Статьи

Як прочистити пральну машину лимонною кислотою

  1. Додаткові кошти для чистки накипу

Домогосподарки часто задають питання, наскільки ефективна чистка пральної машини лимонною кислотою, скільки сипати цього кошти для отримання бажаного ефекту Домогосподарки часто задають питання, наскільки ефективна чистка пральної машини лимонною кислотою, скільки сипати цього кошти для отримання бажаного ефекту. Всім відомо, що поява накипу обумовлено низькою якістю водопровідної води. Стан труб на сьогоднішній день досить жалюгідний, на їх стінках накопичується безліч іржі, солей, заліза та інших хімічних елементів. Вони розносяться по трубопроводу і потрапляють в кожен будинок. Якщо воду, призначену для пиття, можна пропустити через фільтр, який очистить її від домішок і зробить придатною для вживання, то з водою для прання справа дещо складніша.

Освіта накипу відбувається тільки при нагріванні води. В процесі прання ТЕН розжарюється, щоб нагріти рідину, звідси і утворюється осад. Варіант використання пральної машини без нагрівання води не завжди доцільний, оскільки не всі забруднення при мінімальних температурах видаляються.

Лимонна кислота для пральної машини - чудове бюджетне засіб для чищення. Воно дає відчутний результат навіть при вже з'явилася накипу. Засіб продається в будь-якому магазин за ціною, доступною кожному. Використання її в розумних межах не завдасть шкоди, так як вона легко виполіскується і не залишається на елементах машини і в тканини.

Щоб зрозуміти дію її на накип і відкладення солей, досить згадати курс хімії. Лимонна кислота відноситься до карбонату. Вступаючи в реакцію з відкладеннями, вона ефективно видаляє їх. Досить засипати тільки засіб у відсік, а всю іншу роботу техніка зробить сама.

Чистка пральної машини таким методом не доставляє багато клопоту. Досить дотримуватися такого порядку дій:

  1. Треба переконатися, що в машині немає одягу. Засіб буде контактувати не тільки з частинами агрегату, але і з тим, що знаходиться всередині барабана. Якщо вона потрапить на речі, то роз'їсть їх.
  2. У відділ для порошку або в сам барабан необхідно засипати 100 або 200 г засобу. Кислота повинна бути у вигляді порошку, сік лимона для цієї мети не підійде, оскільки не має достатньої концентрації.
  3. Запуск проводиться в режимі з максимальною тривалістю. Температура води при цьому повинна складати + 90 ° C або більше.
  4. У момент роботи пральної машинки можна побачити дію кислоти, звернувши увагу на слив, через який будуть виводитися відпадають частини сольових відкладень.
  5. Після закінчення роботи машину необхідно протерти сухою ганчіркою і просушити. Потрібно видалити відпалу накип з зливу і з простору під гумовими частинами вироби. Якщо були знайдені шматки накипу, значить, чистка пройшла успішно.

Обов'язково потрібно дотримуватися при проведенні цієї процедури температуру води і дозування засобу. Якщо використовувати більше кислоти, деякі елементи машини можуть вийти з ладу. Якщо температура води буде вище зазначеної, кислота роз'їсть гумові та пластмасові частини виробу.

Додаткові кошти для чистки накипу

Є кілька варіантів, як почистити пральну машину. Якщо мова йде про усунення вже наявної накипу, найкращим засіб буде лимонна кислота для пральної машини. Вона м'яко і швидко очистить все відкладення.

Методи видалення накипу:

  • Чистка може проводитися не тільки лимонною кислотою, а й оцтової. При цьому способі стакан столового 9% -го оцту потрібно влити в відділ для засипання порошку, далі необхідно включити машину, вибравши будь-який режим. Єдина умова, щоб вода під час роботи була температурою не нижче + 60 ° C і обов'язково повинен бути присутнім режим полоскання. Таким методом користуються багато, але він не є рекомендованим з тієї причини, що оцтова кислота має різкий запах, від якого досить важко позбутися. Важливо врахувати, що оцет призводить до швидкого зносу гумових частин вироби.
  • Кращим способом боротьби з накипом є його запобігання. Прання в воді, що не перевищує + 50 ° C, найкраще захистить елементи машини від сольових відкладень. У боротьбі з накипом може допомогти установка спеціального фільтра. У продажу є магнітні фільтри і механічної очистки. Принцип дії першого простий: під впливом магнітів, солі розщеплюються. Недолік такого виробу полягає в тому, що ціна на нього дуже висока.
  • Бюджетний варіант - це фільтр механічного очищення. Він очищає воду від різних домішок і осадових речовин. Незручність полягає в необхідності періодично проводити заміну картриджа. Такий фільтр не тільки захистить побутову техніку від накипу, але і позбавить від постійної прочищення труб. Якщо ж немає бажання або можливості запобігти появі небезпечних відкладень або вже пізно вживати профілактичні заходи, найкращим рішенням буде провести чистку лимонною кислотою.

Як ви переконалися, накип - це усувається проблема. Якщо 1-2 рази на рік проводити чистку, то проблем з поломкою можна уникнути. Якщо все-таки без поломки не обійшлося, Ви можете скористатися послугою ремонту пральних машин на дому . Майстер усуне неполадку швидко і недорого!

Читайте наші поради і новини про ремонт пральних машин в Твіттері: https://twitter.com/servis_profi і ВКонтакте: https://vk.com/remont_stiralnyh_mashin_profi

Читайте також

25-12-2016

Ремонт пральних машин Бош в Уфі на дому - зручність для кожного клієнта

21-12-2016

Стоїте перед вибором нової пральної машини? Тоді прочитайте наш невеликий огляд.

21-12-2016

Якщо Ваша пральна машинка перестала віджимати білизну - не поспішайте робити погані висновки. Прочитайте краще цю статтю.

03-04-2017

Стаття дасть Вам детальну інформацію про пристрій зворотного клапана пральної машини (антісіфоне) - принцип дії, для чого потрібен, установка, вартість і інше.

18-03-2017

Що значить помилка 1Е пральної машини Самсунг і як її виправити своїми руками?

11-03-2017

Усуваємо помилку F21 в пральній машинці Bosch своїми руками.

Що значить помилка 1Е пральної машини Самсунг і як її виправити своїми руками?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: