Статьи

Як правильно вмиватися

  1. Вимийте руки перед тим, як очищати обличчя
  2. Правильно знімайте макіяж перед умиванням
  3. Забудьте про вмивання милом
  4. Вибирайте засіб для вмивання по типу шкіри
  5. Вибирайте правильну температуру води для вмивання
  6. Не поспішайте
  7. Ретельно змивайте очищуючий засіб
  8. Вмивайтеся двічі в день
  9. Спонж, губки, щітки для вмивання
  10. Не захоплюйтеся щоденним відлущуванням
  11. Промокайте, а не тріть
  12. Не забувайте про тонізації після вмивання
  13. Підведемо підсумок

Грамотне очищення шкіри обличчя - основа основ будь-якого догляду

Грамотне очищення шкіри обличчя - основа основ будь-якого догляду. Без чистого особи немислима здорова шкіра. Багато шкірні проблеми (акне, сухість, зневоднення) починаються з неправильного очищення.

У цьому пості ми розповімо, як правильно очищати шкіру обличчя, і яких помилок уникати, щоб вона була чистою, свіжою і здоровою.

Вимийте руки перед тим, як очищати обличчя

Вимийте руки перед тим, як очищати обличчя

Спочатку миємо руки, потім починаємо все б'юті-ритуали. Не можна очистити обличчя брудними руками. Ви тільки додасте мікробів і розмажете її на поверхню. Здавалося б - очевидно? А практика показує, що цей крок часто забувається.

Правильно знімайте макіяж перед умиванням

Ми не будемо втомлюватися повторювати, що демакияж і умивання - 2 окремих самостійних кроку очищення, і об'єднувати їх не можна.

Повноцінно очистити шкіру від макіяжу (тим більше багатошарового і водостійкого), і одночасно бруду і жиру, і все це за допомогою одного засобу - неможливо. Пінки і гелі для вмивання не призначені для розчинення макіяжу, у них інше завдання.

Коли ми наносимо гель або пінку для вмивання на макіяж, ми просто розмазує залишки мейк, бруд і жир по обличчю і забиваємо все це в пори. У підсумку отримуємо місцями частково очищену шкіру, яку зверху замазуємо кремом. А потім дивуємося акне і зеленому кольору особи.

Тому спочатку обов'язково знімаємо макіяж спеціальним засобом, розрахованим на розчинення косметики. Міццелярной водою , Молочком, гідрофільним маслом, вершками, кремом, масляної плиткою. І тільки після цього переходимо до вмивання.

Забудьте про вмивання милом

Забудьте про вмивання милом

комфортний рН здорової шкіри від 4,7 до 5,7. Звичайний твердий шматок мила має сильно лужної pH від 9 до 11. Уявіть, як сильно це відрізняється від норми і наскільки далеко від комфортної для шкіри кислотного середовища. І навіть якщо мило натуральне і містить «вагон і маленький візок» пом'якшуючих компонентів, луг залишається лугом.

Лужне умивання подразнює шкіру, посилює ріст бактерій і призводить до сухості, зневоднення і нескінченним акне. Якщо шкіра тіла ще стерпить шматок мила, то особа - ніяк немає.

Замість мила вибирайте м'які бессульфатние гелі та пінки для вмивання з рН 5-6. На етикетці в складі не повинно бути компонентів зі словом сульфат (sulphate). Замість них шукайте м'які пави, наприклад: кокамідопропілбетаїн (cocamidopropyl betaine), кокоат натрію (sodium cocoate), кокоамфоацетат натрію (sodium cocoamphoacetate), лаурил глюкозид (lauryl glucoside).

Вибирайте засіб для вмивання по типу шкіри

Вибирайте засіб для вмивання по типу шкіри

Якщо шкіра жирна, оптимальний варіант - гелі. Вони очищають ретельно і глибоко. А ще містять додаткові себорегулирующее, матирующие, дезінфікуючі компоненти.

При сухій і чутливій шкірі кращий вибір - пінки і муси. Вони працюють м'яко і містять додаткові пом'якшуючі інгредієнти. Крім того, при чутливій шкірі вибирайте засоби без ароматів і з максимально простим складом.

В ідеалі рН кошти для вмивання сухої шкіри обличчя буде трохи більше зміщений до лужного середовища (5-6), а рН кошти для жирної шкіри - трохи більше кислотний (4-5). Щоб вирівняти рН баланс шкіри і привести до здорової нормі (близько 5).

Вибирайте правильну температуру води для вмивання

Температурні крайності порушують епідермальний бар'єр і рН шкіри , Провокують зневоднення, пошкоджують капіляри, провокують купероз і погіршують запалення (особливо при акне).

Поширена думка - гаряча вода відкриває пори, а холодна закриває - не більше, ніж міф. У пір немає м'язів, які могли б відкривати і закривати їх. Крім того, умивання гарячою водою руйнує ліпідний бар'єр (буквально «вимиває» його). Це призводить до зневоднення, сухості і одночасно посиленого вироблення шкірного сала.

Оптимальний варіант - вода для вмивання кімнатної температури.

Не поспішайте

Приділяйте достатньо часу вмивання.

  • Спіньте засіб для чищення в руках. Якщо це упаковка з помпою - вистачить 1-2 натискань, якщо це гель в тюбику - половини чайної ложки.
  • Нанесіть на обличчя круговими рухами.
  • Акуратно помасажуйте протягом 30-60 секунд. Приділіть особливу увагу Т-зоні (лоб, ніс, підборіддя), лінії росту волосся і зоні під підборіддям і вилицями.

Ретельно змивайте очищуючий засіб

Обов'язково змийте засіб для вмивання великою кількістю води. На обличчі не повинно залишатися слідів ПАВов. Залишки засобу для чищення на шкірі руйнують захисний бар'єр і призводять до сухості, забитим порам, запалень і подразнення.

Вмивайтеся двічі в день

Скільки разів на день потрібно вмиватися? Як правильно вмиватися вранці і ввечері?

Часто ми думаємо, що вранці досить сполоснути обличчя водою, а ось увечері треба вмитися з очищує засобом. Це не так. Клітини не «лягають спати» на ніч. Вони так само продовжують відмирати і отшелушиваться, як і днем ​​(тільки уявіть - це 30,000 клітин в хвилину). І так само, як і днем ​​змішуються з шкірним салом і потім. А ще - нічними кремами і сироватками.

Грамотне м'яке очищення із засобом для вмивання 2 рази в день (вранці і ввечері) - оптимальний варіант для здоров'я шкіри.

Чим частіше ви вмиваєтеся (з очисними засобами або просто водою), тим більше ушкоджуєте епідермальний бар'єр і кислотну мантію шкіри . Це веде до сухості і зневоднення. Шкіра у відповідь виробляє більше жиру і виходить замкнуте коло. Тому не потрібно дуже старатися, дотримуйтеся «золотої середини».

При цьому, якщо ви сильно спітніли, наприклад, під час інтенсивного тренування, тоді, звичайно, шкіра потребує додаткового очищення. Оптимальний варіант в цьому випадку - мицеллярная вода і тонік . «Міцеллярка» делікатно прибере піт і жир, а тонік очистить шкіру від слідів ПАВов і збалансує рН шкіри.

Спонж, губки, щітки для вмивання

Спонж, губки, щітки для вмивання

Спонж, губки і щітки для вмивання добре підійдуть для очищення жирної шкіри з гіперкератозом (посиленим зроговінням верхнього шару). Головне, не використовуйте їх при акне - ви тільки рознесе запалення по обличчю.

Як користуватися спонжами для вмивання? Принцип дії простий - нанесіть очищуючий засіб на спонж, вспеньте і акуратно помасажуйте обличчя протягом 30-60 секунд. Не старайтеся і не «драйте» шкіру.

Якщо ви використовуєте спонж або губки для вмивання обов'язково «періть» їх після кожного застосування і ретельно висушуйте. Або беріть нову кожен день.

Чим частіше ви міняєте спонж і губки - тим краще (краще всього - раз в тиждень). На них швидко накопичуються частинки відмерлих клітин, бруду і залишки очищувальних засобів. А мокрі спонж - просто «рай» для розмноження бактерій. Все це прямий шлях до запалень, а не до чистого особі.

М'які целюлозні губки для вмивання діють набагато делікатніше жорстких спонжів з люфи. Люфа і щітки категорично не підходять для чутливої ​​шкіри.

Не захоплюйтеся щоденним відлущуванням

Занадто часте відлущування веде до руйнування епідермального бар'єру і втрати шкірою базових захисних властивостей.

Навіть якщо ви користуєтеся самими м'якими отшелушивающими засобами, робити це кожен день - перебір.

Оптимальний варіант в залежності від типу шкіри і отшелушивающего кошти - від 2 разів на тиждень до 2 разів на місяць.

Промокайте, а не тріть

Промокайте, а не тріть

Після вмивання акуратно промокніть шкіру рушником. Не тріть. Промаківанія прибирає вологу, але при цьому не пошкоджує і не розтягує шкіру обличчя.

І, звичайно, для особи має бути окремий рушник, яке потрібно частіше міняти (1-2 рази на тиждень). Якщо не хочеться морочитися з пранням ☺ спробуйте паперові одноразові рушники.

Не забувайте про тонізації після вмивання

Головна місія тоніків полягає в тому, що вони вирівнюють рН шкіри після контакту з водою.
Порушений рН призводить до втрати шкірою базових захисних властивостей. Вона стає «відкрита» мікробам, інфекцій, забруднень, пилу, алергенів. Тому саме порушений рН часто є причиною багатьох проблем - від акне до зморшок.

Так, тоніки додатково очищають шкіру, видаляють залишки очищувальних засобів, коригують зайву жирність, можуть зволожувати, заспокоювати, дезінфікувати. Але головне їхнє завдання - збалансувати рН і зберегти захисний бар'єр шкіри . Це гіперважний етап догляду і його ніяк не можна пропускати.

Підведемо підсумок

Отже, щоб грамотно очистити шкіру і зберегти її свіжою і здоровою дотримуйтесь декількох простих ритуалів.

  • Мийте руки перед умиванням.
  • Знімайте косметику спеціальним засобом перед умиванням.
  • Користуйтеся м'якими гелями і пінками за типом шкіри замість мила.
  • Вмивайтеся теплою водою, не поспішайте і ретельно змивайте очищуючий засіб.
  • Вмивайтеся 2 рази в день.
  • Частіше міняйте спонж, губки для вмивання та рушники для обличчя.
  • Не користуйтеся отшелушивающими засобами кожен день.
  • Промокайте особа після вмивання замість того, щоб терти.
  • Не забувайте про тонізації.

І два коротких відео на десерт.

Більше про очищення шкіри читайте:

А як вмиваєтеся ви? Діліться в коментарях.

Прокачивайте косметичну грамотність, залишайтеся з нами і будьте красивими.

До нових зустрічей в ефірі LaraBarBlog. ♫

Здавалося б - очевидно?
Як правильно вмиватися вранці і ввечері?
Як користуватися спонжами для вмивання?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: