Статьи

Вітамінні уколи для особи - коктейлі і комплекси, наслідки

  1. Коли необхідно робити вітамінні уколи для особи?
  2. Протипоказання
  3. Як проводиться маніпуляція?
  4. Коли можна починати робити «уколи краси» для особи?
  5. Як часто потрібно робити процедуру?
  6. Можливі наслідки мезотерапії
  7. Лікувальні вітамінні коктейлі для обличчя
  8. позитивні результати
  9. Відгуки про процедуру

Зміст статті:

Питання омолодження був і залишається найактуальнішим для представниць прекрасної статі. Сучасні методи, які використовує косметологія, досягли великого прогресу в цьому процесі, і в останні роки було розроблено безліч нових технік для позбавлення від зморшок, а також інших дефектів шкіри. Одним з таких способів є вітамінні уколи для особи.

Насправді, процедура ця не така вже й нова, адже з'явилася вона ще в 50-і роки минулого століття. Використання вітамінних коктейлів для уколів в підшкірне простір отримало назву мезотерапії .

Коли необхідно робити вітамінні уколи для особи?

Вітамінні комплекси, що застосовуються під час мезотерапії, можуть використовуватися не тільки для омолодження шкіри обличчя, а й інших ділянок тіла. При цьому ніякого загального впливу на організм вони не роблять. Їх вплив поширюється виключно на ту ділянку, куди були зроблені уколи.

Як зрозуміти, що настав час активно зайнятися собою? Робити вітамінні уколи для шкіри обличчя необхідно при:

  • сухий, виснаженої шкірі;
  • втрати епідермісом пружності і природного відтінку;
  • зниженні захисних функцій, які виконуються шкірних покривів;
  • появі мішків під очима ;
  • дрібних зморшках.

Вітамінні коктейлі для обличчя в уколах сприяють коригуванню стану занадто жирної або сухої шкіри. Для кожного типу епідермісу підбирається спеціальний комплекс, і саме такий індивідуальний підхід допомагає домогтися просто приголомшливих результатів від процедури.

Протипоказання

Вітамінні уколи для особи заборонено проводити жінкам з:

  • алергією або гіперчутливістю до окремих компонентів застосовуваних вітамінних комплексів;
  • запальними або вірусними патологіями в фазі гострого перебігу;
  • онкологічними захворюваннями;
  • епілепсію;
  • розладами нервової системи.

Робити «уколи краси» для особи не можна жінкам при вагітності, а також годуючим мамам. У кожному разі можливість проведення косметичної процедури попередньо обговорюється з косметологом.

Як проводиться маніпуляція?

«Уколи краси» для особи мають на увазі підшкірне введення окремих груп вітамінів, або ж цілих вітамінних комплексів. Тут важливий суто індивідуальний підхід. Тільки досвідчений косметолог зможе оцінити ситуацію і зрозуміти, які саме корисні речовини найбільше необхідні шкірі пацієнтки.

Іноді уколи ставляться всього з 1 конкретним елементом, але найчастіше готується спеціальний коктейль з 5 вітамінів . Робиться це безпосередньо перед проведенням косметичної процедури.

До складу вітамінних комплексів для особи часто включають:

  • аскорбінову кислоту;
  • вітаміни А, В, К, Е;
  • екстракти лікарських рослин;
  • гіалуронову кислоту;
  • різні мінерали.

Уколов боятися не варто - це малотравматичная і практично безболісна процедура. Але оскільки особа - дуже чутлива зона, для запобігання дискомфорту під час проколювання шкіри голкою косметолог може обробити намічені ділянки місцевим анестетиком.

Маніпуляція займає близько 20 хвилин, але все, звичайно, залежить від того, якого ефекту хоче домогтися пацієнтка і яку площу епідермісу належить обробити лікаря. Досягти очікуваних результатів можна приблизно за 8-10 сеансів, але, знову-таки, точно сказати, скільки разів необхідно провести процедуру мезотерапії, може виключно косметолог.

Коли можна починати робити «уколи краси» для особи?

Використовувати уколи вітамінних коктейлів для поліпшення стану шкіри обличчя рекомендується не раніше, ніж дівчина досягне 25-річного віку. Ще краще відтягнути цей процес до 35 років.

Чому? Все елементарно: до 25 років організм активно виробляє свій, «рідний» колаген і еластин - елементи, які відповідають за тургор шкірних покривів. Після 25 цей процес трохи гальмується, але клітини шкіри все ще здатні забезпечити себе важливими речовинами.

А ось у людей старше 30 вже починає більш чітко проявлятися нестача еластину і колагену. Їх шкірні покриви потребують додаткової стимуляції вироблення цих елементів, тому вітамінні коктейлі в уколах для особи або інших частин тіла будуть відмінним способом підкоригувати зовнішність.

Як часто потрібно робити процедуру?

Частота сеансів мезотерапії залежить від кількох важливих факторів:

  • віку жінки;
  • стану шкіри обличчя;
  • мети, з якою проводиться косметична маніпуляція;
  • застосовуваного під час процедури препарату.

Якщо мова йде про омолодження шкіри обличчя, то мезотерапію рекомендується проводити не частіше 1 разу на рік. У разі застосування препарату, що не впливає пролонгованої дії, маніпуляція може виконуватися раз на півроку.

Можливі наслідки мезотерапії

Незважаючи на позитивні відгуки пацієнток, не завжди мезотерапія дає блискучі результати в боротьбі з дефектами шкіри. Іноді наслідки застосування вітамінних уколів для особи бувають досить неприємними. Вони можуть проявитися:

  • у вигляді шкірної алергічної реакції;
  • болями в оброблених зонах особи;
  • утворенням набряків в місцях уколів.

Це дуже неприємні, але легко переборні наслідки «уколів краси». У більшості випадків вони проходять самі і не вимагають втручання з боку ні лікаря, ні самої жінки.

Але бувають і ситуації, коли наслідки, що виникають після проведення сеансів мезотерапії, є дуже серйозними, а іноді і відверто небезпечними. Так, процедура може привести до:

  • появі гематом в оброблених ділянках шкіри;
  • некрозу м'яких тканин (відмирання клітин дерми викликано занадто глибоким проколом голкою і введенням препарату в неправильну зону);
  • приєднанню вторинної бактеріальної або грибкової інфекції.

Важливо! Одним з найнебезпечніших наслідків мезотерапії є порушення в роботі серцево-судинної системи. Гіпотонія, брадикардія, блідість шкіри і похолодання рук і ніг - це ті симптоми, які рідко, але все ж виникають після «уколів краси». Щоб уникнути несприятливих наслідків процедури, перед її проведенням обов'язково впевніться у відсутності протипоказань і алергії на препарат, який буде застосовуватися для обробки вашої шкіри!

Лікувальні вітамінні коктейлі для обличчя

Вітамінні комплекси для мезотерапії в уколах можуть застосовуватися не тільки з метою омолоджування, позбавлення від пігментних плям або інших дефектів. Іноді косметологів доводиться вдаватися до використання лікувальних коктейлів, щоб усунути проблеми значно серйозніші і неприємні.

Зокрема, це стосується шкірних захворювань. З цією метою застосовуються такі засоби:

  1. Дигідроерготамін - лікувальний вітамінний комплекс для особи в уколах, що застосовується для поліпшення кровообігу і лікування купероза (судинних зірочок) на обличчі.
  2. Тіоктова кислота. Даний засіб вважається вітаміноподібною препаратом, що володіє антиоксидантним ефектом.
  3. L-карнітин. Ліки використовується з метою налагодження обмінних процесів в підшкірній клітковині. За своїм складом і механізмом дії засіб схоже на вітаміни групи В.

Звичайно, застосування таких препаратів може стати причиною неприємних наслідків і побічних дій. Однак, якщо вірити відгуками жінок, це вкрай рідкісне явище, а от ефект від такої лікувальної мезотерапії просто приголомшливий!

позитивні результати

Мезотерапія успішно вирішує цілий ряд не тільки естетичних, але і медичних проблем. Так, застосування вітамінних комплексів для обробки підшкірного простору на обличчі сприяє:

  • розгладженню дрібних зморшок;
  • розщепленню жирових клітин;
  • усунення судинної сітки;
  • поліпшенню тонусу шкіри;
  • відновленню здорового відтінку епідермісу.

За допомогою мезотерапії проводиться успішне позбавлення від веснянок на обличчі, а також збагачення шкіри всіма необхідними корисними речовинами.

Відгуки про процедуру

Відгуки жінок, які пройшли курс мезотерапії, підтверджують той факт, що, незважаючи на можливі ризики, боятися серйозних наслідків процедури не варто. Пацієнтки відзначають, що після «уколів краси» шкіра стає гладкою, набуває природний колір і пружність.

Більш того, в своїх відгуках багато жінок стверджують, що повний курс мезотерапії сприяє значного уповільнення процесу старіння шкірних покривів.

До того ж, вітамінні комплекси в уколах знижують жирність епідермісу, прибирають негарний блиск.

Якщо ви вже маєте досвід боротьби з дефектами шкіри особи за допомогою «ін'єкцій краси», поділіться ним з іншими жінками! Залишайте свої відгуки та коментарі, і вони обов'язково допоможуть зробити іншим представницям прекрасної статі вибір на користь такої ефективної косметичної маніпуляції, як мезотерапія!

Стаття перевірена експертом - практикуючим сімейним лікарем Крижанівський Єлизаветою Анатоліївною.

Коли необхідно робити вітамінні уколи для особи?
Коли можна починати робити «уколи краси» для особи?
Як часто потрібно робити процедуру?
Коли необхідно робити вітамінні уколи для особи?
Як зрозуміти, що настав час активно зайнятися собою?
Як проводиться маніпуляція?
Коли можна починати робити «уколи краси» для особи?
Чому?
Як часто потрібно робити процедуру?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: