Статьи

Вінтажна біжутерія своїми руками

Золота епоха Середнього століття, 18 і 19 століття вже давно в літописі часів, однак відлуння минулого досі тривожать сучасників. Саме тому такий термін, як "вінтаж" стає все більш і більш популярним серед сучасних модниць. Вінтажний одяг і взуття дозволяють зануритися в ту епоху, коли в моді були пишні сукні і спідниці на кріноліні, помпезні корсети, прикрашені підвісками, а також оригінальна біжутерія. Часи змінюються, а класика залишається завжди актуальною. Аналогічно даному висловлюванню в будь-якому модному сезоні на піку популярності ті чи інші вантажні аксесуари та прикраси. Вони універсальні і підходять як для романтичних красунь в об'ємних мереживах, так і для дівчат, що віддають перевагу кричущий стиль і червону помаду.

Вони універсальні і підходять як для романтичних красунь в об'ємних мереживах, так і для дівчат, що віддають перевагу кричущий стиль і червону помаду

Зовнішній вигляд прикрас з дорогоцінних металів і каменів заслуговує безумовного захоплення, однак вартість подібних аксесуарів нечувані. Особливо це стосується великих, масивних прикрас з додаванням всіляких елементів старовини. Набагато вигідніше і цікавіше мати в своєму арсеналі колекцію авторської біжутерії в стилі "вінтаж". Брошки, кольє, сережки і кільця - це невід'ємні предмети колекції вінтажних аксесуарів, які так нагадують про епоху грандіозних балів і світських раутів 18 і 19 століття. Безумовно, придбати ретро-прикраси можна в спеціалізованих магазинах і крамницях, які займаються продажем предметів "старовини". Однак власними силами можна домогтися того ж ефекту і створити оригінальне авторську прикрасу з використанням оригінальної фурнітури, так що нагадує прикраси Золотого Століття.

Однак власними силами можна домогтися того ж ефекту і створити оригінальне авторську прикрасу з використанням оригінальної фурнітури, так що нагадує прикраси Золотого Століття

В якості основи використовуються кілька видів традиційної винтажной фурнітури . Поєднуючи їх між собою, доповнюючи витонченими ланцюжками і шнурами, можна домогтися приголомшливого візуального ефекту. Наприклад, декоративна філігрань , На перший погляд, не є помітним атрибутом біжутерії ручної роботи та створена за допомогою оригінального плетіння витончених ліній і площин. При цьому її вид заслуговує захоплення, адже подібні орнаменти надають прикрасі іншого звучання благородної старовини. Філігрань може бути використана в якості самостійного декоративного елемента підвіски, сережок або брошки. При цьому даний вид фурнітури виглядає невичурние і благородно. Якщо ж існує завдання втілити в реальність ідею про створення потужного прикраси з численними аксесуарами, то комбінація декількох видів філіграні допоможе досягти бажаного ефекту. Поєднання різних відтінків филиграни також вітається в образах урочистих або надзвичайно романтичних.
В якості основи використовуються кілька видів традиційної   винтажной фурнітури

Доповнити повітряне прикраса в ретро - стилі допоможуть оригінальні вантажні коннектори , Які виконують подвійну функцію. По-перше, вони допомагають пов'язувати воєдино масивні прикраси з камінням або винтажной фурнітурою. По-друге, виконують функцію вправного прикраси оригінальних підвісок, кольє і сережок. Одним з головних переваг фурнітури є різноманітність кольорової палітри. Оксид срібла або латуні надають специфічні відтінки сплавів - сріблястий і бронзовий, відповідно. Це дозволяє грати відтінками прикрас і створювати найнесподіваніші сполучення.

Це дозволяє грати відтінками прикрас і створювати найнесподіваніші сполучення

В якості основного елемента для збору і закріплення елементів фурнітури використовуються ланцюжки і вантажні основи для сережок та кліпс . Вони створюють ефект легкості і невагомості, при цьому надійно утримуючи навіть найпотужніші деталі фурнітури жодної прикраси. Гладкі і рифлені поверхні ланок надають прикрасі романтичний мотив і ноти жіночності. А це ключ до успіху в процесі створення унікального образу.

Нерідко в вінтажних прикрасах використовуються благородні камеї . Для їх розташування на чолі аксесуара використовуються, так звані, сеттінг . Вони виконані у вигляді оригінальних рамок мініатюрних розмірів з можливість закріпити камею. Зовні вони нагадують витончені підвіски з елементами плетіння.

Зовні вони нагадують витончені підвіски з елементами плетіння

Створити майстерне прикраса в стилі вінтажного класики можливо під силу будь-умільці. Для цього необхідно всього лише визначитися з дизайном готового аксесуара, а також його типом. А всілякі елементи фурнітури біжутерії, а також підстави і ланцюги для її ефектного розташування на чолі кольє, підвіски, сережок або кілець, стануть хорошою базою для творчого польоту фантазії майстрині.

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: