Статьи

Основа для виготовлення гірлянди з куль. Майстер клас: кулі перетворюються в гірлянду

  1. Як зробити гірлянду з повітряних кульок?
  2. Підготовка та вибір матеріалів
  3. Основи складання композиції
  4. збірка
  5. інші варіації
  6. Гірлянда з повітряних куль
  7. Чому гірлянда з куль має таку популярність?
  8. Види гірлянд з куль
  9. гірлянда звичайна
  10. гірлянда плоска
  11. Гірлянда з лінколунов
  12. Робимо гірлянду з повітряних кульок
  13. частий питання
  14. Як зробити гірлянду з повітряних куль
  15. Гірлянда з куль: майстер-клас
  16. важливо враховувати

Не секрет, що кульки завжди асоціюються зі святом і радістю. Гірлянда з куль своїми руками відмінний спосіб порадувати дитини на його день народження або інший важливий день. Якщо ви хоч раз надували кульку, то у вас точно вийде зробити оригінальна прикраса до важливої ​​події.

Як зробити гірлянду з повітряних кульок?

пропонуємо вам покрокову інструкцію створення такої прикраси для дому. Насамперед необхідно закупити кульки. Найкраще для плетіння гірлянди з куль підійдуть латексні. Вони продаються упаковками і стоячи недорого.

На базі такого покрокового майстер класу можна зробити кілька різних варіантів оформлення. Ви можете використовувати тільки "двійки" (дві кулі, пов'язаних між собою), тоді в результаті отримаєте чотиригранну форму і дві поздовжні смуги. Якщо використовувати "трійки", можна зробити спіральний малюнок за допомогою зміщення кульок відносно один одного. При використанні відразу трьох кольорів заготовок, то вийде гірлянда триколор з куль. Дуже ефектно виглядає поєднання заготовок різного розміру, вони можуть бути різних кольорів і форми, що дає можливість створити щось унікальне.

Не секрет, що кульки завжди асоціюються зі святом і радістю

Монтаж гірлянди з куль в першу чергу залежить від довжини і зовнішніх умов. Якщо струна буде відчувати сильні навантаження (вага готової конструкції і різні зовнішні чинники), вона повинна бути досить міцною. Як правило, використовують волосінь приблизно 1 мм в діаметрі. Пам'ятайте і той факт, що під вагою конструкції волосінь може розтягнутися і це призведе до розповзання і викривлення малюнка. Якщо ви робите додаткові точки кріплення, то прив'язка повинна робитися тільки до волосіні, але не до кульок.

На один метр волосіні ви зможете вмістити приблизно 16, 28 або 40 кульок довжиною 30 см, 25 см, 10 см відповідно. Для виготовлення великої гірлянди з куль близько трьох метрів знадобиться 150 кульок.

Якщо ви тільки починаєте освоювати аеродизайн, спробуйте виготовити плоску гірлянду з повітряних кульок. Для цього необхідно зробити вже знайому заготовку у вигляді ромашки. А потім до центру прикріпити ще одну кульку, меншого розміру. Вийде щось схоже на квітку з серединкою. Зробити гірлянду з повітряних кульок не так складно, як може здатися на перший погляд.

Така конструкція в будинку може протриматися до трьох тижнів. На вулиці не більше трьох днів. Якщо ви хочете зробити прикраса для приміщення, то краще брати кульки розміром 25 і 10 сантиметрів. Ніколи не прив'язуйте заготовки дуже щільно один до одного, інакше ваша гірлянда почне викривлятися. Щоб малюнок не змістився, краще крайня ланка зафіксувати декількома витками волосіні. Якщо наповнювач повітря, то можна нарощувати шари один на інший вертикально, а під час роботи з гелієм доведеться зафіксувати волосінь між двома нерухомими струмами і кріпити заготовки горизонтально.

Яскраві повітряні арки часто можна побачити на відкриттях магазинів і торгових центрів, на весіллях або. Зазвичай їх замовляють в готовому вигляді в спеціальних салонах і студіях, але коштують вони недешево. Заощадити кошти можна, зайнявшись виготовленням повітряної арки самостійно. Технологія її збірки досить проста, так що процес не забере у вас занадто багато часу.

Підготовка та вибір матеріалів

Перш за все для виготовлення гірлянди потрібно придбати всі необхідні матеріали. Вам знадобляться:

  1. Повітряні кульки. Спочатку вам потрібно визначитися з колірною гамою: буде ваша композиція однотонної, складатися з двох чергуються квітів або включати в себе безліч яскравих відтінків. Другий важливий пункт - діаметр. Якщо гірлянду планується розмістити на вулиці, то краще використовувати кульки діаметром побільше - близько 12 дюймів (30 см). Для будинку достатньо діаметру в 9 або 5 дюймів (близько 22 і 12 см відповідно).
  2. Насос. Для складання композиції потрібно досить багато кульок, тому для їх надування вам напевно стане в нагоді спеціальний компактний насос. Знайти його можна в магазинах товарів для організації свят та урочистостей.
  3. Волосінь. Основою композиції, на якій і буде триматися вся гірлянда, стане волосінь. Вона повинні бути прозорою, досить товстою, але гнучкою.

Пам'ятайте, що довжина волосіні повинна перевищувати бажану довжину готової гірлянди на 2-3 метра. Кількість куль буде залежати від їх діаметра. В середньому на 1 метр необхідно 16 дванадцятидюймових, 28 Дев'ятидюймові або 40 п'ятидюймових. Їх кількість в будь-якому випадку має бути взяти з запасом, так як в процесі надування і збірки деякі з них можуть лопнути або виявитися бракованими.


Основи складання композиції

Збірка здійснюється на основі базових елементів. Найпростіший елемент - двоєчка. Для його виготовлення:

  1. Надійти 2 повітряні кульки. Намагайтеся не надувати їх до межі, а надувши, обов'язково випустіть трохи повітря. Робити це необхідно, щоб зняти частину напруги на стінках, інакше вони легко можуть лопнути. Зав'язувати хвостики ниткою не треба, просто притримуйте їх пальцями.
  2. Перевірте діаметр кожної кулі. Зазвичай для цього використовується шаблон, який являє собою дошку з отвором посередині. Якщо куля проходить занадто вільно, його необхідно надути ще, якщо не проходить - трохи здути. У домашніх умовах для цих цілей цілком підійде каструля необхідного діаметра.
  3. Переконавшись, що кульки мають однаковий розмір, схрестіть їх хвостики між собою, двічі перекрутити і зав'яжіть вузлик.

Наступний елемент, який вам необхідно отримати, - це четвірка. Візьміть пару двоечек, перекладіть хрест-навхрест і просто перекрутити. Базовий елемент готовий.



збірка

Тепер можна робити повну збірку. Якщо ви плануєте зробити її двокольорового, то для складання четвірки потрібно взяти дві пари куль різного кольору і перекрутити їх так, щоб елементи одного відтінку були один навпроти одного, а кольори по колу чергувалися. Збірка виконується наступним чином:

  1. Волосінь добре натягніть між двома нерухомими предметами (стілець, стіл, шафа). Не забудьте залишити по обидва боки вільні кінці по 1-1,5 метра, щоб в подальшому не виникало труднощів з кріпленнями.
  2. Візьміть четвірку, прикладіть її до волосіні. Два кульки притримуйте, а два інших перекрутити навколо волосіні так, щоб все ланка виявилася зафіксовано і при цьому зберігся колишній порядок кольорів.
  3. Візьміть наступну четвірку і виконайте те ж саме. Слідкуйте за правильним розташуванням і чергуванням кольорів, вони повинні перебувати в шаховому порядку.

Коли всі кульки нанизані, перевірте, чи достатньо щільно вони зрушені між собою, чи всі кольори розташовані на своїх місцях. Вільні кінці зафіксуйте, також до них можна прив'язати стрічки або інші декоративні елементи.


інші варіації

Крім однотонної або двокольорового композиції, ви також можете чергувати будь-яке інше кількість відтінків. Для цього просто робіть кожну четвірку свого кольору і нанизуйте їх в порядку черговості. Наприклад, для створення гірлянди-веселки зробіть однотонну червону, помаранчеву, жовту, зелену, синю і фіолетову четвірки і нанизуйте їх все по черзі. Закінчивши фіолетовою, знову надіньте червону і так далі.

Переплітаючи четвірки за різними схемами і комбінуючи різні відтінки, можливо отримати самі незвичайні візерунки, наприклад, цікаво буде виглядати гірлянда з квітів і куль, яка приверне ще більше уваги і додасть святкової атмосфери.

Враховуйте обставини. Яскраві і барвисті композиції підійдуть для неофіційних урочистостей, на офіційних святах краще використовувати не більше двох або трьох кольорів, а також ретельно дотримуватися тієї колірної гами, в якій оформлено приміщення.

У приміщенні або домашніх умовах гірлянда протримається до декількох тижнів, а ось на вулиці - не більше декількох днів. Намагайтеся не економити на витратних матеріалах, оскільки якісний матеріал - запорука успіху і довговічності вашого творіння. Віддавайте перевагу європейським або американським виробникам. Продукція китайського виробництва, як правило, містить багато браку і не підходить для складання професійних композицій.

Артикул :: 3202

Всім привіт. Стартує наш цикл статей «Своїми руками». Всі статті цього циклу будуть побудовані за наступним сценарієм:

  1. Вичерпна інформація про елемент оформлення
  2. Вартість, якщо вирішите робити самі
  3. Невеликий майстер клас по виготовленню елемента

Гірлянда з повітряних куль

Гірлянда з повітряних куль - найпростіший, доступний і універсальний спосіб прикраси будь-якого свята. Тому в першій статті ми постараємося написати про гірлянді з куль все, ну або майже все. А в кінці покажемо невеликий майстер-клас по її виготовленню.

Вхідна група в відомий МедіаМаркт

Чому гірлянда з куль має таку популярність?

У цього елемента оформлення велика кількість плюсів:

  1. Низька вартість. Складно знайти спосіб оформити велике приміщення і вкластися в обмежений бюджет. Якраз для таких ситуацій і використовується гірлянда. Гірлянді можна надати практично будь-яку форму, що часом дуже важливо.
  2. Масштабність. Це дуже важливо для великих заходів, відкриттів магазинів, великих площ, міських свят та ін. Є одне просте правило: «Кульки виглядають красиво, коли їх багато». Це не голослівне заяву, а досвід багаторічної роботи. Якщо у вас дуже обмежений бюджет на прикрасу, якого не вистачає на створення насиченого і красивого декору, краще відмовитися від нього зовсім, інакше видовище буде невтішним.
  3. Швидкість і легкість виготовлення. Часом рішення про оформлення заходу приймається в самий останній момент і часу на виготовлення складних тематичних фігур просто немає. У цьому випадку нас так само врятує гірлянда з куль.
  4. Довговічність. Всі прекрасно знають про плюси оформлення свят повітряними кулями, але, на жаль, у цієї медалі є й зворотний бік. Яскраві і барвисті оформлення не вічні, а гірлянда якраз найдовший елемент у всьому спектрі інших варіантів оформлення. Добре зроблена гірлянда з якісних куль може простояти в Торговому центрі більше двох тижнів і її зовнішній вигляд не сильно змінить свого первісного образу. А якщо кулі обробити спеціальному антистатичним складом (Шейн), то воно буде радувати вас ще довше.

    Види гірлянд з куль

    Ми розглянули плюси гірлянд, давайте подивимося, які їх види нам відомі.

    гірлянда звичайна

    Ці гірлянди, мабуть, найпоширеніші, ви їх напевно бачили на входах нових магазинів, випускних вечорах, ранках в дитячих садах і т.д.


Вечірка в гавайському стилі Вечірка в гавайському стилі. Сцена обрамлена гірляндою звичайної.

Крім можливості вибрати практично будь-який колір для створення вашої гірлянди, є можливість змінити її діаметр. Для цього кулі надуваються на менший розмір, тим самим гірлянда виходить більш акуратною і частою. Цей варіант добре підійде для невеликих приміщень.


Два розміру гірлянди з куль Два розміру гірлянди з куль


Оформлення кавового магазину Оформлення кавового магазину. Верхня частина гірлянди зроблена меншою за розміром.

гірлянда плоска

Цей тип гірлянд зустрічається значно рідше, так як є «заготівлею» для тематичного оформлення. Найчастіше використовується для створення складних тематичних арок. На плоску поверхню значно простіше кріпити допоміжні елементи декору. Перевагою такої арки є її універсальність, ви можете задати просто тему вашого свята, і наші декоратори зроблять тематичну арку поруч з якою всі захочуть сфотографуватися. Ось побачите :)


Вхід в нове кафе оформлено за допомогою плоскої арки Вхід в нове кафе оформлено за допомогою плоскої арки


Вуличне оформлення дня народження Вуличне оформлення дня народження.

Гірлянда з лінколунов

Це, напевно, найлегша гірлянда у виготовленні. Її застосування в оформленнях зустрічається рідко на відміну від попередніх видів гірлянд, але часом вона незамінна. Якщо у вас велике приміщення з високими стелями, і перед вами стоїть завдання прикрасити його центр, тут на допомогу і прийдуть лінколуни. Лінколун це незвичайні кульки з двома хвостиками. Вони бувають двох розмірів. Кожному розміром своє застосування.


Зовнішній вигляд   лінколуна Зовнішній вигляд лінколуна


Оформлення спортивного залу Оформлення спортивного залу. Гірлянда з лінколунов прекрасно декорує велику площу


Оформлення школи Оформлення школи. Перший дзвоник.

На перший погляд вибір невеликий, але граючи кольором і розміром куль, кількість різних варіантів починає вражати.

Робимо гірлянду з повітряних кульок

Як і обіцяли, невеликий майстер-клас зі створення гірлянди. Для цього нам знадобиться:

  1. кульки
  2. калібратор
  3. Компресор (або ручний насос)
  4. Тасьма (або мотузка, волосінь)


Обладнання, необхідне для створення гірлянди Обладнання, необхідне для створення гірлянди

Для початку надуємо дві кульки на 9 дюймів і зв'яжемо їх між собою. Проробимо це ще раз.


Двійки з повітряних куль Двійки з повітряних куль

Потім переплетені отримані пари куль в четвірки (на сленгу аеродізайнери чотири переплетені кульки називаються кластерами, запам'ятайте це слово).


Кластери з повітряних куль Кластери з повітряних куль

Зробимо 7 кластерів. Така кількість необхідно для виготовлення одного метра гірлянди.
За допомогою тасьми починаємо пов'язувати кластери. Дуже важливо туго (щільно) прив'язувати один кластер до іншого. В цьому випадку гірлянда вийде міцною і красивою, а її монтаж простим.


Метр барвистою гірлянди Метр барвистою гірлянди

От і все. Нічого складного!

частий питання

«Чому ціна гірлянди з повітряних куль змінюється при монтажі?»
Як правило, ми монтуємо гірлянди з куль на високому рівні (в прямому і переносному сенсі), наші декоратори висоти побоюються і мають від неї запаморочення, але, найголовніше, на монтаж гірлянд часом витрачається на порядок більше часу, ніж на її виготовлення. Ось чому при монтажі ціна гірлянди істотно збільшується.


Звертайтеся до професіоналів, і ваше подія наповниться фарбами і приємними спогадами.
Ваш Шарікус.

Гірляндами добре прикрашати карнизи штор, або повісити маленькі гірлянди між настінних світильників (бра). Стовпчики можна поставити біля входу в будинок або дитячу кімнату.

Ці композиції виглядають дуже ефектно, а виготовлення їх не настільки вже складно, як може здатися на перший погляд. Досить освоїти кілька нескладних прийомів, підібрати колірну композицію і, зрозуміло, купити кулі.

Для початку, давайте порахуємо, скільки нам потрібно кульок. Залежно від розміру кулі на 1 метр гірлянди приблизно потрібно 16, 28 і 40 куль 12 ", 9" і 5 "відповідно. дивись в попередній статті.

Як зробити гірлянду з повітряних куль

Готуємо кулі декількох кольорів і волосінь або тонкі паперові стрічки. Для надування можна використовувати насос для кульок або взяти в оренду компресор для куль в спеціалізованій фірмі.

  • Надуваємо кулі і зав'язуємо їх окремо.
  • Пов'язуємо всі кулі в "Четвірки", як в минулому уроці по виготовленню квітки. Бажано витримувати колірної ритм в "четвірках". Якщо хочете, щоб гірлянда була смугаста, то кожен елемент робіть своїм кольором. Якщо гірлянда буде кручена, то в одному елементі використовуйте два кольори куль.

За такою ж системою робляться колони, стовпчики і пірамідки з куль. Тільки в цьому випадку елементи з "четвірок", для додання стійкості, зв'язуються міцніше. До основи пірамідки або стовпчика бажано прив'язати грузик або маленький кульку наповнений водою.

Пірамідки роблять у вигляді клоуна, сніговика, ялинки, нареченого і нареченої, в залежності від свята. Для виготовлення клоуна до дитячого свята приклейте скотчем ковпачок і очі. З маленьких кульок можна зробити гудзики, приклеївши їх двостороннім скотчем.

Проведення будь-якого торжества, будь то весілля, день народження, дитяча вечірка, корпоративне свято, неможливо собі уявити без відповідного оформлення майданчика для заходу. Самий простий, швидкий і економічний спосіб прикрасити зал для свята - це гірлянда, зроблена їх повітряних кульок. Вона не тільки проста у виготовленні і доступна, але ще і виглядає дуже ефектно і додає приміщенню особливо урочисте і святковий настрій.

Гірлянда з куль: майстер-клас

Багато хто думає, що зробити гірлянду з повітряних кульок під силу тільки професійним декораторам, які спеціалізуються на оформленні приміщень. Це зовсім не так. Приклавши трохи зусиль, ви легко впораєтеся з цим завданням самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців. Пропонуємо вам докладний майстер-клас з виготовлення таких гірлянд. Чітко дотримуючись всіх етапах цього керівництва, ви зможете створити ідеальне прикраса для майбутнього свята:


Чітко дотримуючись всіх етапах цього керівництва, ви зможете створити ідеальне прикраса для майбутнього свята:

важливо враховувати

Щоб ваша гірлянда вийшла ідеальною, необхідно не тільки чітко слідувати наведеним вище алгоритмом, але ще і дотримуватися кількох важливих правил:


Щоб ваша гірлянда вийшла ідеальною, необхідно не тільки чітко слідувати наведеним вище алгоритмом, але ще і дотримуватися кількох важливих правил:

Повітряні кульки люблять практично всі. Сьогодні дуже поширена тенденція прикрашати ними приміщення для проведення свят. Але просто розвісити кулі по залу - це нудно і нецікаво. Більш ефектно, стильно і вишукано виглядає гірлянда з куль. Фото з декількох свят, які були оформлені саме таким чином, - найкраще тому підтвердження. Такі барвисті, легкі, повітряні і життєрадісні гірлянди подарують вам і вашим гостям таке ж яскраве і позитивний настрій.

Як зробити гірлянду з повітряних кульок?
Як зробити гірлянду з повітряних кульок?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: