Статьи

Нарощені вії: плюси, мінуси, види, ефекти, які бувають, як доглядати, скільки тримаються, чому не можна знімати в домашніх умовах + відгуки та фото

  1. ТОП-5 міфів про нарощування вій
  2. Топ-5 запитань про нарощування вій

Перспектива мати об'ємні і пухнасті вії, з якими ти будеш прокидатися щоранку - мрія кожної дівчини. Мрію допоможе втілити одна процедура -

. Але перш, ніж її робити, варто обов'язково розібратися у всіх її плюсах і мінусах.

Нарощені вії виглядають круто як на фото, так і в житті. Тому кожна з нас напевно замислювалася про нарощування своїх вій. Але перш, ніж це зробити, потрібно спершу розібратися, як часто вам доведеться робити корекцію, скільки це буде коштувати, скільки час і здоров'я ця процедура у вас забере. Про це ми сьогодні і поговоримо. Нижче - 12 пунктів, про які потрібно знати перш, ніж нарощувати вії

1. Накладні і нарощені вії - це не одне і те ж

Багато хто плутає нарощені вії з накладними. Інфографіка нижче допоможе вам розібратися в різниці між наклажнимі і нарощеними віями.

Нарощені вії майстер клеїть поштучно поверх ваших натуральних вій. При належному догляді нарощені вії не потребують корекції протягом 6-8 тижнів - до тих пір, поки власні вії не почнуть випадати (що є природним процесом).

2. Вії для нарощування бувають декількох видів і параметрів

Після того, як ви вирішите наростити вії, вам потрібно буде визначитися, з якого матеріалу вони будуть зроблені. Важливо розуміти, що з натуральних матеріалів вії не нарощують, тому що вони в більшій ймовірності спровокують алергію. А бсолютно все вії для нарощування зроблені з синтетичних матеріалів. Серед найпоширеніших - норка, шовк або силікон. Майстри їм дали такі нзванія, щоб розрізняти довжину і товщину вій, ну і щоб звучало добре (норка - це не жарти).

Норкові вії виглядають натурально, по товщині і по структурі наближені до людських віям (довжина волосків 0,15 мм).

ідеально підходять для дівчат, у яких тонкі або рідкісні вії ідеально підходять для дівчат, у яких тонкі або рідкісні вії.

якщо тільки зігнутися (наприклад, під час сну), дуже рідко беруть початковий вигляд якщо тільки зігнутися (наприклад, під час сну), дуже рідко беруть початковий вигляд.

корекція потрібна мінімум кожні 1,5 - 2 тижні корекція потрібна мінімум кожні 1,5 - 2 тижні.

Шовкові вії - більш об'ємні, ніж норкові. З ними ви отримаєте ефект нафарбованих вій (довжина волосків 0,10-0,25 мм), довжина коливається від 6 до 15 мм. Для природного ефекту вибирайте довжину вій 8,10 або 12 мм.

легкі в носінні, при правильному догляді корекція потрібна кожні 3-4 тижні легкі в носінні, при правильному догляді корекція потрібна кожні 3-4 тижні.

цей вид вій найбільш долгостойкій, тому мінусів у нього немає цей вид вій найбільш долгостойкій, тому мінусів у нього немає.

Силіконові вії - самі товсті (довжина волосків 0,15-0,25мм). З ними ви отримаєте ефект яскраво нафарбованих вій.

дуже пружні, не гнуться і не заламувати дуже пружні, не гнуться і не заламувати.

досить важкі для своїх вій досить важкі для своїх вій.

Після того, як визначитеся з матеріалом, вам потрібно вибрати щільність вій (чим їх більше, тим густішими вони виглядають), тип завитка (чим він закручений, тим більш драматичний ефект ви отримаєте) і довжину (повністю залежить від особистих переваг).

Після того, як визначитеся з матеріалом, вам потрібно вибрати щільність вій (чим їх більше, тим густішими вони виглядають), тип завитка (чим він закручений, тим більш драматичний ефект ви отримаєте) і довжину (повністю залежить від особистих переваг)

Також в залежності від положення нарощених вій, можна отримати різний ефект. Рекомендуємо перед процедурою показати фото бажаного ефекту майстру, а потім обговорити з ним всі деталі, пов'язані з формою.

3. Чим довше вії, тим більша кількість їх потрібно для нарощування

Супердовгі вії дістають набагато далі вашого століття і часто створюють ефект «лапок павука». Тому враховуйте той факт, що чим вони довші, тим більша кількість вам потрібно.

4. З нарощеними віями потрібно бути дуже обережними протягом перших 12 годин після процедури

Більшість майстрів з нарощування заборонять вам потіти, плакати, плавати і вмиватися протягом 12 годин після процедури, щоб дати можливість клею повністю висохнути. Якщо клей не висохне, він може потрапити вам в очі або почати випаровуватися під впливом температури тіла. Все це може викликати почервоніння і роздратування очей, що дуже небезпечно для їхнього здоров'я.

5. Нарощування вій - це дорога процедура, яка забирає багато часу

З нарощеними віями необхідності користуватися тушшю немає. Її, до речі, не рекомендують використовувати поверх нарощених вій, тому що вона може їх пошкодити. Але не варто думати, що нарощування в довгостроковій перспективі заощадити вам гроші на макіяжі. У Києві базове нарощування вій обійдеться вам приблизно в 400 грн. Крім того, сама процедура нарощування займає близько 2-3 годин (вам весь цей час потрібно буде лежати з закритими очима).

Крім того, сама процедура нарощування займає близько 2-3 годин (вам весь цей час потрібно буде лежати з закритими очима)

Але це ще не все. Так як наші вії мають властивість постійно зростати, а потім випадати, вам доведеться постійно робити корекцію, яка буде коштувати або так само, або трохи дешевше (в окремих випадках). До того ж, майстру простіше зняти вії і заново наростити, ніж додати нові вії до вже нарощені.

6. Нарощування вій спростить щоденний макіяж очей до непристойності

Всі жінки після нарощування перестають користуватися тушшю для вій , Але мало хто знає, що кожна корекція створює ілюзію, ніби очі нафарбовані олівцем або підведенням для глаз.Мало того, що ви будете прокидатися щоранку красивою, так ще і завжди будете готові робити # селфіселфі.

7. Якщо захочете нафарбувати очі олівцем або підведенням для очей, нарощені вії випадуть або ушкодяться

Коли випадок вимагає більш інтенсивного макіяжу, готуйтеся до того, що вам буде дуже важко нанести підводку для очей . По-перше, через вій вам буде складно побачити, куди її наносити. По-друге, знімаючи макіяж з очей бавовняним ватним диском або засобом на масляній основі, ви можете пошкодити нарощені вії - ненавмисно їх висмикнути або розчинити клей.

PS Якщо вам потрібно змити макіяж з очей, візьміть засіб для демакіяжу на безспиртовій і без масляної (oil-free) основі, нанесіть на ватний диск, прикладіть до століття на 20-30 секунд, після чого акуратно проведіть їм вниз, щоб змити косметику.

8. Нарощені віями вимагають щоденного догляду

Нарощені вії можуть скуйовджене після сну або після того, як ви їх намочіть. Також на них може накопичуватися пил. Тому важливо розчісувати їх чистою одноразової щіточкою для туші кожен раз після сну, прийняття душу і в кінці дня. Щоб очистити їх від бруду в кінці дня, рекомендується використовувати ніжний дитячий шампунь. Вії потрібно мити, але ні в якому разі не можна їх терти і смикати.

9. Нарощені вії можуть серйозно порушити здоров'я очей

Якщо ви залишаєте салон з шикарними віями, але почервонілими очима, негайно повертайтеся в салон і знімайте їх. Якщо ж очі почали червоніти, піч або свербіти через кілька годин і навіть днів, негайно зверніться до лікаря-офтальмолога - можливо, майстер під час процедури заніс вам інфекцію, яка може спровокувати очні хвороби.

Щоб звести до мінімуму ризик передачі будь-яких інфекцій, переконайтеся, що ваш майстер продезінфікував руки, надів медичну маску, змінив одноразову наволочку на нову, стерилізував пінцет і при нарощуванні використовує одноразові кисті Щоб звести до мінімуму ризик передачі будь-яких інфекцій, переконайтеся, що ваш майстер продезінфікував руки, надів медичну маску, змінив одноразову наволочку на нову, стерилізував пінцет і при нарощуванні використовує одноразові кисті.

Реакція очей може бути різною - роздратування, почервоніння, свербіж, припухлість повік. Часто ці ознаки з'являються через використання клею для вій, в складі якого присутній формальдегід. Тому рекомендується при нарощуванні використовувати Американські клеї, в яких відсутній цей інгредієнт.

Клей, зроблений з бутил-цианоакрилата і октил-цианоакрилата, можна вважати ідеальним, тому що він гнучкий в сухому вигляді, не має запаху і нетоксичний для очей (в порівнянні з його аналогами).

Розрізнити симптоми бактерійної інфекції і алергії дуже складно, тому найшвидше і правильне рішення - повністю видалити нарощені вії.

10. Після того, як наростити вії, свої вії вам будуть здаватися набагато коротше

Натуральні вії ламаються тоді, коли майстер перевантажує їх нарощеними: в такому разі вашої вії складно утримати нарощені, від чого вона ламається. Проте, коли ви вперше видаліть нарощені вії і побачите свої, ви не повірите, наскільки вони коротше в порівнянні з тими «вау» -ресніцамі, які ви пару днів назад бачили в дзеркалі.

11. Ніхто не знає напевно, погіршує ваші вії нарощування чи ні

Насправді, існує не так багато досліджень з приводу того, чи дійсно довгострокове нарощування впливає на товщину, довжину, густоту і здоров'я вій. Є дані про випаданні натуральних вій через збільшення ваги нарощених вій.

12. Ви, швидше за все, станете залежні від нарощування незважаючи на вартість, незручність і ризики процедури

Варто один раз спробувати, і ви вже не зможете зупинитися, тому що ефект перевершить всі ваші очікування. Якщо виберете досвідченого майстра, все буде добре. А тепер пропонуємо подивитися відгуки наших «бувалих» колег, які не з чуток знають, що таке нарощування вій.

З нарощеними віями я ходила рік З нарощеними віями я ходила рік. Як і будь-яку дівчину, мене дуже приваблювала перспектива прокидатися вранці красивою і витрачати на макіяж мінімум часу. Воліла робити ефект 3Dс довгою 13 мм (вважається трохи більше середньої). Перед тим, як зважитися на нарощування, натрапила на масу негативних відгуків про алергію на матеріали (клей і вії), тому дуже уважно поставилася до вибору майстра. Нарощені вії багато в чому полегшують життя і додають впевненості в собі. Але, як і у будь-який інший косметичної процедури, у нарощування вій є свої мінуси.

Зазвичай майстри кажуть, що робити корекцію потрібно раз в три тижні. Але на практиці, щоб вії залишалися рівномірно густими і без «заломів», слід коригувати їх раз на тиждень-півтори. З огляду на те, що нарощування вій займає близько двох годин, у мене не стало можливості кожного разу виділяти на стільки часу.

Я працюю не тільки за кадром, але і в кадрі, тому для мене важливо мати можливість привести себе в порядок самостійно в будь-яких умовах, не прив'язуючись до майстра. Доклеїти опале вії самої неможливо, а підфарбувати свої ненарощенние ─ це запросто! Остаточно прийняти рішення зняти нарощені вії мене змусила імідж-консультант Аня Соболєва, яка в моєму випадку робить акцент на природних зовнішніх даних. До речі, знявши вії, будьте готові до того, що перший тиждень не зможете спокійно дивитися на себе в дзеркало і будете шкодувати. Це тимчасовий ефект;)

Проходив рік з нарощуванням, можу сказати, що після їх зняття зовнішній вигляд природних вій нітрохи не постраждав, хоча чула багато «страшилок» про зворотне. Але для додаткового зміцнення користуюся відомим beauty-секретом: кожен день перед сном наношу на вії рицинова олія.

Плюси: Економія часу на макіяжі, непотрібність туші для вій, можливість візуально коректувати форму очі.

Мінуси: Досить копітка процедура, яка займає багато часу. Додаткові фінансові витрати (один похід до хорошого майстра в середньому обійдеться в 400 грн), боязнь «пом'яти» вії (ніякого сну особою в подушку), при застуді очі сльозяться з подвійною силою.

Хочете гарні вії - наростити їх Хочете гарні вії - наростити їх.

Я люблю робити цю процедуру. Мені дуже подобається своє відображення в дзеркалі.

Знаю одне: жодна туш в світі і не одна процедура (дивіться відгук Карини про полуперманентние фарбуванні вій ) Зробить довгі, пишні вії, які ти будеш носити ефектно, і не будеш боятися втратити або залишити на подушці.

Якщо у вас хороший майстер - результат завжди буде на вищому рівні. Для себе я не знайшла ніяких мінусів.

Можна довго описувати процес і хвалитися фото результату, але перш ніж зробити цю процедуру, у багатьох, як і у мене свого часу, виникає багато питань. Тому я спеціально підібрала п'ять найголовніших міфів про нарощування і п'ять поширених запитань. Саме вони найчастіше визначають ваше рішення: робити вії чи ні.

ТОП-5 міфів про нарощування вій

Міф 1. Вії незручно носити!

Неправда. Якщо процедура зроблена правильно і майстер строго дотримувався технології, ви їх практично не будете відчувати на своїх очах. Немає відчуття того, що вії тягнуть, вони важкі і т.д.

Міф 2. З віями незручно спати!

Неправда. Якщо ви не нарощуєте собі метровий віяло на кожному оці, на сон і його якість вії не впливають. Можна спати особою в подушку, нічого страшного не станеться. Вранці прочешіть їх щіточкою і все, красуня :)

Міф 3. З віями незручно наносити макіяж на очі!

Правда. Якщо ви любите малювати стрілки або робити складний макіяж тінями, нарощені вії значно ускладнять цей процес. Але варто зазначити, що коли у вас красиві вії, складний макіяж очей не так вже й обов'язковий, так як очі дуже виразні.

Міф 4. З віями необхідний особливий догляд!

Правда. Після нарощування першу добу бажано не мочити очі, і не піддавати їх впливу високих температур. Наприклад, похід в сауну краще відкласти. Протягом всього періоду носіння нарощених вій не можна користуватися жирними засобами для видалення макіяжу і жирними кремами для області навколо очей (жир зменшує період «експлуатації» війок). Крім того, необхідно періодично промивати вії простою водою - не варто боятися вмиватися з ними, також не зайвим буде прочісувати вії пензликом для туші.

Міф 5. Після нарощування свої вії стануть «поганими»!

Чи не правда. Нарощені вії в процесі носіння випадають разом зі своїми віями. Це природний процес, якого ми не помічаємо, носячи свої. Вії не стануть рідше або коротше, якщо ви не будете їх висмикувати і самостійно знімати. Крім того, вам і правда може здатися, що свої стали коротшими, але це всього лише через контраст довжини.

Топ-5 запитань про нарощування вій

1. Скільки будуть триматися?

Реально, в такому вигляді, як вам їх тільки зробили вони протриматися тиждень. Після почнуть потихеньку випадати разом з натуральними віями. Посилитися ресніцепад може через особливості вашого організму і способу життя: наприклад, якщо ви відвідуєте сауну, упірнаєте в басейні, маєте жирну шкіру повік або любите терти-чесати очі.

2. Як часто потрібно робити корекцію?

Знову-таки, все залежить від перерахованих вище факторів, але будьте готові на раз в три тижні.

3. Чи правда що можна зробити добре за півтори години?

Ні. У мене так не було. Я спробувала багатьох майстрів і з досвіду хочу сказати, що за півтори години зробити два очі ДОБРЕ нереально. Можливо, на перший погляд робота буде виглядати добре, але після другого-третього дня ви почнете помічати нюанси, наприклад, що пучок з 8-10 (!) Штучних вій приклеєний між ваших двох, це створює дискомфорт і тягнуть відчуття.

4. Як знайти майстра?

Бажано за відгуками. Обов'язково дивіться фото його робіт. З мого досвіду хороший майстер може приймати і вдома, але якісне і добротне нарощування ніколи не буде коштувати 150 - 200 гривень. Дівчата, не ведіться :)

Звертайте увагу на ціну, вона не повинна бути нижче 450 - 500 гривень за класичне нарощування. Процедура не повинна тривати менше 2 годин. Крім того, звертайте увагу на матеріали і акуратність майстра. Про те, що руки і інструмент повинні бути продезінфіковані, думаю, окремо говорити не варто.

5. Що таке класичної, 2D і 3D нарощування?

Отже, класика - це коли на кожну вашу вію майстер клеїть одну штучну. 2D - коли на кожну вію клеїть дві штучні, 3D - коду на вашу одну вію клеять три штучні.

Не потрібно уявляти собі, що буде дикий важкий пучок: вії для 3D тонше і легше, погляд виходить томний, а вії - пухнасті.

Сподіваюся, все перераховане вище допоможе вам визначитися з вибором. Хай щастить:)

Інфографіка: за матеріалами cosmopolitan.com

1. Скільки будуть триматися?
2. Як часто потрібно робити корекцію?
3. Чи правда що можна зробити добре за півтори години?
4. Як знайти майстра?
5. Що таке класичної, 2D і 3D нарощування?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: