Статьи

Елементи зачіски з фото: види челок, проборов, хвиль, букле, валиків і черепашок з волосся

  1. Які бувають елементи зачіски: буклі з волосся
  2. Елемент зачіски валик (циліндричний пучок)
  3. Елемент зачіски хвиля і її види
  4. Крон волосся - це елемент зачіски
  5. Основний елемент зачіски локон
  6. Укладання волосся плетінням
  7. Види проборов волосся на голові (з фото)
  8. Які бувають види проборов
  9. Як робити черепашку з волосся
  10. Типи (види) чубків
  11. Якому типу особи йде чубчик (чубчика для різних типів особи)
  12. Методи відділення чубчика

Елементи зачіски - це складові, з яких складається той чи інший тип укладання волосся.

Ми в цілому сприймаємо образ, створений перукарем, не вникаючи в деталі Ми в цілому сприймаємо образ, створений перукарем, не вникаючи в деталі. У той час як професіонали здатні «розчленувати» зачіску на окремі деталі. Такі елементи зачісок, як хвиля, чубчика різних видів, проділи волосся і деякі інші деколи здатні змінити ту чи іншу стрижку до невпізнання.

Як робити черепашку з волосся, які бувають проділи, якого типу особи йде чубчик і багато іншого ви дізнаєтеся на цій сторінці.

Створюючи зачіску, перукар використовує стандартний набір елементів. Справжня майстерність полягає в тому, щоб зуміти створити з них щось оригінальне і стильне. Але перш ніж починати експерименти, необхідно досконало освоїти основні елементи зачісок. Отже, які бувають елементи зачіски і що вони з себе представляють? Основних видів укладання волосся всього дев'ять: буклі, валик, хвиля, крон, локон, плетіння (коси), проділ, черепашка, чубчик.

Які бувають елементи зачіски: буклі з волосся

Буклі - це волосся, збиті на половину товщини пасма (тупірованние), вичесати і скорочення в тугі валики. Укладені в буклі волосся виглядає дуже об'ємними і пишними. В першу чергу, буклі доречні в святкових укладаннях, наприклад, цей елемент дуже часто використовується у весільних зачісках. З буклями з волосся добре поєднуються живі квіти.

Довжину пасом, які під час стрижки відокремлюються горизонтальними проділами, перевіряють у вертикальному напрямку, і навпаки: стрижку в вертикальному напрямку перевіряють горизонталями.

Елемент зачіски валик (циліндричний пучок)

Елемент зачіски валик - це циліндричний пучок, тобто, волосся, зачесані і закручені в пучок циліндричної форми. Валик зазвичай укладають по крайової лінії росту волосся. Цей елемент зачіски можна зробити тільки на ідеально прямих, гладких волоссі, тому для виконання валика вам обов'язково потрібно засіб для випрямлення волосся. Волосся закручують в валик, починаючи з кінців. Оригінальна зачіска виходить, якщо розділити волосся на дві частини і закрутити обидві в валики до центру.

Елемент зачіски хвиля і її види

Зверніть увагу на фото елемента зачіски хвиля - він представляє собою плавно вигнуті волосся, обмежені з обох сторін двома лініями (кронами):

Розрізняють декілька видів хвиль: по розташуванню щодо проділу (передбачуваного або існуючого): прямі, косі і поперечні; за напрямком: лицьові (виступаючі) і зворотні; за формою: вузькі, широкі, великі, глибокі і плоскі.

Прямі хвилі розташовуються паралельно проділу, косі - під гострим кутом до проділу, поперечні - під кутом 90 ° (перпендикулярно) до проділу.

Вузькі хвилі не перевищують шириною 2-3 см, а великі досягають 5-6 см. Глибокі хвилі більш довговічні.

Особові хвилі виступає дугою спрямовані в бік особи. Вони обрамляють обличчя і частково виступають за крайову лінію росту волосся. Зворотні хвилі йдуть від особи. Ці хвилі є підсобними по відношенню до особових хвилях і доповнюють їх. У свою чергу, виступають і зворотні хвилі поділяються за місцем розташування на лобові, скроневі і прилеглі до щік (лицьові).

Зверніть увагу, що поділ хвиль на виступаючі і зворотні щодо: якщо з одного боку волосяного покриву хвиля є виступаючої, то з іншого боку вона буде зворотною, і навпаки.

Перукар повинен уміти правильно розташовувати виступаючі хвилі. Лобова хвиля повинна закривати лобову виїмку, скронева - лежати на скроневій виступі, а лицьова - виходити на щоку і прикривати вухо.


Крон волосся - це елемент зачіски

Крон волосся - це елемент зачіски, що представляє собою лінію найвищої частини хвилі. У тому місці, де волосся змінюють напрямок на протилежне, з'являється різкий вигин. Це і є крон. Крони відокремлюють хвилі один від одного. Вони можуть відрізнятися по висоті і товщині: високі, низькі, тонкі (гострі) і товсті (тупі).

процес укладання феном слід робити аж до того моменту, коли волосся повністю висохнуть, а закінчувати - холодним повітрям, щоб пасма краще зафіксувалися.

Чим вище і гостріше крон, тим довше буде зберігатися зачіска.

Основний елемент зачіски локон

Елемент зачіски локон також є один з основних видів укладання. Локон - це пасмо волосся, завита в трубочку і укладена у формі спіралі.

Розрізняють декілька видів локонів: за способом накрутки: закручені вгору і закручені вниз; по положенню на голові: горизонтальні (прямі), вертикальні, косі, спускні і т. д.

Укладання волосся плетінням

Плетіння, або коси - це переплетення окремих прядок волосся. коси - дуже популярний елемент зачіски. Існує безліч технік укладання волосся плетінням, деякі з яких, в свою чергу, також діляться на підвиди.

Розрізняють коси з 3-х пасом (класична коса), з 4-х пасом, з 5-ти пасом (об'ємна коса), з 6-ти пасом, коси-джгути, французьку косу, датську косу (німецьку, або зворотний французьку) , косу-риб'ячий хвіст, косу-твіст, коси з плоскими зернами (ажурне плетиво), афрокосички. Припустимо комбінувати різні види і підвиди кіс, а також використовувати коси разом з іншими елементами зачісок.

Види проборов волосся на голові (з фото)

Проділ - це лінія, яка розділяє волосся на рівні або нерівні частини. Всі види проборов на голові дають практично необмежені можливості по моделюванню зачіски. Щоб змінити проділ, достатньо однієї хвилини і декількох рухів гребінця. Кожен вид проділу волосся можна використовувати майже в будь-яких зачісках. Виняток становлять ті, в яких волосся гладко зачісується назад. Змінивши вигляд проділу, можна перетворити сувору зачіску в кокетливу, і навпаки.

Взимку мити волосся краще не раніше, ніж за 2 год до виходу на вулицю, а після укладання почекати хоча б хвилин 5, щоб зачіска охолола, інакше шапка неодмінно примнеться «розпалені» волосся.

На відміну від більшості інших елементів зачісок, проділ може мати природну природу. Довге розпущене волосся самі розпадаються на дві частини по обидва боки голови. На жаль, природний проділ, як правило, виглядає не надто акуратно. Його необхідно коригувати за допомогою гребінця з «хвостиком».

Які бувають види проборов

На питання про те, які бувають проділи, перукарі, не замислюючись, дають чітку відповідь: прямий, бічний, діагональний і зигзагоподібний. Ці чотири види проборов часом змінюють зачіску до невпізнання.

Подивіться види проборов волосся на голові і виберіть найбільш оптимальний для своєї зачіски:

1. Прямий проділ - «класика жанру». Це найпростіший і найпоширеніший тип побору. Лінія прямого проділу ведеться від середини лоба до середини потилиці по центру голови і ділить волосся на дві рівні частини. Він підходить людям з овальним обличчям, а також дозволяє візуально звузити квадратне або широке обличчя.

2. Бічний проділ - лінія, яка розділяє волосся на дві нерівні частини. Він розташовується з помітним зміщенням до лівої чи правої стороні голови. Бічний убір - справжній порятунок для людей з рідкісними або недостатньо пишним волоссям. При бічному проділі велика частина волосся зачісується на одну сторону, і зачіска набуває додатковий обсяг.

3. Діагональний проділ - це коса лінія, яка йде від лівого кута чола до правої частини потилиці або від правого кута чола до лівої частини потилиці. Як і бічний проділ, діагональний надає волоссю об'єм і візуально піднімає зачіску.

4. Зигзагоподібний проділ проходить по центру голови. Створюється шляхом поперемінного перекидання прядок то вліво, то вправо. Зачіски з зигзагоподібними проділами завжди стильні і екстравагантні.

Як робити черепашку з волосся

Ракушка - це волосся, скорочення джгутами і укладені на потилиці або трохи вище. Щоб виконати черепашку, волосся зачісувати назад, скручують в джгут і піднімають вгору. Притримуючи джгут однією рукою, інший волосся розчісують з правого боку голови до джгута. Цими волоссям прикривають джгут, як би загортаючи в них цей елемент зачіски. Вільні волосся подгибают під хвостик джгута і прикривають «складкою» з волосся. У джгут справа наліво вводять велику шпильку, а потім точно так же - маленький шпильки. Вони повинні кріпити джгут по всій його поверхні. Після цього велику шпильку зазвичай видаляють. Ракушка вдало поєднується з локонами. Цей елемент зачіски візуально подовжує шию і створює м'який, жіночний образ.

Якщо довге волосся, укладені з об'ємом на маківці, «впали», їм можна надати колишній обсяг біля коріння: опустіть голову, збризніть лаком і підсушіть в такому положенні. А потім закиньте волосся назад назад і зафіксуйте лаком.

Типи (види) чубків

Як видно на фото, всі види челок - це волосся, спадаючі на лоб. Той чи інший тип чубків може внести «родзинку» навіть в саму нехитру зачіску або, навпаки, зіпсувати всі старання перукаря і стиліста. Зміна однієї тільки чубчика змінює сприйняття зачіски в цілому. Тому за допомогою чубка можна оновити стрижку або приховати деякі недоліки.

Подивіться на фото: всі типи чубків відокремлюються від інших волосся проділом і обрамляють лоб:

Чубчик починається на вершині голови і закінчується в скроневій області.

Типове різноманіття челок величезна. Зокрема, розрізняють довгу і коротку, просту і фігурну, пряму і скошену, симетричну і асиметричну, одноярусну і багатоярусну, густу і проріджену, верхню і нижню, підняту і опущену і т. П.

В цілому все чубчика можна розділити на дві великі групи:

  • чубчик як самостійна частина зачіски. Чубчик є абсолютно незалежним елементом зачіски. Довжина волосся і стрижка може змінюватися як завгодно. На форму і довжину чубчика це не впливає;
  • чубчик як складова частина зачіски. Чубчик - це один з елементів стрижки, який не можна розглядати окремо від всієї зачіски в цілому.

Якому типу особи йде чубчик (чубчика для різних типів особи)

Чубчик для різних типів особи вибираються різні, до цього питання кожен повинен підійти індивідуально. Вибираючи чубчика за типом обличчя, не забудьте врахувати і структуру ваших волосся - якщо вони занадто кучеряві, іноді доведеться вдатися до допомоги прасування.

  • люди з овальним обличчям можуть дозволити собі чуба будь-якої форми і довжини, аж до найкоротшою;
  • людям з круглим обличчям йде рвана косий чубчик;
  • людям з витягнутим обличчям слід носити густу об'ємну чубок довжиною до брів;
  • пом'якшити різкі обриси квадратного обличчя допоможе зріджені чубчик з нерівними кінцями;
  • візуально подовжити низький лоб допоможе отфілірованная чубчик, що починається від верхівки;
  • занадто високий лоб замаскує рівна густа чубчик, що спускається трохи нижче брів.

Методи відділення чубчика

Існує три методи відділення чубчика, кожен з яких зробить вашу зачіску оригінальною.

1. Прямий проділ. Це класичний варіант, при якому утворюється трикутна чубчик, що проходить через кути чола.

2. Діагональний проділ. Дозволяє створити стильну косу чубок. Цей варіант використовують, щоб візуально подовжити кругле обличчя або розширити вузьке.

3. Вигнутий або дугоподібний проділ. В цьому випадку чубчик починається високо на маківці. Застосовується для маскування опуклого, масивного чола, залисин, високою кромки волосся.

Укладання окремих пасм волосся, локонів або завитків дозволяє змінити зовнішній вигляд чубчика.

Отже, які бувають елементи зачіски і що вони з себе представляють?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: