Статьи

Шопінг в Берліні: переваги, ціни, шопінг-тури, такс фрі і дьюті фрі

  1. Переваги шопінгу в Берліні
  2. Рівень цін в Берліні
  3. Дитячі товари в Берліні
  4. Ідея! Несподіване місце для знахідок
  5. Відео про те, що ще можна купити в магазинах DM, які в цілому ціни і Лайфхак як заощадити:
  6. Шопінг в Берліні в жовтні-січні
  7. Шопінг-тури в Берлін
  8. Ціни в продуктових магазинах Берліна
  9. Актуальні ціни на продукти в 2019 році
  10. Де і що їсти смачно, але економити?
  11. Що слід пам'ятати, перебуваючи в Берліні
  12. Такс Фрі в Берліні
  13. Д'юті фрі в Берліні

Останнім часом поїздки в такі туристичні міста, як Париж і Мілан, стрімко втрачають свою популярність. Причиною послужило те, що цим відомим центрам туризму знайшлася дуже навіть гідна альтернатива, а саме: поїздки в Німеччину, наприклад, - в місто Берлін.

Зміст статті

Переваги шопінгу в Берліні

Головною перевагою Берліна перед іншими німецькими містами є те, що тут розташувалися практично всі відомі європейські і світові бутики. Таким чином, знайти можна абсолютно будь-який бренд. І для цього не обов'язково подорожувати з одного кінця міста в інший, адже тільки на окремо взятих вулицях, таких, як Kurfürstendamm, Friedrichstrasse і Schlossstrasse, можна придбати товар будь-якого спектра: сувеніри, взуття, одяг, фірмові швейцарський годинник, а також побутову техніку і продукти харчування. У торгових комплексах Берліна спеціально для туристів створені максимально комфортні умови для шопінгу: дитячі кімнати, розважальні заклади, місткі парковки, різноманітні кафе, безкоштовний wi-fi і багато іншого.

Родзинкою Берліна вважаються популярні марки із середнім рівнем цін. До них можна віднести «Mango», «Esprit», «H & M», «Gap», «Zara», «O'stin» та інші. Звичайно, Ви можете сказати, що багато з цих брендів легко знайти в Росії або Україні, і при цьому Ви будете праві. Але повірте, що вміст аналогічних німецьких магазинів помітно відрізняється і вартістю, і якістю товару.

Незважаючи на те, що в Берліні є велика кількість елітних бутіків, назвати місто столицею ультрамодного шопінгу язик не повертається. Справа в тому, що більшість тутешніх речей відносяться до класичного стилю. Невелике різноманітність вносять дизайнерські торгові точки, знайти які можна в районах Hackescher Hefe, Kreuzberg, Mitte. При цьому величезною перевагою є наявність великих і дуже великих розмірів, які в європейських магазинах відшукати досить важко.

Рівень цін в Берліні

Порівнюючи німецькі і, наприклад, російські цінники, не можна не помітити різницю, яка в багатьох випадках досягає цілих 50% в однойменних одиницях. Природно, на користь Берліна. Переконатися в цьому можна, відвідавши будь-який тутешній магазин. Ціни стають ще більш приємними, якщо приїхати в Берлін в період сезонних розпродажів, які тут називають «Winterschlussverkauf / WSV» і «Sommerschlussverkauf / SSV». В цей час блузка від марки «Zara» тут буде коштувати всього 5-10 євро, в той час як в магазинах Східної Європи близько 50, а іноді і більше. Зараз держава не впливає на час проведення розпродажів, але, незважаючи на це, традиція залишилася.

У періоди розпродажів цілком реально придбати чудові і якісні речі зі знижкою 50-70%. А якщо вистачить часу на відвідування тутешніх аутлетов, то пошоппіться можна ще вигідніше.

Проаналізувавши цінники в магазинах Берліна, можна зробити ще один важливий висновок: чим дорожче ціновий сегмент, тим більше вигода. Туристам з невеликою кількістю фінансових коштів рекомендуємо, в першу чергу, відправитися в торгові комплекси із середнім рівнем цін. До таких відносять «C & A», «Takko Fashion», «Ernsting's family», мережа взуттєвих магазинів «Deichmann», магазини «Primark» де можна знайти одяг, взуття та білизну для чоловіків, жінок і дітей, також там є аксесуари, косметика і домашній декор. Трохи вище класом, але з величезними знижками на абсолютно всі товари, є мережу міських аутлетов «TK Maxx» (всі філії Берліна за посиланням) . Перевага останніх, в тому, що всі філії розташовані поблизу станцій громадського транспорту, що вкрай зручно для туриста. Також в мережі ТК Макс можна знайти і купити товар від мас-маркету до люкса за дуже приємними цінами.

Дитячі товари в Берліні

Дитячі речі в Берліні купувати найвигідніше. Доказом є забиті вщерть одягом та іграшками валізи, з якими звідси їдуть батьки. Кращими місцями для подібного шопінгу тут вважаються ті ж «Zara», «C & A», «H & M», «Gap», «Ernsting's family» і «Primark» з їх дитячими відділами. Також можна зайти у великі торгові центи і також відвідати відділ для дітей, там зазвичай ви знайдете відразу і верхній одяг, взуття, светри, плаття, джинси і також іграшки та канцелярію від відомих марок. Рекомендуємо такі ТЦ як «Peek & Cloppenburg», «Karstadt». І ще такі моли як Alexa, Das Schloss, Boulevard Berlin, KaDeWE, Mall of Berlin.

Ідея! Несподіване місце для знахідок

Відмінну одяг, шапочки, колготки і милі іграшки для самих маленьких можна знайти в несподіваному місці! Відвідайте один з магазинів DM (подивіться який найближче до вас в гуглі). Це магазини побутової хімії, косметики і харчових добавок, але тут також є відмінні дитячі відділи. Пляшечки, соски, памперси та дитяче харчування, а ще пеленальна кімната або куточок. І самий бонус - дитячий одяг супер БІО-якості з натуральних і приємних матеріалів! Так, вибір тут невеликий, приблизно стійки по 4-6 метрів шириною і пару метрів заввишки для розмірів від 56 до 116. Але тут можна знайти дійсно якісну річ, дуже стильно продуману і за досить прийнятною ціною.

Також дивіться дитячі комплекти боді і всякі кофтинки, штанці і боягуз на полицях продуктових маркетів LIDL.

Відео про те, що ще можна купити в магазинах DM, які в цілому ціни і Лайфхак як заощадити:

Де купити коляску?

Такого вибору рюкзаків, колясок і перенесень, як в «Baby Walz», Ви не знайдете ніде. Ціни при цьому досить демократичні і доступні кожному. На 2019 рік існує 1 філія в Берліні, ось його адреса:
Knesebeckstraße 59-61 10719 Berlin. Працює щодня, крім неділі з 09:30 до 20:00.

Також загляньте в магазин відомої марки колясок Bugaboo. Даний бренд славиться своїм мінімалізмом і функціональністю.
Щодня крім неділі з 11:00 до 19:00, Alte Schönhauser Str. 3, 10119 Berlin.

У магазинах BabyOne вас чекають безліч марок і видів колясок. Філій також кілька. Подивіться в гугл, який більш зручний до вашого місця розташування.

Обов'язково рекомендуємо відвідати один з 2 філій дитячого магазину Kleine Fabriek. Тут зібрані не тільки відомі марки колясок Joolz, Easywalker, Britax, Cybex, Bugaboo та інші. Тут еше багато чого цікавого для світу малюків. Іграшки, аксесуари, уходовие приналежності, одяг для дітей та багато іншого. Так, тут аж ніяк не дешево, але мега-стильно і якісно.

Подивитися на асортимент можна за адресами:
1. Gotenstraße 64 10829 Berlin (Schöneberg).
Графік: з понеділка по п'ятницю 10-18 та субота з 11 до 17.

2. Kastanienallee 63 10119 (Berlin-Mitte).
Графік: з понеділка по п'ятницю 11-19 та субота з 11 до 18.

Існує ще одна затребувана марка колясок, така як Bonavi. Взагалі весь спектр моделей легко побачити в онлайн магазині, а ось на власні очі кілька колясок даного бренду можна побачити в 2 магазинах. Там, звичайно, вам запропонують і інші моделі з каталогу, але це вже буде на замовлення.

Побачити можна за адресами:
1. Магазин Greta & Bjørn, Rykestraße 19 10405 Berlin.
Графік: з понеділка по п'ятницю 11-19 та субота з 11 до 18.

2. Магазин Monkind StudioStore, Crellestraße 3/4 10827 Berlin.
Графік: з понеділка по п'ятницю 10-18 та субота з 11 до 16.

Шопінг в Берліні в жовтні-січні

Жовтень

Поїздку в Берлін найкраще планувати, починаючи з жовтня. До цього часу в німецькій столиці закінчується літній туристичний сезон, тому вартість рейсів і послуг туроператорів різко знижується. У великих містах ціни на номери в готелях і харчування також зменшуються. До того ж, в жовтні в магазинах Берліна панує відносно спокійна обстановка: великий наплив туристів припиняється, адже закінчуються глобальні розпродажі. При цьому багато світових марки влаштовують міжсезоння знижки. Особливо це стосується великих мереж, наприклад, «Bershka», «H & M», «Zara» і «Mango». Завдяки цьому шопінг в Німеччині здасться Вам по-справжньому захоплюючим і вигідним.

Крім шопінгу, у вересні-жовтні в Мюнхені відкривається пивний фестиваль, який також цікаво відвідати.

Листопад

У листопаді, а конкретно - в останні тижні місяця - починають відкриватися різдвяні ярмарки, а також організовуються масові розпродажі. У листопаді магазини виставляють перші вивіски «SALE». Тут вже підключені до знижок такі марки як Massimo Dutti, Stefanel, Replay, Hollister, Marc O'Polo, Tommy Hilfiger, MAX & Co і багато інших марки.
У торгових комплексах Берліна у вихідні дні проводяться цікаві тематичні розпродажу певних груп товарів. Також в Берліні бувають робочі «торгові» неділі, коли у вас є більше часу на шопінг.

грудень

У перші тижні грудня знижки ще досить невеликі. Масовий обвал цін в магазинах і бутиках Берліна починається відразу ж після 25 числа. До того ж, в цей період в самому розпалі розважальні заходи на тутешніх Різдвяних ярмарках.

січень

Січень за праву вважається самим гарячим місяцем для шопінгу в Берліні. Особливо це стосується перших тижнів після Нового року. Починаючи з лютого, асортимент товарів, що пропонуються за високими знижкам, помітно зменшується, зате на полицях магазинів з'являються свіжі колекції.

Шопінг-тури в Берлін

Багато європейських туристи вже давно зрозуміли вигоду шопінгу в Німеччині, тому місцем для відпочинку вибирають саме цю країну. Поїздку сюди можна зробити і самостійно, але частіше за все мандрівники користуються допомогою туристичних агентств. Останній варіант є дуже зручним, з усіх точок зору, адже в такому випадку велику частину роботи за Вас роблять професіонали. Завдяки цьому Ви економите чимало часу, а головне - нервів.

Сучасні туроператори пропонують величезну кількість варіантів шопінг-турів: від двох днів, наприклад, на вихідні, і до тижня (з екскурсійною програмою або без неї). Як правило, у вартість шопінг-туру входить переліт, поїздка в готель, а також - тур по магазинах (шоу-руми, аутлет або оптові центри) і назад, а ще - харчування. За інші послуги потрібно буде внести додаткову плату.

Ціни в продуктових магазинах Берліна

Традиційні продовольчі продукти рекомендується купувати в звичайних супермаркетах. Найбільш вигідними подібними торговими точками вважаються «Lidl», «Aldi», «Penny Markt», «Netto» і «Kaufland». Зразкові ціни їх продукції наведені нижче:

- 1 літр молока коштує 0,6-1,5 євро;
- вершкове масло - 1,49-2,49 євро;
- півлітра кефіру - 0,59 євро;
- хліб - 1,3-1,9 євро;
- картопля (за 1 кілограм) - 0,3-1 євро;
- яловичина (за 1 кілограм) - близько 8 євро;
- свіжа червона риба (за 1 кілограм філе) - 13-15 євро;
- підкопченим червона риба (за 200 г нарізки філе) - 4,29 євро;
- ковбаса Salami - від 2,99 євро за палицю;
- ковбаса Salami (нарізка) - від 0,89 євро за 100 г;
- консерви рибні - від 0,85 євро за банку;
- упаковка яєць - 1,19 євро;
- мінеральна вода (1,5 літра) - 0,19 євро;
- пиво (0,5 літра) - 0,45-1 євро;
- білий ром (0,5 літра) - від 4,99 євро.

Дізнатися ціни більш детально ви можете через відео нижче. В даному прикладі зйомка відбувалася в німецькому супермаркеті Кауфланд.
У відео-огляді цін зняті фрукти, офощі, масла, алкоголь, солодощі, чаї, дитяче харчування, ціни на м'ясо і птицю, також консерви і багато інших продуктів.

Актуальні ціни на продукти в 2019 році

У пошуках свіжого м'яса, риби, курки можна відправитися як німецький, так і турецька магазин. Овочі та фрукти найкраще купувати на турецьких ринках, але це не означає, що їх не знайти в звичайних.
За житнім хлібом з кмином, червоною ікрою, пельменями, які є рідкісними продуктами для Німеччини, потрібно вирушати в спеціальні «російські магазини». Зі свого боку рекомендуємо магазин Ледо (дивіться на відео вище огляд покупок з нього). Там можна купити червону ікру багатьох сортів, як в банку так і на вагу. Свіжа і якісна! Також вас чекає широкий асортимент риби і креветок різного калібру.
Широкий вибір делікатесів є і в торговому домі «KaDeWe». Цей варіант підходить більше для придбання елітних подарунків. Аналогічно і з ТЦ «Karstadt».

Ні для кого не секрет, що жителі Німеччини просто-таки схиблені на еко-продуктах. З огляду на це, в Берліні відкрили кілька великих мереж, які спеціалізуються на торгівлі органічними товарами: «BIO Company», «Reformhaus», «Naturata», «Alnatura» та інші. Асортимент продуктів тут такий же, як і в звичайних супермаркетах, але ціни на біо-товари набагато вище.
Є ще «REWE» і «Edeka», вони вважаються магазинами для більш забезпечених людей, але місцеві жителі відзначають - в них є як звичайні продукти за аналогічними цінами дискаунтерів, так і більш широкий спектр біо-продуктів.

У Берліні ми рекомендуємо відвідати магазин «Edeka» саме за адресою Wiesbadener Str. 53 - 55, 14197 Berlin. Даний філія просто не може не вразити своїми габаритами і асортиментом товару. Це не туристичний, заможний і старовинний район Wilmersdorf. Саме тут ви зможете відчути колорит німецького суспільства, подивитися на покупки берлінців, та й самі точно не підете з порожніми руками. До речі, при багатьох подібних магазинах є пекарні, іменовані тут Bäckerei. Так ось, саме в цій великий вибір хліба, булочок і порційних тортів.

Де і що їсти смачно, але економити?

Якщо говорити про харчування, то комплексний обід з пивом в одному з місцевих «демократичних» ресторанів обійдеться Вам приблизно в 15 євро з людини. Значно заощадити можна, перекусивши на вулиці: гамбургер або хот-дог коштує 1-2,5 євро, піца є і по 1,30 на винос, відомий берлінський Денер - 3,5-4,5 євро, а 0,5 літра пива можна купити як в магазині (0,50 - 1 євро) так і десь посидіти заплативши - 3-7 євро в залежності від місця.

Значно заощадити можна, перекусивши на вулиці: гамбургер або хот-дог коштує 1-2,5 євро, піца є і по 1,30 на винос, відомий берлінський Денер - 3,5-4,5 євро, а 0,5 літра пива можна купити як в магазині (0,50 - 1 євро) так і десь посидіти заплативши - 3-7 євро в залежності від місця

Такий денер в цілісно-зерновий булочці з куркою і овочами коштував 4,5 євро.

Що слід пам'ятати, перебуваючи в Берліні

В першу чергу, підготуйтеся до того, що всі тутешні магазини не працюють по неділях. Тому ми рекомендуємо Вам запастися продуктами заздалегідь.

По-друге, термінали для міжнародних платіжних систем в Берліні зустрічаються в багатьох місцях, але не скрізь. Тобто більшість терміналів приймають карти EC, але можуть не підтримувати Mastercard і Visa. У великих торгових комплексів, природно, розплачуватися можна не тільки готівкою, але і за допомогою карти. Але, якщо Ви плануєте придбати кілька сувенірів, якими торгують в лавочках і маленьких магазинчиках, то обов'язково майте при собі певну кількість дрібних грошей.

Третя рекомендація: не потрібно Шоппом на швидку руку. Ретельно вибирайте товар і аналізуйте його вартість, адже цілком можливо, що на сусідній вулиці аналогічна річ буде коштувати набагато дешевше.

По-четверте: через високу вартість оренди ціни в магазинах, розташованих в центрі Берліна, в рази вище. Це також стосується і невеликих спеціалізованих магазинчиків, так як вони пропонують високоякісний брендовий товар.

Такс Фрі в Берліні

Такс Фрі в Берліні

Туристи, які приїхали з країн, які не є членами Євросоюзу, отримують унікальну можливість повернути від 7% до 19% вартості покупок при перетині кордону. Щоб скористатися послугою «такс фрі», Вам, в першу чергу, необхідно оформити відповідні документи ще в магазині, безпосередньо під час здійснення покупки, а потім пред'явити їх в аеропорту на митниці (Zoll). Не забувайте зберігати чеки, ярлики та інші дрібні деталі. Далі, пройдіть до віконця «Cash Refund Office» (або «VAT refund», «VAT / Detax») і отримаєте суму повернення. Дізнатися, чи є магазин учасником даної системи, дуже легко. Для цього шукайте вивіску «Global Refund Tax Free Shopping». Пам'ятайте, що право на повернення такс фрі Ви отримуєте при покупці понад 25 євро в одному чеку, тому в торгових комплексах оформляйте документи відразу на всі куплені речі.

Щоб уникнути можливих проблем, рекомендується ознайомитися з відповідною безкоштовної брошурою-інструкцією ще в аеропорту. У ній Ви знайдете всю необхідну інформацію про правильне оформлення документів, а також схеми розташування офісів tax free в аеропортах.

Д'юті фрі в Берліні

Для багатьох мандрівників заглянути в duty free безпосередньо перед вильотом додому - справжня традиція. Правда, безмитні магазини Берліна не можуть похвалитися надто широким асортиментом і демократичними цінами. У них ви знайде самі звичні товари: парфумерію, косметику, алкоголь, сувеніри, але все ж все вищеперелічене краще купувати в місцевих магазинах.

Д'юті фрі аеропорту «Schönefeld» посідає друге місце в Європі за вартістю товарів. Цей факт вже змушує задуматися про раціональність шопінгу в таких місцях. Велика частина бюджетних рейсів здійснюються через «Berlin Tegel». У дьюті фрі цього аеропорту можна придбати шоколад, книги, журнали, сувеніри, косметику, оптику, одяг і сумки. Ціни на товар трохи вище, ніж в магазинах Берліна:

- коньяк «Remy Martin» (1 літр) - 42 євро;
- віскі «Johnnie Walker Red Label» (1 літр) коштує 18 євро;
- парфумерія в кілька разів дешевше, ніж в магазинах Східної Європи.

Ще один досить цікавий момент: дьюті фрі в аеропорту Тегеле розташовуються не в зоні вильоту, тому для отримання знижки потрібно пред'явити квиток в касі. Безпосередньо перед самим вильотом Ви можете відвідати ще один тутешній магазинчик, але асортимент там досить скромний.

Для жителів країн Східної Європи шопінг в Берліні вважається більш пріоритетним, ніж поїздки в інші європейські столиці моди. Купувати все необхідне в Німеччині набагато вигідніше, так як вартість товарів цілком демократична, з огляду на їх якість, а авіапереліт сюди не займає багато часу. Скориставшись послугою шопінг-турів, Ви за допомогою працівників агентств зможете вибрати найоптимальніші маршрути, а також отримаєте максимально комфортні умови для покупок.

Де і що їсти смачно, але економити?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: