Статьи

Ефірні олії для волосся

Рослинні масла і ефіри - справжні родинні душі, що доповнюють і підсилюють всі позитивні якості один одного Рослинні масла і ефіри - справжні родинні душі, що доповнюють і підсилюють всі позитивні якості один одного. Композиції ефірних масел, що додаються до рослинних масел, не тільки надають суміші приємний аромат, але і більш повно розкривають всі терапевтичні властивості. Клітини волосяних цибулин і волосяний стрижень дуже чутливі до впливів ефірів, тому позитивна динаміка від їх застосування може відзначатися вже після перших процедур. Головне - правильно, виходячи з проблеми, підібрати поєднання ефірного і базового масел.

При підвищеній жирності шкіри голови

Багато ефіри м'яко регулюють вироблення шкірного сала, дозволяючи волоссю довше залишатися в тонусі, бути свіжими і об'ємними: м'ята перцева, м'ята кучерява, евкаліпт, лимон, ялівець, лемонграсс, цитронелла, мандарин, зелений мандарин, іланг-іланг, кедр атласький, розмарин, бергамот, чебрець, лайм, шавлія мускатний, кипарис, масло березового дьогтю, лаврове масло, грейпфрут, пальмароза, мирт.

При себореї і лупи

Благотворно позначиться застосування ефірних масел, що володіють антигрибковими, антисептичними і заспокійливими шкіру голови властивостями: чайне дерево, лаванда, сандал, кипарис, ромашка, меліса, масло березового дьогтю, Манука, розмарин, лавр, деревій, бий, чебрець, кедр гімалайський, сосна, масло ялинової хвої, пачулі, ладан, каепута.

При випаданні і для посилення росту волосся

Ефірні масла, які покращують мікроциркуляцію крові, тонізують м'язовий апарат волосяного фолікула, стимулюють зростання здорових клітин: базилік, чебрець, розмарин, евкаліпт, шавлія мускатний, масло березового дьогтю, бий, чебрець, петитгрейн, петрушка, ялівець, мускатний горіх, ладан, равенсара запашна, чорний перець, імбир, фенхель

При сухості і для гіперчутливої шкіри голови

Гармонізують роздратовану шкіру, усувають свербіння, які нормалізують імунну реакцію клітин шкіри: лаванда, нард, мирра, ладан, троянда, кедр гімалайський, сандал, меліса, ялівець колючий, насіння моркви, рожеве дерево, безсмертник.

Для відновлення структури пошкодженого волосся

Ефірні масла, що закривають пористі ділянки волосяного волокна, що полірують поверхню волосся і надають дзеркальний блиск: солодкий апельсин, іланг-іланг, меліса, лимон, сандал, неролі, кедр, лаванда.

Для посилення дії всіх компонентів масляної суміші
Ефірні масла - провідники активних компонентів інших масел в глибокі шари епідермісу: мірокарпус і солодкий апельсин.

Приклади масляних сумішей

Слід пам'ятати, що стан шкіри голови в чому визначає і здоров'я волосся. Тому при виборі масляної суміші вкрай важливо звертати увагу на стан не тільки волосся, але і самої шкіри.

Масляна суміш для жирної і проблемної шкіри голови

(підходить при лупи і проявах псоріазу)

1. Масло чорного кмину 10 г
2. Масло виноградної кісточки 10г 1
3. Чайне дерево 5 до
4. Масло березового дьогтю 2 до
5. М'ята перцева 1к
5. Мірокарпус 2 до

Масляна суміш для сухої шкіри голови

1. Масло зародків пшениці 10г
2. Жожоба 5г
3. Авокадо 5г
4. Лаванда 5к
5. Рожеве дерево 3к
6. Мірра 2к
7. Солодкий апельсин 2к

Масляна суміш для сухих кінчиків волосся

1. Кетамін 5г
2. Масло брокколі 5г
3. іланг-іланг 8к
4. Лимон 4к

Змішайте всі компоненти у флаконі з темного скла. Зберігайте в прохолодному місці.

Кілька порад щодо застосування масла для волосся

1. Перед застосуванням масла рекомендується опустити флакончик з маслом в ємність з гарячою водою на кілька хвилин. Масло, що наноситься в теплому вигляді, краще розподіляється по волоссю і здатне глибше потрапити в волосяне волокно і шкіру.
2. Масло для шкіри волосся наноситься тільки на шкіру. Відповідно, масло для кінчиків волосся - на саме волосся, щоб уникнути підвищеної жирності не зачіпаючи шкіру голови.
3. Масло для волосся можна наносити на брудне волосся: ліпіди рослинних масел взаємодіє з ліпідами шкірного сала, полегшуючи подальше очищення. Але це справедливо тільки в тому випадку, якщо на волоссі не було засобів для укладки.
4. У середньому, досить потримати масляну суміш протягом години. Але для більш ефективного впливу можна залишити на ніч.
5. Для полегшення змивання масла з волосся, в масляну суміш можна додати 5% полісорбату.
6. Для полегшення будь-яких масляних сумішей і перетворення звичайного масла в «суху» рекомендується додати натуральний емолент. Від 20% в змиті масла, до 90% в наносяться на чисте волосся.
7. Масляні маски рекомендується використовувати в середньому один раз в 7-10 днів. Масла, що наносяться на чисті волосся - кожен раз після миття.

Детальніше про приготуванні і використанні "сухого" масла читайте в окремій статті.

Автор: Катерина (Aromashka team)

рекомендовані рецепти

Рекомендовані товари по цій темі

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: