Статьи

Відновлення кісткових тканин народними способами

Людський організм має великі резерви для відновлення здоров'я після перенесеної травми. Багато хвороб протікають в легкій формі і не вимагають додаткових витрат на лікування. Однак кісткові переломи і травми, здебільшого, потребують медичного участі. Іноді стаціонарного лікування або хірургічного втручання.

Також хворобами кісткових тканин можуть страждати люди старшого покоління. Однією з хвороб, яка зачіпає близько 30% людей після 70 років називається «остеопороз». Кожна третя жінка і кожен 12-й чоловік в літньому віці страждають остеопорозом.

Ця хвороба отримала свою назву недавно, проте відома досить давно. Ця хвороба буквально розчиняє кісткові тканини, робить кістки скелета пористими (трубчастими), легкими і крихкими. Така кістка може зламатися від легкого навантаження, одного неакуратне руху.

Чому кістки слабшають.

Вважалося, що людський скелет може виконувати тільки одну функцію - опорно-рухову. Але згідно з дослідженнями вчених крім механічної функції скелет виконує ряд інших функцій. Людська кістка являє собою живу тканину, яка бере активну участь в обміні речовин. За допомогою кісткової тканини підтримується на належному рівні мінеральний склад плазми.

В здоровому організмі всі біологічні процеси відрегульовані. Їх взаємозв'язок між собою дуже тісний. Регуляція обміну речовин сильно залежить від наявності в організмі вітамінів А, С, Д. Відновлення кісткових тканин буде порушено при збої в роботі будь-якого одного регулюючого чинника і може привести до патологічних змін скелета.

Головну роль при виникненні остеопорозу грає недолік кальцію в організмі. Процес вимивання кальцію відбувається повільно і непомітно для людини. Кістки при цьому зменшуються в об'ємі, втрачають у вазі, стають крихкими.

Велике поширення останнім часом отримали народні способи лікування кісткових тканин.

Як при переломах швидко відновити кісткову тканину?

Частіше і побільше вживайте в їжу рибні консерви. Їсти потрібно як м'ясо, так і ретельно пережовані кістки. У кісткових тканинах риб міститься велика кількість солей кальцію, фосфору.

Велике вживання в їжу морської капусти сприятиме швидкому відновленню кісткових тканин.

Варто частіше приймати теплий настій звіробою. Висушені листки і квітки перетирають в ступі до стану порошку. Одна десертна ложка цього порошку заливається крутим окропом і настоюється протягом 45 хвилин. Приймати потрібно 3 рази в день по третині склянки. Покращує обмін мінералів.

Кожен день робити теплі ванни з пагонів вересу. Сушені пагони дрібно нарізати, потім близько 20 грамів заливається літром окропу. Наполягати біля джерела тепла протягом двох годин. Проціджений розчин використовувати для приготування місцевих ванн. Курс лікування становить 12 процедур.

Холодний настій коренів і трави герані. Столову ложку перетертого в порошок кошти заливають 500 мл холодної води. Настоюється такий засіб протягом 8 годин. Потім слід процідити і випити на наступний день в декілька прийомів. Дуже ефективно прискорять процес відновлення кісткових тканин.

Дуже допомагає плющевидная бурда. Близько 6 грамів ретельно перетертої в порошок трави заливають склянкою води. Потім слід підтримувати розчин в киплячому стані поки обсяг відвару не зменшиться до 200 мл. потім слід зняти з вогню, дати настоятися ще близько години. Компреси потрібно робити 3-4 рази в день на місце перелому. Продовжувати курс лікування потрібно протягом одного тижня.

Коричний шипшина дає відчутний результат, якщо використовувати меценат плодів. Сушені плоди ретельно слід потовкти в ступі, залити склянкою остигнула кип'яченої води. Настоюється така суміш протягом декількох годин при кімнатній температурі. Потім слід процідити і приймати по півсклянки двічі на день до їди. Повний курс лікування становить один місяць. Перерв на вихідні робити не можна. Аскорбінова кислота, яка у великій кількості міститься в плодах шипшини підвищує імунітет і прискорять загоєння кісткових тканин.

Народними способами якнайшвидшого загоєння буде застосування відвару кори граната. Для приготування такого засобу необхідно добре висушену і промиту кору відварювати протягом 20 хвилин на слабкому вогні. Потім посуд слід ретельно закрити і поставити в тепле місце на 3-4 години. Приймати до їди за 15-20 хвилин по чверті склянки, 3-4 рази на день.

Є ще один, з одного боку, досить неприємний народний спосіб загоєння кісткових тканин. Це приймати в їжу більше вареного лука. Таким чином у вашому організмі буде прискорюватися процес мінералізації кісток. Варена ріпчасту цибулю потрібно потовкти у ступці і додавши товчену яєчну шкаралупу (10 до 1), перемішати. Протягом тижня приймати три рази на день, по одній чайній ложці.

Муміє.

Ще один засіб поширене останнім часом. Це муміє. За чверть години до їди приймають по одній кульці два рази в день. Після двадцяти днів прийому народного кошти роблять перерву на місяць. Потім процедуру варто повторити.

І ще відомі з давніх-давен способи профілактики і відновлення кісткових тканин.

Найчастіше і довше пересувайтеся пішки по свіжому повітрю. М'язова тканина наростаючи, буде підтримувати скелет в тонусі. Але і ходити до знемоги не варто. Перевантаження шкодять відновленню організму.

Повністю висипайтеся після трудового дня. Збалансоване і регулярне харчування без шкідливих продуктів, буде також сприяти одужанню.

Бувайте на сонці в весняно-літньо-осінній період. Сонячні ванни сприяють накопиченню організмом вітаміну Д. взимку відвідуйте солярій.

Відновлення кісткових тканин народними способами дозволить не тільки заощадити кошти, але і з користю їх витратити.

Як при переломах швидко відновити кісткову тканину?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: