поради по догляду

  1. Кролячий хутро: недоліки
  2. Переваги шуб з кролика
  3. Який буває кролик: види шубок
  4. Як вибрати якісний виріб: вчимося розпізнавати халтуру
  5. Правильно доглядаємо за шубою з кролика: корисні поради

Кролячий хутро - один з найбільш продаваних і популярних завдяки своїй низькій вартості

Кролячий хутро - один з найбільш продаваних і популярних завдяки своїй низькій вартості. Придбання шубки з кролика - вихід для тих дівчат, яким не терпиться купити шубку при сильно обмеженому бюджеті.

Кролячий хутро: недоліки

Як будь-який демократичний варіант, шуба з кролика має ряд недоліків, про які бажано знати до ухвалення рішення про покупку.

  • У найлютіші морози кролячий хутро не зігріє так, як вироби з більш дорогого хутра, тому мешканкам північних міст краще вибрати якийсь інший варіант.
  • Недовгий термін служби теж відноситься до основних мінусів хутра кролика. В середньому 2-3 сезони - і шубу доведеться міняти.
  • Носити кролячу шубу доведеться гранично акуратно, по можливості уникати поїздок в громадському транспорті - хутро кролика не відрізняється зносостійкістю.
  • Шуба в підлогу - варіант для більш міцних хутра, до яких кролячий, на жаль, не відноситься. Тому якщо ви розраховували придбати саме таку модель - придивіться до інших бурдюки.

Переваги шуб з кролика

Але кролик все-таки не такий поганий, як ви вже могли подумати. І плюси в придбанні такої шуби теж є.

  • Найголовніша перевага виробів з кролячого хутра - більш ніж демократична ціна. Навіть у престижних хутряних салонах можна купити стильну річ всього за 15-20 тисяч рублів.
  • Дівчатам з багатою фантазією така шубка теж припаде до смаку. Завдяки тому, що ворс у кролика м'який, а шкурка тонка, виріб можна легко прикрасити поясом, ременем або якимось аксесуаром, що буває неможливо здійснити з більш міцними хутром.
  • За зовнішнім виглядом шуба з кролика не поступається набагато більш дорогим хутряним виробам. Різноманітний дизайн, широкий асортимент кольорів і моделей - ніякий інший хутро такою свободою вибору похвалитися не може.

Який буває кролик: види шубок

Який буває кролик: види шубок

  • Кролик «Рекс» - безумовний переможець серед кроликів. Його навіть порівнюють з шиншил - не тільки через схожість забарвлень, але і тому, що хутро кролика «Рекс» не поступається шиншил ні за красою, ні по практичності. Шубки з такого кролика виглядають розкішно, носяться довше будь-якого іншого кролячого хутра і навіть мають водовідштовхувальні властивості.
    Не дивуйтеся, якщо за запитом «як вибрати шубу з бобрика» ви теж зустрінетеся з кроликом «Рекс» - так його іноді називають через схожість зі звичайним річковим бобром , Яка полягає в щільності хутра і його відтінку. Але все-таки плутати хутра цих звірів не варто - характеристики у них зовсім різні.
  • Білий кролик - володар самого теплого хутра серед всіх своїх побратимів. Причиною тому - щільна структура підшерстя білого хутра. А асоціація білого кольору з розкішшю робить шубки такого відтінку ще більш привабливими в очах модниць.
  • Стрижений кролик - найстильніший в цьому списку. Ворс у нього залишається рівномірним і не линяє при носінні, а варіантів моделей шуб і забарвлень стриженого кролика стільки, що не перелічити. На несучість вироби стрижка і фарбування ніяк не впливає - при правильному догляді шуба прослужить 2-3 сезони.

Як вибрати якісний виріб: вчимося розпізнавати халтуру

Шуба з кролика - саме те, що вам потрібно? Але, вибираючи виріб з кролячого хутра, потрібно заздалегідь знати кілька тонкощів, щоб не купити неякісну річ. Ось вони:

  • Визначаємо якість хутра. Проведіть долонею по хутрі в напрямку, протилежному зростанню ворсу. Хутро виглядає неоднорідним, повільно відновлює колишню форму, з нього випадають ворсинки? Такий шубі потрібно сказати «ні» відразу.
  • Уточнюємо, новий чи хутро. Зробити це дуже просто - потрібно всього лише подивитися на зворотну сторону шкурки. Вона повинна бути білою і м'якою. Жовтий колір вказує на те, що хутро старий, що істотно скоротить термін служби виробу.
  • Перевіряємо якість пошиття. Неакуратні шви, що стирчать нитки, проміжки, лисини - все це говорить про те, що шуба виготовлена ​​абияк.

Правильно доглядаємо за шубою з кролика: корисні поради

Правильно доглядаємо за шубою з кролика: корисні поради

  • Щоб шуба блищала, як нова, зрідка протирайте хутро губкою, злегка змоченою в оцті. Також для подібних цілей можна використовувати невелику кількість гліцерину. При цьому зворотний бік шубки протирати не рекомендується.
  • Виріб пом'ялося? Трохи змочіть його і розчешіть у напрямку росту ворсинок.
  • Бажаєте зберегти білий колір шуби? Зберігайте її в полотняному чохлі синього кольору.
  • Від комах врятують спеціальні аерозолі - кролячий хутро в цьому плані не вибагливий. Трояндова мило, шкірка апельсинів або листя герані, якщо вкласти їх в кишені шуби, теж можуть відлякати нежданих гостей. А ось духами і лаками виріб краще не бризкати.
  • У шафу, де зберігається шуба, рекомендуємо поставити невелику ємність з водою - кролячий хутро не любить надмірної сухості.

Дотримуючись цих нескладних правил, ви продовжите термін служби вашої шубі і збережіть її бездоганний вигляд.

Можливо, Вам буде цікаво

Хутро виглядає неоднорідним, повільно відновлює колишню форму, з нього випадають ворсинки?
Виріб пом'ялося?
Бажаєте зберегти білий колір шуби?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: