Статьи

Прикраси в вінтажному стилі / Інтернет-магазин прикрас Міледі

Минуле вабить сучасної людини своєю привабливістю і загадковістю

Минуле вабить сучасної людини своєю привабливістю і загадковістю. Жінки, що ховають очі під мереживом вуалі, стають для нас ідеалами, що зберегли чистоту і елегантність, а чоловіки, ставний одягнені в двобортні піджаки, і мають в своєму гардеробі годинник на ланцюжку, бачаться нам самими мужніми і галантними. Вантажний стиль чуйний на людську любов до минулих віянь моди і пропонує приміряти речі, які носили герої старого кіно.

Слово «вінтаж» має походження від французького «vendenge» - «збір винограду». І дійсно, здавна воно вживалося в виноробстві і означало витримку і якість вина. У культурі Франції вино десятирічної витримки до сих пір називають вінтажним. У світ прикрас вантажу увірвався напереваги «гламуру», як незаслужено забутий відгомін світу минулого.

Вінтаж - це ретро-стиль в світі моди, спрямований на нотки минулого, і в той же час увібрав в себе нові тенденції. Виріб винтажа зазвичай виготовлено понад 20 років тому і є яскравим представником моди того часу. Цей стиль дає можливість не забувати яскраві моменти часу, дарує їм шанс залишатися і стильно поєднуватися з новими тенденціями в світі моди.

З кожним роком вінтажний стиль все більше завойовує серця жінок і стає часом чільним в гардеробі сучасної модниці. При цьому вантажні прикраси прекрасно доповнюють стиль і молодої дівчини, і образ дами бальзаківського віку.

При цьому вантажні прикраси прекрасно доповнюють стиль і молодої дівчини, і образ дами бальзаківського віку

Істинний вінтажний стиль високо цінується серед любительок прикрас. Практично в будь-якій сім'ї збереглися речі, які передаються крізь покоління і носять енергетику роду. Кожна така річ підкреслює своєю присутністю витонченість, вишуканість і благородство господаря. Але не всім сім'ям вдається зберегти сімейні реліквії. І тоді на допомогу жінкам приходять магазини прикрас, в яких є найбільші рукотворні вироби вінтажного стилю. Такі прикраси - несправжній вантажу, але тим не менш, будь-яка жінка хоче мати в своїй скриньці не одне прикраса, а кілька, щоб декорувати ними свій стиль і створювати різні образи. Так само є можливість започаткувати традицію передачі коштовностей у спадок.

Так само є можливість започаткувати традицію передачі коштовностей у спадок

З історії прикрас протягом століть можна простежити попит на вантажні прикраси. Масове використання жінками в своєму гардеробі винтажа почалося в 90-і роки 20-го століття. Саме тоді знамениті люди перейнялися прикрасами, що носять відгомони моди минулого. Вираз такого переваги відбилося в колекціях головних дизайнерів того часу: Coco Chanel, Christian Dior, Gianni Versace, Pierre Cardin та іншими. Перша леді США в грудні 2010 року вшанувала своєю присутністю різдвяний концерт в образі, який гармонійно доповнили прикраси винтажа. Після цієї події вінтажний стиль міцно вжився в серця любительок прикрас.

Після цієї події вінтажний стиль міцно вжився в серця любительок прикрас

Вантажний стиль представлений яскравими і красивими виробами, які в більшості своїй мають великий розмір і складаються їх безлічі складних дрібних деталей, переплетених і складених в елегантну мозаїку. Матеріалами, які використовуються для виготовлення прикрас, можуть служити різні метали, перли, бісер, дерево, тканинні основи, папір. Фурнітура так само може включати в себе металеві коннектори, лінки, Пінзе, Бейли, швензи, пуссети.

Фурнітура так само може включати в себе металеві коннектори, лінки, Пінзе, Бейли, швензи, пуссети

У виготовленні прикрас вантажного стилю використовуються такі основні елементи як камея, кабошони, стрази та штампи.

Камея є опуклий відбиток зображення людини або тварини. У сучасному світі їх виготовляють вручну з природних матеріалів, а також з пластика. Вишукано виглядають камеї, зроблені зі скла та порцеляни. Цей елемент декору має популярність у будь-які часи. З'явилися камеї в епоху вікторіанства. Тоді вони представляли собою сувенірну продукцію. Але через багато років, міцно влаштувалися в рядах прикрас. З давніх-давен камеї носили як жінки, так і чоловіки і передавалися у спадок, представляючи собою родову цінність.

Вантажні штампи часто мають зображення метелика, квітки, героїв казок і легенд, які при необхідності наклеюються на скло або камінь, тим самим вносячи в зовнішній вигляд прикраси свіжість і казковість.

Кабошони в прикрасах винтажа за своєю структурою подібні камеї, тільки представлені в плоскому зображенні. Одна сторона плоска, а інша має вид ограновування. В основному кабошони роблять з каменів і рідко - зі скла. У виробах кабошони прикрашають бісером, що є дуже складною і ювелірної роботою. Уміло зроблений кабошон, здатний вишукано доповнити прикраса в стилі винтажа.

Сеттінг представляють собою рамки, в які вклеюють камеї і кабошони.

Вантажний стиль, як і будь-який інший стиль, має свої видові особливості:

  1. істинний вінтаж;
  2. псевдовінтаж - ручне состаривание речі;
  3. стилізація - вироби, створені за старовинними алгоритмам, що мають ретро-стиль;
  4. вінтаж комбінований - міксовий виконання вироби, що поєднує в собі елементи ретро і сучасного стилю.

істинний вінтаж;   псевдовінтаж - ручне состаривание речі;   стилізація - вироби, створені за старовинними алгоритмам, що мають ретро-стиль;   вінтаж комбінований - міксовий виконання вироби, що поєднує в собі елементи ретро і сучасного стилю

Найбільш поширений стиль винтажа у вигляді псевдовінтажа і стилізації. Такі прикраси легко можна знайти на прилавках магазинів і придбати їх за доступною ціною. Справжні вантажні вироби - рідкість на ринку прикрас, тому у вартісній оцінці відрізняються дорожнечею. Часто їх можна зустріти на блошиних ринках або спеціальних ринках, де продаються вироби старовини.

Часто їх можна зустріти на блошиних ринках або спеціальних ринках, де продаються вироби старовини

Найбільш поширені речі винтажа носять такі прояви:

  • Срібні прикраси в вінтажному стилі. Цей метал в усі часи був доступний для майстрів ювелірних справ і коштував недорого, тому багато прикраси вантажного стилю роблять з нього і до цього дня. Найбільш гарне втілення мають прикраси зі срібла, які прикрашені великими каменями і представлені у вигляді кулонів і браслетів.
  • Прикраси з натуральних каменів . Стиль винтажа має прекрасне поєднання з різними натуральними мінералами. Завжди в моді кабошони, які прикрашені по краю маленькими камінцями. Або навпаки, великий камінь, майстерно прикрашений оригінальною оправою, стає шедевральний виконанням майстерності ювелірів.
  • Кільця. Саме кільцям відводиться окрема гілка переваг серед поціновувачів винтажа. Тут прикраси швидше нагадують персні зі вставкою з одного або декількох великих каменів.

Тут прикраси швидше нагадують персні зі вставкою з одного або декількох великих каменів

До присутності вантажного прикраси в гардеробі, жінкам слід поставитися з особливою увагою, оскільки такий виріб саме по собі самостійно і не терпить конкуренції. Тобто, якщо Ви помисли доповнити свій образ вінтажним прикрасою, то дотримуйтеся основного правила: головна деталь в образі повинна бути одна, а решта прикраси не повинні відрізнятися яскравістю. Єдиний виняток - комплект прикрас. Створення подібної комбінації вимагає від ювеліра відмінного смаку і майстерності.

Присутність винтажной нотки в стилі змушує власника добре знати історію моди. При виборі вантажного прикраси варто покладатися на такі важливі принципи, які були закладені в той час до тих речей, які дійсно були в моді:

  1. брошки;
  2. кільця з великими каменями;
  3. велика кількість браслетів круглої форми на одній руці;
  4. намиста-нитки, розташовані на різних рівнях і мають гармонійне поєднання в своєму союзі.

брошки;   кільця з великими каменями;   велика кількість браслетів круглої форми на одній руці;   намиста-нитки, розташовані на різних рівнях і мають гармонійне поєднання в своєму союзі

Прикраси винтажа повинні заможно і достойно підкреслити Ваш образ, а не бути дешевим плямою Вашого стилю. Важливий плюс таких речей: здатність плавно, і в той же час помітно, вписатися в струмінь сучасності. І що найголовніше - така родзинка здатна безпроблемно доповнити будь-який гардероб, починаючи від ділового стилю і закінчуючи вечірньою сукнею. З такою прикрасою жінка, немов діамант, притягне погляд до себе, підкорить серця справжніх джентльменів яскравістю і витонченістю. Головне - зі смаком підібрати поєднувані речі.

Звернемо свій погляд на правильність вибору прикрас в вінтажному стилі. Важливо навчитися розрізняти антиквар від вінтажу. У стилі вінтаж представлені прикраси, які перебували на піку моди 30-60 років тому. А ось антикваріат вже має вік від 60 років і старше.


Існують певні параметри, які слід врахувати при виборі вантажних прикрас:

- Стиль. Особливість стилю вінтаж полягає не тільки у віці прикраси, а в ідеї, яку він несе. Важливо розуміти, що основний акцент робиться на відображенні моди того часу: витіюваті орнаменти, оригінальні замки, незвичайність обробки каменю.

- Ціна. Не варто думати, що старе прикраса потрапляє в категорію «б / у» і апріорі має низьку вартість. Якраз навпаки: довге життя речі, оповита таємницею, і що знайшла відображення в раритетних знімках, додає цінності і ставить її в розряд дорогих.

- Бренд. У прикрасах винтажа не настільки важливий виробник. Він практично завжди залишається за ширмою, а на п'єдесталі блищить сама річ. Тут важливий вік прикраси і унікальність ювелірного виконання. У світі стилістів кажуть, що якісний і стильний вантажу невідомого автора зможе зробити з будь-яким чином, оповитий самими брендовими речами, справжнє диво. Він буде наповнений глибиною, пронизаний минулою епохою і з кожним роком стає все ціннішим.

Він буде наповнений глибиною, пронизаний минулою епохою і з кожним роком стає все ціннішим

Всі ми розуміємо, що моді властива новизна в кожен період її розвитку. Сучасні тренди витісняють з прилавків старі, вже відпрацьовані образи. Але багато хто з нас цінують старовину і віддають свій вибір речей, в першу чергу, гідним, які мають свою довгу історію. Особливо це стосується світу прикрас. Вироби стилю вінтаж, немов маленькі нотки епохи минулого, вриваються в наше життя, несучи чарівність, красу, неповторність та унікальність.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: