Статьи

Чорно-біла ванна: на шкоду чи на користь

Чорно-біла ванна: на шкоду чи на користь

У кого-то інтер'єр, витриманий в чорно-білій гамі, викликає жах, а у кого-то захоплення, і, мабуть, немає людини, якого він залишив би байдужим.

Ми помічаємо, що інтерес до поєднання у ванній кімнаті цих двох кольорів зростає, спостерігаючи за тим, як росте попит на   меблі для ванної кімнати «Ніка»   , Представлену саме в чорному дизайні
Ми помічаємо, що інтерес до поєднання у ванній кімнаті цих двох кольорів зростає, спостерігаючи за тим, як росте попит на меблі для ванної кімнати «Ніка» , Представлену саме в чорному дизайні.

Навскидку може здатися, що така потреба продиктована депресивним настроєм і похмурим сприйняттям навколишньої дійсності, однак психологи пояснюють це явище більш позитивно.

Звернення до чорно-білому інтер'єру може усвідомлюватися як данина моді чи бажання створити з його допомогою ванну кімнату, яка гарантовано буде відрізнятися від інших. Однак насправді потреба в ньому диктується підсвідомістю, хоча про це може і не здогадуватися людина, всерйоз придивляються, наприклад, до чорного кольору ванні.

Справа в тому, що нервова система набагато швидше відновлюється завдяки контрастів, а чорно-біле поєднання і взагалі підсилює цей процес багаторазово.
Так що, якщо «душа просить» такого радикального рішення, варто до неї прислухатися, оскільки вона підказує дієвий метод порятунку від інформаційних потоків і стресів.

Дизайнери справедливо вважають створення чорно-білих інтер'єрних рішень найскладнішим завданням - один лише невірний крок перетворить аристократичну за своєю ідеєю задумку в парад дурновкусия і кітчу. У той же час, за допомогою поєднання чорного і білого можна обіграти практично будь-який стиль - класику, скандинавський, хай-тек, а найпростіше він дозволяє домогтися ефекту «ретро». Для цього потрібен мінімум зусиль - у вигляді картатій розкладки плитки.

Ми попросили наших дизайнерів дати кілька рекомендацій тим, хто планує обзавестися чорно-білої ванною.

• Не варто відмовляти собі в цьому задоволенні лише через те що приміщенню явно не вистачає парочки-другий квадратних метрів. Чорний колір дійсно має здатність до поглинання простору, але в даному випадку її цілком успішно нівелює білий. Граючи з цими двома кольорами, ви можете запросто «підняти» стелю, поділивши стіни на секції і позначивши межі вертикальними смугами чорної плитки, простягнувши їх від підлоги до самого верху.
• Варіюванням чорного і білого легко вирішується питання зонування ванної кімнати. Без зведення легких перегородок в цьому випадку можна і обійтися, але функціональність кожної із зон доцільно підкреслити за допомогою світла.
• Багато виробників облицювальної плитки пропонують готові рішення. Однак приміряючи їх до себе, варто подбати про те, щоб простір не було надмірно дробовим. Така ванна кімната буде втомлювати не тільки зір, але і на психіку впливати негативно.
• Підбирайте аксесуари настільки ж прискіпливо, як і все інше. Випадкових предметів в такому інтер'єрі бути не повинно, і кожен повинен вписуватися в нього органічно.
• Будь-яке кольорове пляма в оточенні чорного і білого стає дуже помітним. Безпрограшний варіант - відтінки фіолетового і срібло, а ось з помаранчевим і теракотовим ванна кімната буде виглядати грубо.

Слід мати на увазі, що чорний колір вимагає до себе підвищеної уваги - на ньому особливо помітні розводи, смітинки і крапельки води. Так що подумайте, чи є у вас бажання і час приділяти більше уваги збиранню.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: