Статьи

Рецепти піци в духовці в домашніх умовах: яким має бути тісто, огляд смачних соусів і начинок, фото і відео як приготувати

  1. Історія піци
  2. Як і з чим подавати італійське страву
  3. Секрети кращого тесту
  4. Дріжджове на воді
  5. Відео: бездріжджове тісто на молоці
  6. класичний томатний
  7. вершковий
  8. Сирно-гірчичний
  9. Відео: соус бешамель для піци по-селянськи
  10. Як приготувати піцу в домашніх умовах - покрокові рецепти для духовки
  11. Класична італійська
  12. Маргарита
  13. Відео: піца 4 сезони
  14. пепероні
  15. Відео: піца з морепродуктами
  16. овочева
  17. Відео: солодка піца

Хто не знає, що таке піца ?! Цей апетитний млинець з рум'яною скоринкою, багатющою палітрою смаків і м'яким тягнеться сиром відомий в будь-якій країні світу. Правда, знавці запевняють, що пригощатися їм найкраще в Італії - мовляв, «справжню» піцу можна спробувати лише там. Але їхати в Італію довго і не всім по кишені, а ось приготувати знамените італійське ласощі в духовці при дотриманні послідовності рецепта можна і в домашніх умовах. Досить добре переворушити холодильник, і ви напевно знайдете в ньому все необхідне.

Історія піци

Якщо вірити легенді, піцу «винайшла» бідна неаполітанська рибалка, в будинку якої до повернення чоловіка з плавання не залишилося харчів, крім пари жменею борошна, скибочки сиру і хвостика ковбаси. Щоб не зустрічати коханого чоловіка недоїдками, жінка швидко замісила з борошна і води коржик, кинула на неї нарізану ковбаску і роздобутий в городі помідор, посипала все сиром, додала пару листочків зелені і відправила все в піч. Задоволений залишився не тільки повернувся додому чоловік, але і тисячі італійців, для яких це блюдо швидко стало і найулюбленішим ласощами, і неофіційним символом Італії.

Звичайно, це не більше ніж легенда. На ділі знамениті коржі з різноманітними начинками людство відкрило для себе давним-давно - багато раніше, ніж на світ з'явився і Неаполь, і сама Італії в сучасному її вигляді. Згадка про «прародительки» піци історики знаходять в свитках, що відносяться до часів Перської Імперії, в манускриптах Стародавнього Єгипту, в діалогах знаменитого грека Платона, кулінарних книгах Риму і деяких скандинавських джерелах. Скам'янілі хлібці з залишками запеченої на них харчів, за чутками, були знайдені навіть на руїнах знаменитих Помпей!

Але справжню популярність і вид, наближений до звичного нам, піца придбала лише в XVII-XVIII століттях. Правда, вона як і раніше залишалася блюдом бідняків, які їли гарячі, присипані сиром скибочки прямо на вулиці, як ми нині їмо фастфуд. Зате ставала все більш популярною. Ну а з появою перших піцерій справу і зовсім пішло на лад, а піца пробралася спершу на столи багатих будинків - її їли навіть королі! - а потім і зовсім почала завойовувати світ. Сьогодні буде вкрай важко відшукати країну, де не знали б і не любили це блюдо.

До речі, помідори, без яких тепер важко уявити собі піцу, увійшли в рецепт не відразу, а лише після відкриття Південної Америки. Причому спочатку нікому не приходило в голову додавати «диявольську ягоду» в їжу, адже вона вважалася сильною отрутою. Зате трохи часу по тому, коли несправедливо оббрехав томати були розсмакували і реабілітовані, вони стали незмінною частиною піци. У всякому разі, в її класичному варіанті.

Як і з чим подавати італійське страву

Хто не знає, що таке піца

Коржі з начинкою відомі человечеств з незапам'ятних часів

За великим рахунком, піца не потребує супроводі. Це цілком самостійне і ситне блюдо - його немає потреби доповнювати. Однак справжні гурмани радять не нехтувати деякими цікавими смаковими поєднаннями.

  1. Відмінну компанію пряного соусу і копченої ковбаси в начинці Пепероні (або будь-який інший м'ясний піци) складуть легкі свіжі овочеві салати. Прослідкуйте, щоб в них не було ні м'яса, ні майонезу, інакше страва вийде надто важким. Листя салату, овочі, оливкова олія - ​​ось і все, що потрібно.
  2. Червоне сухе або напівсухе вино. Це фактично класика, особливо якщо ви зупините свій вибір на італійських сортах благородного напою.
  3. Натуральний лимонад або, вірніше, вода, змішана з декількома ложками лимонного соку. Він не завадить насолодитися смаком улюбленого страви, а, навпаки, зробить його більш вишуканим. Врахуйте, солодкі «шипучки» з цією роллю справляться на порядок гірше.

Секрети кращого тесту

Давно минули ті часи, коли основу для самого знаменитого італійського блюда робили виключно з муки і води. Сьогодні тісто для піци може бути будь-яким: дріжджовим і листковим, тонким і пишним, хрустким і м'яким, замішаним на кефірі, яйцях, майонезі, сметані, сирі і навіть ... пиві.

пиві

Тісто має бути тонким, але при цьому щільним

Але що б вас ні приваблювало більше - експерименти з новими смаками або перевірена класика - відбирати продукти для тіста слід з особливою ретельністю.

  1. Борошно. Вона повинна бути дрібного помелу, вироблена з твердих сортів пшениці і з високим вмістом клейковини (білка) - не менше 12-14%. Тільки з такого борошна виходить по-справжньому еластичне і в міру ніжне тісто, здатна, не розмокнути під начинкою, зберегти задану йому форму і піднятися при випіканні.
  2. Дріжджі. Можна скористатися і сухими, розфасованими по плоским пакетиках, але для «справжньої» піци кухаря воліють брати «живий» продукт. Втім, це питання непринципове.
  3. Сіль. Багатьом здається, ніби цей інгредієнт в тесті зайвий, адже основний смак піци додасть начинка, в якій часто вже досить солі. Ні в якому разі! Справжня піца - це зовсім не випадкова мішанина продуктів, а серйозне блюдо, в якому все пропорції вивірені і збалансовані, а основа ідеально поєднується з начинкою і соусом. Якщо вона вийде занадто прісною, смак готового блюда вже не буде таким насиченим.

Ви бачили коли-небудь, як справжні піццемейкери - в просторіччі «піццедели» - спритно підкидають і обертають над головою шматки тесту, розтягуючи їх у рівні кола? Це робиться не тільки заради красивого видовища. Згідно з канонами класичної технології, тісто слід не розгортати, а розтягувати м'якими, але вивіреними рухами: завдяки цьому його волокна залишаються цілими, а готова основа легше знаходить обсяг і потрібну м'якість. Втім, новачкам розумніше буде по-старому братися за качалку, інакше ваша майбутня піца, мабуть, закінчить своє життя на підлозі кухні, так і не потрапивши в піч.

Дріжджове на воді

Для одного з найпростіших рецептів тесту для піци, вам знадобиться:

  • вода - 250 г;
  • борошно - 300 г;
  • дріжджі - 20 г свіжих або 4 г сухих;
  • рослинне масло (звичайно ж, кращим вибором стане оливкова!);
  • цукор - 1 ч. л .;
  • сіль - 0, 25 ч. л.

Приготування.

  1. Злегка підігрійте воду. Вона не повинна бути гарячою, просто теплою.

    Вода повинна бути теплою, а не гарячою

  2. Розчиніть в ній цукор, масло, і сіль. В останню чергу введіть у воду розкришені дріжджі, накрийте вийшла опару рушником і дайте їй постояти в теплому місці до тих пір, поки на поверхні не з'явиться пінка.

    Дріжджі почали діяти

  3. Починайте замішувати тісто, порціями додаючи в опару борошно.

    Краще буде борошно просіяти

  4. Робити це потрібно до тих пір, поки вийшла еластична маса не перестане прилипати до рук і не знайде гладкість і пружність.

    Тісто має вийти гладким і пружним

  5. Скачайте тісто в кулю і дайте йому постояти ще годину-дві під злегка вологим рушником.

    Дайте тесту ще трохи підійти

  6. Поділіть тісто на частини вагою приблизно 200 г і розкачайте кожен на присипаної борошном поверхні столу в коржик діаметром близько 30-40 см. Або, що більш відповідає класичній рецептурі, розімніть руками, рухаючись від центру до країв і формуючи невеликий бортик по периметру.

    Пекарська папір не дасть піці підгоріти

Хороша основа для піци не буває товстої. Оптимальною вважається товщина в 0,5 см в центрі коржі і близько 1-2 - у бортиків. Завдяки цьому - а ще високих температур, при яких випікають піцу - вона встигає приготуватися протягом 10 хвилин, у справжніх майстрів і того менше. Якщо пласт тесту вийде занадто пухким, є ризик, що начинка пересохне і навіть почне підгоряти раніше, ніж воно пропечеться.

Відео: бездріжджове тісто на молоці

Яким повинен бути соус

Якщо ви наплутали з начинкою, хороший соус це виправить. Але якщо ви зіпсували соус, піці вже нічого не допоможе - можете відразу відправляти її у відро для сміття і братися за наступну. Так що цей етап вимагає від кухаря особливого старанності.

Але колись потрібно визначитися, який соус ви хочете бачити в своєму міні-шедевр.

класичний томатний

Ні в якому разі не замінюйте його звичайним кетчупом! Це буде абсолютно не те. Краще виберіть вільна годинка, приготуйте побільше соусу про запас, а потім розлийте його по формах і заморозьте. Наступного разу, коли зберетеся спекти піцу, необхідний інгредієнт завжди буде під рукою.

Вам знадобиться:

  • помідори, свіжі або консервовані - 200 г;
  • часник - 2 зубчики;
  • половинка цибулини середніх розмірів;
  • оливкова олія - ​​10 мл;
  • орегано - 0,5 ч. л .;
  • чорний перець;
  • сіль.

Приготування.

  1. Цибулю і часник звільніть від лушпиння та дрібно наріжте.

    Цибулю і часник забезпечать соусу необхідну гостроту

  2. Обсмажте і те, і інше на оливковій олії в каструльці з товстим дном. Робити це потрібно до тих пір, поки цибуля не стане прозорим.

    Якщо немає підходящої каструльки, беріть сковороду з високими бортиками

  3. З помідорів видаліть шкірку. Свіжі овочі для цього доведеться обдати окропом, а з консервованими ви і так легко впораєтеся. М'якоть пропустіть через блендер.

    Наріжте помідори великими шматками, так буде легше їх змолоти

  4. Зменшіть вогонь під каструлькою з часником і цибулею до мінімуму і викладіть в неї помідори. Приправте все цукром, чорним перцем і орегано.

    Якщо ви використовуєте свіжий орегано, додавайте його в самому кінці варіння

  5. Гасіть майбутній соус протягом 20-30 хвилин, не забуваючи регулярно помішувати його дерев'яною лопаткою. Під кінець додайте сіль, зніміть каструльку з вогню і остудіть. А потім використовуйте соус за призначенням.

    Соус чекає свого часу

вершковий

Якщо ви не дуже любите томати, зупиніть свій вибір на густому вершковому соусі. Він особливо хороший для вегетаріанської піци з великою кількістю овочів і для всіх начинок з грибами.

Вам знадобиться:

  • жирні вершки (мінімум 20%) - 200 г;
  • борошно - 1 ст. л .;
  • вершкове масло - 1 ст. л .;
  • чорний перець;
  • сіль.

Приготування.

  1. Добре просійте борошно. Краще зробити це двічі, щоб отримати гарантовано якісний результат.

    Грудочок тут не місце

  2. Обсмажте борошно на сухій сковороді до золотистого кольору.

    Борошно повинна злегка зарум'яниться

  3. Додайте вершкове масло.

    Вже починає нагадувати соус

  4. Через пару хвилин долийте вершки. Не забувайте помішувати соус, щоб він не пригорає.

    Слідкуйте, щоб соус не перетравився, почав густіти - знімайте з плити

  5. Через 2-3 хвилини додайте сіль і спеції, зніміть соус з вогню і остудіть його.

    Найкраще білий соус підходить до овочів

Сирно-гірчичний

Цей соус створений для тих, кому в класичній приправі не вистачає і пікантності. Для нього вам знадобиться:

  • сметана - 200 г;
  • сир - 100 г;
  • яйце - 4 шт .;
  • гірчичний порошок - 1 ч. л .;
  • оливкова олія - ​​2-3 ст. л .;
  • лимонний сік - 1 ст. л .;
  • чорний перець;
  • сіль.

Приготування.

  1. Відокремте білки від жовтків. Білки використовуйте, як заманеться, в цьому рецепті вони не потрібні. А жовтки розітріть з маслом і гірчицею до однорідної консистенції.

    Вибирайте, що більше до душі - традиційна ступка або блендер?

  2. Підмісіть до гірчично-желтковой масі сметану і спеції. Ще раз все добре розітріть.

    Після додавання сметани відкладайте в сторону товкач і беріться за віночок або вилку

  3. Сир натріть на дрібній тертці.

    Вся родзинка цього соусу в хорошому сирі!

  4. Перелийте соус в каструльку, поставте на мінімальний вогонь або водяну баню і додайте сир.

    На водяній бані у соусу буде менше шансів підгоріти

  5. Варіть соус, постійно помішуючи в каструльці дерев'яною лопаткою, поки маса не стане однорідною, а потім зніміть її з плити і остудіть.

    Можна подавати на стіл

Будь-соус для піци повинен бути досить густим, інакше він просто вбереться в тісто або «спливёт» з нього. Якщо приправа виходить рідкуватий, залиште каструльку на вогні і продовжуйте уварювати соус до загусання.

Відео: соус бешамель для піци по-селянськи

1 000 і 1 начинка

Бідна дружина рибалки не могла дозволити собі перебирати в продуктах: що в коморі знайшлося, то і пішло в начинку. Але вам доведеться стати в цьому питанні трохи прискіпливіше, оскільки далеко не всі інгредієнти, які ми кладемо в піцу, поєднуються між собою. Якщо ви не майстер-ас, яка зрозуміла всі тонкощі кулінарного мистецтва, на перший час краще відмовитися від занадто сміливих експериментів і дотримуватися одного з традиційних рецептів. Так ви точно не помилитеся.

Приклади вдалих поєднань:

  1. Для м'ясоїдів: фарш, змішаний зі свіжою зеленню, рубаним луком і гострим соусом.
  2. Для їдців, що вважають за краще птицю: шматочки курки, болгарський перець, спаржа, маринований огірок і соус песто.
  3. Для тих, кому подобається ковбаска: салямі з помідорами і сиром.
  4. Для любителів риби: лосось з кропом, діжонськой гірчицею і ріпчастою цибулею.
  5. Для тих, хто жити не може без морепродуктів: моцарелла, болгарський перець, креветки, кальмари і каперси.
  6. Для вегетаріанців: обсмажені з вершками і цибулею гриби.
  7. Для палких прихильників сиру: скибочки улюбленого продукту різних сортів, залиті збитими з молоком яйцями.
  8. Для лакто-вегетаріанців: пюре з консервованої червоної квасолі або хумус, кукурудза і тонкі кільця червоної цибулі.
  9. Для поціновувачів класики: бринза з обсмаженою шпинатом і яйцями.
  10. Для гурманів і ласунів: ніжна Рікотта, соковита груша і солодкий мед.
  11. Для тих, хто зголоднів: картопля з грибами і м'ясом.
  12. Для шанувальників овочів: помідори, баклажани, болгарський перець, ріпчасту цибулю і моцарелла.

    Існує безліч начинок для піци - все і не перерахувати

Не прагніть створювати в кожній піці калейдоскоп з різних наповнювачів. 3-4 компонента оттенят і зроблять яскравіше смак один одного, 5-6 перетворять блюдо в збірну солянку. І ще одне важливе зауваження! Розкладаючи начинку поверх основи, не переборщіть. Ви не кулеб'яку звертаєте, а робите піцу, в якій шар апетитною начинки може бути максимум удвічі товщі тесту. Смак і приємне похрускування основи не повинно губитися за купою наваленим на неї харчів.

Як приготувати піцу в домашніх умовах - покрокові рецепти для духовки

Тісто готове, соус булькає на плиті, виділяючи апетитні аромати, продукти для начинки намічені ... Справа за малим: зібрати і запекти піцу, щоб влаштувати рідним незабутню вечерю. Чим би таким нам їх сьогодні побалувати?

Класична італійська

З цієї піци найкраще починати знайомство з однією з головних визначних пам'яток італійської кухні. Готується вона дуже просто, так що не викликає ускладнень навіть у новачків, і за смаком доводиться майже всім. За винятком, хіба що, вегетаріанців.

Вам знадобиться:

  • основа для піци - 1 шт .;
  • томатний соус - 3-4 ст. л .;
  • помідори - 2 шт .;
  • ковбаса - 70 г;
  • Пармезан або будь-який інший сир - 30 г;
  • оливки і маслини - приблизно по 30 г;
  • печериці - 50 г;
  • оливкова олія.

Приготування.

  1. Застеліть деко пекарської папером або змастіть рослинною олією, а потім викладіть на нього підготовлений пласт теста.Некоторие кухаря радять заздалегідь розігріти духовку і на пару хвилин поставити в неї «голу» основу для піци, щоб та почала потихеньку підніматися. Тільки стежте, щоб вона не пересохла і не покрилася скоринкою завчасно.

    Важливо! Якщо розпочати складання піци на столі, на деко ви її вже не перенесете

  2. Змастіть основу томатним соусом. Щоб полегшити собі завдання, починайте від центру і рухайтеся по спіралі до країв.

    2-3 ложок з лишком вистачить, щоб покрити весь пласт

  3. Помідори наріжте кружальцями.

    Скибочки не повинні бути надто товстими

  4. Ковбасу - кубиками.

    Найчастіше в піцу кладуть копчену ковбасу, але ви можете орієнтуватися лише на свій смак

  5. Гриби - пластиками.

    Якщо не любите гриби, замініть їх кабачками

  6. Сир натріть на крупній тертці або, якщо ви використовуєте Моцареллу, наріжте тонкими брусочками. А можна змішати і той і інший сорти - вийде ще смачніше.

    Моцареллу не прийнято натирати на тертці

  7. Розподіліть на основі помідори, ковбасу і гриби і присипте все шаром сиру.

    Відступите від країв на 1,5-2 см

  8. Збризніть ваш «напівфабрикат» оливковою олією, приберіть в розігріту до 200 ° духовку і залиште запікатися протягом 10-20 хвилин в залежності від товщини розкатаної основи.

    Пора дегустувати частування

Маргарита

Якщо вас цікавлять смаки більш вишукані, зверніть увагу на піцу, яка дістала своє назві в честь дружини короля Італії Маргарити Савойської - у всякому разі, так стверджує переказ. Крім того, що вона (природно, піца, а не королева) б'є всі рекорди популярності в світі і в обов'язковому порядку присутній в меню будь-якої поважаючої себе піцерії, поєднання базиліка, соковитих помідорів і моцарели саме по собі навіює асоціації з країною оливкових гаїв, спагетті і падаючих веж, тому на вашій кухні буде витати дух справжньої Італії.

Вам знадобиться:

  • основа для піци - 1 шт.
  • помідори - 300 г;
  • моцарелла - 200 г;
  • оливкова олія - ​​3 ст. л .;
  • часник - 3-4 зубчики;
  • томатний соус - 3 ст. л .;
  • свіжий базилік;
  • перець;
  • сіль.

Приготування.

  1. Основу для піци викладіть на сбризнутий оливковою олією деко і змастіть соусом.

    Для Маргарити годиться тільки томатний соус

  2. Помідори наріжте тонкими часточками.

    Класична Маргарита без помідорів? Ніколи!

  3. Пропустіть через прес часник.

    Пізніше ви посиплеться їм піцу для більшого аромату

  4. Моцареллу наріжте тонкими брусочками або кубиками.

    Іноді дрібні кульки Моцарелли кладуть на піцу, не розрізаючи

  5. Вікладіть нарізані помідори на Тісто, посіпте часником, перцем и сіллю, посіпаті сиром, а під кінець додають листочки базіліку.

    На цьому етапі можна додати ваші улюблені сухі приправи - наприклад, набір прованських спецій

  6. Надішліть піцу в розігріту до 200 ° духовку запікатися до рум'яної скоринки на бортику тесту - тобто, на 10-15 хвилин.

    Скликайте їдців!

Базилік можна приберегти до того часу, коли піца пропечеться, і посипати їм вже готову страву.

Відео: піца 4 сезони

4 сиру

Якщо класичне частування з пармезаном і моцарелою вам сподобалася, то від цих ласощів ви прийдете в повний захват. Багате поєднання смаків від різних сортів сиру, вершкова ніжність соусу і хрустів тісто створюють чудове поєднання. Розчарованими не залишаться навіть ті, хто до сих пір був упевнений, що піца без ковбаси і м'яса - це і не піца зовсім.

Вам Знадоби:

  • основа для піци - 1 шт .;
  • білий соус - 100 мл;
  • сир моцарелла - 300 г;
  • сир Рікотта - 200 г;
  • сир Чеддер - 100 г;
  • сир Пекоріно Романо - 50 г.

Якщо у вас виникнуть проблеми з пошуком сиру Пекоріно, замініть його все тим же пармезаном. Але врахуйте, що Пекоріно має куди більш виражений смак, тому заміна вийде не цілком рівноцінної. Крім того, тут буде більш ніж доречний сир з цвіллю, якщо ви є цінителем цього продукту.

Приготування.

  1. Викладіть підготовлене тісто для піци на сбризнутий маслом деко і змастіть його тонким шаром соусу.

    Добре уварений соус не буде рідким

  2. Сир Чеддер натріть на тертці.

    Вибирайте велику тертку

  3. Пекоріно наріжте скибочками.

    Пекоріно досить твердий сир

  4. Моцареллу наламати, а Рікотту можна буде викладати на тісто за допомогою ложки.

    З м'якою Рікоттою простіше впоратися за допомогою ложки

  5. Рівномірно розподіліть шматочки сирів по всій поверхні піци, виключаючи бортики.

    Виглядає вже апетитно

  6. Випікайте піцу в розігрітій духовці при температурі 200 ° протягом 15-20 хвилин - до тих пір, поки начинка не розплавиться.

    Як тільки начинка розплавитися, піцу можна діставати з духовки

пепероні

Свою назву ця страва отримало завдяки надзвичайно гострою різновиди салямі, яка є одним з обов'язкових його інгредієнтів. А назва тієї, в свою чергу, походить від італійського слова «перець» - «pepe». Не дивно, адже перцю в цьому пряному делікатес предостатньо! Недарма в самій Італії друга назва такої піци звучить як «Диявольська».

Щоб приготувати страву «з вогником» вам знадобиться:

  • основа для піци - 1 шт .;
  • соус, краще червоний, томатний - 100 мл;
  • 200 г гострої салямі;
  • 200 г твердого сиру;
  • оливки або маслини без кісточок - 20-25 шт .;
  • базилік і орегано - по щіпці у вигляді сухих трав або по невеликій жмені у вигляді свіжих.

Ті, хто «любить погарячіше» і не боїться за свій шлунок, можуть додати в соус щіпку гострого червоного перцю. І не забудьте подати на стіл освіжаючий лимонад та інші напої - піца вийде воістину «обпалює»!

Приготування.

  1. Деко збризніть маслом, викладіть на нього підготовлену основу для піци і змастіть її соусом.

    Справжні любителі гостренького додають перець і в соус, і в начинку

  2. Салямі наріжте тонкими скибочками.

    Сорт салямі, що дав назву піці, відрізняється підвищеним вмістом перцю

  3. Сир натріть на крупній тертці.

    Сир пом'якшить гостроту ковбаси

  4. Маслини наріжте кружальцями.

    Головне, знайти оливки або маслини без кісточок

  5. Якщо зазвичай сир вінчає фактично готову піцу, то тут будемо рухатися в зворотному порядку: спершу розподілимо по тесту тертий сир, не доходячи пари сантиметрів до краю, а потім вже візьмемося за ковбасу і оливки.

    Як завжди, стежте, щоб начинка не виступала за краї

  6. Запікайте піцу в розігрітій до 200 ° духовці протягом чверті години або трохи довше - поки не з'явиться підрум'яниться скоринка.

    Стережіться виставляти обпечіться!

Відео: піца з морепродуктами

сільська

Якщо назва наводить вас на думці про простоту і невигадливості, то ви помилилися. Сільська піца відрізняється від своїх «товаришок» наявністю вишуканого густого соусу бешамель. А ще тим, що в її начинці присутні бекон і картопля, які і справді наводять на думки про сільське життя і простих, але ситних обідах.

Вам Знадоби:

  • основа для піци - 1 шт .;
  • сир моцарелла - 80 г;
  • печериці - 50 г;
  • бекон - 30 г;
  • картопля - 50 г;
  • ріпчаста цибуля - 30 г;
  • оливкова олія;
  • соус бешамель;
  • орегано, розмарин.

Приготування.

  1. Лук почистіть, нарубати кубиками і обсмажте на оливковій олії до прозорості.

    5 хвилин буде достатньо

  2. Печериці наріжте пластиками і додайте до цибулі.

    Ще хвилин 12-15, і можна додавати картопля

  3. Картопля почистіть, наріжте шматочками і так же відправте їх до цибулі і грибів. Накрийте сковороду кришкою і смажте начинку до м'якості картоплі, періодично помішуючи в сковороді ложкою.

    Перекладіть начинку на тарілку - так вона охолоне швидше

  4. Бекон наріжте шматочками середнього розміру.

    З акуратними скибочками їдоках буде простіше впоратися

  5. Сир натріть на крупній тертці.

    Яка ж піца без цього необхідного інгредієнта

  6. Змастіть основу з тіста соусом.

    Вершковий смак бешамель відмінно підкреслить смак картоплі і грибів

  7. Викладіть на основу начинку: картопля, гриби, бекон, цибуля, орегано, розмарин.

    Цікавий варіант: випікати піцу в сковороді зі знімною ручкою

  8. І випікайте піцу в розігрітій до 200 ° духовці 10-15 хвилин.

    Така піца легко замінить цілий обід

овочева

Не всі люблять м'ясо, але це, звичайно, не привід відмовляти собі в шматочку апетитною піци. Досить підібрати начинку відповідно до своїх принципів і - вуаля! овочеве ласощі, витримане в кращих традиціях Італії, готово.

Вам Знадоби:

  • основа для піци - 1 шт .;
  • томатний соус - 100 мл;
  • сир моцарелла - 60 г;
  • кабачки - 30 г;
  • баклажани - 30 г;
  • маслини без кісточок - 20 шт .;
  • болгарський перець - 30 г;
  • ріпчаста цибуля - 30 г;
  • орегано;
  • Імбир;
  • оливкова олія;
  • сіль.

Приготування.

  1. Кабачок і баклажан очистіть від шкірки, наріжте тонкими пластинками.

    Баклажан рекомендується опустити в мисочку з водою, щоб прибрати гіркоту

  2. Лук звільніть від лушпиння і нарубати.

    Вегетаріанської піци не завадить додати гостроти

  3. Збризніть сковороду оливковою олією і обсмажте на ній все овочі, додавши до них трохи імбиру і солі.

    Золотава скоринка зробить піцу ще смачніше

  4. Окремо наріжте кільцями перець.

    Чим яскравіше, тим смачніше

  5. А маслини - кружальцями.

    Зробіть строкатий мікс з маслин і оливок

  6. Сир наріжте, як вам зручно.

    Кубики, кружечки - яка різниця? Головне, щоб було смачно!

  7. Змастіть основу для тіста, викладену на промаслений лист, червоним соусом.

    Ще зовсім трохи, і ви у мети

  8. Розподіліть зверху все овочі, посипте сиром і киньте на начинку листочки свіжого орегано.Випекайте при 200 ° градусах протягом 10-15 хвилин, до готовності тесту.

    Вегетаріанська піца на смак нітрохи не поступається всім іншим

Відео: солодка піца

Піцу можна приготувати не тільки в духовці, але і на сковороді, з швидкими рецептами страви можна познайомитися в нашій статті - https://legkovmeste.ru/kulinariya/retsept-pitstsa-na-skovorode-za-10-minut.html

Піца неспроста завоювала світову популярність. Вона хороша в будь-яких обставинах: на дружній вечірці, романтичному побаченні, сімейному обіді, перекус самотнього холостяка, в якості сніданку, обіду або вечері. Вона має безліч смаків - кожен без праці зуміє підшукати серед начинок ту, що доведеться йому до душі. А ще це блюдо можуть час від часу дозволити собі ті, хто стежить за фігурою. В шматочку класичної італійської піци, наприклад, міститься 149 ккал - тобто, трохи більше, ніж в тарілці гречаної каші. Чим не привід приготувати знамените ласощі вже сьогодні? Влаштуйте домашнім міні-подорож до сонячної Італії, вони точно оцінять!

Ви бачили коли-небудь, як справжні піццемейкери - в просторіччі «піццедели» - спритно підкидають і обертають над головою шматки тесту, розтягуючи їх у рівні кола?
Вибирайте, що більше до душі - традиційна ступка або блендер?
Чим би таким нам їх сьогодні побалувати?
Класична Маргарита без помідорів?
Кубики, кружечки - яка різниця?
Чим не привід приготувати знамените ласощі вже сьогодні?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: