Статьи

Нарощування вій в домашніх умовах

  1. Поресничное нарощування в домашніх умовах (японське)
  2. Нарощування вій в домашніх умовах за японською технологією (пореснично):
  3. Нарощування кольорових вій
  4. пучкове нарощування

Нарощування вій у професіонала послуга не з найдоступніших. Особливо якщо до підсумкової суми додати вартість корекції і зняття вій. Бувають і інші причини, що штовхають зробити нарощування вій в домашніх умовах. У будь-якому випадку, ви повинні бути повністю впевнені в своїх силах, так як для проведення процедури потрібен величезний запас терпіння.

Своє перше нарощування вій в домашніх умовах найкраще робити пучками, а не пореснично. Пучки хоч і виглядають не так природно, як поресничное нарощування, зате чудово підходять для тренування необхідних навичок. У цій статті ми розглянемо обидва типи нарощування, щоб вам було з чого вибрати.

Поресничное нарощування в домашніх умовах (японське)

Матеріали і інструменти: вії, клей, прямий пінцет, вигнутий пінцет або голка для поділу вій, скельце для краплі клею, силіконові накладки або липка стрічка для закріплення нижніх вій, ватяна паличка і будь-який спиртосодержащий тонік для знежирення. Матеріали і інструменти: вії, клей, прямий пінцет, вигнутий пінцет або голка для поділу вій, скельце для краплі клею, силіконові накладки або липка стрічка для закріплення нижніх вій, ватяна паличка і будь-який спиртосодержащий тонік для знежирення

Як підібрати вії для нарощування в домашніх умовах:

  • Кількість. На два очі знадобиться 40-50 штук (для неповного обсягу), 80-100 штук (для повного обсягу), від 100 штук (подвійний або 3D обсяг). Новачкам ми не рекомендуємо братися за створення 3D обсягу, тому що це досить складно.
  • Довжина. Щоб нарощування виглядало природно, вії повинні бути трьох довжин. Вибираючи їх довжину, орієнтуйтеся на величину власних вій. Для більшості дівчат підходять вії довжиною 8 мм, 10 мм і 12 мм.
  • Товщина. Напевно ви не раз чули, що для нарощування вій використовуються норка, соболь, шовк і силікон. Насправді ці слова позначають не матеріал, з якого зроблені вії, а їх товщину. Абсолютно всі вії, які використовуються для нарощування, - штучні. Найтонші - це шовк 0.10мм, далі йде норка 0.15мм, за нею - соболь 0.20мм. Шовкові вії дуже тонкі, м'які і легкі. При носінні їх слід бути обережніше, тому що вони схили заламувати. Однак, незважаючи на всю їх крихкість, вони залишаються найпопулярнішими для нарощування. Норка рекомендується тільки для тих, у кого від природи сильні і товсті вії. Слабкі і тонкі не зможуть їх утримати. Після нарощування норки створюється ефект нафарбованих вій. Соболь - самі товсті вії. Вони надають погляду особливу виразність. Підходять тільки для невеликого числа дівчат. Наростити соболя можна тільки на дуже сильні вії.
  • Вигин. Вії випускаються з вигинами J, B, C, D, CC. Буквою J позначається самий мінімальний вигин, а CC- максимальний. У нарощуванні найчастіше використовуються вії з природними вигинами, позначеними B і C. Підбирати вигин необхідно, орієнтуючись на форму власних вій.
  • Фірми. Бренди, які цінуються професіоналами нарощування (в порядку убування популярності): MACY, Vivienne, AG Beauty, DolcheVita, Glova, I-beauty, BIS, 3D lashes, BeautyChannel.

Як вибрати клей для нарощування вій в домашніх умовах:

  1. Колір. Чорний клей використовують, якщо власні вії темні; білий або безбарвний, якщо - світлі.
  2. Бренди. DolcheVita тип A - підходить для нарощування з відкритими очима, тобто самої себе. MACY тип C + - сохне повільно, тому хороший для новачків у справі нарощування. Ви також можете спробувати кошти, які швидко схоплюються: AG UltraPlus, I-BeautyUltraBonding.

Нарощування вій в домашніх умовах за японською технологією (пореснично):

Відокремте від липкої стрічки смужку, яка трохи довше вашого століття. Наклейте її поверх нижніх вій. Дуже важливо, щоб всі вії опинилися під нею, інакше вони вам будуть заважати під час нарощування.

Змочіть ватяну паличку в тоніці і проведіть їй по верхнім віям, щоб повністю їх знежирити.

Зараз настає перший етап нарощування - неповний обсяг. Завдяки подовженню і потовщення вій, погляд стає виразнішим. Якщо вам сподобається результат, ви можете зупинитися на цьому етапі.

Вам необхідно приклеїти по 20-25 вій на кожен глаз.Чтоби результат роботи виглядав природно, частина вій від зовнішнього кута ока до його середини нарощується 12мм віями (або тієї довжиною, яка у вас найбільша), середня частина і внутрішній кут ока - 10 і 8мм.Сначала ви клеїте кілька вій 12 номери, потім кілька 8 номера в кут ока, потім 10 номер в серединку і кут, потім знову по порядку 12-8-10. Коли число нарощених вій дійде до 20-25, приступайте до нарощування на іншому оці.

На скло капніть 1-2 краплі клею. На світлу тканину викладіть пучок вій з кожної баночки. У вас повинно утворитися три невеликих купки.

Візьміть вію 12мм тримайте її пінцетом ближче до гострого краю. Умочіть її в клей до середини довжини. Якщо є надлишки клею, проведіть віями по склу. * У вій є гострий і тупий край. Той, що гострий - верх, тупий - низ. Завжди беріть вію близько гострого краю, а тупим макайте в клей.

Розведіть вії і прикладіть штучну до початку натуральної.

Голкою або пінцетом відокремте вії від тієї, до якої будете кріпити штучну. Приклеюйте штучну до стовбура власної на відстані 1-2мм від шкіри століття. Коли ви її прикріпіть, у вас вийде одна потовщена і подовжена вія, яка роздвоюється на кінці у вигляді невеликої рогатки. Не допускайте склеювання власних вій один з одним. Постійно їх розділяйте.

Далі знову беріть 12мм вію, макайте в клей і наклеюйте на своїй вії по описаним вище правилам. Вії необхідно нарощувати хаотично, відступаючи від попереднього місця нарощування, інакше вони склеяться. Коли закінчите з 12мм віями, переходите до 8 мм і 10 мм. І так поки не наростити весь очей. До кінця нарощування неповного обсягу вії на оці повинні виглядати природно: в зовнішньому куточку ока найдовші, в серединці коротший, у внутрішньому куті ока найкоротші. Переходи від довжини до довжини повинні бути плавні.

Переходьте до нарощування на другому оці. В кінці нарощування обсяг вій на обох очах повинен бути більш-менш симетричний. Доп вії на перший очей, якщо там їх не дістає. На цьому створення неповного обсягу закінчено.

Фото Неповного обсягу:

Етап нарощування повного обсягу. Під час нього необхідно діяти за тим же алгоритмом, що і в перший раз: наростити по 20-25 вій на кожне око. На першому оці ви знаходите незайняті вії і клеїте до них штучні. Спочатку 12 номер від зовнішнього кута до середини ока, потім 8 у внутрішній кут, потім 10 в середину і внутрішній кут. Коли перший очей закінчений, переходите до другого.

Після нарощування повного обсягу переконайтеся, що обидва ока виглядають акуратно і симетрично. У разі необхідності доп вії. Якщо вам подобається результат нарощування, ви можете закінчити процедуру.

До і після Повний обсяг:

Подвійний об'єм (3D). Від попередніх етапів цей відрізняється тим, що ви будете додавати ще одну штучну до кожної своєї вже нарощеними віями. Треба діяти дуже акуратно. У хаотичному порядку приклеюйте вії, розділяючи їх на кінці в формі рогульки з трьома кінчиками. Спочатку клеїте 12 номер, потім 8, потім 10. Близько 10 штук на кожне око. Коли зробите обидва століття, візуально оціните симетрію і додайте вії туди, де їх не вистачає.

Фото результат Подвійний об'єм:

Через 3 тижні після нарощування вій в домашніх умовах буде потрібно корекція , Докладніше про неї по посиланню.

Нарощування кольорових вій

Нарощування кольорових вій відбувається практично так само, як і не кольорових. Відмінність полягає лише в тому, що на самому початку нарощування ви приклеюєте по 15 чорних вій на кожне око (різної довжини: наприклад, 5 штук по 12мм в зовнішній кут століття, 5 штук по 8 мм у внутрішній, 5 штук по 10мм в серединку). Потім можете робити вже кольорові вії за описаною вище Поресничное технології.

(!) Цікаво, що в приміщення кольорові вії виглядають як чорні, але варто вийти на вулицю, як їх істинний колір проявляється у всій красі.

Фото кольорове нарощування (червоний):

пучкове нарощування

Матеріали і інструменти: Для пучкового нарощування вій в домашніх умовах знадобляться матеріали, перелічені в пункті про Поресничное нарощування. Єдина відмінність в тому, що вам треба придбати не окремі вії, а пучки війок (3 різних розмірів: довгі для зовнішніх кутів очі, середні і короткі для середини і внутрішнього кута ока). Для нарощування обох очей вам знадобиться від 15 до 20 пучків. Вибирайте їх за тими ж параметрами, що і окремі вії.

Фото до і після:

Фото до і після:

Хід нарощування:

пучки

Пучкове нарощування в домашніх умовах починається з накладення силіконової накладки або спеціальної липкої стрічки на вії нижньої повіки.

Завдавши на ватяну паличку тонік, знежирте верхні вії. Капніть клей на скельце.

Пінцетом підчепити пучок з найдовшими віями і вмочіть його кінчик в клей.

Пінцетом або голкою розсуньте вії близько зовнішнього куточка ока і прикладіть між ними пучок. Фактично пучок буде кріпитися до повіку. Закріпивши пучок, розділіть вії голкою.

Закріпивши пучок, розділіть вії голкою

Беріть пучок пінцетом

Пучкове нарощування робиться один за одним. Розведіть наступні вії і помістіть між ними ще пучок, змащений клеєм. Виконайте те ж саме ще кілька разів. Коли простір від зовнішнього кута до середини ока буде нарощена, можете переходити до нарощування внутрішнього куточка найкоротшими пучками. Робіть все те ж саме, що і раніше. Коли дійдете до середини починайте клеїти пучки середньої довжини.

Найчастіше пучкове нарощування вій проводять тільки на зовнішньому куточку ока. Це робить погляд трохи неприродним, зате дуже виразним.

Це робить погляд трохи неприродним, зате дуже виразним

Куточок очі нарощено 1 пучком

Коли закінчите з першим оком, переходите на другий. В кінці нарощування подивіться, чи симетричні вії на обох очах. Якщо немає, наростити ще пучки там, де їх явно не вистачає.

Якщо ви вперше пробуєте нарощування вій в домашніх умовах, ми радимо почати з пучкового. Ця технологія набагато простіше японської, так як за раз ви клеїте відразу кілька війок. Звичайно, у неї є свої мінуси:

  1. Вії, нарощені пучками, створюють ефект лялькового погляду (але це справа смаку: комусь дуже подобається карколомна пишність вій)
  2. Пучки обтяжують повіку
  3. Власних вій може бути завдано шкоди
  4. Тримається не більше 3 тижнів
  5. Не підлягає корекції. До кінця носіння пучки необхідно зняти і нарощувати заново (стаття, присвячена зняття вій в домашніх умовах)
  6. Нарощувати пучками можна 2-3 місяці поспіль, потім очам необхідна перерва на 3-4 місяці.

поділіться записом

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: