Статьи

Чоловічі стрижки під машинку: добірка з 12 варіантів ⋆ Pricheska.org

  1. Види чоловічих стрижок під машинку
  2. Технологія виконання стрижок під машинку
  3. Чоловічі стрижки під машинку Майданчик, Їжачок, Бобрик, Каре
  4. Чоловічі стрижки під машинку Чубчик, англійська полька, Напівбокс, Бокс
  5. Чоловіча стрижка під машинку Бліц
  6. Чоловіча стрижка під машинку Канадка
  7. Чоловіча стрижка під машинку Теніс
  8. Чоловіча стрижка під машинку Російська полька

Маючи вдома машинку для стрижки, вийде зробити різні чоловічі короткі стрижки, що відрізняються практичністю і не вимогливістю в догляді. Сучасні чоловічі стрижки засновані на базових моделях, адаптованих до нинішніх умов.
Зробити короткі чоловічі стрижки актуальними і модними дозволяє внесення стилістичних нюансів в технологію їх виконання. Наприклад, додавши асиметрію, косу чубок, фігурну окантовку, збільшивши довжину пасом.

Види чоловічих стрижок під машинку

У статті описані такі чоловічі стрижки: Майданчик, Їжачок, Бобрик, Каре, Бліц, Теніс, Чубчик, англійська полька, Бокс, Напівбокс, Канадка, Російська полька. Зовсім короткі спортивні зачіски під машинку виходять при виконанні Бокс, Напівбокс, Чубчик і англійська полька. Стрижки Їжачок, Майданчик, Бобрик відрізняються дуже короткими скронями і потилицею з подовженням волосся тімені. До класичних чоловічих стрижок найближче Бліц, Теніс, Канадка і Російська Полька.

Технологія виконання стрижок під машинку

Технологія виконання стрижки містить прийняте серед майстрів розподіл голови на зони.
Чоловічі стрижки під машинку роблять з використанням насадки, що забезпечує велику довжину зачіски, або без неї, отримуючи максимально коротку довжину. Машинку потрібно вести проти напрямку росту волосся. Забезпечуючи їх поступове плавне подовження, по крайової лінії машинку притискають щільніше. Просуваючись вище по потилиці і скронь до тім'яної зоні, машинку відхиляють на себе.
Виконуючи окантовку машинкою, знімають насадку, перевертають машинку зворотною стороною і зубчиками надають потрібну форму лінії окантовки.
Для отримання хорошого результату недостатньо підстригти всю голову під машинку. Перукарі зазвичай в області тімені роблять зачіску довше, використовуючи основні прийоми стрижки: зняття волосся на пальцях, зведення «нанівець», тушевка машинкою і ножицями, филировка.

Чоловічі стрижки під машинку Майданчик, Їжачок, Бобрик, Каре

Чоловічі стрижки Їжачок, Бобрик та Каре, що виконуються на основі майданчики, більше підходять жорстким густим волоссям.

Ці зачіски додають мужності і рішучості зовнішнім виглядом. Один від одного їх відрізняє силует зачіски

Ці зачіски додають мужності і рішучості зовнішнім виглядом. Один від одного їх відрізняє силует зачіски: Їжачок повторює округлу форму голови, Каре і Майданчик мають сувору горизонталь по верхньому краю зачіски, Бобрик повторює силует Каре, роблячи гострі кути закругленими.

Один від одного їх відрізняє силует зачіски: Їжачок повторює округлу форму голови, Каре і Майданчик мають сувору горизонталь по верхньому краю зачіски, Бобрик повторює силует Каре, роблячи гострі кути закругленими

майданчик

Спочатку стрижки виробляють зняття волосся «на пальцях», залишаючи в тім'яній зоні середню довжину 2-4 сантиметри. Потім волосся ставлять феном із застосуванням укладають засобів. У вертикальному положенні їх зручніше стригти і майданчик виходить рівніше. Пасма отчесиваем від чола до маківки, струмінь фена направляють проти росту волосся, отримуючи вертикальне положення. Оформлення майданчика вимагає розташувати ножиці і гребінець в горизонтальному положенні.
Стрижки Їжачок, Бобрик та Каре засновані на техніці тушевка. Виконуючи тушевку, потрібно міцно тримати гребінець або машинку: найменший ухил в бік призведе до порушення силуету. Для зручності гребінець тримають, спираючись на мізинець.

Зону інтер'єру знімають «на пальцях», а зону екстер'єру тушують машинкою до роздільної зони. У розділової зоні виконується ретельна тушевка, що забезпечує плавний перехід від короткої довжини в екстер'єрі довшим в інтер'єрі. На шиї роблять окантовку або зведення «нанівець».
Перед початком стрижки попередньо обумовлюють довжину і форму стрижки. Найбільш довге волосся до 4-5 сантиметрів знаходяться на лобі, поступово зменшуючись на потилиці до 1 сантиметра.
В процесі стрижки волосся періодично ставлять феном, отримуючи більш точну стрижку правильної форми.

Чоловічі стрижки під машинку Чубчик, англійська полька, Напівбокс, Бокс

Стрижки Бокс і Напівбокс є універсальними, хоча з'явилися в якості спортивних. Їх носять з діловим костюмом і з одягом в стилі Casual. Стрижки англійська полька і Чубчик практично повністю стрижуться під машинку, роблячи технологію їх виконання доступною для домашнього застосування. Чоловічі стрижки Бокс, Напівбокс, англійська полька і Чубчик вимагають відсутності дефектів шкіри голови на скронях і потилиці, щоб зачіски виглядали красиво. На шиї передбачено робити окантовку або зведення волосся «нанівець» в залежності від особливостей росту волосся в цій області.

Чоловічі стрижки англійська полька, Бокс, Напівбокс і Чубчик об'єднує послідовність дій при їх виконанні
Чоловічі стрижки англійська полька, Бокс, Напівбокс і Чубчик об'єднує послідовність дій при їх виконанні. Потилицю і віскі в деяких випадках передбачається стригти під машинку аж до лобових горбів. Інтер'єр обробляють методом «зняття на пальцях». Лінію переходу від коротких в екстер'єрі до довгого волосся в інтер'єрі роблять плавної, виконуючи тушевку ножицями. Оформляючи чубок, її стрижуть не вище 2-3 сантиметрів від брів або по косій лінії.

  • Чубчик. Вся голова знімається машинкою. Волосся залишаються в зоні чубчика, оброблені методом зняття «на пальцях». Лінія переходу стушевиваются.
  • Англійська полька. Розділову зону і зону екстер'єру стрижуть під машинку. Волосся інтер'єру знімають на пальцях. За допомогою тушевки роблять плавний перехід.
  • Бокс. Зону екстер'єру і над вухом 4-5 сантиметри стрижуть під машинку. Інтер'єр обробляють методом «зняття волосся на пальцях». Тушевкой згладжують лінію переходу. Технологія стрижки бокс докладно описана в цій статті
  • Напівбокс. Екстер'єр і над вухами 3-4 сантиметри знімається машинкою. Інтер'єр знімають на пальцях. Розділова зона стушевиваются.

Чоловіча стрижка під машинку Бліц

Чоловіча стрижка під машинку Бліц

Чоловіча стрижка Бліц виконується на основі майданчики:

  1. Нижньопотиличної зона тушується і зводиться «нанівець».
  2. У розділової зоні виконують тушевку по вертикальних проділах.
  3. За вухами і віскі обробляють машинкою або ножицями, виконуючи окантовку або зведення «нанівець».
  4. Уздовж крайової лінії чола зчісують на обличчя виділену шириною в 1 сантиметр пасмо.
  5. По центральному вертикальному проділу відокремлюють контрольну пасмо і стрижуть, задаючи форму стрижки.
  6. Тім'яну зону стрижуть пасмо за пасмом горизонтальними проділами, відтягуючи пасма перпендикулярно голові, ретельно обробляючи кінці.
  7. На завершення стрижки Бліц виконується ретельна тушевка. Чубчик обробляється бритвою або контрольна пасмо подовжується до чола.

Чоловіча стрижка під машинку Канадка

Назва стрижки Канадка походить від географії її виникнення. У Канаді зачіска користувалася особливою популярністю. У 70-ті роки стрижка Канадка з'явилася і у нас. Сучасне прочитання зачіски дозволяє носити її простим людям і знаменитостям.
Канадка підійде любителям класики і чоловікам, що стежить за модою. Вся справа в укладанні зачіски. Укладати довге волосся тімені в стрижці Канадка можна з боковим проділом, створюючи класичний стиль. Молодь зачісувати їх наверх з використанням укладають коштів, захоплюючи чубок, надаючи базової чоловічий стрижці Канадка сучасний і модний вигляд.
Канадка передбачає наявність обсягу в області інтер'єру. Ця чоловіча стрижка легко адаптується під форму обличчя, варіюючи довжину волосся тімені. Стрижка Канадка добре виглядає на прямих і хвилястих волоссі. Її носять зрілі дорослі чоловіки і молоді люди. Стрижка Канадка в скороченому варіанті підійде і дитині.
Волосся на скронях і шиї зводяться «нанівець». На шиї не вище 1 сантиметра від коміра сорочки. За бажанням відомості «нанівець» допускається замінити окантовкою. Потилицю стрижуть методом тушевка. Над вухом на 1,5-2 сантиметри виконують тушевку машинкою. Тім'яну зону знімають на пальцях. Чубчик оформляють з проділом або без нього. Лінію переходу волосся від коротких до більш довгим тушують, роблячи її плавною.

Чоловіча стрижка під машинку Теніс

Теніс - універсальна чоловіча стрижка, відповідна будь-якому чоловіку не залежно від віку і комплекції. Стрижка Теніс практична і не вимагає особливого догляду. Технологія її виконання досить проста.
Над вухом на відстані один-півтора сантиметри виконують тушевку машинкою або ножицями. Зона екстер'єру тушується. Виконується окантовка скронь і за вушними раковинами під машинку або ножицями.

Виконується на шиї окантовка або зведення «нанівець», в залежності від зростання волос
Виконується на шиї окантовка або зведення «нанівець», в залежності від зростання волос.Предварітельно розчесати волосся у напрямку зростання, їх стрижуть філіровочнимі ножицями. Счесивая все пасма на обличчя, оформляють чубок до середини перенісся. Виконують окантовку інтер'єру.
У тім'яної зоні загальним вертикальним захопленням волосся зрізають по лінії каре. Всю тім'яну зону стрижуть по горизонтальним проділах по лінії каре, орієнтуючись на контрольне пасмо, що проходить по центральному вертикальному проділу.
Можливо виконання филировки на маківці методом вищіп з внутрішньої сторони пасма і на чубку. Більш докладно про варіанти стрижки теніс і технологію її виконання ми описали в статті Чоловіча стрижка теніс

Чоловіча стрижка під машинку Російська полька

Стрижка Російська полька відноситься до класичного стилю. Її відрізняє більший обсяг скронь в порівнянні з іншими чоловічими стрижками. Стрижка Російська полька підходить чоловікам зрілого віку. Проста технологія виконання підходить перукарям-новачкам.
Волосся на шиї знімають на 1-2 сантиметри вище коміра сорочки і круто зводять на «нанівець», відводячи машинку на себе.
Віскі знімати не машинкою, а стрижуть ножицями гребінцем, залишаючи пишні віскі. Пушкова волосся ззаду на шиї підголювати машинкою або бритвою.
Тім'яну зону знімають на пальцях, залишаючи 3 сантиметри довжини. Роблячи прямий проділ, довге волосся тім'яної зони не повинні звисати, перекриваючи лінію переходу.
Густе волосся передбачають филировку. Окантовку скронь і за вухами виконують машинкою або ножицями.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: