Статьи

Купити ноутбук, продати ноутбук

  1. Порада перша. По одягу зустрічають
  2. Порада друга. Вибір торгового майданчика
  3. Порада третя. Підготуйте платіжну систему
  4. Порада четверта. Перевірка жорсткого диска
  5. Порада п'ята. Логістика

Кожен власник портативного комп'ютера щасливий двічі: перший раз - коли він придбав бажаний ноутбук, другий - коли його продав. Перша частина цього марлезонського балету події добре освітлена в інтернеті. Рекомендаціями по вибору ноутбуків рясніють сотні сторінок найпопулярніших сайтів і форумів.

Складніше з тим, як правильно підготувати до продажу мобільну платформу, яка вірою і правдою не один рік прослужила своєму господареві? Для того, щоб усунути цю прогалину, звернемося до досвіду торгових майданчиків, які професійно займаються просуванням вживаних комп'ютерних комплектуючих.

Порада перша. По одягу зустрічають

Цілком очевидно, що в процесі експлуатації корпус будь-якого пристрою (і ноутбук тут зовсім не виняток) схильний до дії агресивного середовища проживання. Іноді сам власник декорує ноутбук накладними елементами на свій смак.

Найважливіше в підготовці до продажу - зняти потьмяніли «аксельбанти» минулого життя, надавши пристрою якщо не первозданний вигляд, то, по крайней мере, імідж акуратно експлуатованої речі. Для цього цілком підходять рекомендації нашої публікації « Увага, знімаємо! ». Вона присвячена технології видалення небажаних стікерів з поверхні ноутбука.

Вона присвячена технології видалення небажаних стікерів з поверхні ноутбука

Важливо! Поставтеся зважено до цієї рекомендації. Є наклейки, які не візьме навіть спрей Label-Ex. Краще їх не чіпати! А якщо ситуація вийшла з під контролю, то слід від стікера можна замаскувати іншого, більш яскравою і помітною етикеткою. Пам'ятайте: жіноча косметика творить чудеса!

Порада друга. Вибір торгового майданчика

Не обов'язково працювати з універсальними ресурсами типу Slando (з недавніх пір OLX). реально продати б / у ноутбук на спеціалізованому сайті. Для цього цілком підходить UkrHard або аналогічна торгова площадка.

Найкраще продублювати свої оголошення на кількох сайтах, які просувають продаж вживаних ноутбуків. Для кожного з них підготуйте унікальний текст оголошення. Вони краще шукаються в Google або Яндекс.

Чи не намагайтеся осягнути неосяжне: оголошення розмістіть на двох-трьох великих ресурсах і трьох-чотирьох невеликих, але шанованих майданчиках. Цього достатньо.

Порада третя. Підготуйте платіжну систему

Наївно припускати, що угода з рук в руки відбудеться на «живі гроші». Якщо потенційний покупець захоче купити б / у ноутбук з іншого міста, йому варто запропонувати максимум комфорту з оплатою.

Без сумніву, найкращий спосіб прийому платежів - через банківську картку. Така повинна бути заздалегідь оформлена, а управління нею в інтернеті добре освоєно.

Одного «пластика» недостатньо! Цілком можливо, що покупець захоче витратити на придбання ноутбука гроші, зароблені в інтернеті. Це означає, що продавець повинен бути готовий прийняти Вебмані і інші титульні знаки. Для роботи з будь-якими електронними валютами можна порекомендувати надійний ресурс obmenka.ua. Саме там, до речі, є авторизація системи Яндекс.Деньги.

Порада четверта. Перевірка жорсткого диска

Накопичувач ноутбука - найслабше його ланка. Якщо всі інші компоненти работаеют за електронною принципом, то жорсткий диск містить в собі механічні вузли. Цим і пояснюється його ненадійність. Неминучі мікроудари, які супроводжували корпус ноутбука (а заодно - і привід HDD) в процесі експлуатації, істотно скорочують термін його служби.

Прикро буде, якщо ноутбук відмовить в перебігу обіцяної тижні на перевірку або, того гірше, - в процесі демонстрації. Для того, щоб забезпечити собі впевненість, а ноутбуку спокійну старість, найкраще перевірити пристрій заводськими утилітами. Так, для дисків Western Digital - це Data Lifeguard, а у інших виробників - аналогічні програмні продукти.

Якщо ноутбук відноситься до відносно новим моделям, варто подумати про те, щоб оснастити його новим накопичувачем. Для цього підходить не тільки магнітні диски, але і SSD-накопичувачі.

Порада п'ята. Логістика

Потрібно бути готовим до того, що продаючи ноутбук доведеться відправляти його за сотню кілометрів від дому. Доручити цю роботу звичайною поштою, отже пошкодити вся справа. Потурбуйтеся заздалегідь про компанії, яка займеться логістикою. Якщо це «Нова пошта», дізнайтеся, де знаходяться найближчі відділення і який у них графік роботи.

Цілком можливо, що експрес-доставку можна зробити кур'єрською службою типу «Нічного експреса» і іже з ними. Уточніть географію доставки та терміни, які там обіцяють.

Вдалого продажу!

Складніше з тим, як правильно підготувати до продажу мобільну платформу, яка вірою і правдою не один рік прослужила своєму господареві?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: